>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bundesliga 2013/14

adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
W tym temacie zapraszam do podawania typów z Najlepszej Ligi Świata. Faworytem do triumfu rzecz jasna THW Kiel (1.55 na mistrzostwo w egzotycznych bukach), mocne wydają się drużyny z Hamburga, Flensburga oraz Lwy Renu i Nekaru, ale o tym, jak będzie, przekonamy się przez najbliższe 9 miesięcy.Do spadku tradycyjnie ekipy beniaminków - przepaść pomiędzy 2. a 1. Bundesligą jest ogromna. Póki co:
Zapraszam do dyskusji i podawania typów
 
anzelmo 132,1K

anzelmo

Użytkownik
Handball » Germany » Bundesliga » Flensburg-H. - Hannover-Burgdorf 03 Sep 2013, 20:15
1st Half Asian handicap -2 Flensburg-H.✅
kurs 1,88
MarathonBet

Zdecydowanie popieram typ kolegi.Rożnica klas a przede wszystkim formy jest zdecydowanie po stronie Flensburga.BUNDESLIGA to zdecydowanie najmocniejsza i najbardziej wyrównana liga na świecie wiec jakieś wpadki męczarnie mogą sie zdarzyć- myślę ze podopieczni Ljubomira Vranjesa będą chcieli od początku dominować na rywalem, który jest w nie najwyżej formie. Zdobyć kilka bramek przewagi odskoczyć i zdecydowanie kontrolować losy meczu.Kursy bardzo atrakcyjny a hendi nie wielkie do pokrycia w wyniku wygrania 2 bramkami przez gospodarzy mamy zwrot.Jeśli Flensburg-H. zagra tak jak w spotkaniu THW Kiel gdzie od początku grali bardzo konsekwentnie trzymając 2-3 bramki przewagi jestem pewny ze podium to jest minimum jakie osiągnie w tym sezonie Flensburg. Zespól doświadczony zgrany bardzo mocny w kontrataku, dzisiaj na prawdę nie powinni mieć większych problemów z pokonanie Hannoveru. Rożnica zdecydowanie na skrzydłach- jakoś i potencjał także mając takich graczy jak Eggert,Kaufmann,Glandorf itp.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
stahovsky 24

stahovsky

Użytkownik
Handball: Germany
Gummersbach-Wetzlar 20:20✅
under 56,5 kurs 1,85 WilliamHill
Oba zespoły sa dotkniete urazami zwłaszcza w ofensywie, gospodarze zmuszeni są dziś grac bez dwóch waznych zawodników Bulta i Schlindlera co w znacznym stopniu zmniejsza ich siłę ofensywną. Goscie to druzyna underowa, na 6 rozegranych meczy az 5 bylo underami, od poczatku sezonu zmuszeni są grac bez Valo i Harmandicia, w dzisiejszym meczu nie zagra rowniez Ivano Balic ktory pauzuje za czerwona kartke a pod znakiem zapytania jest wystep Bliznaca. Biorac pod uwage waskie kadry obu zesplow i podane wyzej absencje to uwazam ze ten mecz nie bedzie mial szalonego tempa a under 56,5 to dobra propozycja.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
stahovsky 24

stahovsky

Użytkownik
Handball Germany
Wetzlar-Melsungen 25:30✅✅✅
under 55,5 kurs 1,9 bwin
Jako dzisiejszy typ wybrałem derbowy mecz z ligi niemieckiej.
Jak każdy dobrze wie, derby zawsze kierują się swoimi prawami, w takich meczach zazwyczaj jest dużo walki a mało bramek.
O drużynie Wetzlar nie będę pisał, ponieważ w poście wyżej juz to zrobiłem, dodam tylko, że po zawieszeniu do gry wraca Ivano Balić. Tego zawodnika chyba nie trzeba nikomu przedstawiać, jego specyfiką jest przeważnie rozgrywanie długich, przemyślanych akcji, do tego z reguły często spowalnia grę.
O ekipie Melsungen mogę powiedzieć tyle, że w tym roku mają naprawdę silną drużynę. Z wypowiedzi przedsezonowych jasno wynikało, że będą walczyć o puchary.
Większość zawodników ma świetne warunki fizyczne, grają twardo ale skutecznie w ataku. Po kilku tygodniach przerwy do składu powraca Vuković, który jest dużym wzmocnieniem w defensywie.
Linia 55,5 jest dla mnie zbyt wysoka, osobiście na ten mecz wystawił bym max 53,5.
 
