>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

6 kolejka Primera Division 24.09 - 26.09.2013

Status
Zamknięty.
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Primera Division 2013/2014 (Liga Hiszpańska) - La Liga
⚽ Malaga - Almeria
Powyżej 2,5 bramek ::: 1,65 ::: Bet365 ::: 3/10
Znów gram to samo i znów opieram swoją opinię przede wszystkim na grze Almerii. Goście mecz w mecz jadą overem bramkowym, defensywa traci co mecz po 2 bramki, a atak strzela po 2 i tak to wygląda już od sierpnia. Myślę, że Almeria spokojnie coś wrzuci do siatki gospodarzy, a Malaga u siebie na pewno powalczy, wystarczy przypomnieć ich wynik 5:0 z Rayo Vallecano. Jakbym miał typować tutaj dokładny wynik to obstawiłbym 3:1. Polecam również obie strzelą po odrobinę niższym kursie.
Wynik: 2:0 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Malaga Almeria
Przy tak prezentującej się defensywie Almerii, tak, czyli bardzo słabo, może być ciężko na La Roselada. W defensywie słabiej od Almerii spisuje się jedynie obrona Rayo. Jak pamiętamy dwie kolejki temu Rayo gościło w Maladze i przegrali 0-5. Almeria po za tym, że wiele traci to też sporo strzela. W każdym meczu zdobywała po dwa gole, ale przy niesolidnej defensywie cały trud ofensywy idzie na marne i wciąż pozostają bez wygranej, z dwiema porażkami i trzema remisami. W ostatniej kolejce wydawało się, że w końcu wygrają przed własną publiką. Prowadzili już 2-0, ale czerwona kartka i Levante zdołało doprowadzić do remisu. Malaga wciąż pozostaje z jedną wygraną, bo w ostatniej kolejce zremisowali na niełatwym terenie w Sociedad 0-0. U siebie z pewnością przycisną od początku, liczę, że skuteczność nie zawiedzie, a że niewiele tracą, to Almeria będzie miała nie tylko problem z tyłami, ale także i w przodzie.
Malaga 1.73 Bet365
po za tym Real 1.33 i Atletico 1.20 do podbicia ako
Real co prawda na wyjeździe, ale Elche nie ma argumentów, żeby się postawić. Atletico u siebie, dalej w gazie, Osasuna w końcu przełamała passę 4 spotkań z rzędu zakończonymi porażkami, ale ogólnie zaprezentowali się słabo, lecz skutecznie, więc tym bardziej Elche może sobie pluć w brodę.
 
pokuti963 0

pokuti963

Użytkownik
Barcelona - Real Sociedad
obie drużyny strzela: NIE (1.80)
Sociedad na 5 spotkań udało im się trafić 4 piłeczki tracąc przy tym 3. Natomiast Barca ustrzeliła 18 bramek a straciła tylko 4. Spotkanie odbędzie się na Camp Nou, wydaje mi się w 80% ze Barca przyciśnie w końcu z meczu na mecz są coraz lepsi i nie da sobie wpakować piłki do siatki.
 
