>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Europejskie Puchary w Piłce Ręcznej 2013/2014

betlej 184

betlej

Użytkownik
No zobaczymy co będzie przed meczem. Ja może też się skuszę na zagranie jak będzie jakiś ładny kurs. Wygrać musicie... Szkoda byłoby, gdyby po 3 kolejkach było 0 pkt po waszej stronie ;-). Powodzenia.
Wg moich obliczeń to po 3 kolejkach będziemy mieli tyle samo punktów co Wy, więc gdzieś popełniłeś błąd w kalkulacjach ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
huczkins 28

huczkins

Użytkownik
Jestem zdziwiony a zarazem zadowolony bo będzie można coś ugrać ciekawszego, mianowicie mecz Kiel-Kolding jeden z ciekawszych meczy na tym weekendzie buki obstawiają gładką wygraną Kieloni, ale moim zdaniem będzie to ich koszmar. Gospodarze męczą się strasznie w każdym rozgrywanym meczu. Natomiast Kolding to inna bajka są w gazie i nie sądzę, aby na tym etapie rozgrywek odpuszczali i przestraszyli się &quot;lepszego&quot; rywala. Jak dla mnie jedynym atutem gospodarzy to ich własny parkiet, gdzie jest jeden z lepszych dopingów w czasie meczu, jednak goście przyjadą mocno zmotywowani, aby wywieźć komplet pkt z Niemiec. Jak wiadomo w obu drużynach wypadło jak i wpadło wielu znakomitych zawodników, lepiej na tym wypadło Kolding szczerze mówiąc. Krótko mówiąc stawiam na wygraną przyjezdnych.
Niska linia jest na Vive z Porto tylko 9,5 nie wiem dlaczego, może to przez dobry wypad Portugalczyków z Duńczykami no nie wiem. Kielce klasę wyżej od gości wiadomka. Dodatkowo w Porto mamy kryzys jak możemy wyczytać na sportowefakty.pl
Największy sportowy dziennik Portugalii &quot;Record&quot; przypomniał, że wtorkowa przegrana z Aguas Santas przerwała drużynie FC Porto czteroletnie pasmo bez ligowej porażki. Portugalskie media zgodnie twierdzą, że zwycięstwo w niedzielnym pojedynku jest bardzo dużym wyzwaniem dla FC Porto, z uwagi na rozgrywanie spotkania w Polsce oraz w związku z siłą ekipy gospodarzy, w której wyróżniają szczególnie Manuela Strleka.
Czyżby chcieli zneutralizować Strleka? No zobaczymy jeżeli to zrobią to pole do popisu będzie miał Ivan Cupić więc za dużo Portugalczycy nie zdziałają. Jak wiadomo Polskie drużyny nie odpuszczają (Polska to co innego) więc czy 10 czy 15 to dla Kielczan bez różnicy Boguś będzie chciał wprowadzać w plan swoje założenia więc o żadnej taryfie ulgowej nie ma mowy! Nie powinno być niespodzianki w tym meczu.
Kiel-Kolding 2 @8.80 ⛔ Mogliście to wygrać...
Kiel(-5,5)-Kolding 2 @ 1.93✅
Vive(-9,5)-Porto 1 @1.93
✅
Wszystko = Marathonbet
 
