>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pozostałe ligi 13/14

L 4

linek_75

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna-Francja-Division 1
Spotkanie: Ivry-Aix
Typ: x2
Kurs: 3.80
Data: 21.09.2013
Godz: 20.00
Bukmacher: MarathonBet
Analiza:

Dziś wpadło mi w oko spotkanie Ivry-Aix.Możliwości dobrej gry Aix+dobry kurs z pewnością skusiły mnie do podania tego typu.Dzisiaj te oto spotkanie jest drugim meczem w tegorocznej lidze D1M.Pierwsze mecze tych drużyn zostały przegrane.Aix zostało puszczone od razu na głęboką wodę dając rywala Montpellier,przegrywając 28:40.Te spotkanie na samym początku pewnie nie zaszkodziło dla zespołu Aix.Była to dobra rozgrzewka.Teraz przychodzi czas na kolejną rundę z Ivry.Historia pojedynków obu drużyn wygląda następująco:03/10/12(Ivry 30-28 Aix),22/03/13(Aix 32-24 Ivry).Ze statystyk można wyczytać,że teraz jest pora na przegraną Ivry i wygraną Aix.Aix powinna wygrać jednak można się też liczyć w tym meczu z remisem.
 
stahovsky 24

stahovsky

Użytkownik
Handball Denmark
Aalborg-Skadenborg 28:25⛔
under 52,5
kurs 1,8 pinnacle
Z dzisiejszej oferty szczypiorniaka wybrałem jeden mecz z ligi duńskiej.
Oba zespoły to typowi underowcy, średnia bramek tych drużyn to 50-51, tylko w jednym meczu oba zespoły zaszalały przeciwko Nordsjaelland gdzie padło odpowiedni 63 i 59 bramek. Aalborg przed sezonem został osłabiony ofensywnie gdyż sprzedali do Silkeborg swojego jednego z najlepszych strzelców K.Kjellinga. Przed dzisiejszym meczem również borykają się z pewnymi problemami w ofensywnie. Jeśli chodzi o gości to warto wspomnieć o ich nowym bramkarzu Linusie Perssonie który na chwilę obecną ma genialny procent obronionych strzałów bo aż 41%. Po kontuzji ręki do drużyny wrócił Balling ale zamiast być wzmocnieniem to okazał się osłabieniem ofensywy gdzie w ostatnim meczu trafił tylko 3 bramki. Biorąc pod uwagę powyższe aspekty myślę, że under 52,5 jest dobrym rozwiązaniem tutaj.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna, Francja
Spotkanie: OC Cesson – HBC Nantes
Typ: HBC Nantes
Kurs: 1,90
unibet
Ponownie jak i wczoraj dzisiaj zdecydowałem się na przeanalizowanie spotkań piłki ręcznej i wybrałem pojedynek z Francuskiej ligi pomiędzy Cesson a Nantes. Ja liczę w tym spotkaniu na zwycięstwo gości. Gospodarze w ubiegłym sezonie zajęli siódme miejsce w ligowej tabeli. Jak dotąd w obecnym sezonie rozegrali trzy spotkania raz wygrali z Nimes 27-22, zremisowali z Chamery Savoie 30-30 oraz przegrali z mistrzem Francji Paris ST. Germain 28-41. Przeglądając skład gospodarzy to najbardziej znany zawodnik to Chorwat Damir Batinovic lecz w tym sezonie nie gra jak na razie na swoim poziomie. Mało tego, w dzisiejszym spotkaniu zabraknie dwóch podstawowych rozgrywających zespołu Bośniaka Dusko Celicia oraz Francuza Romain Briffe. Jeśli chodzi o zespół z Nantes to jak na razie zajmują szóste miejsce w tabeli z dwoma zwycięstwami (US Ivry 29-24, Salestad 32-27) oraz ulegli Montpellier 26-31, do pięćdziesiątej drugiej minuty walczyli jak równy z równym później rywal odskoczył. Do zespołu wrócili dwaj reprezentanci Hiszpanii Alberto Entrerriosa i Jorge Maquedy co jest dużym wzmocnieniem zespołu. Nantes w tym sezonie poważnie się wzmocniło i zapowiada walkę o podium a jeśli chce osiągnąć cel to takie mecze jak dzisiaj należy wygrywać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
stahovsky 24