K 35

kamilofcb

Użytkownik
Barcelona - Real Sociedad
obie drużyny strzela: TAK (1.75)
Krótko: Tata Martino na konferencji przyznał, że nie lubi rotować środkowymi obrońcami, czyli można spodziewać się podmęczonej pary Mascherano-Pique (nie wierzę, że postawi na Bartrę, a nawet jeśli - szansa na BTS jeszcze większa ;) ) i ewentualnie zmian po bokach w stosunku do potyczki z Rayo. Z kolei Real Sociedad nie strzelił gola od trzech spotkań, co jest zaskakujące i sądzę, że nastał czas na przełamanie tej niechlubnej serii. Vela, Seferović, Agirretxe, Griezmann na pewno coś ustrzelą na Camp Nou, na spotkanie, na które mobilizacja i koncentracja rośnie do maksimum. Podoba mi się postawa legendy Sociedad, Xabiego Prieto, który nie martwi się indolencją strzelecką i wie, że gole przyjdą - to wróży dobrze, ponieważ widać, że Baskowie zachowują spokój, a to jest najważniejsze. Arrasate obiecuje, że Sociedad da z siebie wszystko. Ja nie wierzę, że Baskowie nei strzelą gola w czwartym kolejnym meczu z rzędu, mając taki potencjał.
Co do Barcy - cóż, czas bramkę stracić. Valdes póki co ratuje tyłek (karny z Rayo i Ajaxem obronione), ale popatrzmy na spotkania z Sevillą i Valencią - mimo, iż drużyny te niewątpliwie bardziej renomowane niż Rayo, to formą w tamtym czasie nie zachwycały, a potrafiły po dwa gole Barcy strzelić. Pique od czasu związku z Shakirą jest niestety dla mnie cieniem z nielicznymi przebłyskami. BTS biorę w ciemno.
EDIT 24.09. godz. 9.00 - Tak jak się można było spodziewać, media donoszą o wyjściowej jedenastce w której znów na środku Masche + Pique. Dla mnie to gwarancja gola dla Sociedad.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Atletico Madryt - Osasuna Pampeluna AH(0:1,5) 1 1.70 Pinnaclesports
Szósta kolejka hiszpańskiej Primera Division. Atletico nadal wielkie i ja nadal gram Atletico
Wygrali w sobotę pewnie kolejne ligowe spotkanie tym razem 2:0 z Valladolid na wyjeździe nie pozostawiając rywalom złudzeń. To już piąte ligowe spotkanie wygrane z rzędu, wspaniały początek sezonu. W poprzednich spotkaniach u siebie bardzo pewnie pokonali Rayo 5:0 i Almerię 4:2. Osasuna natomiast na początku sezonu prezentuje się bardzo przeciętnie, przegrali cztery pierwsze spotkania i dopiero w ostatniej kolejce zdobyli pierwsze punkty pokonując inny bardzo przeciętny zespół - Elche 2:1. Jak już pisałem w poprzednich analizach Atletico jest bardzo mocne, a jak może im coś zaszkodzić to jedynie zmęczenie, jednak nie widać by miało nastąpić. Wiadomo że w sobotę czeka ich spotkanie derbowe z Realem, ale nie zanosi się by Osasuna z tego powodu miała mieć jutro lżej. Kadra na to spotkanie jest tak mocna jak w poprzednich, wraca do składu Aranzubia, a poza meczową osiemnastką jest Manquillo, nadal niezdolny do gry jest Adrian Lopez. W zespole gości natomiast nie zagrają: R. Torres, Á.Cejudo, J. Echaide, M. De las Cuevas, Nino i M. Flaño, w porównaniu ze spotkaniem z Elche poza kadrą jest J. Gómze a do składu wracają Lolo i Satrústegui. Pomimo tego, że Atletico gra co trzy dni i faktu że w sobotę czekają ich derby z Realem wydaje mi się że jak zwykle nie będą kalkulować i pewnie poradzą sobie z tym rywalem. Dodatkowym faktem przemawiającym za tym jest postawa wyjazdowa zespołu Osasuny na wyjazdach, od lat nie radzą sobie w spotkaniach poza Pampeluną. Ich statystyki wyjazdowe są fatalne, co rok kończą na sporym minusie, nie inaczej jest też w tym sezonie, dwa spotkania na wyjeździe i dwie porażki. W zeszłym sezonie Atletico wygrało z Osasuną oba spotkania, 3:1 u siebie i 2:0 na wyjeździe.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Jeśli ktoś kieruje się suchą statystyką przy meczu Barcelona - Sociedad to wybaczcie, ale nie pojmę tego. Sociedad nie strzelił bramki od 3 spotkań, bo grali z 3 drużynami nastawionymi na defensywę. Praktycznie w każdym ze spotkań to właśnie Baskowie mieli inicjatywę.
Levante potrafi dobrze się bronić. Przede wszystkim na własnym stadionie potrafią dobrze ograniczyć dostęp do własnego pola karnego, a Sociedad poza Anoeta też radzi sobie znacznie gorzej.
Szachtar to dobra drużyna, ale byli schowani za podwójną gardą i po prostu niszczyli z kontry. RSSS masa pecha przy niektórych akcjach i po raz kolejny pokazała, że nie radzi sobie z drużynami, które ustawiają się na kontry.
Malaga - to o czym wspomniałem wcześniej. U Schustera jest dobra organizacja gry w defensywie i również typowe nastawienie pod kontrę.
RSSS w starciu z Barcą w końcu będzie miał rywala, który będzie atakował. Z Rayo Katalończycy często oddawali inicjatywę i dali pobawić się piłką rywalowi. Liczę na podobne momenty w starciu z RSSS. Po 3 meczach posuchy w końcu coś wpadnie. Defensywa Barcelony też jakoś nie pracuje wyśmienicie, bo gdyby nie Valdes to tych bramek mogli stracić znacznie więcej.
Barcelona - Real Sociedad
Real Sociedad over 0,5 1,83 Pinnacle ✅ 4:1