stahovsky 24

stahovsky

Użytkownik
Jestem zdziwiony a zarazem zadowolony bo będzie można coś ugrać ciekawszego, mianowicie mecz Kiel-Kolding jeden z ciekawszych meczy na tym weekendzie buki obstawiają gładką wygraną Kieloni, ale moim zdaniem będzie to ich koszmar. Gospodarze męczą się strasznie w każdym rozgrywanym meczu. Natomiast Kolding to inna bajka są w gazie i nie sądzę, aby na tym etapie rozgrywek odpuszczali i przestraszyli się &quot;lepszego&quot; rywala. Jak dla mnie jedynym atutem gospodarzy to ich własny parkiet, gdzie jest jeden z lepszych dopingów w czasie meczu, jednak goście przyjadą mocno zmotywowani, aby wywieźć komplet pkt z Niemiec. Jak wiadomo w obu drużynach wypadło jak i wpadło wielu znakomitych zawodników, lepiej na tym wypadło Kolding szczerze mówiąc. Krótko mówiąc stawiam na wygraną przyjezdnych.
Niska linia jest na Vive z Porto tylko 9,5 nie wiem dlaczego, może to przez dobry wypad Portugalczyków z Duńczykami no nie wiem. Kielce klasę wyżej od gości wiadomka. Dodatkowo w Porto mamy kryzys jak możemy wyczytać na sportowefakty.pl
Czyżby chcieli zneutralizować Strleka? No zobaczymy jeżeli to zrobią to pole do popisu będzie miał Ivan Cupić więc za dużo Portugalczycy nie zdziałają. Jak wiadomo Polskie drużyny nie odpuszczają (Polska to co innego) więc czy 10 czy 15 to dla Kielczan bez różnicy Boguś będzie chciał wprowadzać w plan swoje założenia więc o żadnej taryfie ulgowej nie ma mowy! Nie powinno być niespodzianki w tym meczu.
Kiel-Kolding 2 @8.80
Kiel(-5,5)-Kolding 2 @ 1.93
Vive(-9,5)-Porto 1 @1.93

Wszystko = Marathonbet
Siedzę w ręcznej kilka lat więc na szybko parę słów o meczu Kiel, wcale nie są takimi faworytami jak u buków, zmuszeni są grać bez swojego głównego rozgrywającego Palmarssona, inny ważny zawodnik Zeitz zmaga się przed tym meczem z grypa, Jicha ma problem z kciukiem... Postawił bym na Kolding ale oni też mają pewne problemy, od początku sezonu zmagaja się z kontuzjami, ani jednego meczu jeszcze nie rozegrali w pełnym składzie, najwieksze osłabienie to brak najlepszego strzelca Kima Andersona. Jak dla mnie to w tym meczu bedzie czysty UNDER.
 
stahovsky 24

stahovsky

Użytkownik
Europe Champions League Women
Larvik-Podravka 34:18✅✅✅
Larvik AH(-11,5)
1,96 pinnacle
Krótko i na temat, o drużynie Larvik nie ma co się rozpisywać, ten kto siedzi w ręcznej ten dobrze wie, że mają silny skład i są jednym z kandydatów do zwycięstwa LM.
Warto wspomnieć kilka słów o drużynie gości. Wg mnie jest to ekipa o dwie klasy gorsza, przed tym sezonem zespół całkowicie się rozleciał ponieważ drużynę opuściło aż 10 piłkarek z czego większość to ważne zawodniczki. Na chwilę obecną ich kadra składa się z młodych, mało doświadczonych piłkarek, jakby dobrze przyjrzeć się ich metrykom to średnia wieku chyba nie przekracza 22 lat. Co ważne w dzisiejszym meczu nie maże równiez zagrać na chwilę obecną jest z ważniejszych zawodniczek Covic, która boryka się z problemami kolana. Jak dla mnie ten mecz może okazać się pogromem, stawiam, że Larvik wygra conajmniej różnicą 15 bramek.
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna, Kobiety, Liga Mistrzyń
Spotkanie: Gyori Audi Eto KC – Hylo Niederosterreich
Typ: over 53,5
Kurs: 1,72
Bwin
Dzisiaj inauguruje rozgrywki kobieca Liga Mistrzów w piłce ręcznej. Ja z kilku rozgrywanych dzisiaj pojedynków wybrałem spotkanie węgierskiego Gyori Eto z Austriackim Hylo. Zdecydowanym faworytem tego spotkania jak i całej edycji Ligi Mistrzyń jest ekipa gospodarzy. W doskonałej formie ostatnio jest Eduarda Amorin Brazylijka już ma na swoim koncie rzucone trzydzieści jeden bramek w trzech spotkaniach. Najlepszą pozycją w ekipie mistrzyń Węgier jest obsada bramki. Grają tam na zmianę reprezentantka Norwegii Katrine Lunde Haraldsen oraz Orsolya Herr która to z kolei gra w reprezentacji Węgier. Ich dzisiejszy rywal chyba nie ma szans z na sukces. Połowa składu to Brazylijki jest ich tam aż osiem. W śród nich bryluje Alexandra Nascimento. Gospodynie na pewno będą chciały wysoko rozgromić rywalki a że Brazylijki grają wysoce ofensywnie i słabo w obronie to over bramkowy w tym spotkaniu jest moim zdaniem możliwy.
 
