>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Pytania, propozycje, niezgodności

haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
To w mojej sytuacji, w której przeciwnik podał 2 typy spoza piłki nożnej, nie proszę, a domagam się 3 pkt., a co do -3 lub 0 pkt. to już rozstrzygnijcie sami.
Przegrałem ten pojedynek i chciałbym go poddać weryfikacji głównemu czuwającemu nad konkursem
co prawda wynik 2.24 - 2.30, ale co z tego, jeśli ktoś nie trzyma się regulaminu? Nie ma jasno określone, co w takim przypadku i czuję się skrzywdzony, dlatego proszę o weryfikację zwycięzcy w moim pojedynku
http://forum.bukmacherskie.com/f428/liga-nr-3-a-96417-4.html#post3892681
Typy podał z innej dziedziny ok źle i za to ma minusy , ale z piłki również. Te z piłki zaliczamy ,a z reszty nie .
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Liga 2 podliczona do wczorajszej kolejki, jutro podliczę dzisiejszą i zrobię tabelę. 100% obiecuję, pozdrawiam.
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Przedłużył mi się wypad, także grupa 7 jutro będzie w każdym calu ogarnięta. Tabele mam u siebie i do 7 kolejki jest uzupełniona, do jutra wszystko ogarne.
e/ grupa 7 ogarnięta, dzięki pestka za pomoc ????
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Podliczenia i tabela po 12 kolejkach gotowa w grupie 6 z uwzględnieniem zmian u Dawida, Mońka i wykluczeniem Olo, na jego własną prośbę.
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Hardi, 8 ligą dalej Ty się zajmujesz czy już nie?
nr69 już się mnie o to pytał, więc równie dobrze mogę i tu napisać dla ogółu: Waszą podliczyłem na prośbę Grzesia z powodu natłoku egzaminów. Pisał mi, że w weekend wszystko podliczy i zrobi tabelę. No ale może znowu mu coś wyskoczyło. Umówmy się, że jak do jutra nic się u Was nie zmieni to znajdę chwilę czasu i zrobię porządek z Waszą grupą ????
e.
@Robson - wyczyść skrzynkę, bo Ci odpisać nie mogę ;)
 
grzesio 38,5K

grzesio

Forum VIP
nr69 już się mnie o to pytał, więc równie dobrze mogę i tu napisać dla ogółu: Waszą podliczyłem na prośbę Grzesia z powodu natłoku egzaminów. Pisał mi, że w weekend wszystko podliczy i zrobi tabelę. No ale może znowu mu coś wyskoczyło. Umówmy się, że jak do jutra nic się u Was nie zmieni to znajdę chwilę czasu i zrobię porządek z Waszą grupą ????
spokojnie , ogarne troche dzisiaj ;) Już po wszystkim ;)
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Tabela w lidze nr 2 gotowa, kwestią sekund jest jej wrzucenie. Osoby, które nie podały typów w połowie kolejek są wyrzucone (w tym ja ???? ) i za pojedynki z nimi macie 3 pkt, nawet jeśli nie podaliście typów czy przegraliście. Jest jedna osoba, która nie podała typów w siedmiu kolejkach i jeżeli jeszcze raz tego nie zrobi, to zostaną zmienione wyniki. ????
sprawdźcie i walcie PW jeśli coś się nie zgadza, ale pamiętajcie by punkty przeliczyć doliczając sobie pkt za wykluczonych (dwa przypadki, które zdobywały punkty, ale zostaną one unieważnione), bo nie chcę tego tłumaczyć po raz 3.
 
win1988 164

win1988

Użytkownik
Podliczenia i tabela po 12 kolejkach gotowa w grupie 6
Odrobinkę za niską sumę ako mam. Tak koło 120 za mało ; ) Pozdrawiam.

Hardi: // Tak, jestem swiadomy tego blędu. Tak samo jak dawid w tabeli powinien byc wyzej z tym ako. Ale to sa póki co detale i na bieżąco będę to poprawiać ????
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
Liga nr 4 i 5 ogarnięte razem z 12 kolejką. Teraz postaram się ogarniać grupy po każdej kolejce. Ci co są na czerwono nie oddali typów w więcej niż połowie kolejek, ale ci co oddali typy wszystkie mecze z tymi graczami wygrali, więc nie ma dodatkowych punktów.
Czarna lista użytkowników:
- liga nr 4 - otomarcin18, Dragen, 13tristan37, piostar
- liga nr 5 - Mroku, Doberman, WISLAKS, dawid.400, Beciq89
 
Do góry Bottom