Starcie Levante z Valladolid może być jednym z najbardziej nużących spotkań tej kolejki. JIM wraca na swój stary stadion, gdzie trenował ekipę Levante w poprzednim sezonie. Zobaczymy jak znajomość kilku zawodników może pomóc przy ewentualnych wskazówkach dla swoich nowych piłkarzy.
Patrząc jednak na formę czysto sportową to jednak Levante lepiej się zaprezentowało. Fatalnie zagrali tylko z Barcą, gdzie ulegli 0:7, ale w pozostałych 4 meczach punktowali - 3 remisy i 1 zwycięstwo. Z kontry zniszczyli Rayo, a tak remisowali z dość silnymi drużynami co trzeba im oddać czyli Almerią, RSSS i Sevillą.
Jakie wnioski wyciągnąłem po ich meczach? Kiepsko radzą sobie w ataku pozycyjnym. Lepiej radzą sobie z agresywnie i odważnie grającymi drużynami. Z Rayo rzutem na taśmę, ale wygrali. Z Almerią potrafili ze stanu 0:2 doprowadzić do wyrównania. Valladolid się na nich nie rzuci więc tych okazji będzie dużo mniej.
Goście niestety wypadali dużo słabiej, ale będą mieć lekką przewagę w postaci trenera o której wspomniałem. Wygrali tylko raz i raz zremisowali. Przegrywali z czołówką ligi czyli Athletic Bilbao, Villarrealem i Atletico. W dwóch pierwszych spotkaniach pokazali się kilka razy z dobrej strony, ale jednak papier był silniejszy i musiał to przyjąć.
Czuję mega słabe widowisko patrząc na to co prezentują obie ekipy.
Levante - Valladolid
Remis/Remis (HT/FT) 4,75 Bet365 ✅ 1:1

Osasuna teoretycznie przyjeżdża na ścięcie do Madrytu. Mają już nowego szkoleniowca, który potrafił poprowadzić ich do pierwszej wygranej w lidze. To było tylko słabiutkie Elche, a teraz kaliber rywala jest znacznie większy.
W poprzednim sezonie na Calderon Osa potrafiła strzelić nawet bramkę, ale byli znacznie silniejsi kadrowo w porównaniu do tego co jest teraz. Praktycznie brak wzmocnień, odejście kluczowego zawodnika (Kike Sola) i Osasuna naprawdę nie ma czym straszyć. Zostają im jedynie stałe fragmenty gry przed którymi Atletico jednak potrafi się bronić.
Atletico w ostatnim domowym starciu straciło 2 gole, ale było to z Almerią, gdzie potencjał ofensywny drużyny jest spory i nieporównywalnie większy od Osasuny. Wcześniej sił próbowało Rayo, ale skapitulowali aż 0:5. W przypadku Osy takiego pogromu się nie spodziewam, ale na jakimś 3:0 może się skończyć. Mało kiedy to robię i myślałem żeby granie underów na cokolwiek odpuścić, ale tu mocno kusi.
Problem Osasuny nie leżał w trenerze tylko w kiepskich jakościowo zawodnikach, których ta drużyna posiada. Do tego wszystkiego dochodzi bardzo długa lista nieobecnych: Miguel Flaño, De las Cuevas, Echaide, Cejudo, Roberto Torres, Nino
Atletico - Osasuna
Osasuna under 0,5 1,83 Pinnacle ⛔ 2:1