stahovsky 24

stahovsky

Użytkownik
Handball Germany
Gummersbach-Eisenach 30:24✅✅✅
Gummersbach AH(-3)
kurs 1,85 pinnacle
Korzystając z faktu, że jest niedziela i troche wolnego czasu postanowiłem prześwietlić jeszcze jedno spotkanie.
Gummersbach przed sezonem stracił dwóch ważnych zawodników: najlepszego strzelca A.Pfahl i K.Mahe którzy wzmocnili szeregi HSV. Dobra informacja jest taka, że na dzisiejszy mecz wraca kapitan drużyny Schindler.
Jeśli chodzi o gości to na wyjazdach prezentują się bardzo słabo. Kursy spadają szybko ponieważ w dzisiejszym meczu nie zagra 3 podstawowych zawodników: B.Koloper, N.Hansen i G.Lilienfelds a to bardzo duże osłabienie w linii defensywnej.
Pojawiła się również informacja o jakimś wirusie w ekipie gości ale brak bliższych danych kto by miał nie grać z tego powodu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
mateo1111 154

mateo1111

Użytkownik
Gummersbach - Flensburg-H. @ 1.33 ✅
WIększych problemow przynajmniej na papierze nie powinna mieć drużyna Flensburg-H., która na wyjeździe zmierzy się z Gummersbach. Faworytem tego meczu są goście i oni bardzo pewnie powinni zanotować wygraną. Dużo lepiej radzą sobie od swoich dzisiejszych rywali i jestem przekonany, że będą walczyć o miejsca w TOP 6. Bilans spotkań na wyjeździe trzy wygrane i dwie porażki to pokazuje, że umieją grać także poza własnym parkietem. W tym meczu będzie bardzo dużo zależało od dwójki ANdersa Egerta i Bogdana Radivojevica, którzy ciągną grę swojego zespołu. Ta drużyna nie przegrała meczu od czterech spotkań! A będą mieli tutaj łatwego rywala, aby nadal utrzymać tą passę. Ponieważ ekipa Gummersbach zajmuje dwunaste miejsce mając zaledwie siedem punktów. Po serii porażek z całkiem dobrej strony prezentują się w dwóch ostatnich pojedynkach, gdzie to punktowali. Ale tak naprawdę jest to jedyny ich plus ponieważ mierzyli się z dużo słabszymi zespołami od siebie: remis z Wetzler i wygrana nad Emsdetten nie robi na mnie żadnego wrażenia. Bilans H2H zdecydowanie za drużyną Flensburga i to ich tutaj upatruję w roli faworytów.

można także spróbować: Flensburg-H -2.5 @ 1.80 ✅
 
el_nino_bets 83

el_nino_bets

Użytkownik
SCMagdeburg-Wetzlar 1.90 Unibet Dla mnie wciąz przetrzewione SCM jest silniejszą druzyną od gosci. Zaczne od tego, ze Wetzlar gra underowo na wyjazdach co w z Magdeburgiem nie powinno im wyjsc na zdowie. Jakby nie kontuzje to kurs na SCM opiewałby w okolicy 1.30 . Szkoda, Bartek wypadl do konca roku bo zrobil sie problem na kole gdyz 2 pozostałych zmiennikow rowniez ma urazy. Wysoka porazka na wyjezdzie i teraz pełna mobilizacja, gdyz goscie to kiepski przeciwnik na wyjazdach. SCM - dla nich ten mecz jest wazny bo zwyciestwo wciaz pozwala im marzyc o Pucharach. Jest Kneer i Webber ktorzy dzis powinni rzucic sporo dla własnej druzyny. Niezapominajmy rowniez ze gramy na GETEC Arena gdzie na prawde ciezko o pkt dla takich rywali jak Wetzlar. Frank Cartens powinien juz wszystko poukladac po ostatnim meczu i tutaj zmobilizowac mniej ogranych piłkarzy bo badz co badz ale goscie mierzą sie dzis z 10 krotnym Mistrzem Niemiec. Wydaje mi sie ze warto dzis grac na Sport Club Magdeburg gdyz kibice, przychylnosc sedziow i wiekszy potencjał w ataku stawia ich w roli faworyta. Dodatkowo Must win podnosi stawke meczu.
 