stahovsky

Użytkownik
Handball Denmark
Kolding-Skjern 2
kurs 3,0 bet-at-home
Długo się zastanawiałem nad tym meczem czy grać ale kurs jest zachęcający więc myślę, że warto spróbować. Pojedynek dwóch czołowych drużyn, które jak do tej pory wszystko wygrywały. Wiadomo, że Kolding jest głównym faworytem do mistrzostwa ale wg mnie Skjern jako jedyne może im pokrzyżować plany. Posiadają skład który warunkami fizycznymi dorównuje Kolding. Od początku sezonu na kole świetnie spisuje się Henrik Mollgaard który na chwilę obecną zdobył 30 bramek. Bardzo dobrą formę prezentują Rene Rasmussen czy Tomas Kitgaard którzy zdobyli odpowiednio 26 i 27 bramek. Dużo by wymieniać, ogólnie powiem, że cała drużyna gra rewelacyjnie w tym sezonie.
Co do Kolding to ich zwycięstwa były mało przekonywujące, wciąż w składzie brakuje im takich zawodników jak Kim Anderson, Boris Schnuchel, Joachim Boldsen czy Simon Jensen. Całkiem nieźle prezentuje sie za to Bo Spellerberg który w tym roku jest totalnym liderem drużyny (35 bramek), warto również wspomnieć o Alberto Rocasie który nieźle wkomponował sie w drużynę mimo, że z różnych przyczyn nie grał od początku sezonu.
Z informacji jakie dziś znalazłem wiem, że Skjern wystąpi dziś w najsilniejszym składzie, do tego jest duża mobilizacja ze strony ich trenera Henrika Kronborga...
Dla mniej odważnych proponuję AH+2 na pinach po kursie 1,72
 
mateo1111 154

mateo1111

Użytkownik
Nimes - Nantes @ 1.50 ⛔

Dzisiaj zostaną rozegrane spotkania szóstej kolejki ligi francuskiej w piłce ręcznej. Jedno z tych meczy zostanie rozegrane między Nimes z Natnes. Faworytem tego meczu są goście i tutaj oni powinni dosyć pewnie zanotować wygraną. Chociaż zapowiada się ciekawy mecz ponieważ te ekipy dzieli zaledwie jeden punkt. Kluczowym argumentem tutaj za gośćmi jest bilans spotkań H2H. W ostatnich latach te drużyny grały ze sobą osiem razy i aż siedem razy górą byli zawodnicy Nantes!! Również są bardziej doświadczeni od swoich rywali, przecież niedługo zobaczymy ich w rozgrywkach EHF Cup. DO tej pory rozegrali trzy mecz, gdzie zanotowali tylko jedną porażkę, ale to mocnym zespołem jak - Montpellier. W pozostałych meczach bez większych problemów wygrywali pojedynki z Cesson oraz Ivry. Są również lepiej zorganizowani na parkiecie od swoich rywali więc powinni tutaj jak najbardziej to wykorzystać.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Polska, I liga gr. B
Czuwaj Przemyśl - Olimpia Piekary Śląskie 2 @ 2,20 - STS

Jest to chyba najciekawszy mecz 6. kolejki o mistrzostwo I ligi grupy B. Faworyta w tym meczu nie ma przekonywującego, oba kluby po 5 spotkaniach mają po porażce z liderami tabeli, Przemyślanie przegrali ze Śląskiem, natomiast szczypiorniści ze Śląska w derbach ulegli na własnym parkiecie Zawiercianom...Oba kluby w dobrej formie w ofensywie, ale znacznie lepszą obronę mają zawodnicy z Piekar, wygląda to naprawdę solidnie i oglądając ich mecz z Viretem byłem pod wrażeniem...Ostatecznie ten mecz przegrali przez brak skuteczności w końcówce i cwaniactwo zawodników z Zawiercia. Czuwaj natomiast w obronie spisuje się gorzej, mają z tym problemy. Ich przewagą jest gra u siebie, lecz dla zawodników z Piekar może się okazać to wodą na młyn, gdyż lubią grać na wyjazdach i jak to ujął ich trener bardziej się motywują. Wygraną Olimpii nad Czuwajem mają zapewnić Kicki i Kempys. Byli to najlepsi moim zdaniem gracze w meczu poprzedniej kolejki, Kicki obronił wiele rzutów karnych, a także kilka razy zatrzymał Zawiercian sam na sam. Kempys natomiast popisał się dobrą skutecznością zaowocowało ta siedmioma bramkami. Moim zdaniem szanse 50/50, gdyż na pewno własny parkiet będzie pomagał Przemyślanom zaś lepsza obrona gości przyczyni się do zaciętego spotkania. Warto zagrać na Piekary ze względu na kurs, value jest ????
W innych meczach sytuacja wygląda bardzo prosto:
Gródków - Śląsk 2 @ 1,20
Lublin - Viret Zawiercie 2 @ 1,20
Kalisz - Ostrów 1 @ 1,30
@ 1,87 - STS

Śląsk i Viret nie powinny mieć żadnych problemów w wyjazdowych meczach, znacznie lepsza kadra, umiejętności...na co wskazuje też tabela...W Ostrowie wielu kontuzjowanych graczy, gra sporo wychowanków tego klubu, więc Kaliszanie także sobie spokojnie poradzą.
 
milson 209

milson

Użytkownik
Kalisz - Ostrów 1 @ 1,30
Śląsk i Viret nie powinny mieć żadnych problemów w wyjazdowych meczach, znacznie lepsza kadra, umiejętności...na co wskazuje też tabela...W Ostrowie wielu kontuzjowanych graczy, gra sporo wychowanków tego klubu, więc Kaliszanie także sobie spokojnie poradzą.
Niby nie wierzę w nic innego, jak zwycięstwo MKS, ale gospodarze też zagrają bez trzech podstawowych graczy, w tym dwóch filarów obrony. Poza tym, dla uatrakcyjnienia derbów ZPRP postanowiło oddelegować do sędziowania... pana z Ostrowa! Jak dla mnie 1,3 w derbach nie jest warte ryzyka.
Edit: niestety... sprawdziło się. remis, ale mecz słaby, obie drużyny powinny wygrać 3-4 trafieniami. w efekcie nie zasłużyła żadna i remis, ale... szkoda gadać.
 
elano07 1K

elano07

Użytkownik

Skjern-Holstebro under 53,5 1,86 40=34,4 Bet365
Mecz pomiędzy nazywany jest mały derbami Jutalndi. Celuje tutaj w under bo wydaje mi się że oba zespoły będą dzisiaj mega skoncentrowane w obronie, a jako zespoły zdecydowanie lepiej radzą sobie w defensywie niż ofensywie. Jeśli popatrzymy na H2H to przeważają mecze underowe. Mecz będzie rozgrywany na neutralnym boisku.​
 
misha12 72

misha12

Użytkownik
Rimbo - Malmo over 59.5 1.85
Rimbo w tym sezonie padaka - same porażki, jutro pewnie będzie podobnie.
Sam styl gry gospodarzy jest bardzo ofensywny, grają szybko z przodu i słabo z tyłu.
4 poprzednie spotkania to same overy i to dość spore bo odpowiednio : 62,62,67,67.
Jutro przyjdzie im się zmierzyć z Malmo, które zajmuje obecnie 5 pozycję w ligowej tabeli.
Goście ostatnimi czasy odnotowali 3 porażki z rzędu.
Przeciwnik na przełamanie idealny.
Bezpośrednie spotkania :
Malmö43-31Rimbo 27.04.2013 16:00
Rimbo37-33Malmö 24.03.2013 18:00

W poprzednim sezonie 2 razy over.
Jutro zapowiada się na kolejną strzelaninę.

Dorzucam jeszcze:
PSG Handball over 62
Kolding over 51.5
Melsungen over 56.5
 
czerwonatruskawka 349

czerwonatruskawka

Użytkownik
Norway » 1. Division
St. Hallvard - Kolstad 2 @ 2.10

Drużyna Hallvard zagra bez czterech podstawowych graczy. Po siedmiu kolejkach Kolstad jest na trzeciej pozycji w tabeli czyli oczko niżej niż ich przeciwnicy. Gospodarze przeplataja dobre mecze z gorszymi, ostatnio łatwo pokonali Kristiansund 32-20. Goście ładnie zaczeli sezon ale ostatnio przytrafiły im się dwa gorsze mecze. Myśle że dzisiaj się przełamią z osłabioną drużyną Hallvard.
 
R 129

rakakakakaka

Użytkownik
OLIMP GRODKOW - SKPR SWIDNICA 2 2.90 Grodkow beniaminek 1 ligi bardzo nie rowna forma potrafia przegrac 30 bramkami by w nastepnym meczu wygrac 10 golami.Swidnica od poczatku sezonu prezentuje rowna forma wygrywajac nawet z faworyzowana Legnica.Mam informacje ze w grodkowie ma nie zagrac 3 podstawowych rozgrywajacych wiec mysle ze warto sprobowac po takim kursie tymbardziej ze nie jest to jakis wyczerpujacy wyjazd zaledwie 100km kursy napewno spadna. Buk STS
 
mateo1111 154

mateo1111

Użytkownik
Audentes - Polva Serviti over 65.5 @ 1.85
SPotkanie dziesiatej kolejki estońskiej Meistriliiga. Jedno z dzisiejszych spotkań zostanie rozegrane między Audentes a Polva Serviti. Gospodarze jeszcze nie wygrali żadnego meczu zajmują ostatnie miejsce w lidze zaś goście jeszcze nie przegrali! TO już pokazuje klasę tych zespołów. Goście regularnie rzucają ponad czterdzieści bramek na jedno spotkanie!! Gospodarze zaś są spokojnie rzucić w granicy dwudziestu pięciu oczek. Tym bardziej, że grają na własnej hali, a tam grają całkiem skutecznie. Sporo bramek przecież rzucali takim zespołom jak Kehra czy Viimsi/Tooriistamarket jednak gra obrona to fatalna gra. A atak to najmocniejsza strona gości regularnie trafiają i są najskuteczniejszym zespołem w lidze. Mam nadzieję, że dzisiaj to potwierdzą.
 
S 0

shef

Użytkownik
Dzień dobry! Dziś, po raz pierwszy zdecydowała się napisać do Ciebie na forum! Przepraszam za moje błędy gramatyczne, nie jestem z Polski.
Prohlyadav duńskich bukmacherów dzisiaj i zobaczyłem wielkie różnice zdań między duńskimi bukmacherami i zakładami w Europie/
Na niektore zdania zrobilem skrin i wyloze tutaj/ Myslie ze kazdy zmoze zobaczyc jaka jest ruznica ???? ????

Kiedy wszystcy trzymajo handicap (-3/5) a dunchycy-(-6)-to myslie ze warto sprubowac!
Kto jak nie dunchycy wiedzow co sie krenci u nich w pilce renchnej.


Dzienkuje ????
 
czerwonatruskawka 349

czerwonatruskawka

Użytkownik
Piłka ręczna-Francja-Division 1
Chambery Savoie - Dunkerque
Dunkerque @ 1.80
Gospodarze są w bardzo kiepskiej formie, ostatnie cztery spotkania skończyły się ich porażką. Z powodu urazów nię będą mogli zagrać min. Edin Basic, Bertrand Gille i Marko Panic. Goście są w odmiennych nastrojach, są liderami ligi Francuskiej. Wygrali cztery ostatnie spotkania w tym jedno z Vive Kielce w Lidze Mistrzów gdzie byli skazywani na porażke. W lidze na 6 wyjazdowych spotkań nie przegrali jeszcze żadnego.
 
noniewiem 133

noniewiem

Użytkownik
Typ popieram w 100%! Oprócz wygranej z Vive, odnieśli również bardzo ważne zwycięstwo we własnej hali z PSG Handball, co jednak było kolejnym dużym zaskoczeniem. Mi osobiście udało się złapać Dunkerque jako nie faworyta po 2.35 z rana ????
 
ziomus7355 152

ziomus7355

Użytkownik
Takie cuda jakie się dzieją w lidze francuskiej nie dzieją się nigdzie, PSG męczy z każdym, Dunkierka przegrywa z tyłami,po tym co dziś widzę, nie jestem w stanie zrozumieć jak Vive mogło przegrać mecz z Dunkierką. Liga nieprzewidywalna, granie po kursach na faworytów nie ma kompletnie sensu, kursy na PSG rzędu 1,30 a wyniki są jakie są. Ja osobiście ostatni raz zagrałem coś z tej ligi. Żenada i tyle w temacie.
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Podpisuje sie pod tym co napisal ziomus
To co Dunkierka zagrala w 2 polowie to wygladalo na typowy walek ????
Mialem wrazenie jakby Chambery bylo liderem i gralo po kursie 1,1 a wygrana Dunkierki miala byc mega sensacja ???? ZENADA
 
noniewiem 133

noniewiem

Użytkownik
Takie cuda jakie się dzieją w lidze francuskiej nie dzieją się nigdzie, PSG męczy z każdym, Dunkierka przegrywa z tyłami,po tym co dziś widzę, nie jestem w stanie zrozumieć jak Vive mogło przegrać mecz z Dunkierką. Liga nieprzewidywalna, granie po kursach na faworytów nie ma kompletnie sensu, kursy na PSG rzędu 1,30 a wyniki są jakie są. Ja osobiście ostatni raz zagrałem coś z tej ligi. Żenada i tyle w temacie.
Ostatnio grałem Dunkerque - PSG, dzisiaj Chambery - Dunkerque i mam podobne zdanie jak Ty... To jest jedna wielka żenada :/ Chambery akurat to nie jest jakiś ogórek, ale w tym sezonie im totalnie nie idzie... A jednak lider może tam przegrać :/ ????
 
maxti 234

maxti

Użytkownik
Dania- Guldbageren liga (Women) 05.01.2014 18:30
Vejen - Skive
Typ: Skive
kurs: 2.40
Bet365 Skive i Vejen dwie drużyny które walczą o najlepszą 6, Skive obecnie na 7 miejscu z 7 pkt. natomiast gospodarze mają jeden punkt mniej i zajmują 8 pozycje.
Vejen u siebie (3-0-1) [Z,Z,P,Z] 102:89
Skive na wyjeździe (3-0-2) [Z,Z,P,Z,P] 149:148
Vejen gra u siebie całkiem dobrze, ale trzeba pamiętać o tym że nie wygrali z drużynami z czołówki, oprócz tej jednak porażki z Viborgem, wtedy to przegrali aż 11 bramkami, Skive też nie zachwyca ale gra dużo lepiej o potrafi sprawić niespodzianki, taką niespodzianką było wyraźne zwycięstwo z Esbjerg, myślę że kurs 2.40 jest sporo przesadzony, ale jeśli ktoś woli bezpieczniej można zagrać z małym handicapem.
Vejen(-1.5) - Skive - 2 (1.59) Bet365​
 
milson 209

milson

Użytkownik
Polska, I liga gr. B,
Viret Zawiercie - SPR Tarnów
Typ: SPR
Kurs: 11,38 (STS)
Stawka: 1/10
Oczywiście nie ma co szaleć, bo tabela pokazuje różnicę w potencjale tych zespołów. Viret to absolutne zaskoczenie pod względem perfekcji w dotychczasowych meczach, poza oczywiście meczem ze Śląskiem. Jednak passa zawiercian nie może trwać wiecznie. Pierwsze symptomy tego można było zaobserwować w Łodzi, gdzie ekipa przegrywała z juniorami do przerwy różnicą 5 trafień. SPR to drużyna niedoceniana, z którą już jakiś czas pracuje Ryszard Skutnik, który znany jest z morderczych treningów. Pierwsze efekty już widać. W pierwszym meczu rundy tarnowianie pokonali zespół na mniej więcej swoim poziomie różnicą 16 bramek. Przede wszystkim dzięki wspaniałym kontratakom. Przy odrobinie szczęścia ekipa z Małopolski może wywieść komplet punktów z Zawiercia.
 
Do góry Bottom