>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2 kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów - 02.10.2013 - środa

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP


Pełna oferta na środowe spotkania 2 rundy fazy grupowej Ligi Mistrzów:



William Hill

Zachęcam do dyskusji ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
X 0

xandi

Użytkownik
Mecz:Bayer Leverkusen- Real Sociedad
Typ: 1
Kurs : 1,75
Bukmacher: BetClick
Analiza:
Po przegranej na wyjeździe 4:2 &#39;&#39;aptekarze&#39;&#39; graja u siebie z zespołem Real Sociedad. Ostatnie ligowe spotkanie Bayer&#39;u wygrane 2:0 u siebie z Hannover&#39;em pokazało, że &#39;&#39;aptekarze&#39;&#39; w tym sezonie na własnym boisku są bardzo silni ( ostatnie 3 spotkania w bundeslidze na własnym boisku wygrane ). Dodakowo po przegranej z ManUtd zawodnicy Sami&#39;ego Hyypi muszą ten mecz wygrać jeśli chcą sie liczyć w walce o awans. Jesli defensywa zagra tak jak w osatnim meczu ligowym o wygraną bedzie nie trudno.
Real Sociedad w 1 meczu przegrał 0:2 z zespołem Shahtara nie strzelając gola. W ligowym meczu ledwo wymęczony remis z Sevilla 1:1.Zespół Sociedad jest skazany na porażke z Leverkusen
 
P 0

poksasa741

Użytkownik
Bayer Leverkusen - Real Sociedad
strzelcy gola w dowolnym czasie
STEPHAN KIESSLING @ 2.700
SIDNEY SAM @ 3.400
BETVICTOR
Kurs na zwycięstwo gospodarzy spada i nie ma się co dziwić. Bayer u siebie bardzo mocny, po porażce na Old Trafford musi zdobyć komplet punktów by myśleć o awansie i moim zdaniem nie powinien mieć większych problemów z osiągnięciem pewnego zwycięstwa. Kluby niemieckie od kilku lat leją równo przedstawicieli La Liga, czy to na własnym terenie, czy nawet na półwyspie Iberyjskim. Kurs 1,75 nie wygląda już tak atrakcyjnie jak początkowe 2,00 jednak wydaje się, że jest jeszcze małe value do poziomu ~1,66 IMO. Ja zwróciłem uwagę na wysokie kursy na zdobycie bramki na dwóch najskuteczniejszych zawodników aptekarzy. Obydwoje mają już po 5 trafień w Bundeslidze, Kiessling jest podstawowym wykonawcą rzutów karnych co zawsze zwiększa szanse na trafienie zakładu tego typu. Sądzę, iż co najmniej jeden z nich powinien zaliczyć trafienie w tym spotkaniu, a nie wykluczam, że obaj wpiszą się na listę strzelców. Powodzenia!
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Bayer Leverkusen - Real Sociedad, 1 1,75
Krótko, Aptekarze w formie, co pokazują wyniki i tabela - 3 miejsce tuż za Borussią i Bayernem. Wygrana na wyjeździe z Mainz 1-4 i u siebie 2-0 z Hannoverem. Sociedad grał dobrze, zaskoczeniem było 3-0 z Lyonem. Ale teraz? Forma znikła, ost 6 meczy - 3 remisy, 3 przegrane. Z Sevilla ledwo wywalczony punkt, przy praktycznie ciągłym przeważaniu Sevilli, do tego Sociedad gra na wyjeździe, a Bayer u siebie, w tym sezonie punktów nie stracił, co lepsze w każdym meczu wygrywając 2 bramkową przewagą, więc dla odważniejszych polecam handicap po kursie 2.75
Manchester City - Bayern Monachium, 1 DNB 2.37 / BTS 1.57
Chyba najciekawsze spotkanie tej kolejki fazy grupowej LM. Dwie wielkie marki zagrają przy Etihad. Jak każdy wie, ten stadion jest twierdzą praktycznie nie do zdobycia, przekonała się o tym ostatnio czerwona część Manchesteru dostając aż 4-1. The Citizens, grają świetnie przed własną publicznością, przegrali ostatnio w gierce sparingowej z Arsenalem 1-3. Potencjał ofensywny mają ogromny Aguero, Dzeko, Jovetić i Negredo. Niestety ostatnio ulegli Aston Villi 2-3, fakt nie grali śweitnie, aczkolwiek po pierwszych kilkunastu minutach, wyglądało że będzie pogrom, niestety - niewykorzystane sytuację lubią się mścić i tak się stało. Bayern natomiast, plasuje się na 2 miejscu w Bundeslidze, z Wolfsburgiem nie zagrali na 100 % (wygrali 1-0), aby właśnie odpowiednio przystąpić do tego meczu. Dodatkowo do ekipy z Manchesteru, wrócić ma &quot;silnik&quot; całej drużyny mianowicie - David Silva. Sądze żę Manchester jest w stanie to u siebie wygrać, pomimo tego że Bayern to ostatnio potężna marka, i ciężko będzie stawić im opór, aczkolwiek wierzę, że City jest w stanie to zrobić, przy obecnej dyspozycji, a kurs zachęca.