Starcie Malagi odpuszczam. Almeria ma sporą siłę ognia, ale Malaga świetnie gra z kontry. Nie mam przekonania do tego spotkania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +53
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Barcelona v Real Sociedad
Real Sociedad AH: +2.5 kurs: 1,825 buk: Bet365 ⛔ (o jeden gol za daleko...)
BTS kurs: 1,80 buk: Bet365 ✅
Bardzo nie lubię grać przeciwko takim drużynom jak Barcelona, ale Sociedad to nie są ostatnie ligowe leszcze. Dla przypomnienia w ostatnim meczu ligowym POKONALI Barcelonę 3:2. Co prawda to był styczeń, ich teren i inny sezon, ale to też o czymś świadczy. Podzielając zdanie Ramzesa gram także BTS. Nie widziałem co prawda ostatnich występów Sociedad, ale za to widziałem ostatni mecz Barcelony. Wygrali tak wysoko tylko i wyłącznie przez dziecinne błędy defensywy Rayo. Barcelona ma na głowie LM kolejny sobotni pojedynek w Primera Division i myślę, że będzie po prostu chciała wygrać. Za to Sociedad może pokazać pazurki, w końcu zawsze gra z takimi zespołami jak Real Madryt czy Barca właśnie mobilizuje przeciwników. Wygrać z Barceloną to jest coś. Przypominam, że typ wejdzie nawet w przypadku przegranej 2 bramkami, a ja po cichu liczę na scenariusz z Sevillą gdzie w ostatniej sekundzie czasu doliczonego Messi zrobił 3:2 bo i wtedy by się zakończyło remisem. Za brakiem bicia rekordów przez Barcę przemawia też wtorkowy termin, czyli nie będzie raczej jakiejś niesamowitej presji, Barca w ostatnich 2 meczach wysoko wygrywała więc nie ma też powodów do jakiejś chęci pokazania się. Myślę, że z ich strony będzie to na zasadzie odbębnienia. Oczywiście ryzyko typu jest, bo zawsze gra przeciw takim zespołom to ryzyko, ale ja próbuję.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
san-mames 54

san-mames

Użytkownik
Sevilla - Rayo

Jak gra obrona Rayo każdy widzi, nawet nie bede opisywał. Sevilla u siebia dobra postawa - z przodu tacy zawodnicy jak gameiro rakitic marin czy rabello powinni zrobic to samo co ich koledzy z malagi atletico czy barcelony. Sevilla strzelila 2 bramki solidnej obronie Malagi , nie widze innej mozliwosći jak kolejna kanonade w strone bramki Rayo.

Moje propozycje

Sevilla pow 2.5 - 2.37 bet 365✅
Sevilla pow 3.5 - 4.50 bet 365✅
 
starphase 5

starphase

Użytkownik
Spotkanie: Elche - Real Madryt
Typ: Handicap azjatycki (+1,5); Real Madryt
Kurs: 1.85
Bukmacher: ComeOn
Co tu się dużo rozwodzić? Real powinien zjeść słabiutkie Elche, które w 5 kolejkach zgromadziło 2 punkty. Co prawda ich bilans bramkowy wynosi 4-8, ale Elche z potęgami jeszcze nie grało (Rayo, Real Sociedad, Almeria, Valladolid, Osasuna). Dla mnie pewniak po niezłym kursie ????
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Fajnie, że taki natłok spotkań w Hiszpanii, bo jest, co oglądać i stawiać. Dzisiaj odpuszczam chyba mecz w Barcelonie, chociaż ten bts wygląda nieźle, to jednak jeśli już, to spróbuje go na live, gdyż ostatnio RSSS gorzej w ofensywie się spisuję i ciężko mi powiedzieć, czy to chwilowa zadyszka, czy może jakieś większe kłopoty. Ode mnie na razie dwie propozycje:
Levante-Valladolid
Dzisiaj mam nadzieję, że wreszcie ten fart Levante zostanie ukrócony. Wkurza mnie, że tak słaba ekipa, jaką są Granotes, zdobywa sporo punktów. Mają na swoim koncie 6pkt, a grają cienko, bo tez i nie ma kim tam grać za bardzo. To jest właśnie najgorsze, że ich mecze nie sposób oglądać, bo są nudne, Levante gra słabo ale koniec końców, gdzieś tam się zakręci i punkty zrobi. Dzisiaj teoretycznie są faworytem ale mogą mieć spore problemy z Valladolid. Przede wszystkim dlatego, że trenerem gości jest Juan Ignacio Martinez, który miał wcześniej okazje prowadzić właśnie Levante. Zatem JIM zna znakomicie zdecydowaną większość swoich podopiecznych i z pewnością będzie w stanie przekazać obecnym swoim podopiecznym, ich słabe i mocne strony, co zdecydowanie powinno im ułatwić sprawę. Valladolid liczę, że zagra z kontry, co może być idealnym rozwiązaniem, bo Levante w ataku pozycyjnym może się męczyć i tutaj duża rola środkowych pomocników czyli Pepe Lluisa Sastre i Fausto Rossiego, którzy muszą przerywać akcję i inicjować kontry. Na skrzydłach zapewne Ebert i Rama czyli zawodnicy bardzo szybcy, a to powinno im pomóc w stwarzaniu sobie okazji. Niestety jak wrócił Ebert, tak nie ma Oscara i tak w kółko, kogoś brakuje w ekipie Pucelanos. Na szczęście obrona prawie pełna, bo tam jedynie Alvaro Rubio by się przydał, a tak gra Jesus Rueda.
Jeśli goście nie będą na siłę pchali się do rozgrywania piłki, a zagrają z kontry, to powinni tych kilka szans otrzymać. Kwestia najważniejsza, to ile z tych szans zostanie zamienionych na bramki. Ja uważam, że po takim kursie na Valladolid można spróbować, bo jak na razie nie idzie im źle w lidze, tyle że mieli trudnych przeciwników i stąd, też punktów za dużo nie mają.
Valladolid DNB @ 2,40 Betsson▶1:1