noniewiem 133

noniewiem

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna, Bundesliga
Spotkanie: SC Magdeburg - Melsungen 19-29
Typ: Melsungen ✅
Kurs: 2.60
Bukmacher: William Hill

Analiza:
Jak wiadomo, w takich meczach wydarzyć może się wszystko. Brałem w tym spotkaniu przede wszystkim formę obu zespołów, która sugeruje, grę na gości tego spotkania. Melsungen w ostatnich 5 meczach poległo tylko raz i nie byle z kim, a z vice liderem tabeli Flensburgiem Handewitt na własnym parkiecie. Gdzie szukać punktów jak nie w meczu z rywalem, którym przez ostatnie dwa sezony nie udało się wygrać. Miejsce w tabeli zawsze w środku oby zespołów. Magdeburg niby się przełamał w ostatniej kolejce z Gummersbachem, który rewelacją to nie jest w tym sezonie, a wcześniej odnieśli 4 porażki z rzędu. Myślę, że po 3 dobrych meczach w tym wygrana u siebie z THW Kiel złapali zadyszkę, plus kontuzję i póki co nie są w najwyższej formie, dlatego stawiam na zwycięstwo gości w tym spotkaniu, którzy są tuż za czołówką Bundesligi. Zdobyte i stracone w tym sezonie bramki przez oba zespoły są prawie identyczne, więc tutaj nie ma co porównywać. Stawiam tutaj na zwycięstwo Melsungen, bo kurs na to zdarzenie jest &quot;TROCHĘ&quot; w moim od czuciu za wysoki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
don-gordo 217

don-gordo

Użytkownik
Hamburg - Flensburg-Handewitt
typ: under 58 @1.97 ✅ 55
buk: Pinnacle

Mecz na szczycie Bundesligi. Flensburg słynie z dobrej defensywy - mają najmniej straconych bramek w lidze, a ostatni raz 30 bramek w meczu stracili w listopadzie. Liczba straconych bramek w ostatnich 4 meczach ligowych to: 22, 23, 15 i 19.
Hamburg z kolei ma ogromną siłę ognia i potrafią urządzić sobie takie kanonady jak w niedawnym meczu z Fuchse, gdzie padło 71 bramek. Nie sądzę jednak by w tym meczu sytuacja miała się powtórzyć. W ostatniej kolejce Magdeburg pokazał, że można skutecznie ograniczyć ich poczynania, pozwalając rzucić ekipie z Hamburga tylko 25 bramek.

Sezon zbliża się ku końcowi, obie drużyny wyjdą na parkiet w pełni zmobilizowane i Flensburg powinien potwierdzić swoją dobrą dyspozycję defensywną oraz ograniczyć poczynania w ataku rywali, na tyle, że wystawiona linia nie pęknie. W mojej opinii jest ona zawyżona o 1,5-2 bramki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
don-gordo 217

don-gordo

Użytkownik
Goeppingen - Balingen-Weilstetten
typ: under 56 @1.91 ✅ 50
buk: Pinnacle
Zostałem pozytywnie zaskoczony linią wystawioną na ten mecz. Oba zespoły w ostatnim czasie nie urządzają sobie pokazów strzeleckich. W ostatnich 3 meczach gospodarzy padło 48, 46 i 51 bramek, natomiast gości 49, 51 i 46 bramek. Dość wysoko wystawioną linię można najprawdopodobniej wytłumaczyć wynikiem pierwszego meczu w sezonie między tymi zespołami, gdzie padły 63 bramki.
Balingen aktualnie zajmuje ostatnie zagrożone spadkiem miejsce w lidze i na 4 mecze przed końcem sezonu każdy punkt jest dla nich na wagę złota. Goeppingen zajmuje obecnie 12 pozycję i chociaż spadek im raczej nie grozi, to jednak punktami zdobytymi w tym meczu mogą przekreślić wszelkie matematyczne szanse na swój spadek.
Stawka spotkania jest więc dość wysoka i spodziewam się raczej meczu walki niż popisów strzeleckich.
Można również pobrać wyższe linie po nieco mniejszym kursie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
dani222 144