PSG - Benfica, 1 1.85

Paryżanie to zespół dziwny. Zbieranina wielkich gwiazd, niepotrafiąca się dokładnie dobrać i zgrać. Raz potrafią wygrać 4-0 po czym zremisować 1-1 z beniaminkiem. Ciężko ich trafić, ale myślę że u siebie z Benficą powinni wygrać. PSG wygrało ostatni mecz 2-0, Benfica natomiast zremisowała ze słabym Belenenses. Gra ekipy z Portugalii nie powala, bilans bramkowy 9:6, więc dużo nie strzelają, a PSG straciło 4 bramki, i tu upatruję szansy. Nie będzie to wysoka wygrana PSG, myślę że 1-0 , max 2-0.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 0

pchelka_22

Użytkownik
Manchester City - Bayern Monachium 2, 2.15
Dziwi mnie czemu większość na tym forum stawia na City, Bayern po pierwsze obrońca tytułu a po drugie ten zespół to klasa sama w sobie ( Muller, Robben, Ribery). City w pierwszym meczu tylko 3-0 i to ze słaba Viktorią Pilzno. Mój typ to Bayern Monachium ????
 
D 85

dominiknd

Użytkownik
CSKA Moskwa - Victoria Pilzno @ 2 dnb (3,75) ⛔

Rosjanie pod formą, 4 ostatnie mecze to 3 porażki (w tym 1 w LM z bayernem) i remis w lidze z Anży, które jest teraz dostarczycielem punktów, Victoria natomiast nie wliczając wkalkulowanej porażki z city u siebie radzi sobie dość dobrze, celem jest napewno 3 miejsce w grupie, bo bayern i city to inna para kaloszy, Czesi są zespołem grającym naprawdę fajną piłkę o czym przekonało się w tamtym sezonie Napoli w LE (5:0 w dwumeczu!), skoro więc dali rade Napoli, to czemu mają nie dać rady Rosjanom?

Do rozważenia również typ Victoria win+bts @ 11! William Hill

//brawo dla bramkarza, ktory wpuszcza podanie do bramki ????
 
dawidm 9

dawidm

Użytkownik
Juventus - Galatasaray @ Galatasaray+2 AH (1,575) 9/10 ✅ 2:2
Bianconeri od kilku kolejek grają bez pomysłu i (mimo że tabela na to nie wskazuje) męczą się. Ostatni naprawdę dobry mecz to ten z Superpucharu z Lazio kupę czasu temu, a od tamtej pory cieniują - słabo Pirlo, kiksy Buffona, Bonucci, Chiellini czasem miewają wpadki. Mimo że gromadzą punkty to często muszą gonić wynik, w ostatnim meczu bramka ze spalonego, kolejkę wcześniej - też.
Dochodzi do tego efekt &#39;nowej miotły&#39; w Galacie w osobie Manciniego - wiadomo że od razu nie ułoży zespołu, ale całkiem możliwe jest strzelenie bramek przez Galatę.
Raczej nie zagra Sneijder ale Turcy i tak mają kim postraszyć.
Obie drużyny w pierwszej kolejce nie osiągnęły oczekiwanych rezultatów - remis Juve i wysoka porażka Galaty powodują, że dla obu ekip będzie to niezmiernie ważne spotkanie, bo prawdopodobnie między nimi rozstrzygnie się walka o 2. miejsce w grupie.
Podsumowując, jak dla mnie to najlepsze value tej kolejki CL. Mimo że kibicuję Bianconerim to pogromu nie przewiduję, 3 bramek różnicy nie będzie. Myślę że będzie skromne 1:0 lub 2:1
PS. zapomniałem dodać, że możliwa jest absencja Teveza co znacznie ograniczyłoby siłę rażenia Juventusu...
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
makaveli23 112,8K