robek13 65,7K

robek13

Użytkownik
Barcelona - Metalurg Skopije
Typ: Handicap -10,5 Metalurg
Kurs 1,8
STS
Bardzo wysokie handi, obliczone chyba na podstawie wcześniejszego meczu z przed 5 lat i treningu strzeleckiego jaki Barca urządziła sobie z Thun w poprzedniej kolejce. Prawda jest taka, że oczywiście faworyt jest jeden. ale 11 bramek przewagi ze Skopije to duże przegięcie. Ostatnie spotkania Metalurga to zwycięstwo z Wacker na wyjeździe i wygrana u siebie z Paryżem, który według buków jest jednym z kandydatów do głównego trofeum.
Jak dla mnie pewniak.
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Wisła Płock - Vive Targi Kielce
Typ: Wisła Płock (+2,5) ✅ 28:30
Kurs: 1,87
Bukmacher: Unibet
Analiza:


Zaledwie osiem dni po ligowej &quot;świętej wojnie&quot; mamy kolejne spotkanie piłkarzy ręcznych Vive Targi Kielce i Orlenu Wisły Płock. Tym razem w Lidze Mistrzów i ja pójdę w tym spotkaniu w stronę gospodarzy.

Jak wiadomo Vive po 2-óch zwycięstwach jest liderem tabeli, Orlen zanotował za to 1 zwycięstwo i 1 porażkę z THW, która niczego im nie ujmuje (biorąc jeszcze pod uwagę przebieg tego spotkania). Warto też wspomnieć o ostatnim spotkaniu pomiędzy drużynami w lidze. Uważam, że na obecną chwilę dystans między drużynami się zmniejszył. I nie chodzi o to, że Wisła prowadziła w pierwszej połowie, że odskoczyła w drugiej, chodzi mi raczej o poziom gry. Zawodnicy z Płocka zagrali naprawdę świetne zawody, niestety o porażce zadecydowała ta niesamowicie silna ławka Vive a co za tym idzie równość gry od początku do końca.

W piekielnej formie jest Jurkiewicz. Ligowy mecz pomiędzy Wisłą a Vive wyglądał tak, że było widać, że grają dwie klasowe drużyny a ponad tym wszystkim, ponad tym wielkim poziomem stoi jeszcze Mariusz. Do tego do składu wraca Lijewski co da jeszcze więcej możliwości rozgrywania akcji w ataku a jak genialnymi asystami i dobrym rzutem dysponuje Marcin nikomu mówić nie muszę. Szkoda, że na 100% nie zagra Paczkowski, do tego leczeni rzeczywiście są Ivan Milas i Nikola Eklemović ale myślę, że jeśli do tej pory nie powiedziano, że nie zagrają na 100% to znaczy, że na ławce będą i może nie w maxymalnym stopniu ale drużynie tak czy tak pomogą.

Wisła pokazała ostatnio, że nie musi wcale odczuwać kompleksu Vive i dodatkowo na pełnej motywacji przy pełnej hali prawie 5,5 tysiąca widzów spróbuje zrewanżować się mistrzom Polski za ostatnią porażkę ale już w rozgrywkach europejskich. Unibet trochu przesadził z tym handicapem wystawiając taki kurs więc atakujemy. Powodzenia !
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
Wszystko ładnie pięknie tylko zapomniałeś dodać, że Jurkiewicz w piekielnej formie był w pierwszej połowie. W drugiej ta forma już jednak wróciła do normalnej dyspozycji ( czyli bardzo dobrej). Podajesz atuty po stronie Wisły zapominając o drugiej stronie (jedynym przez Ciebie podanym jest silna ławka po stronie Kielc). Zwróć uwagę na dysproporcje dzielące obie ekipy na kole. W Kielcach niesamowity spokój daje Aginagalde. W Płocku nieco na siłę mam wrażenie stawia się na Syprzaka, który daleki jest od formy gwarantującej co najmniej dobry występ. Skrzydła po stronie Kielc. Mimo dobrej, a nawet bardzo dobrej gry Valentina to lepiej imo wyglądają Kielce. Dlaczego? A no u nas jednak oba skrzydła gwarantują kilkanaście bramek na mecz. Jest Strlek i Siwy z drugiej strony Cupko i Totti. W Płocku muszą poczekać aż do swojej dyspozycji wróci Gadżet. Wtedy będzie to już lepiej wyglądało. Jak wspomniałeś o powrocie Lijewskiego to akurat tu Ci muszę przyznać rację. Na + dla Płocka. Ale nie zapominaj o rozegraniu w Kielcach. Zorman może i bramek wiele nie rzuca, ale on wnosi baaardzo wiele do gry. Dziś liczę na występ Karola i kilka jego bomb z drugiej linii, a ławka dla Chrapka. Jak dla mnie nie wiele się zmieniło od ostatniej potyczki w lidze. Ponownie typuję pewne zwycięstwo Kielczan
Kielce (-2,5) @ 2,23 Bet365 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Ja nie typuję w tym meczu nic, może poczekam na lajf.
Ale druga porażka PSG w ciągu 2 tygodni w Skopje? No nie widzę tego! Kurs naprawdę nie najgorszy. Oczywiście, Vardar ma za sobą mega wsparcie ze strony kibiców, ale to już przeżyli paryżanie, to przeżyła Barca (remis na Vardarze), dlatego o lekceważeniu nie będzie mowy, a z atmosferą oswoili się już piłkarze PSG w meczu przeciwko Metalurgowi. Ta drużyna nie zachwyca: minimalne wygrane u siebie z Chambery czy Montpellier, ale naprawdę pamiętajmy, że trochę czasu musi minąć zanim zacznie to grać. Ale teraz zagrają na Vardarze Skopje. Ciężki teren, parę fajnych nazwisk, ale ja uważam, że z czasem muszą chłopaki z Paryża zacząć grać. Sierra, Gojun, Vori - to gwiazdy, ale wcale nie największe zespołu ze stolicy Francji. Według mnie czas na wygraną z poważnym rywalem na wyjeździe.
PSG @ 1.62 Sb ⛔ ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
huczkins 28

huczkins

Użytkownik
Święta Wojna w dzisiejszym dniu trudna do wytypowania bo w końcu w LM więc wszystko może się zdarzyć ???? Osobiście stawiam dziś na wygraną Kielczan, ale po ciężkim naprawdę ciężkim meczu...
Vardar Skopje - PSG
To będzie zapewne przepiękny mecz. Bałkańska gorąca hala robi wrażenie na KAŻDYM także nikt nie może tu przyjechać rozluźniony i pewny zwycięstwa z kim by nie grał... Vardar fajna, zgrana już ze sobą drużyna gra szybką ofensywną piłkę, rozkręcając się z minuty na minutę. Natomiast Paryżanie niby jedni z kandydatów na final 4 a nawet wygraną LM, ale bądźmy szczerzy piłka ręczna to sport drużynowy, potrzebne jest doskonałe zgranie wszystkich zawodników, aby coś ugrać większego jak dla mnie to max mogą osiągnąć w tym sezonie final 4 choć kto wie, co się wydarzy. Wszystko idzie w dobrą stronę dla PSG, aby dojść jak najwyżej.
W drużynie gości zabraknie Bojinovic&#39;a, a u gospodarzy zabraknie Petric&#39;a więc obie drużyna w silnych składach i to będzie jeden z najlepszych meczy dzisiejszego dnia. Tak więc jak dla mnie styl gry, zgranie, kadra jak i miejsce rozgrywania spotkania, przemawia do mnie tylko za wygraną Vardar&#39;a.
Nie mam czasu, żeby pisać, ale zagrałbym również na wygraną Kolding w meczu z Francuską Dunkerque. ✅ 18:20
Vardar - PSG 1 @3.25 Marathonbet ⛔ 24:24
Hansen coś Ty zrobił najlepszego ????
 
howardleb 136

howardleb

Użytkownik
Wisła 28:30 Vive
Kielce idą jak burza. Widać, że forma jest. Nie powinni mieć problemów w dzisiejszym meczu, jednak co do handicapu, to bym się nie odważył. Zadowalający kurs na zwycięstwo Vive.
2 1.47 STS ✅
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Wisła-Vive ht/ft 1/2 7,50 bet365