dani222

Użytkownik
Polecam łapać linie nawet -20 na Kiel 1.85 LIVE. ✅ 1poł 9-25 Lemgo nie gra o nic, SAMO ZWYCIĘSTWO NIE WYSTARCZY Kiel musi śrubować róznice i w 2 poł...
O mistrzostwie decyduje róznica bramek, ścigają sie Kiel i Loewen, na razie Loewen ma kilkanaście bramek przewagi.
Kiel pozostałe mecze ma trudne, Loewen ma dziś Hamburg a pozostałe dużo łatwiejsze ze słabeuszami i tam będzie też wykręcać różnice bramek(jeśli dziś nie straci punktów) / -22 przewagi, 24-46 Jeśli dziś wygra RN Loewen to walka na bramki będzie podpowiedzią na pozostałe mecze tych dwóch drużyn, będą jechać swoje mecze na maksa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
K 20

kera1

Użytkownik
Piłka ręczna,Niemcy,Bundesliga
Spotkanie:Rhein-Neckar-Hamburg
Godzina:20:15
Typ:Hamburg
Kurs:4.20
Buk:sportingbet


Dzisiejszym moim pewniakiem dnia jest Hamburg umiejscowiony w rakingu na pozycji 4.
Dzisiaj rozegra spotkanie z Rhein-Neckar który zajmuje 2 miejsce w
rankingu ligowym.Między dwoma zespołami jest różnica 3 punktowa.Zwracając
na ten fakt uwagę można wywnioskować,że dzisiaj Hamburg będzie chciała
dogonić drużynę przeciwną.Wszystko przemawia za wygraną Hamburg gdyż
patrząc na ostatnie spotkania bezpośrednie Hamburg grała wyśmienicie
przeciwko Rhein-Neckar wygrywając ostatnio mecz u siebie 38:25 aż 13 punktów
przewagi i ostatni mecz wyjazdowy 28:34 co też jest bardzo dobrym wynikiem
Widać,że drużyna Hamburg jeśli będzie miała powód by wygrać to wygra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
don-gordo 217

don-gordo

Użytkownik
Eisenach - Rhein Neckar
typ: Rhein Neckar -11,5 @1.95 ✅ 41:19 jak śmierć i podatki
typ2: over 57,5 @1.95 ✅
buk: Pinnacle
Właściwie typ na to spotkanie podał już wyżej Dani222, ja tylko dla przypomnienia podaję, że pierwszy z interesujących nas meczów już jutro. Eisenach zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli, nie ma już szans na utrzymanie i właściwie sama różnica klas między drużynami mogłaby wystarczyć do pokrycia tego okazałego handicapu.
Kiedy jeszcze weźmiemy pod uwagę sytuację w tabeli i wyścig strzelecki po mistrzostwo między Kiel i Rhein Neckar, możemy być pewni, że Lwy wyjdą jutro na parkiet w jednym celu: zdemolować rywali.
Linia została już zlecieć na łeb z początkowych -7,5, ja jednak spodziewam się jutro min. 15 bramek przewagi gości. Dobrym pomysłem jest też wejście w over: Lwy będą starać się władować ile tylko będą w stanie i w związku z tym będą maksymalnie podkręcać tempo, a że siłę w ataku mają potężną może świadczyć chociażby przekroczona liczba 1000 strzelonych bramek w sezonie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
don-gordo 217

don-gordo

Użytkownik
Za niecałe pół godziny rozpoczyna się mecz w Kilonii i przypominam, że gospodarze NIE MOGĄ stracić punktów w walce o mistrzostwo. Wiecie co z tym zrobić.
✅ 33:25
 
Do góry Bottom