makaveli23

Użytkownik
Manchester City - Bayern Monachium 2, 2.15
Dziwi mnie czemu większość na tym forum stawia na City, Bayern po pierwsze obrońca tytułu a po drugie ten zespół to klasa sama w sobie ( Muller, Robben, Ribery). City w pierwszym meczu tylko 3-0 i to ze słaba Viktorią Pilzno. Mój typ to Bayern Monachium ????
???? tylko 3-0 na wyjeździe w Lidze Mistrzów to przeciez dobry wynik, niezależnie z kim. Rownie dobrze mozna powiedziec ze Bayern tylko 3-0 u siebie z CSKA Moskva ktore tez jest w slabej formie. Ja mysle ze najsprawiedliwszym (do czasu rozpoczecia meczu oczywiscie) wynikiem tutaj bedzie bramkowy remis, ale tego meczu nie gram, bo jest za trudny do typowania, wole siąść przed tv i liczyc na dobre widowisko, a takie niezaleznie od wyniku ono bedzie ????
Szachtar - Manchester United 1 # 2.45 Bet365
Zeby nie dublowac typow innych uzytkownikow zdecydowalem sie na przeanalizowanie tego meczu i wyszlo mi ze Manchester z tym co ostatnio prezentuje, szczegolnie na wyjeździe, choc nawet na Old Trafford noga sie powineła z WBA (1-2) w wekeend, nie ma szans na zwyciestwo w tym meczu. Jedyne na co moga liczyc to remis, ale mysle ze Szachtar nie wypusci wspanialej okazji na 3 punkty i zgarnie cala pule.
Anderlecht - Olympiakos under 1.5 # 3.5 Bet365
jak dzisiaj spodziewam sie overowych meczy prawie wszedzi tak jutro mysle ze bedzie cicho i jednym z meczy wartym typowania w sekcji under/over jest wlasnie spotkanie dwoch druzyn ktore raczej beda bily sie o 2 miejsce z Benficą, ktora przegra z PSG, tak wiec sadze ze obie druzyny zagraja bardzo ostroznie i o wyniku moze decydowac jedna bramka, lub nawet ich brak. 2 miechy temu w towarzyskim bylo 1-0 dla Olympiakosu, a Anderlecht ostatnio troche sie meczyl w ataku i tylko 2-0 z Lierse, gdzie bramki padaly w koncowce drugiej polowy. Olympiakos tez w lidze gra defensywnie, malo strzelajac i malo tracac. Obie druzyny nie blyszcza niewiadomo jakiej klasy napastnikami, tak wiec spodziewam sie przez dluzszy czas meczu 0-0.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Bardzo ciekawe mecze w środowy wieczór nas czekają. Mnie najbardziej będzie interesowało starcie w Doniecku, gdzie Szachtar zagra z Manchesterem oczywiście. No i mam pewne obawy o pozytywny wynik z tej wyprawy... Patrzę pod kątem MU oczywiście.
Ostatnie mecze nie napawają optymizmem. Klęska w derbach na Etihad, potem niby wygrana z LFC 1:0, ale to Capital One Cup czyli rozgrywki trzeciego sortu i najmniej ważne ze wszystkich, a ostatnio w sobotnie popołudnie katastrofa i porażka z WBA! W dodatku brak jakiegokolwiek stylu ekipie MU ! To jest najgorsze. Moyes całkiem pogubiony widać, jeszcze te jego głupie wypowiedzi jak czytam to sobie myślę, co on wygaduje. Lepiej jakby się zamknął i nie udzielał wywiadów tylko skupił się na pracy. Bo jak można mówić, że MU nie ma klasowych piłkarzy? Że nie maja szans na wygranie LM... przecież to jest demotywujące. Już nie wspominam o lecie i jego głupich atakach na Rooneya i prowokacjach.
Czytam takie zdanie np : &quot;– Myślę, że musimy tam udać się z najsilniejszym składem. Wyjazdy na Ukrainę są trudne, bo Szachtar osiąga dobre wyniki – mówi Moyes.&quot;
No to jakim składem on chiał się udać? Widzę jego poczynania na ławce i chce się od razu krzyczeć, Ferguson wróć! Po ledwo 6 kolejkach w PremierLeague MU już ma 3 porażki! Niewyobrażalne z takim potencjałem ludzkim i z taką kadrą...
W ogóle przywiązanie do nazwisk Moyes ma strasznie dziwne.
Ostatnio pisałem, że Valencia i Young obecnie nie nadają się do podstawowego składu i wreszcie przeciwko WBA usiedli obaj na ławce. Stawianie na Andersona w obecnej dyspozycji też jest przesadne, nie przypominam sobie jego dobrego meczu w ostatnim czasie. Carrick przemęczony, bo gra wszystko co się da. Ferdinand popełnia błąd za błędem, szukanie na siły dla Jonesa pozycji na prawej obronie, ok Ferguson też go tam stawiał, ale on najlepiej gra na defensywnym pomocniku albo jako stoper i tam go widze obok Vidica albo Smaillinga/Evansa. Ferdinand niech odpocznie, niech złapie formę bo obecnie gra słabiutko.
Jedyny pozytyw to, że wreszcie Moyes dał szansę Naniemu i Nani był najlepszy na boisku obok Rooneya w meczu z WBA. No i wprwoadzanie Januzaja, drugi z plusów Moyesa. Chłopak z wielkim potencjałem, ale jutro akurat nie zagra bo jeszcze nie został zgłoszony do LM, ale niedlugo wejdzie z listy juniorów (czy coś w ten deseń w każdym razie).
Zatem jeżeli chodzi o skład to ja bym widział na jutrzejszy mecz to nastepująco :
-----------------De Gea-----------------------
Rafael--------Vidić-------Smailling---------Evra
----------------Carrick ---Fellaini -------------
Nani----------------Rooney------------Kagawa
-----------------van persie --------------------
Oby tylko nie grał Valencia, ale coś mi się zdjae, że jednak on zagra... ALe obym się mylił bo gośc jest tragiczny.
A Kagawa może nie gra niczego wielkiego ale potencjał w nim jest, idealnie pasuje do małej gry z Rooneyem i Nanim, trzeba mu dawać szansę. Na zmianę oczywiśćie Chicharito itp.
Szachtar nie gra niczego wielkiego w obecnym sezonie&gt; ZMiana latynosów, odejście Fernandinho, Mkhitaryana itp spowodowała nieznaczny spadek jakości w grze na ten moment, ale wiadomo, że wszystko wróci jeszcze do normy i będą znów wielcy bo potencjał w pozyskanych brazylijczykach w letnim okienku jest ogromny, chociażby Bernard, super skrzydłowy, czy Fred również. Aczkolwiek jutrzejszy mecz to jedna wielka zagadka.
Chciałbym zobaczyć dobry Manchester wreszcie, bo takiego w tym sezonie jeszcze nie widziałem, jednak okres pre-season był tragiczny i ma to przełożenie na sezon już rozgrywkowy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Man City +1 @ 1,67 William Hill
Na podstawie poprzednich przygód City można wnioskować, że będą mieli ogromne problemy z Bayernem. Ja jednak mam zupełnie inne zdanie na temat tego pojedynku. Manchester gra cieniutko na wyjazdach, ale u siebie grają zdecydowanie lepiej. Mają tendencję do rozgrywania tragicznego spotkania, by potem zagrać rewelacyjny zwłaszcza na swoim stadionie. Dotychczas tak to funkcjonowało. City posiada wielu doświadczonych graczy na arenie międzynarodowej, wiele razy grali przeciwko Bayernowi, który faktycznie jest mocnym rywalem ale nie sądzę, żeby przebijali poziom z poprzedniego roku. Atak obydwu drużyn robi wrażenie, lecz niekoniecznie zapowiada nam się ofensywny mecz. City umie zagrać na najwyższym poziomie, bo przecież mają do tego podstawy w postaci wielu światowych graczy. Nie spodziewam się tutaj łatwej przeprawy Bayernu i związku z tym wydaję mi się, że najlepsza opcją jest grania na Manchester. Dysponują wystarczającą mocą w ofensywnie, żeby przysporzyć problemów Bayernowi i zdobyć minimum jeden punkt. Trudno jest określić kto będzie kontrolował spotkanie, ale trzeba przyznać że niewątpliwie dla Pellegriniego jest to jeden z ważniejszych meczy w obecnym sezonie.
 