Atletico-Osasuna

Jak na razie Atletico mnie nie zawodzi i dzisiaj liczę na to samo. Osobiście spodziewam się, że Simeone może zrobić kilka roszad w składzie, bo jego zawodnicy mają sporo okazji do grania, gdyż poza ligowymi spotkaniami, mieli jeszcze 3 pucharowe, a wielu również obowiązki reprezentacyjne. Wobec tego myślę, że mógłby dać odpocząć któremuś ze stoperów, na korzyść Alderweirelda. Ciekawe jak w pomocy i ataku, bo tutaj wybór naprawdę spory i liczę wreszcie na występ Leo Baptistao od 1. minuty. Liczyłem na to już w LM ale tam dostał szansę Adrian, z której nie skorzystał, a jeszcze kontuzje złapał... Obawy mam, co do Koke, bo on może zacząć na ławce, a jego bilans jest imponujący - 1 gol i 4 asysty. Ale w super formie jest Raul Garcia, do tego Cristian Rodriguez czy Arda Turan również są w stanie zrobić dużo dobrego więc naprawdę Simeone ma w kim wybierać i jest spory ból głowy odnośnie wyboru, tej optymalnej &quot;11&quot; na dany mecz, gdyż każdy chce grać, każdy mógłby dać zespołowi naprawdę wiele ale liczba miejsc jest ograniczona. Dlatego też nie spodziewałbym się, że Osa dostanie taryfę ulgową, bo nawet jak wyjdą rezerwowi, to będą chcieli ugrać miejsce w składzie na dłużej i rozstrzelają rywala. Osa po mimo tego, że ostatnio wygrała wreszcie, to jednak w obronie, prezentuję się katastrofalnie, zatem znowu oczekuje, iż Atleti postrzelają sobie i te 3-4 sztuki wpadną, do bramki Andresa Fernandeza.
Atletico over 2,5 @ 2,00 Bet365⛔2:1 - 25 gry i 65 minut odpoczynku...
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
S 150

spasny

Użytkownik
Sevilla - Rayo
Sevilla over 2.0 gola @ pinnacle @ 1.862
✅✅✅ bezproblemowo ;)
Rayo dostalo od Barcy 4-0, od Malagi 5-0, od Atletico 5-0, graja beznadziejnie w obronie, Sevilla po 5 kolejkach nie wygrala jeszcze meczu pomimo, ze wcale nie prezentuja sie zle, szczegolnie w ofensywie. Gdyby napastnicy Sevilli (w szczegolnosci Bacca) nie mieli tak rozregulowanych celownikow w ostatnich meczach to Sevilla nie bylaby teraz na koncu stawki Primera Division. Jutro widze tutaj lekkie zwyciestwo Sevilli i co najmniej 3-4 gole strzelone przez ekipe gospodarzy, dlatego w over 2.0 gola Sevilli wchodze w ciemno wysoka stawka.
Pozdrawiam!
 