Za drobne możne spróbować. Ostatnio miałem ochote na łamańca w meczu ligowym ale nie było tego w ofercie a typ by wszedł. Może na szczeblu LM będzie powtórka. Za typem przemawia dobra gra wisły w pierwszych połowach i szeroka ławka vive co pewnie znowu może zaprocentowac w końcòwce meczu
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
RK Gorenje Velenje vs Aalborg Handball (+2) 2 2.02 ✅ 25-30 :cool:
Pinnacle


Słoweńcy to ekipa po mocnej przebudowie z wieloma młodymi i niedoświadczonymi zawodnikami na arenie międzynarodowej. Trzon zespołu, który stanowił o ich sile w ubiegłym sezonie wybrał grę we Francji i Niemczech. Aaalborg również nie należy do mocarzy i pewne jest, że te dwie ekipy bić się będą o miejsca 3-4 co najwyżej. Wyniki jak do tej pory dość zbliżone - ogranie słabszych zespołów z Austrii i Hiszpanii i spodziewane porażki z zespołami Bundesligi, tutaj nawet lepsze wyniki notował zespoł Aalborga przegrywając mniejszą ilością bramek. Zespoły te stoczą bezposrednią rywalizację o miejsca 3-4 i widzę tutaj zacięte spotkania z szansami 50-50. Doświadczenie powinno być po stronie gości, własna hala po stronie Słoweńców. Myślę, że handi +2 spokojnie do spróbowania, lekko można też DNB gości po kursie ponad 3.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Wacker Thun - HC Vardar Skopje 2 1.3 ✅
La Rioja - SG Flensburg-Handewitt 2 1.35 ⛔
AKO 1.76
Bwin &amp; Tonybet


Tutaj mamy dwa pojedynki zespołów, które dzieli po prostu różnica klas. Przede wszystkim petardą dla mnie jest typ na Vardar. Zremisowali oni z mocarzami z Paryża i Barcelony, przegrali z mocnym Dinamem Minsk, potrzebują punktów jak wody, a potencjał przecież mają bardzo duży. Zawodnicy ograni na arenie europejskiej, reprezentanci krajów, ścisła czołówka! Po drugiej stronie słaby zespół Thun ze słabej Szwajcarii. Nie ma co się rozpisywać specjalnie na temat ekipy gospodarzy, postraszyli co prawda w końcówce pierwszego spotkania Metalurg Skopje, lecz ich poziom umiejętności bardziej odzwierciedlają porażki z Barceloną -19 i z Mińskiem -7. Grupa C, jeśli chodzi o pozostałe 5 zespołów jest naprawdę mocna i bardzo istotne będzie dla każdej z drużyn by ekipę Thun zlać w Szwajcarii, bo u siebie to formalność.
W drugim spotkaniu może być już trochę łatwiej o niespodziankę, jednak zaufam faworytom. La Rioja pokazywała już czasem pazury u siebie w lidze hiszpańskiej, lecz rzeczywistość Ligi Mistrzów okazała się bezlitosna -7 z obrońcą tytułu Hamburgiem, -4 na przeciętnym Aalborgu i remis ze słabym szwedzkim Drott, które Flensburg ograł różnicą 10ciu bramek. Niemcy to ekipa, która spokojnie może myśleć o najwyższych laurach w obecnej edycji Ligi Mistrzów. La Rioja powinna postawić trudniejsze warunki, w końcu liga hiszpańska prezentuje odpowiednio wysoki poziom, jednak zawodników klasy światowej i europejskiej w tym klubie brak, czego nie można powiedzieć o przyjezdnych. Dla mnie extra dubel na sobotę, kursy z pewnością polecą. Vardar z handi również do zaatakowania w Marathonie.

edit: Niemcy wypuścili przewagę 6-7miu bramek...
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
maxti 234

maxti

Użytkownik
Vive Targi Kielce - THW Kiel

Vive osłabione (kontuzja Urosa Zormana) powinno dać radę drużynie która chyba nie gra na 100% swoich możliwości albo nie jest już tak silna jak w poprzednich latach.
Po pierwsze Vive gra u siebie, i przy dopingu kieleckiej publiczności to oni bedą faworytem tego spotkania.
Już pierwsze mecze tej grupy pokazały kto jest jej faworytem Vive w pierwszym meczu wysoko pokonało francuzki Dunkerque 33:23 a Kiel męczyła się z Wisłą Płock (ostatecznie 33:34)
Kolejne rundy podtwierdziły dominacje Kielczan i to oni są liderem grupy z bilansem bramek 98:74 dla przypomienia bilans THW Kiel to 94-86. Poprzedni pojedynek tych ekip to jednobramkowa wygrana Vive 31:30, wtedy to faworyzowany zespół z niemiec przegrał mecz o 3 miejsce. W tym roku do najsilniejszego polskiego zespołu w lidze mistrzów doszedł przez wielu uważany za najlepszego obrotowego na świecie
Julen Aginagalde. Vive to teraz Dream Team, na swoim obiekcie są nie do pokonania ????

Bet365
Typ: Vive Targi Kielce
Kurs:1.90
 
elano07 1K

elano07

Użytkownik
Panowie co myślicie o tych meczach ?:
Kielce Vive-Kiel
La Rioja-Flensburg-H

Dla mnie dwa spotkanie underowe, szczególnie liczę na drugie spotkanie gdzie w bramkach obu zespołów bronią świetni bramkarze, a do składu gości wraca Tobbe Karlsson.
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Kolding - Wisła Płock
Typ: x2 ⛔ (23:22)
Kurs: 2,10
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:

Żarty się skończyły, trzeba wreszcie punktować a rywalizacja z duńskim Kolding to zapewne będzie walka o miejsca 3-4 w grupie. Wisła do tej pory miała mocniejszych przeciwników bo grała z Vive i Kiel, Kolding tylko z Kiel (liczę tylko czołówkę). Dzisiejszy mecz Vive z Kielonią tylko utwierdził mnie w tym typie. Już ostatnio pisałem, że dystans Wisły do Vive Targów Kielce się zmniejszył i rzeczywiście tak jest. Bo mimo, iż oba ostatnie pojedynki pomiędzy zespołami szczypiorniści z Płocka przegrali to prezentowali się bardzo dobrze a w którym miejscu jest dziś Vive to wszyscy widzieliśmy dzisiaj.

Wisła jedzie na mecz bez Eklemovića. Są w kadrze Milas i Kavas co jest dobrą wiadomością. Kavas będzie głównie wchodził zapewne do obrony, z Milasem nie wiadomo jak będzie do końca ale pomóc pewnie pomoże. Cała reszta pełna dyspozycja i wszyscy gotowi do walki bo, że na tak gorącym terenie potrzebna będzie walka to nie mam złudzeń. Lijek już po meczu z Kielcami więc dyspozycja będzie rosła. Jurkiewicz wiadomo klasa sama w sobie a Nenadić co ostatnio rzucał z biodra w meczu z Kielcami to głowa mała. A wspomnieć trzeba też o problemach kadrowych gospodarzy do tego stopnia, że kołowi grają czasem jako rozgrywający a typowi obrońcy w ataku. Także mimo kontuzji w Płocku to większe zmartwienia mają jednak w Dani.

Stawiam x2 bo jednak mecz na bardzo ciężkim terenie, w dodatku Kolding to bardzo solidna drużyna mająca w swoich szeregach wielu doświadczonych graczy. Mimo wszystko forma Wisły po ciężkim bo po ciężkim meczu ale powinna wystarczyć na wygranie tego meczu ( a już tym bardziej na nie przegranie go). Powodzenia !
 
elano07 1K

elano07

Użytkownik

Bera Bera K-Larvik K 2 AH-8,5 1,7 5/10 Bet365

Tutaj spotykają się zespoły o całkiem innym poziomie. Panie z Hiszpani dostają jak na razie niezłe baty i dzisiaj powinno być podobnie, nie wydaje mi się ze będą one w stanie zdobyć choćby punkt w tych rozgrywkach. Larvik ma solidna obronę, hiszpankom będzie bardzo trudno przebić się dzisiaj i zdobyć parę bramek. Podsumowując kadrowo Bera Bera odbiega zdecydowanie od pozostałych zespołów w grupie.​
 
Do góry Bottom