>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Kursy 1.01 LIVE

typeros 12

typeros

Użytkownik
Witam
Dziś pokaże Wam jak się robi szybką kasę na live. Nie ma co dużo pisać zaczynamy !
▶1 Typ
▶FC Dolgoprudnyi - Zenit 2 [wynik live 1-2 | 74 min
▶Typ: Under 5.5
▶Kurs: 1.01
▶Stawka 1000zł
▶Wygrana 1010zł
WYGRANA +10 ZŁ - Szybka i łatwa kasa ;) jedziemy dalej za chwilkę kolejny typ.
 
typeros 12

typeros

Użytkownik
▶2 Typ
▶Gasquet - Donskoy [wynik live 1-1 i 3set 3-0]
▶Typ: 1
▶Kurs 1.01
▶Stawka 1010zł
▶Wygrana 1020zł
WYGRANA +20ZŁ - Kolejna dyszka wpada do kieszeni ???? Git Majonez. Zaraz jedziemy dalej !!
 
typeros 12

typeros

Użytkownik
▶3 Typ
▶Kazan - Medvescak [wynik live 4-1 koniec 2 tercji]
▶Typ 1
▶Kurs 1.01
▶Stawka 1020zł
▶Wygrana 1030zł
WYGRANA +30ZŁ - I następna dyszka wpada. ???? Jak coś jeszcze dziś znajde to podeśle.
 
lukasz99 167

lukasz99

Użytkownik
Świetny system. Duże prawdopodobieństwo wejścia zakładu, powinieneś szybko zarobić.
Grasz na serio czy tylko w temacie piszesz?
 
banan23 150

banan23

Użytkownik
Gram podobnym systemem, tylko przed meczem, kurs 1.01, sklejam kilka spotkań na kurs 1.05-1.07 i ALL IN. Zacząłem od śmiesznej sumy, chcę sprawdzić ile mi się z tego uda wyciągnąć.
 
typeros 12

typeros

Użytkownik
▶4 Typ
▶Hapoel -Maccabi [wynik live 72min 0-1]
▶Kurs 1.01
▶Typ under 3.5
▶Stawka 1030zł
▶Wygrana 1040zł
WYGRANA +40ZŁ - I o to kolejne pieniążki na koncie ????
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
To już jest lekka przesada grać takie kursy jestem zwolennikiem grania małych kursów ale w miare opłacalnych gdzie nie gram by wygrać dyche na czysto tylko dnioweczkę np:130zł lub 100zł/
 
typeros 12

typeros

Użytkownik
OSTATNI TYP NA DZIŚ ;)
▶5 Typ
▶Glasgow - Standard
▶Typ over 0.5
▶Kurs 1.01
▶Stawka 1040zł
▶Wygrana 1050zł
WYGRANA +50ZŁ - No cóż ???? gramy dalej cel jaki chce osiagnac to podwojenie kapitału.
 
typeros 12

typeros

Użytkownik
To już jest lekka przesada grać takie kursy jestem zwolennikiem grania małych kursów ale w miare opłacalnych gdzie nie gram by wygrać dyche na czysto tylko dnioweczkę np:130zł lub 100zł/
Ja wole powoli odnosić sukcesy ...
 
K 107

krisu3

Użytkownik
Życzę szczęścia i samozaparcia żeby z czasem nie podnosić kursów na zasadzie &quot;po co zarabiać dyszkę, zagram 1,02 i zarobię dwie&quot; ;)
 
mycute 52

mycute

Użytkownik
TyPeRoS fajny systemik z teoretycznie łatwą kasą ???? Ale jak miałbym coś poradzić to lepszy bukmacher do tego typu gier to BET365 bo w wielu przypadkach np. przy meczu Team A vs Team B i przy np. 60 minucie i wyniku załóżmy 1:1 na Bwin.com masz under 4.5 po 1.01 natomiast na BET365 znajdziesz under 5.5 po takim samym kursie.
 
typeros 12

typeros

Użytkownik
▶6 Typ
▶Eibar - Alcorcon [wynik live 54min 0-1]
▶Typ under 4.5
▶Kurs 1.01
▶Stawka 1050zł
▶Wygrana 1060zł
WYGRANA +60ZŁ - Dobra na dziś koniec. Jutro jedziemy dalej.
 
henry 83

henry

Użytkownik
Wystarczy że 1/100 zakładów nie wejdzie i już pozarabiane. Obawiam się że będzie bolało...
Ale powodzenia i wytrwałośći, bo tylko odpowiednio duża próba(liczba zakładów) da realny obraz opłacalnosci takiej gry.
 
T 18

techniacz

Użytkownik
Dokładnie, to wcześniej czy później zaboli. A strata 1000 zł bardziej zaboli niż ucieszy zarobienie powiedzmy 300.
Daleko szukać, ostatni mecz El. MŚ Concacaf - Panama-USA. Do 83 minuty było 1:1. Skończyło się na 2:3, z czego dwa ostatnie gole dla USA padły w 90+2 i 90+3. Wcześniej czy później natrafisz na taki mecz.
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
A taki może być? ????

&quot;ANGOLA players were in a state of shock after throwing away a four-goal lead in Sunday&#39;s 4-4 draw against Mali on the opening day of the African Nations Cup, and their pain was shared by punters who had laid the stalemate at an inrunning Betfair high of 999-1. Mali levelled the match with four goals in the last 11 minutes, leading to carnage on the exchange markets. There was pounds 37 matched on the in-running draw at 1,000 on Betfair, and pounds 167,467 was staked on an Angola victory at 1.01.
There was also joy for some in-running Bet365 punters, with the draw being backed at a high of 400-1.&quot;
 
pasiak_forever 55

pasiak_forever

Użytkownik
No i właśnie, w tym meczu już się zrobiło 2:1 i zostało 5 min (plus doliczony). Wszystko się może zdarzyć i będzie po kasie. Oczywiście życzę utrzymania się wyniku
 
banan23 150

banan23

Użytkownik
Moim zdaniem lepiej w tym systemie jest grać przed meczem. Ja staram się grać tylko zdarzenia typu &quot; Drużyna 1/2 nie wygra do zera&quot;. Na dziś mam np. pograne, że Napoli nie wygra do zera z Romą, kurs na to zdarzenie aż 1.10.
 
Do góry Bottom