P 57

przemekmaty

Użytkownik
Szachtar - Manchester United 2 3,00 Sportingbet
Oba zespoły na inauguracje Ligi Mistrzów zaliczyło po zwycięstwie. Szachtar wygrał grając na wyjeździe z Realem Sociedad 2-0 strzelając obie bramki w drugiej połowie. A Manchester grając u siebie wygrał z Bayer Leverkusen 4-2. Myślę jednak, że zwycięstwo Czerwonych Diabłów jest bardziej okazalsze, gdyż pokonali klub z czołówki Bundesligi już ogranego z w europejskich pucharach. A piłkarze z Hiszpanii ostatnio grali w Lidze Mistrzów w sezonie 203/2004. Szachtar w ostatnich 5 kolejkach ligi ukraińskiej zdobył tylko 5 pkt uznając wyższość Karpat i Dnipro a także remisując z Metalurgiem i Metalistem. Jedyna wygrana ich w ostatnich 5 kolejkach to 3-0 z Vorskla. Ukraińcy zajmują dopiero 3 miejsce w lidze tracąc aż już 6 pkt do lidera. Po odejściu czołowych piłkarzy Szachtaru takich jak Mkhitaryan i Fernandinho ten zespół już nie jest tak dobry jak w tamtym sezonie aby zajść w LM tak daleko jak przed rokiem. Natomiast Manchester od kiedy pamiętam zawsze gra dobrze w LM a poza tym w tym sezonie wygrał kilka meczów z mocnymi rywalami tj. Liverpool ( Carling Cup),Leverkusen, Swansea. David Moyes wypowiadał się że chce wystawić jak najsilniejszy skład na ten mecz aby kontynuować dobry start w Lidze Mistrzów.
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
M.City-B.Munchen
TYP: BTS YES ✅
Kurs 1.57
WilliamHill
Druga runda w grupie D i można rzec mecz na szczycie.Dwie bramkostrzelne drużyny,myślę ze będziemy świadkami dużej ilości bramek.W 1.rundzie oba zespoły wygrały pewnie swoje spotkania i obydwie 3-0.W City mamy Dzeko,Aguero czy choćby Negredo,po drugiej stronie Mandzukcic,Muller,Robben,Ribbery....Ciężko mi sobie wyobrazić,żeby obrońcy tytułu LM nie strzelili bramki w meczu grupowym.A jesli chodzi o City,to szejkowie placacy mega fortuny dla zawodników również maja wysokie wymagania.Kurs moze nie za wysoki,jednak widzę spore szanse powodzenia.
Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
jacio 456

jacio

Użytkownik
Bayer Leverkusen - Real Sociedad, 1 1,75
Krótko, Aptekarze w formie, co pokazują wyniki i tabela - 3 miejsce tuż za Borussią i Bayernem. Wygrana na wyjeździe z Mainz 1-4 i u siebie 2-0 z Hannoverem. Sociedad grał dobrze, zaskoczeniem było 3-0 z Lyonem. Ale teraz? Forma znikła, ost 6 meczy - 3 remisy, 3 przegrane.
Dziwi mnie troche, że wszyscy tutaj typujący na ten mecz obstawiają czystą jedynke na Bayer. Bo tabela, bo wyniki, bo statystyki, bo Bayer gra u siebie... Jednak ja bym sie tym nie sugerował. Sociedad w tym sezonie przegrał tylko z Atletico, Barceloną i Szachtarem. Jednak kto oglądał mecz z tymi ostatnimi zapewne wie kto w tym spotkaniu dominował i kto bardziej zasłużył na wygraną. Oczywiście Hiszpanie. To oni przez większą część meczu nacierali na bramkę rywala i stwarzali sobie więcej sytuacji strzeleckich. Jednak jak wiadomo futbol nie zawsze jest sprawiedliwy, i tak właśnie było w tym przypadku. Pierwsza dobra akcja gości i bramka. Potem znów ataki piłkarzy z San Sebastian, brak szczęścia i w efekcie gol na 0-2.
Z Sevilla ledwo wywalczony punkt, przy praktycznie ciągłym przeważaniu Sevilli, do tego Sociedad gra na wyjeździe, a Bayer u siebie, w tym sezonie punktów nie stracił, co lepsze w każdym meczu wygrywając 2 bramkową przewagą, więc dla odważniejszych polecam handicap po kursie 2.75
Czy ledwo to bym sie sprzeczał. Ciągłe przeważanie Sevilli? W moim odczuciu mecz jak najbardziej wyrównany, obie drużyny mogły przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Jednak więcej sytuacji po stronie RSSS.
Bundesliga swoje, Primiera Division swoje. W LM na pewno w pierwszym meczu lepiej wyglądała drużyna Basków. Jutro liczę na wyrównany mecz, a kursy zmuszają mnie żeby pograć coś w strone Realu Sociedad.
Mój typ:
RSSS +1 @ 1.671 pinnacle zwrot
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Manchester City - Bayern Monachium
Typ: HT/FT 1/1 ⛔ (2/2)
Kurs: 5,50
Bukmacher: William Hill
Analiza:

Czyli nic innego jak to, że jutro zasiadam o wiadomej dla wszystkich porze przed ekranem i patrzę jak City jedzie z Bayernem od początku do końca. Czy tak będzie ?? Mam na to wielką nadzieję i oczywiście jak za każdym typem parę argumentów. Zapowiada się świetny mecz i jak będzie przekonamy się już w niedługim czasie. Ale po kolei.

Pierwsza sprawa to Etihad Stadium. Obywatele leją tutaj ostatnimi czasy wszystkich jak chcą i ile chcą. Na 3 do tej pory rozegrane mecze ligowe u siebie + 1 w Capital One Cup Manchester wygrał wszystkie ze świetnym bilansem bramkowym 15:1 (gdzie ową jedyną bramkę stracili pod sam koniec meczu z Manchesterem United gdy prowadzili 4:0). Także już samo to pokazuje siłę zespołu u siebie ( a przyznać trzeba, że z wyjazdami jest różnie).

Druga sprawa to ta, że na ostatnie 8 meczy tylko w jednym piłkarze City nie strzelili żadnej bramki (0:0 na wyjeździe ze Stoke) a w pozostałych 7-iu meczach zawsze strzelali gola jako pierwsi. To tylko pokazuje jak City wchodzi w mecze. Oby i tym razem było podobnie.

Dalej dodać trzeba, że drużyny spotkały się niedawno w Audi Cup gdzie Obywatele przegrali z Gwiazdą Południa 2:1 ale zaznaczyć trzeba, że i w tym meczu obejmowali prowadzenie a mecz przegrali przez swą niefrasobliwość, która towarzyszyła tej drużynie chociażby podczas ostatnich 2 sezonów w Lidze Mistrzów. Teraz ma być inaczej, przyszedł doświadczony Pellegrini i wreszcie City ma pokazać się w Europie. Ten mecz to świetna okazja.

Co do składów to kolejne plusy: wraca David Silva ( możliwe, że nie wyjdzie jeszcze w podstawie gdyż jest świeżo po kontuzji a w wyśmienitej formie jest Nasri ale na 2 połowę na zmianę będzie jak znalazł) oraz gotowy do gry będzie już Kun Aguero. Potentaci z Monachium przylecą do Manchesteru bez Javiego Martineza, Holgera Badstubera i Thiago Alcantary.

Aaaa i jeszcze jedno, wszyscy wiemy i już zdążyliśmy się przekonać, że Bayern Guardioli to nie jest Bayern z tamtego sezonu, który miażdżył wszystkich rywali ( i wcale nie chodzi mi tutaj o wyniki) co tylko pokazują mecze z lepszymi rywalami. Superpuchar Niemiec z Borussią przegrany 4:2 gdzie pierwsi tracą bramkę, Superpuchar Europy z Chelsea gdzie ostatecznie wygrali ale też zostali ugryzieni 2 razy i to Niebiescy obejmowali prowadzenie dwukrotnie czy nawet ten wspomniany mecz z Obywatelami w ramach Audi Cup. Także Bayern jak najbardziej jest w tym meczu do pokonania. Liczę szczególnie na Yaya, który mam nadzieję pokażę Bawarczykom jak w Anglii ustawia sobie środek pola wejściami z biodra oraz błyskotliwego Aguero i dużo wiatru Jesusa na skrzydle.

ps. na Betclicu taki sam kurs na taką opcję, wszędzie indziej tylko niżej.

Powodzenia !
 
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
Wczoraj udało się trafić over w meczu Porto z Atletico, dziś spróbujemy pograć under 2,5 gola w meczu PSG- Benfica.
Kursy na to zdarzenie oscylują w graniach 1,8-1,93 co wydaje się być dobrą propozycją.
Być może buki zainspirowały się wyjazdową wygraną PSG w Grecji aż 4-1 ale Olympiakos do tuz nie należy. Natomiast Benfica od wielu lat znajduje się w TOP klubów europejskich.
Fakt, ostatni sezon mógł być najlepszym od dawna ale jednak droga z piłkarskiego nieba to piekła nie jest zbyt długa. 3 przegrane finały musiały mocno się odbić na psychice piłkarzy. Miejmy nadzieję, że jednak wyciągną z tych porażek konstruktywne wnioski.
W pierwszej kolejce LM na własnym stadionie pokonali 2-0 Anderlecht.
Niestety nie oglądałem tego meczu i niestety nie miałem możliwości obejrzenia go na spokojnie w ostatnich dniach. Niemniej jednak, kierując się statystykami ze strony livesports.pl dochodzę do wniosku, że nie bez problemów udało się wygrać. Choć jak zobaczymy kiedy gospodarze strzelali gole to możemy się domyślić dlaczego oddali pole gry gościom. Jednak meczu nie oglądałem więc nie wiem dokładnie jaki miał on przebieg.
I choć w zeszłym sezonie LM na Parc Des Princes w 5 meczach tylko w jednym zanotowaliśmy under to i tak nie zawaham się grać typu underowego.
Mianowicie dlatego, że Benfica to nie jest chłopiec do bicia jak Dynamo Kijów czy Dynamo Zagrzeb, na pewno nie są oni łatwymi dostarczycielami punktów.
Po wtóre, jest to dopiero 2 kolejka i jest to mecz dwóch pretendentów do wygrania grupy.
Po trzecie. Obrona PSG. Na papierze wygląda świetnie, w rzeczywistości tak kolorowo nie jest (gol Weissa idealnym przykładem) ale wciąż są jednym z najlepszych bloków defensywnych w Europie.
W ataku Cavani z Ibrahimoviciem. Ten drugi bez szału jak do tej pory, nie strzela za dużo- nawet karnych.
Wiadome jest to, że od początku to PSG powinno atakować, Benfica powinna liczyć na kontry. Jeśli jednak, defensywa gospodarzy zagra na takim poziomie na jaki wskazują ich nazwiska na papierze to goście będą mieli ciężko skonstruować jakąś groźną akcję.
Spodziewam się zwycięstwa gospodarzy. Mimo, że nie są takim kolektywem jakim jest Benfica to jednak siła ich indywidualności jest znacznie większa od takowej w Benfice.
1-0 lub 2-0 tak czuję. Naprawdę, lubię zespół gości ale niestety jutro nie wróżę im żadnej zdobyczy bramkowej. A jak się okaże dowiemy się za ok. 22h. Bo należy pamiętać, że to w końcu Champions League- tu się wszystko może zdarzyć ;)
pozdrawiam
e:
A i jeszcze... Co do meczu Juventusu z Galatsaray.
Juventus jest zbyt doświadczoną drużyną by mieć jakieś problemy z Turkami. To nie jest Stambuł gdzie rozgorączkowany tłum niesie gospodarzy do wspaniałej gry (1-6 z Realem... nie jest to dobry przykład akurat). Morale Galatasaray są mocno podłamane po takim laniu od Królewskich. Dziś kolejny rywal z najwyższej półki. Czy się postawią? Ciężko coś powiedzieć. W gruncie rzeczy wynik zależy od tego na ile Juventus da pograć gościom.
Bianconeri wiedzą, że ewentualna strata punktów postawi ich w nieciekawej sytuacji przed dwumeczem z Realem. Aby móc z czystą głową przygotować się do tych spotkań muszą mieć te 4 punkty na koncie po tym meczu.
Ktoś pisał, że w lidze kiepsko im idzie, bramki ze spalonych itp. Nie ma się temu co dziwić. Kiedyś musiał nastać czas nasycenia ligą, wygrali 2 razy z rzędu. Ale liga to nie Liga Mistrzów, to są najbardziej prestiżowe rozgrywki w piłce klubowej. Tutaj każdy mecz jest właściwie na wagę złota. Nie można sobie pozwolić na straty. Na straty, które Juventus już sobie pozwolił w Danii. Na pewno zapamiętają pecha jakiego tam mieli i nazwisko bramkarza Kopenhagi który nie raz uratował zespół swój przed stratą bramki.
Taka sytuacja już się nie może powtórzyć. Ja sądzę, że podrażnieni tym że w Danii się nie udało zgarnąć kompletu punktów, u siebie będą chcieli udowodnić, że są nadal zespołem absolutnie z górnej półki.
A Galata po zawirowaniach trenerskich może nie być gotowa na taki Juventus i może się zakończyć na kolejnych bęckach.
Ciekawy typ Juventus(-2) AH z kursami w granicach 2,5.
 
icewarrior 41

icewarrior

Użytkownik
CSKA Moskwa - Plezn
Buk: Fortuna
Typ: Ilość żółtych kartek - powyżej 3.5
Kurs: 1.55


Po wczorajszym trafieniu żółtych kartek w meczu Celticu z Barcą , dzisiaj wybrałem sobie teren rosyjski. Ścierają się dzisiaj dwie drużyny które pierwsze swoje mecze w grupie przegrały w takim samym stosunku 0:3. Według mnie dzisiaj będzie dużo walki i zaciekłości o pierwsze punkty w tabeli , bo nie wyobrażam sobie aby któraś z tych drużyn miała szanse rywalizować z MC i BM.
Bukmacherzy sugerują się dzisiaj tak małym overem kartkowym z powodu małych ilości :zoltakartka: z pierwszych kolejek , ale jak wiadomo grali z lepszymi drużynami które potrafią długo wymieniać podania między sobą i utrzymać się długo przy piłce aby spokojnie konstruować akcje. Ktoś powie że to słaby argument , ale teren rosyjski to zawsze dla mnie był teren twardy gdzie padało dużo :zoltakartka: , można wziąć przykład z wczorajszego meczu Zenitu gdzie poleciało 6:zoltakartka: i 1 ???? , chodź to inne drużyny i inny mecz ale walka o pierwsze pkt. na pewno spowoduje dużo fauli i jak dla mnie kartek.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Shakhtar Donetsk vs Manchester United
Manchester United
kurs:2,81 buk: Pinnacle ⛔ (edit po meczu: no tak, typ był na ryzyku, było to wiadomo od początku. W poprzednim roku stoczyłem tu olbrzymią batalię ze zwolennikami tej żałosnej angielskiej ligi. Ciekawe czy i w tym sezonie będą ich tak bronić. Straciłem w weekend, straciłem i dzisiaj, ale dziś to już na luzie, bo nie mam za dużych oczekiwań co do tego zespołu. Gicks to powinien iść na emeryturę, nie mam pojęcia co on tam robi. Prowadzili, prowadzili, ale nie potrafili zwiększyć przewagi, za to Shaktar - pięknie)
Wiem jak gra Man Utd. W ostatni weekend przez nich razem z drugim paralitykiem z ligi angielskiej - City nie poszły mi ładne kupony, ale LM to inna mobilizacja, inne wyzwania. Utd ma też coś do udowodnienia po ostatniej wpadce ligowej. Jak wygra z Shaktarem kibice im wybaczą to co było ostatnio, a nawet spadek formy. Tak naprawdę gram tu nie na United a przeciwko Shaktarowi bo po prostu nie ufam tym zza wschodniej granicy. Zenit wczoraj już udowodnił na co go stać. Oczywiście Rosja to nie Ukraina, a Shaktar to nie Zenit, ale ja tam nie będę na nich ryzykować. Pewno najpewniejszy typ byłby ✅2x po 1,50 i taki można dołożyć do jakiegoś AKU, ale ja postanowiłem zaryzykować. Oczywiście po tym kursie i z tym prawdopodobieństwem typ może nie wejść wcale, ale za średnio - małą stawkę myślę, że do zagrania.
Manchester City vs Bayern Munchen
Bayern Munchen (AH: 0 i -0.5) kurs: 2,01 buk: Pinnacle ✅ (edit po meczu: no i mamy &quot;rewelacyjne&quot; City, ale TYLKO na tle żałosnego poziomu ligi angielskiej. Po woli w mojej własnej kwalifikacji zrównam ich poziom do francuskiej. Tyle w temacie City i Utd, czyli &quot;najlepszych&quot; brytyjskich drużyn. Bayern ogrywał ich jaka chciał)
powyżej 2,5 i 3 gola kurs: 1,962 buk: Pinnacle ✅ (edit po meczu: spodziewałem się gradu goli, ale sądziłem raczej, że będzie bardziej wyrównany pojedynek)
Spora część osób gra na City. Nie powiem, robią furrorę na wyspach. Grają naprawdę dobrze, ale czy na poziomie LM pokonają Bayern. Nie sądzę. Co najwyżej może być remis. Bayern wg mnie wszedł na właściwe tory od paru meczy. Ostatniego ligowego wygranego tylko 1:0, nie liczę bo właśnie mając gdzieś z tyłu głowy dzisiejsze spotkanie nie dawali z siebie wszystkiego. City też zawiodło przegrywając na wyjeździe z Aston Villą, może wystąpił ten sam mechanizm. Typ overowy też mi pasuje, dwie drużyny ofensywne zagwarantują ciekawe spotkanie obfitujące w dużą ilość goli. W mojej jednak opinii o tą co najmniej jedną bramkę lepsi będą goście. Po kursie 2 z małą podpórką z chęcią biorę Bayern Monachium.
Do tego w ✅AKU i jako single gram na ✅PSG, ✅Bayer Leverkusen podzielając zdania innych.
(edit po meczach: o dziwo, to PSG od razu zrobiło przewagę. Bayer męczył się niemiłosiernie. Całe aku poszły by w plecy przez Bayer (choć trochę skontrowałem) więc w 92 min. po golu na 2:1, mam nadzieję, że moja radość nie obudziła sąsiadów)
 
bartek11 141

bartek11

Użytkownik

Bayer Leverkusen - Real Sociedad
Dwa ofensywnie grające zespoły. Aptekarze u siebie grają znakomicie, strzelają dużo bramek. Dotychczas w meczach ligowych u siebie strzelali minimum 2 gole. Bayer ma kim strzelać i straszyć, skuteczność i obecna forma bardzo wysoka. Real nie jest obecnie w najwyższej formie tej w której był podczas dwumeczu z Lyonem, ale RSSS potrafi strzelać, gra otwartą piłkę. Drużynie z San Sebastian brakuje skuteczności i wykończenia co udowodnili w meczu z ukraincami, gdzie zmarnowali kilka stu procentowych okazji. Uważam, że RSSS jest w stanie przynajmniej raz trafić do siatki Bayeru bo i ma kto strzelać, chociażby Vela. Zapowiada się bardzo szybki i otwarty mecz, bo obie drużyny jadą do przodu.

Typ: over 2.5 gola ✅
Kurs: 1.70



PSG - Benfica
Drugi mecz do dubla to pojedynek francusko portugalski. Zbieranina gwiazd grająca w PSG miewa słabsze i lepsze dni ostatnimi czasy. Dobre mecze w których gromi przeplata ze słabszymi jak np remis 1-1 z Ajaccio. PSG ma potężną siłę a w ataku, takie nazwiska jak Ibrahimović, Cavani czy Lavezzi to gwarancja jakości. W meczu z Pireusem pokazali również siłę w stałych fragmentach. Myślę, że LM paryżanie traktuję priorytetowo i dzisiaj to pokażą. Benfica owszem pokonała Anderlecht, ale Anderlech który jest słabiutki moim zdaniem najsłabszy w grupie. Benfica nie powala grą na wyjazdach, w lidze bilans 1-1-1 z czego ostatnio skromne 1-0 z Guimaraes. PSG dzisiaj będzie chciało wygrać i umocnić się na 1 miejscu w grupie i w dalszych grach spokojnie kontrolować sytuację.

Typ: PSG ✅
Kurs: 1.75

AKO: 2.97 ✅
Buk: Bet365


_____________________________________

Shakhtar - Manchester Utd
Mecz, który jest bardzo ważny dla ManU. Po ostatniej kompromitacji z Man City i jeszcze większej z WBA to Manchester musi pokazać, że to tylko wypadek. Moyes jak na razie pokazuje, że na ManU konkretnego pomysłu to on nie ma i udowadnia ile lat świetlnych jest za Alex`em. W takich sytuacjach powinna ukazać się klasa drużyny, jak nie idzie to liderzy jakimi są RvP i Rooney muszą losy drużyny wziąć na swoje barki. W ManU ma kto strzelać i dzisiaj czerwone diabły muszą to udowodnić. Shakhtar w swojej lidze ostatnio bardzo przeciętnie, w 5 meczach tylko jedno zwycięstwo. Oglądając skrót meczu z RSSS widziałem jak bardzo są drużyną zagubioną w obronie. Real dochodził z łatwością do sytuacji strzeleckich. Ukraińcy mają kłopoty w bronieniu przy stałych fragmentach, a ManU jak wiemy potrafi wykorzystać takie okazje, lub bezpośrednio bramki po strzałach z wolnych ostatnio strzela Rooney. Moim zdaniem typ ma duże szanse na wejście bo ManU musi zrekompensować swoim kibicom ostatnie klapy, a czym jak nie wygraną w LM o to najlepiej ?
Typ: Manchester Utd ⛔
Kurs: 2.87
Buk: Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
jacksparrrow 486

jacksparrrow

Użytkownik
Chciałbym przyjrzeć się dokładnie meczowi
Real Madryt - FC Kopenhaga
Bukmacherzy wystawili na to spotkanie śmieszne kursy w granicach 1.07 do 34 hehe. No ja rozumiem że 2 porażki królewskich u siebie nie wchodzą w grę ale handicap na Kopenhage +4 po kursie 1.53 wygląda ciekawie. Nie twierdze że Real nie zmiecie Kopenhagi 8:0 bo wszystko w piłce jest możliwe ale na zdrowy rozsądek Kopenhaga pewnie postawi busa i jeżeli na wejściu królewscy nie zainkasują pare bramek to może być ciężko o pogrom jak w Stambule. Wiadome że real świetnie wyprowadza kontrataki ale atak pozycyjny to już nie jest ich domena. Było to widać nawet w meczu z Atletico gdzie goście oddali im piłkę oni się rozbijali o ich obrone i wystarczyła 1 akcja geniusz D. Costy i już było nieciekawie. Kopenhaga w obronie jakaś beznadziejna nie jest w meczach przeważnie traci 1 albo 2 bramki. Jak mówię wszystko w tym meczu jest możliwe ale wole zagrać handi na Kopenhage po dobrym kursie niż na Real i się stresować później jak Benzema będzie straszył gołębie na stadionie (mam nadzieje że Morata jednak nie zagra od 1 min). powodzonka
Real Madryt - FC Kopenhaga +4 - 1.53 (hand. eur.)
Bet365
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Real Madrid - FC Copenhagen
typ: rzut karny w meczu
kurs: 3.20 Fortuna

Jak wiadomo sędziowie ciągną Real za uszy jak choćby w meczu z Elche. Staje się to już pośmiewiskiem nie tylko w Hiszpanii ale na całym świecie. W ubiegłym sezonie wałki na korzyść Realu były choćby z United czy Galatasaray. To już staje się normą a szczególnie na Santiago Bernabeu, bo tak presja jest ogromna i sędziowie trzęsą tyłkami, jak mają coś zagwizdać przeciwko gospodarzom. Chętnie zaś gwiżdżą dla nich jakieś przypadkowe ręki na polu karnym, ale przede wszystkim wyimaginowane faule, których nie było. Sztukę artystycznego upadanie świetnie opanował C.Ronaldo, jak tylko coś mu nie wyjdzie, to leży i rozkłada ręce. Dorównuje mu Di Maria i inni. Doszło już do tego, że Pepe stał się mięczakiem i w każdym meczu krzywda mu się dzieje. Piszę o tym, bo kurs na Real nie jest do gry, na handicapy bym uważał, bo Real nie radzi sobie. kurs na rzut karny w meczu to 3,20. A może być tak, że karnego dostaną goście, bo w koszeniu Real jest wyjątkowo dobry. Ma Pepe, Ramosa i Arbeloa.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom