>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Tie break siatkówka live

L 11

latomek7lol

Użytkownik
Witam. Wczoraj śledziłem mecz Polska-Bułgaria na live. Kursy wręcz szalały.
Polska źle zaczyna tie break&#39;a i jest 0:3 kursy 3,20POL-1,45BUŁ....wiadomo Polska będzie goniła. Stawiamy 1000zł na Polaków. Po kilku minutach Polska wychodzi na prowadzenie 10:8. Kursy się odwracają, a nawet na Bułgaiie było chyba 4,00, więc dajemy 1000 na Bułgarów. Po meczu jesteśmy 2000pln✅, w przypadku, gdyby Polska zwyciężyła 1200✅

Większość 5 setów jest zwariowanych, gdzie co chwila ktoś inny obejmuje prowadzenie, oczywiście zdarza się, e drużyna prowadzi od samego początku do końca, dlatego to nie system, a raczej sposób na grę. Tutaj rodzi się pytanie: czy buk może anulować zakład live dwudrogowy, gdzie obstawiamy dwukrotnie raz drużyne A, a za chwilę drużynę B???
 
L 0

lukaszp89

Użytkownik
To jest to samo co lay/back na betfair i ja tak gram w tenisa kobiet :p wydaje mi się że buk nie powinien ci tego anulować jednak jak chcesz tak grać to poczytaj sobie o tradingu ;)
 
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
Jeśli chcesz tak grać to w Unibecie (w Bwinie chyba też) masz opcję cash-in. Stawiasz wtedy sobie 1000 pln po kursie 3, los seta się odwraca, kurs spada do dajmy na to 1,5 i klikasz cash-in i masz zarobek. Możesz też ciąć straty w razie gdyby kurs się zwiększył. Nie musisz sam liczyć ile trzeba postawić, wygodniejsza więc to opcja ;)
 
Do góry Bottom