R 3

rrivaldo

Użytkownik
FC Barcelona - Real Sociedad
Krótko. Barcelona nie straciła w ostatnich dwóch meczach tylko dzięki dobrej postawie Valdesa . Real Sociedad za to nie strzelił bramki w ostatnich 3 . Dla niektórych jest to pewnie argument który przemawia za tym aby nie grać BTS-a . Dla mnie ? Wręcz przeciwnie. Nie wierzę , że z takim atakiem Sociedad będzie ponad 360 minut bez bramki. O bramkę dla gospodarzy dzisiejszego spotkania jestem spokojny .
Nie będę więcej pisał , bo już moi poprzednicy opisali ten mecz i nie ma sensu powtarzać tego samego ???? .

BTS @1.85 bukmacher: Bwin
✅
Elche - Real Madryt
Gospodarze dzisiejszego spotkania jak na razie
w niezbyt dobrej formie . Na 5 spotkań ich bilans wynosi 0-3-2 i nie były to mecze z jakimiś wielkimi tuzami. Zanotowali remis w drugiej kolejce z Sociedad , który jednak za 4 dni miał mecz z Lyonem (2-0) i to pewnie przy nim już był myślami. Wracając do jutrzejszego spotkania , Elche jak już mówiłem w słabej formie , nie wygrali jeszcze ani jednego spotkania i wątpię aby miało się to zmienić po meczu z Realem który ostatnio wysoko wygrał u siebie z Getafe (4-1) i rozgromił na wyjeździe Galatasaray (1-6) . Uważam , że podobnie skończy Elche , bo po prostu jest słabe . Real ma graczy lepszych na każdej pozycji , jest w gazie i myślę , że Elche nie jest dla nich wielką przeszkodą w walce o mistrza i zainkasują tu pewne 3 punkty .
Na koniec jeszcze ostatni argument który utwierdza mnie w przekonaniu , że Real wygra tutaj wysoko jest to , że mają w składzie Ronaldo który jest głodny goli i będzie on chciał pokazać kto jest numerem 1 w Madrycie. Dochodzą do tego jeszcze Bale , Isco , Benzema dla których strzelanie goli nie sprawia trudności i myśle , że właśnie oni postarają się o to , aby odprawić jutro z kwitkiem beniaminka.
Wygra Real Madryd (-1 bramka) @1.73 bukmacher : WilliamHill
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
groven 2,2K

groven

Forum VIP

Cf Malaga - Ud Almeria 2:0

Typ: Obie strzelą? - Tak
Kurs: 1.62

Almeria ma sporą siłę ognia, ale Malaga świetnie gra z kontry.
No to może wróżyć tylko jedno.. BTS. Jak wspomniał na początku tematu AKA SHAKAL a potem Ramzesa ekipa gości jedzie po zdobycz bramkową, nie po punkty... Więc skupmy się na tym co dobrze wychodzi zarówno jednym jak i drugim. Początek spotkania dopiero o 22:00 na Estadio La Rosaleda. A więc wynik do zobaczenia jutro rano... No chyba, że ktoś będzie śledził meczyk do północy ???? Malaga w 3 ostatnich meczach aż 7 bramek. O bramki w tym spotkaniu ze strony gospodarzy jestem więc spokojny. Almeria od 6 meczy z rzędu strzela uwaga! po 2 bramki w meczu.. dziś nagle mieliby sie zablokować? Wątpię w to. Będą dalej atakować zaciekle jak robili to do tej pory zostawiając z tyłu pole manewru dla piłkarzy gospodarzy.
Wyniki dwóch ostatnich spotkań między drużynami:
Málaga CF 3-1 UD Almeria Almeria 1-1 Málaga CF
BTS-y pełną gębą ???? El Hamdaoui, Eliseu, Santa Cruz mają ostatnimi czasy takie parcie na bramkę.. że dzisiaj wśród nich będzie na bank strzelec gola. Który? Chyba jednak Mounir. Za jego gola buki płacą 2,35. Chyba się skuszę..
Typ: Mounir El Hamdaoui strzeli gola w dowolnym czasie ⛔
Kurs: 2.35

 
raaaul007 15

raaaul007

Użytkownik
Barcelona - Real Sociedad ✅
BTS: TAK (1.80)
Bukmacher: Unibet

można spodziewać się podmęczonej pary Mascherano-Pique (nie wierzę, że postawi na Bartrę, a nawet jeśli - szansa na BTS jeszcze większa
Podzielam typ, ale inaczej go postaram się wybronić. To, że zmęczenie może odegrać istotną rolę jest jakimś punktem zaczepienia i również biorę to pod uwagę. Jednak bardziej przekonuje mnie ofensywna filozofia gry drużyny z San Sebastian. Wierzę, że nie postawią autobusu, licząc tylko na kontry, uważam że zagrają otwartą piłkę podobnie, jak ostatnio Rayo (z zachowaniem odpowiednich proporcji oczywiście). Wiadomo, będę pewnie nieco bardziej nastawieni na defensywę, niż zazwyczaj, ale Real Sociedad męczy się ograniczając się tylko do defensywy i nielicznych kontr. Daaawno nie widziałem, by tak grali.
Z kolei Barca, wiadomo, szczególnie grając na Camp Nou, dodatkowo mając w kontekście pobicie rekordu najlepszego startu w LaLiga, rzuci się od pierwszych minut do ataku.
Spodziewam się zatem overowego, wręcz hokeyowego wyniku, typu 3-1, 4-1, 4-2, 5-2, dlatego zagrałem również:
over 4,5, kurs: 2,4 , buk: Unibet ✅ (delikatna stawka oczywiście, bo różnie się mecz może ułożyć)
Rozważam jeszcze opcję:
Messi strzeli przynajmniej 2 gole, kurs: 2,10 ⛔
Dlaczego tylko jeden? To już tylko Messi wie?
Proste, ostatnio z Rayo nie strzelił i wg mnie nie miał zbyt zadowolonej miny. A jeśli mecz antycypuję jak overowy, to kto jeśli nie on, tym bardziej, że również Neymar, podobnie jak cała FCB, graja pod Leo.
PS. Z Rayo zagrałem bet: Gospodarze strzelą gola: Nie, po kursie 2,12. I nawet karny dla Rayo tego nie zburzył (karny za to, że Adriano wybijał piłkę głową, dziwne standardy...)
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Atletico - Osasuna Osasuna under 0,5 1,83 Pinnacle
Barcelona - Real Sociedad Real Sociedad over 0,5 1,83 Pinnacle
Podpisuję się wszystkim czym się da. Gdybym wcześniej miał czas, to dokładnie takie same bety bym zaproponował. Osa nie ma kim straszyć, a tym bardziej na VC świetne w defensywie Atletico. Raczej ich taktyka na ten mecz to murarka.
Z Sociedad tak jak pisał Ramzes, że lepiej im idzie gdy mają ciut więcej miejsca. Camp Nou to duże boisko, a Barca gra ofensywnie i szeroko, więc goście z pewnością się ucieszą i pokażą parę fajnych zagrań. Barcelona nie jest w tak świetnej formie jak pokazują wyniki. Rywale z którymi ostatnio grali to drużyny z niskiej półeczki. Sociedad zdecydowanie stać na przynajmniej jedną bramkę. Nie zdziwię się, gdy Duma Katalonii straci dziś punkty.
 
baddorf 4

baddorf

Użytkownik
Podpisuję się wszystkim czym się da. Gdybym wcześniej miał czas, to dokładnie takie same bety bym zaproponował. Osa nie ma kim straszyć, a tym bardziej na VC świetne w defensywie Atletico. Raczej ich taktyka na ten mecz to murarka.

Z Sociedad tak jak pisał Ramzes, że lepiej im idzie gdy mają ciut więcej miejsca. Camp Nou to duże boisko, a Barca gra ofensywnie i szeroko, więc goście z pewnością się ucieszą i pokażą parę fajnych zagrań. Barcelona nie jest w tak świetnej formie jak pokazują wyniki. Rywale z którymi ostatnio grali to drużyny z niskiej półeczki. Sociedad zdecydowanie stać na przynajmniej jedną bramkę. Nie zdziwię się, gdy Duma Katalonii straci dziś punkty.
Oglądam mecz i Barcelona gra dzisiaj jak z bajki, Neymar i Messi coraz to lepiej się rozumieją, kosmiczne akcje, powinno być znacznie wyżej ???? Komentarz pisany w pierwszej połowie, trzeba łapać kursy na Almeria - Barca bo tam też szykuje się niezły progrom i jak najszybciej pobierać ????
 
popijava 87

popijava

Użytkownik
Real wcale nie będzie miał spacerku z Elche. Poza tym zespół nie jest w jakiejś olśniewającej formie. Dobrze prezentuje się Isco, Di Maria, a CR7 dokłada swoje. Real nie miał najmocniejszych rywali, a już 2 razy uciekł grabarzowi spod łopaty z meczach z Betisem i Granadą. W tym drugim meczu jak zwykle Realowi przyszedł w sukurs &quot;sędzia&quot;. Real zgubił punkty z przeciętnym Villarrealem. Elche prezentuje podobny poziom, jak nie wyższy, choć na chwilę obecną nie widać tego w dorobku punktowym, ale będzie się to wyrównywać. Zespoły z Lewantu są bardzo bitne i gospodarze dziś nie przestraszą się rywala. Real wygrał ostatnio w Getafe 4:1, ale ten drugi zespół to jest obraz nędzy i rozpaczy. Wkurza mnie, że taka drużyna jak Getafe gra w La Lidze, bo niczego kompletnie nie wnosi. Zwycięstwo nad nimi to żaden splendor. Choć Real i Barcelona grają w innej lidze, to gra z przeciętniakami ich tylko dołuje, bo z pewnością poziomu nie podnosi. Nawet ze słabszymi rywalami &quot;wielcy&quot; będą tracić punkty, nie ma na to siły. W ubiegłym sezonie Real dostawał bęcki od drużyn z Andaluzji. W tym roku zmorą mogą okazać się beniaminkowie. Warto więc postarać się o chwilówkę i trochę grosza sypnąć na remis w dzisiejszym spotkaniu. Elche gra u siebie i kursy ponad 6 na remis to okazja. Polecam!
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Real zgubił punkty z przeciętnym Villarrealem
Co jak co ale Villarreal w tym sezonie na pewno przeciętny nie jest. I nie trzeba tu się odwoływać nawet do początkowych zwycięskich spotkań tylko wystarczy do tego spotkania z Królewskimi na El Madrigal. Piłkarze &quot; żółtej łodzi podwodnej&quot; momentami, że tak się wyrażę &quot;tak niesamowicie chodzili&quot;, że byli po prostu nie uchwytni dla gości z Madrytu. A więc brak porażki dotychczas i wysokie miejsce w tabeli wg. mnie jak najbardziej adekwatne póki co.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Elche v Real Madryt
Real Madryt AH: -1,5,-2,0 kurs: 2,075 buk: bet365 ⛔ (edit po meczu: MINIMALIZM I ZWYCIĘSTWO TYLKO PRZEZ SĘDZIEGO, KTÓRY POWINIEN ZMIENIĆ ZAWÓD, więcej napisałem w osobnym poście, po tym meczu w tym wątku)
Real Madryt (czyste konto: NIE) kurs: 1,66 buk: Bet365 ✅ (edit po meczu: strzelili świetnego gola na wyrównanie, niestety z remisu zostali okradzeni)
Być może trochę wariackie i sprzeczne typy, ale &quot;w tym szaleństwie jest metoda&quot;. Real to klasowa rewelacyjna drużyna i żeby przeciwnik z nimi wygrał lub zremisował musi być w optymalnej formie i mieć &quot;swój dzień&quot;, za to Real nie specjalnie. Tak było z Villarrealem. Drużyna grała jak z nut, ale i ona jedynie zdobyła remis. Myślę, że dla Realu była to jakaś lekcja jak importy z Sekunda Division potrafią być waleczne i dzisiaj nie będzie już powtórki. Tak jak też napisał maro 17, Elche to nie Villarreal. Z tych właśnie powodów obstawiam wygraną królewskich co najmniej 2 bramkami. Ponieważ jednak gospodarze będą na pewno chcieli cokolwiek strzelić słynnej drużynie z Madrytu nawet za cenę utraty punktów gram też brak czystego konta w Realu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom