>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

9 kolejka T-Mobile Ekstraklasa 23.09 - 26.09.2013

A 7

arthur071

Użytkownik
Śląsk - Cracovia
Wbrew pozorom słaba gra wrocławian w Chorzowie raczej wyjdzie na dobre. Piłkarze będą żądni rewanżu i nie raz już tak bywało. Mecz meczowi nie równy to świetne powiedzenie o wynikach tej drużyny. Na logikę w środę zwycięstwo ???? Jakkolwiek tylko patrząc na rywali można tak pomyśleć. Pasy bardzo słabo radzą sobie w Ekstraklasie - zwycięstwa z żenującymi wtedy Ruchem, Zagłębiem, remis z tragicznym Lechem i punkt w derbach. Generalnie słabo, nie był to wielkie wyczyn, 4 pozostałę mecze to porażki. I ten remis w derbach zawdzięcza Wiśle, która powinna skończyć mecz już w 1 połowie, a tak przestała grać i została ukarana. Powątpiewałbym też w jakąś wielką spinę Craxy na środowy mecz, wszystkie siły zostały rzucone na sobotę i punkt raczej ich zadowolił.
Śląsk bez Pawelca, ale od 1 minuty powinien zagrać Patejuk za pozoranta Plaku, a to może dać już kompletną ofensywę Śląska. Powinien to być mecz taki jak z Widzewem (3:1), liczę na grad goli ze strony Śląska, zdecydowane zwycięstwo, ale w czyste konto nie wierzę ze względu na obecność pozoranta Gavisha w miejsce Pawelca i Ostrowskiego, który po kapitalnym, nowym otwarciu w Śląsku, powoli zaczyna odstawać. Generalnie prognozuje radosny futbol przy słabej frekwencji we środę i pewnym zwycięstwem Śląska.
Śląsk @ 1.60
Śląsk -1 (zwycięstwo 1 bramką=zwrot) @ 2.1
over 2.5 @ 2.1
 
matzab37 164

matzab37

Użytkownik
Piast Gliwice vs. Lech Poznań
W Gliwicach będziemy dziś świadkami drugiego dzisiejszego spotkania T-Mobile Ekstraklasy. Piast podejmie poznańskiego Lecha. Gospodarze na pewno podbudowani ostatnim, pewnym zwycięstwem nad Widzewem 3:0. Lech z kolei ma wielkie problemy kadrowe i niestety przekłada się to na wyniki. Tylko 9 punktów zdobyte, 2 wymęczone zwycięstwa: z bydgoskim Zawiszą i z zamykającą tabelę Koroną. Wspomniane już problemy kadrowe są tak wielkie, że trener Rumak powołuje młodzież z rezerw. Nie wiem czy brak Arboledy to osłabienie czy raczej wzmocnienie defensywy Kolejorza, ale rzeczywiście wygląda to nieciekawie. Gliwiczanie tez formą nie powalają, jednak nie mają tak wielkich problemów jak Poznaniacy.
Minimalnym faworytem buków jest Lech, czego ja kompletnie nie mogę zrozumieć. W tym sezonie Poznaniacy to jedna z najgorszych drużyn na wyjeździe i niewiele wskazuje, że dziś się to zmieni. Ja stawiam tutaj na over bramkowy oraz zwycięstwo Piastunek. Defensywa Lecha rozbita, więc Piast powinien tu strzelić ok. 2,3 bramek, ale liczę też na ofensywę Kolejorza. Myślę, że Poznaniacy coś tutaj strzelą.
Piast @2.8 3/10⛔ Bet365
over 2.5 2.05 4/10⛔ Bet365
- 7j
E: Brawa dla Lecha. Zasłużone zwycięstwo. Niestety polska piłka pokazała po raz kolejny jak bardzo potrafi być nieprzewidywalna :/
 
sztandi 66

sztandi

Użytkownik
Piast Gliwice - Lech Poznań
Typ: Both Teams To Score? - No @ 2,15 MarathonBet ✅
W poniedziałkowy wieczór szykuje nam się ciekawy pojedynek na stadionie w Gliwicach. Gospodarze podbudowani zwycięstwem w ostatniej kolejce z Widzewem 3:0 przyjmą pogrążony w kryzysie, a także zmagający się z plagą kontuzji Lech. Obie drużyny nie imponują formą w obecnym sezonie.
Piast przełamał serię 5 meczów bez zwycięstwa w lidze, ale zwycięstwo z Widzewem nie może być traktowane jako pewnik powrotu do wysokiej formy. Gra zespołu z Gliwic nadal nie funkcjonuje tak jak by sobie tego życzył trener Marcin Brosz. Ewidentnie widać brak Robaka, który był istotnym elementem taktyki zespołu, a teraz swoją klasę potwierdza w Szczecinie, gdzie ma swój udział w bardzo dobrej serii Pogoni. Punkty gliwiczanie zdobywają ostatnio głównie dzięki Podgórskiemu i jego stałym fragmentom gry. Poza meczem w łodzianami Piast wygrał u siebie w tym sezonie tylko z Koroną, która nie należy do potentatów naszej ekstraklasy. Historia spotkań z Lechem także nie działa na korzyść gliwiczan. Piast jeszcze z zespołem z Poznania nie wygrał, a remisował zaledwie raz. Pozostałe 7 spotkań między tymi drużynami zakończyło się zwycięstwami Lecha. Jeśli chodzi o osłabienia to raczej dzisiaj Piast zagra w najmocniejszym zestawieniu.
Lech obecnie znajduje się w bardzo ciężkim położeniu. Słaba forma zawodników, którzy powinni ciągnąć grę tego zespołu, nieskuteczność napastników, a na dodatek jeszcze seria kontuzji przez które w składzie na dzisiejszy mecz mamy kilka eksperymentów. W pierwszym składzie wyjdą Gostomski na bramce oraz Bednarek na obronie. Poza tym na ławce mamy 3 anonimowych dla przeciętnego kibica zawodników: Witt, Jakóbowski, Dejewski. To dosyć eksperymentalne zestawienie na pewno nie będzie sprzyjać Lechowi w dzisiejszym meczu. Ponadto Lech na wyjeździe wygrywał w tym sezonie tylko w pucharach, z Termalicą oraz Honką, a bramki na wyjeździe nie strzelili od 21 lipca. Myślę, że dzisiaj okoliczności nie sprzyjają przełamaniu, a zespół z Poznania będzie chciał przede wszystkim nie przegrać.
Z tego co napisałem jasno wynika, że nie można dzisiaj oczekiwać gradu goli. Oba zespoły grają raczej słabo w ostatnim czasie. Do tego dochodzą kontuzje w Lechu i niezbyt optymalne ustawienie jedenastki dzisiaj. Nie mówiąc o tym, że Lech jest bardzo niewygodnym zespołem dla Piasta, a z drugiej strony w tym sezonie na wyjazdach nie mogą pochwalić się dobrymi wynikami. Wydaje mi się, że będzie to mecz niemocy z obu stron i dobrym pomysłem wydaje się zakład, że obie drużyny nie strzelą goli po kursie 2,15. Jeśli miałbym się silić na wytypowanie dokładnego wyniku to coś mi mówi, że skończy się 0:0 lub 1:0.
 
vvv 28

vvv

Użytkownik
WISŁA - LECHIA
Z Cracovia sie nie udało kolejny remis , ale lepszy remis jak nic . Lechia to solidna druzyna ale Wisła w tym sezonie musi pokazac pazura i nie moze tracic punktów z druzyna ktora ma rowniez jakies cele na ten sezon . Wisełki priorytetem w tym sezonie sa puchary oraz mistrzostwo Polski . Razem Z kibicami Biała Gwiazda ten mecz powinna wygrać chodź nie będzie łatwo . Smuda jest fenomenalnym trenerem i powrót pod wawel sprzyja jemu po nieudanej przygodzie z reprezentacja i klubowi rowniez bo gra wyglada lepiej jak sezon wczesniej. Licze na minimalne zwycięstwo Wisełki lecz daje jeszcze typ w 1 połowie na Wiślaków .
WISŁA KRAKÓW 2,15 unibet 3-0
WISŁA KRAKÓW 1 połowa 2,85 unibet 0-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Wisła Lechia
Wisła znowu zawiodła po za domem. Tak jak po świetnym meczu z Lechem, totalnie nieudany mecz z Pogonią i szczęśliwy remis. Po wygraniu 3-0 z Piastem wydawało się, że Wisła pokaże kto rządzi w Krakowie, ale znowu rozczarowali. Zwłaszcza druga połowa, Cracovia ostro nacierała, ale z celnością było fatalnie. Gdyby Pasy zagrały od początku tak pewnie i odważnie jak po zdobyciu wyrównującego gola to mam spore wątpliwości czy Biała Gwiazda zdołałby ugrać remis. Teraz Wisła u siebie, więc teoretycznie powinno znowu być lepiej. Tyle, że Lechia, podobnie jak Wisła, jest w tym sezonie niepokonana, więc te kursy na Białą Gwiazdę nie zachęcają do gry, zwłaszcza, że Lechia już potrafiła spłatać psikusa na jakże trudnym terenie jakim jest Warszawa. Ciężko wskazać mi faworyta i kursy wydają się być złudne. Jak dla mnie obie drużyny zachowają statut drużyny niepokonanej i mecz przyjaźni zakończy się niekrzywdzącym, przyjaznym remisem.

Remis 3.31 Pinnacle
 
chelseafc 0

chelseafc

Użytkownik
@ vvv - większych bredni dawno nie słyszałem:-D Puchary? Mistrzostwo????? celem Wisły w tym sezonie jest pierwsza ósemka, jak coś ugrają więcej tym lepiej.

EDIT
Matsui nie zagra.
 
san-mames 54

san-mames

Użytkownik
Wisła - Lechia

No i zaczeły sie kłopoty Wisły , w dodatku z najważniejszym ogniwem które w moim odczuciu zapewniało punkty i dobrą gre w tym sezonie , mowa oczywiscie o obronie
W meczu z Lechią zabraknie dwóch czołowych obrońcow - solidnego Jovanovicia ktory na srodku w parze z Głowackim spisywał sie naprawde dobrze zastąpić ma &quot;jezdziec bez głowy&quot; Osman Chavez ( w tym sezonie o ile dobrze pamietam na boisku pojawił sie tylko raz i to na kilkanascie minut co wystarczyło zeby Wisła straciła gola i 2 pkt). Choć zdażaja mu sie rownież mecze w ktorych jest ostoją def to jakoże grał mało w tym sez watpie w taki wystep .
Koleja absencja to brak Bunozy na lewej stronie ktory w odczuciu wielu gra sezon zycia , szczerze powiem że nie widziałem dla niego przyszłosci na lewej obronie ale bardzo pozytywnie mnie zaskoczył - szeczgolnie w ataku , w obronie nie jest szybki ale nadrabia to dobrym ustawieniem , ciezko jest go przejsc bo zdazy wystawic swoje dlugie nogi i jak nie wybic to chociaz skosic rywala. Zamiast Bunozy do składu awizowany jest nowy nabytek - Guerrier , który przebojem zawitał na Reymonta strzelając bramke w debiucie , jest to jednak zawodnik ktory jak sam przyznawał - w ojczyznie grał na wielu pozycjach nawet w ataku , a sam Smuda podkreślał że brakuje mu wiedzy taktycznej i bedzie go wprowadzał do zespołu od przodu , choć to niewatpliwie utalentowany chłopak to na pewno jakies nieporozumienia sie mu przytrafią.
Niewątpliwie obrona Wisły była zgrana widać było zrozumienie zaufanie i wzajemna asekuracje - co przynosiło efekty. Dzis to bedzie inna bajka . Jakby tego było mało nie zagra def pomocnik - Stjepanovic , zastąpi go młody Nalepa któremu ambicji nie brak , lecz czesto sie gubi taktycznie i łatwo go oszukać.
Moim zdaniem takie braki w tyłach Wisły dadza o sobie znac, zwłaszcza przy dobrze grającej w przodzie Lechii . Wisła na pewno coś straci a i strzelić u siebie coś powinna bo Brożek Garguła i Chrapek lubia sobie poklepac i coraz ładniej im to idzie.

Podsumowując - gdy zobaczyłem kurs na over w tym meczu to oczy mi wyszły na wierzch
Moje propozycje
Over 2.5 - 2.35 bet 365
bts -2.00 bet 365
 
horus 129

horus

Użytkownik
⚽T-Mobile Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa Typ: [over 2,5] Kurs: [2.00] Wynik:
Bet365

Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa
Dlaczego over 2,5?
  • Ponieważ pomimo ostatnich dwóch meczów z czystym kontem w wykonaniu Jagiellonii nie uważam by nasza defensywa była już monolitem, jest poprawa, ale taka drużyna jak Legia może spokojnie ukłuć nawet 2 razy,
  • Dla Jagi i jej kibiców to ważne spotkanie, pod względem rangi najważniejsze w sezonie, dlatego też jestem spokojny o to, że i my coś strzelimy, bo stwarzamy sobie mnóstwo sytuacji (z Ruchem 6 goli - wpadało wszystko, z Podbeskidzie 1 bramka - nie chciało wpaść prawie nic, mimo że było wiele okazji do strzelenia gola),
  • Obrona Legii nie jest nie do pokonania - 8 straconych bramek w 8 meczach daje 1 wpuszczoną bramkę na mecz,
  • Zarówno w meczach Jagiellonii (średnia 3.0), jak i meczach Legii (średnia 3.6) pada dużo goli, jutro powinno być podobnie.
 
vvv 28

vvv

Użytkownik
@ vvv - większych bredni dawno nie słyszałem:-D Puchary? Mistrzostwo????? celem Wisły w tym sezonie jest pierwsza ósemka, jak coś ugrają więcej tym lepiej.

EDIT
Matsui nie zagra.
8 WIAZE SIE Z PUCHARAMI A WISLA NIE JEST POKROJU RUCHU , PODBESKIDZIA GDZIE WALCZY SIE O UTRZYMANIE PO CO GRAC O 8 A O PUCHARY JUZ NIE , CO LEGIA PEWNIAK ? SLABY GORNIK CZY LECHIA BEDA GRALY W PUCHARACH HEHEHE OGARNIJ SIE
 
funias 691

funias

Użytkownik
VS

Dzisiaj o godzinie 18.00 na stadionie w Bydgoszczy do meczu wybiegną jedenastki Zawiszy Bydgoszcz i Zagłębia Lubin. Mecz przyjaźni na trybunach. Ciężko wskazać faworyta w tym meczu, bo obie ekipy grają dość nieobliczalnie i moim zdaniem każdy wynik jest tutaj możliwy. Celuję zatem w bramki. Moim zdaniem nie zobaczymy zbyt wielu goli. Na cztery spotkania ligowe Zawiszy w Bydgoszczy w trzech padał under 2,5. Po tym jak Bydgoszczanie dali sobie wbić dwa gole zespołowi z Bielska Białej zagrali już u siebie na zero z tyłu co może być budujące. Co prawda była to tylko Cracovia, ale zawsze. Dość dobrze prezentuje się bramkarz Wojciech Kaczmarek, który w Gdańsku chyba dwa razy uratował ekipę przed stratą gola. Na boisku może zabraknąć aż pięciu podstawowych zawodników bydgoskiego zespołu!. Nie zagra Skrzyński, który złamał rękę. Kontuzjowany jest też Lewczuk. Do tego dochodzą zbita stopa Herolda Goulona i bolący bark najskuteczniejszego gracza Zawiszy Bernarda Vasconcelosa czyli czołowego napastnika. Bóle łydki to z kolei problem Adre Micaela Ma ich co prawda kto zmienić, bo jest m.in. Petasz, Hermes, Strąk czy Dudek, ale czy nie będzie kulało w takim przypadku zgranie drużyny? Liczę, że tak będzie, bo wtedy typ ma większą szansę powodzenia.
Zagłębie również raczej underowo. Na ostatnie pięć spotkań cztery razy padało poniżej 2,5 bramki. Wydaję się, że Zagłębie powoli zaczyna mieć co raz lepszą formę i do Bydgoszczy pojedzie po jak najlepszy wynik. Zawisza jednak u siebie zawsze gra bardzo ambitnie. Czuję, że może to być typowy mecz środka pola. Pachnie mi tu remisem 0-0 lub 1-1. Dodatkowo dochodzi zmęczenie, bo to kolejny mecz w przeciągu małego odstępu czasu. Jak będzie zobaczymy. Kurs może troszkę mały, ale moim zdaniem wart gry. Wczorajsze typowanie naszej ekstraklasy poszło mi tragicznie, mam nadzieję, że dzisiaj trafie.
Zawisza Bydgoszcz - Zagłębie Lubin
Poniżej 2,5 1,65 Wynik 2-0 ✅✅✅
Unibet
 
efbeer 185

efbeer

Użytkownik
vs.

Zawisza Bydgoszcz - Zagłębie Lubin
Mecz zapowiada się ciekawie. Dwóch outsiderów z początku sezonu zaczyna pokazywać pazury (szczególnie Lubinianie ) . Zagłębie od przebłysku z Ruchem gra dobrze, potknięcie z Górnikiem, na trudnym terenie w Zabrzu można wybaczyć dźwigającej się z dołu tabeli drużynie. Zawisza też źle nie gra, odnotowali zwycięstwo z Cracovią, remis na wyjeździe w Gdańsku i podjęli walkę z Lechem.
Wszystko ok, zapowiada się w miarę wyrównany pojedynek. GDYBY NIE SZPITAL W BYDGOSZCZY !!
Co to za kursy ? @ 3.60 na czystą 2, gdzie w Zawiszy nie zagra 5 zawodników z pierwszego składu ?
To po kolei :
- Skrzyński ( kapitan ) - złamana ręka - 101 % absencja
- Lewczuk ( wg mnie ostoja obrony Zawiszy ) - zbite kolano - gra niewykluczona, ale pewnie nie wyjdzie.
- Micaela - kolejny obrońca - nie wiem co z nim, podobno nie pogra
- Vasconcelos - nadzieja Zawiszy z przodu, najlepszy strzelec z trzema - uraz barku - nie wyjdzie
- Goulon - wielki pomocnik, nie koniecznie wg mnie &#39;pomocny&#39;, ale ma uraz stopy więc raczej nie wystąpi, a to też osłabienie.
Podsumowując - cała obrona w pyle, z przodu również ubytki, na czele z głównym napastnikiem + brak Abbota = skład na Puchar Polski.
W Lubinie kontuzje leczy jedynie czeski grek Michal Papadopulos. Mają rozstrzelanego Piecha, solidną linię pomocy i na pewno głód zwycięstw.
Mecz przyjaźni, jakiejś walki wielkiej nie przewiduje, ale Zagłębie myśląc o czymś więcej niż tylko utrzymaniu musi takie mecze wygrywać.
Prawdopodobne składy :
Zawisza: Kaczmarek - Ciechanowski, Strąk, Markowski, Ziajka, Drygas, Masłowski, Hermes, Wójcicki, Petasz, Carlos.
Zagłębie: Gliwa - Widanow, Banaś, Guldan, Oleksy, Jeż, Bilek, Piątek, Kwiek, Cotra, Piech.
Sędzia: Paweł Gil (Lublin).

( nie ma w b365 zakładu na kartki, jakbyś gdzieś był, a linia oscylowałaby w okolicach 4.5 - 5.5 to polecam under ???? )⛔


Zagłębie @ 3.60 b365⛔
Zagłębie DNB @ 2.62 b365⛔
Zagłębie X2 @ 1,72 b365⛔
 
S 0

september

Użytkownik
⚽ Zawisza Bydgoszcz - Zagłębie Lubin
Ostatnia kolejka pokazała, że forma obu drużyn wzrasta. Zawisza powalczył z faworyzowaną Lechią i wywiózł z Gdańska 1pkt. (1:1), Zagłebie natomiast na własnym boisku poradziło sobie ze słabiutką Koroną (2:0). Przyjście Piecha do Lubina dało nowe tchnienie drużynie, wreszcie ktoś kto zaczął zdobywać bramki. Po meczu Zawiszy z Lechią kontuzji mieli nabawić się Skrzyński (złamana dłoń), Lewczuk, Goulon, Andrea Micael i Vasco. Jednak urazy nie wyglądają tak groźnie jak mogłoby się wydawać. Na wczorajszym treningu pojawili się wszyscy wyżej wymienieni. Wygląda na to, że większość będzie gotowa żeby walczyć dzisiaj o 3 pkt z Zagłębiem. Zawisza gra nieźle, wygląda na to że wreszcie nabrali pewności siebie po pechowym początku sezonu. Zawisza w ostatnich 7 spotkaniach zdobywał chociaż jedną bramkę w meczu. Tak jak pisałem, Zagłębie ocknęło się po przyjściu Piecha, który powinien znaleźć drogę do bramki strzeżonej przez Kaczmarka. Zagłębie znalazło drogę do bramki przeciwnika w ostatnich trzech meczach (Korona, Górnik, Ruch). Po za tym mecz zgodowy na trybunach, ciężko w tym meczu celować w typowanie zwycięscy. Oba zespoły są siebie warte. Mecz może być zacięty. Moim faworytem w tym meczu jest Zawisza, jednak ten typ jest niezbyt pewne lecz prawdopodobny, dlatego stawiam na bramki. :]
PS. Co do powyższej analizy opartej głównie na kontuzjach. Nie wygląda to tak źle.
http://ekstraklasa.net/zawisza-bydgoszcz/raport-z-treningu-sytuacja-kadrowa-zawiszy-nie-taka-zla-jak-sadzono,artykul.html?material_id=524075e9142d5c1f3d7fc66f
BTS @2,05
over 2,5 @2,3
Pierwszy post w tym temacie więc proszę o wyrozumiałość i dobre rady.
 
maciejsokol92 49

maciejsokol92

Użytkownik

Wisła Kraków - Lechia Gdańsk
Typ: over 2,5
Kurs: 2.37

Typ: Obie drużyn strzelą ? TAK
Kurs: 2.05

WilliamHill
Dzisiaj dwa mecze przyjaźni więc zacznę od tego, który rozpocznie się później. Obrona Wisły dzisiaj będzie bardzo osłabiona, zabrankie Jovanovicia, Bunozy i Stjepanovicia, a zastąpią ich gracze nieco, a nawet dużo słabsi. W drużynie gości do składu wraca Dawidowicz, ale za to nie spodziewanie zabraknie na boisku Matsui, który boryka się z urazem naciągnięcia mięśnia dwugłowego lewej nogi. W obecnym sezonie drużyny te jeszcze nie przegrały i spotkają się już niedługo znów na Reymonta w ramach rozgrywek Pucharu Polski.
Dzisiaj trudno jest wytypować wynik meczu bo zmotywowana Lechia przez Probierza, który ma na pewno zadrę do Wisły będzie starała się wywieźć z trudnego terenu 3pkt. Jak dla mnie najpewniejszym typem będzie, że obie drużyny strzelą gola. Lechia od kilku meczu traci głupie bramki, które nie pozwalają im cieszyć się z pełnej puli punktowej i już trzecie mecz z rzędu nie dość, że jest remis to jeszcze 1:1. Nie zdziwiłbym się jeżeli taki wynik padłby dzisiaj. Lechia jest bardzo groźna ze stałych fragmentów gry, potrafią grać nie szablonowa i tym samym zaskakiwać przeciwnika co przy takiej eksperymentalnej obronie może przynieść dobry skutek w postaci bramek. Obecna statystyka BTS-owa Lechii Gdańsk (2:2, 1:1, 2:0, 3:1, 0:1, 1:1, 1:1, 1:1). Oprócz tego, że Lechia jest niepokonana to w każdym meczu co można zauważyć strzelą co najmniej jedną bramkę. W przypadku Wisły statystyka ta nie jest taka przychylna BTS-owi i jest w niej bardzo dużo zer (0:0, 2:3, 0:0, 1:1, 2:0, 0:0, 3:0, 1:1) i praktycznie drużyna z Krakowa nie traci bramek u siebie, ale przy tak eksperymentalnej obronie jak dzisiaj będzie to mało możliwe. Wysokie kursy na BTS i over 2,5 jest spowodowany najprawdopodobniej dotychczasowymi meczami w tym sezonie, ale dzisiaj trudno będzie o mały wynik. Jeżeli Lechia strzeli pierwsza to Wisła powinna przejść do ostrego ataku narażając się na kontry z szybkim Buzałą na czele. Z kolei od pierwszych minut w drużynie Wisły powinniśmy zobaczyć Donalda Guerriera, który zaraz po wyjściu na boisku w meczu z Piastem, strzelił bramkę, więc zobaczymy dziś czego można się po nim spodziewać.
Składy:
Wisła Kraków

  1. Michał Miśkiewicz
  2. Łukasz Burliga
  3. Arkadiusz Głowacki
  4. Osman Chavez
  5. Wilde-Donald Guerrier
  6. Michał Chrapek
  7. Michał Nalepa
  8. Patryk Małecki
  9. Łukasz Garguła
  10. Rafał Boguski
  11. Paweł Brożek

Lechia Gdańsk

  1. Sebastian Małkowski
  2. Deleu
  3. Jarosław Bieniuk
  4. Sebastian Madera
  5. Adam Pazio
  6. Paweł Dawidowicz
  7. Maciej Kostrzewa
  8. Piotr Grzelczak
  9. Przemysław Frankowski
  10. Piotr Wiśniewski
  11. Paweł Buzała
 
chelseafc 0

chelseafc

Użytkownik
8 WIAZE SIE Z PUCHARAMI A WISLA NIE JEST POKROJU RUCHU , PODBESKIDZIA GDZIE WALCZY SIE O UTRZYMANIE PO CO GRAC O 8 A O PUCHARY JUZ NIE , CO LEGIA PEWNIAK ? SLABY GORNIK CZY LECHIA BEDA GRALY W PUCHARACH HEHEHE OGARNIJ SIE
znasz w ogóle realia Wisły? interesujesz się choć troche tą drużyną? znasz kadre?
Wisła obecna to nie Wisła Skorży a nawet nie Wisła Roberta M. REALNE wymagania stawiane Wiśle to pierwsza 8, wszystko powyżej tego będzie na + dla krakowskiego zespołu. Słaby Górnik? Słaba Lechia?
Jestem kibicem Wisły ale podchodzę do tego z chłoną głową, Twoje argumenty wyżej są tak głupie i bez sensu że szkoda chyba się z Tobą kłócić. Już żałuje że Ci odpisałem:)
 
milanista_12 54

milanista_12

Użytkownik
Wisła - Lechia ⛔

Dziś o 20:30 na stadionie Reymonta w Krakowie zostanie rozegrany mecz ,,przyjaźni,, między Wisłą Kraków a Lechią Gdańsk . Na boisku przyjaźń będzie widoczna jednak tylko na trybunach , na murawie zobaczymy bój o zwycięstwo , bowiem w moim widzeniu , ani gospodarze ani goście nie zadowolą się remisem. Mało kto się spodziewał , że Wisła będzie tak dobrze spisywała się w tym sezonie , sam przed sezonem uważałem że zespół ten będzie walczył o ścisłą ,,8,, , jednak stało się inaczej Franciszek Smuda niewątpliwie wykorzystuje na ,,maksa,, potencjał zawodników Wisły stąd taka a nie inna pozycja i aspiracje do gry w pucharach , a może i coś więcej ? Lechia również dobrze weszła w sezon , ich gra wygląda solidnie , być może remis ze słynną Barca sprawił że Gdańszczanie nie przegrali jeszcze meczu w tym sezonie , zresztą podobnie jak Wiślacy.
Po małym wstępie postaram się teraz przeanalizować dzisiejszy pojedynek i wybrać odpowiednią w mojej opinii opcję bukmacherską.​

historia meczy między Wisłą a Lechią , kiedy mecze rozgrywane były w Krakowie :

13 , 1 , 3 - Odpowiednio wygrane Wisły , remisy i wygrane Lechi , z tego wynika że stadion Wisły paradoksalnie nie jest zbyt gościnny dla Gdańszczan .

Forma :

Cracovia Kraków Wisła Kraków 1 : 1
Wisła Kraków Piast Gliwice 3 : 0
Pogoń Szczecin Wisła Kraków 0 : 0

Lechia Gdańsk Zawisza Bydgoszcz 1 : 1
Pogoń Szczecin Lechia Gdańsk 1 : 1
Lechia Gdańsk Górnik Zabrze 1 : 1

Z wyników teoretycznie wynika , że to Wisła jest w lepszej formie .. Wg mnie tylko teoretycznie.

Absencje :

W Wiśle na pewno nie wystąpią pauzujący za kartki : Bunoza i Stjepanović . Wątpliwy jest występ Jovanovica , który doznał urazu mięśnia .
W składzie Lechii zabraknie Krzysztofa Bąka oraz Daisuke Matsui

P.S proszę prostować mnie jeśli ktoś wypatrzy jeszcze jakieś nieobecności zawodników.
Dzięki za informacje o Matsui użytkownika , FLPman , ChelseaFc , niestety nie mogłem odpowiedzieć na wiadomość prv .

Moim zdaniem kursy na to spotkanie są wystawione odpowiednio , ale z pełną odpowiedzialnością polecam pogranie Lechie x2 po kursie 1.75 w bet365 . Lechia w tym sezonie gra solidną piłkę moim zdaniem nie gorszą niż Wisła , radziłbym z lekkim z przymróżeniem oka brac pod uwagę statystykę meczy bezpośrednich przy Reymonta , moim zdaniem ważniejsze znaczenie mają absencje gospodarzy , wydaje się mi że gra Wisły może się bez nich trochę poplątać co wykorzysta Lechia ! Powodzenia !
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
sztandi 66

sztandi

Użytkownik
Wisła Kraków - Lechia Gdańsk
Typ: Wisła Kraków @ 2,15 Pinnacle ✅
Dzisiejszego wieczoru w Krakowie chyba jedno z najciekawszych spotkań 9 kolejki ekstraklasy. Kolejki rozgrywanej nietypowo, bo w środku tygodnia. Zespoły ostatni mecz grały 3 dni temu. Nie będzie więc zbyt wiele czasu na odpoczynek i regenerację. Dodatkowo Lechia ma do przejechania praktycznie całą Polskę, a to zawsze jest duży wysiłek. Zdaję sobie sprawę, że najpewniej odbędą tę podróż drogą powietrzną, ale są to dla mnie argumenty poboczne.
Wisła, czyli gospodarze dzisiejszego spotkania wygrali 2 ostatnie mecze u siebie dosyć przekonującą. Już w spotkaniu z Lechem widać było bardzo dobrą formę Białej Gwiazdy. potwierdziło się to w kolejnym spotkaniu przy Reymonta, gdy Wisła pokazała miejsce szeregu Piastowi. Do spotkania z Cracovią nie przywiązuję większej wagi, gdyż było to spotkanie derbowe, a takie rządzą się swoimi prawami. Wisła zawsze była bardzo mocnym zespołem na własnym boisku. Trochę zostało to nadszarpnięte przez ostatnie dwa sezony, ale teraz chyba obserwujemy powrót wiślaków do punktowania na własnych śmieciach. Ostatnie mecze z Lechia były wyrównane, jednak częściej wygrywała Wisła. Sytuacja kadrowa ekipy z Krakowa nie jest może najlepsza. Pauzować będą Jovanović, Bunoza i Stjepanović. Zastapią ich Guerrier, Nalepa i Chavez. Nie gwarantują oni może takiej samej jakości gry, ale nie powinni też znacząco obniżyć poziomu. Ważne dla mnie jest to, że w przednich formacjach wszyscy są zdrowi i gotowi d gry.
Lechia przyjeżdża dzisiaj do Krakowa aby przerwać passę 3 remisów w lidze. Ostatnie zwycięstwo odnieśli dokładnie miesiąc temu na Łazienkowskiej. Lechia wygląda dobrze w defensywie, ale 3 ostatnie mecze to 3 stracone bramki, więc nie jest tak różowo. To także 3 strzelone bramki, więc w każdym meczu zdobywali gola. Dzisiaj może być podobnie, ale na pewno będzie o to trudniej, ponieważ zabraknie Daisuke Matsui, który w każdym meczu do tej pory odpowiadał za rozegranie piłki do przodu. Przypuszczam, że bez niego gra Lechii nie będzie wyglądała tak dobrze jak do tej pory. Drużyna z Gdańska jeszcze w tym sezonie nie przegrała, a dzisiaj nadarza się idealna okazja aby przerwać tą serię.
Podsumowując mecz jest ciężki to wytypowania, nie ma zdecydowanego faworyta. Ja jednak daje więcej szans Wiśle. Zagrają u siebie, gdzie kibice na pewno będą ich dwunastym zawodnikiem. Poza tym brak Matsuiego to duże osłabienie Lechii. Natomiast osłabienia Wisły są być może nawet poważniejsze, ale liczę na to, że zmiennicy wykorzystają swoją szansę i pokażą, że zasługują na więcej szans. Szczególnie tyczy się to Chaveza, który od dawna nie miał możliwości zaprezentowania swoich umiejętności w Ekstraklasie. Myślę, że Wisła wygra dzisiaj i wynik nie będzie wysoki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
betxp 230

betxp

Użytkownik
Jestem z Gdańska. Brak Matsui to nie jest tak duże osłabienie. W meczu z Zawiszą był praktycznie niewidoczny. Wraca Dawidowicz, bardzo duże wzmocnienie Gdańszczan w defensywie. Probierz na 100% będzie chciał grać z kontry. Bo ma do tego idealnych piłkarzy. A w Wiśle nie zagra 3 podstawowych defensywnych graczy. Dużo zależeć będzie od duetu Madera, Bieniuk oraz od grającego przed nimi Dawidowicza. Oba zespoły Wisły i Lechii łączy to, że nie mają mocnej ławki. Najprędzej w tym meczu obejrzymy remis. I jakoś nie chce mi się wierzyć, żeby padło dużo bramek. Lechia ma jeden element gry o którego zależą jej wyniki. Taktyka, w wygranych spotkaniach wyglądali świeżo, przecinali podania w środkowej części boiska i od razu wychodzili z kontrą. Grając w roli faworyta nie grają już tak dobrze, bo są często zmuszeni do grania atakiem pozycyjnym. Wisła da więcej miejsca Lechii niż Zawisza czy Górnik.
 
1927mks 0

1927mks

Użytkownik
Zawisza, czyste konto - NIE, 1,50 Bet365
Lechia, czyste konto - NIE, 1,30 Bet365
Zagłębie po niemrawym początku trochę się rozkręciło, ostatnie 3 spotkania to 5 bramek, w tym 3, wracającego do polskiej ligi, Piecha. Wisła u siebie strzela ostatnio często i sporo, 2 lechowi, 3 Piastowi, ostatni mecz U SIEBIE bez strzelonej bramki to lipcowe spotkanie z Górnikiem
 
M 115

matlaurent

Użytkownik
Wisła Kraków - Lechia Gdańsk
typ over 2.5 , @ 2.46 Pinnacle Sports ✅✅✅
typ over 2 , @ 1.82 Pinnacle Sports - szczęśliwie, ale szczęściu trzeba pomagać ???? 3:0 dla Wisły ✅✅✅

&quot;Trzej królowie wielkich miast, Śląsk, Wisełka, Lechia Gdańsk&quot; ???? - tym powiedzeniem zacznę swój krótki opis.
O składach zostało już sporo powiedziane w powyższych postach. Ku typom na przedział goli w tym spotkaniu bardziej ukierunkowały mnie statystyki obu drużyn. Jeden i drugi zespół oczywiście gra w tym sezonie w obronie stosunkowo pewnie. Na przekór jednak widzę dziś w tym spotkaniu co najmniej trzy bramki i liczę na dobre widowisko. Wisła u siebie w tym sezonie zanotowała jeden over (z Piastem 3:0) na cztery mecze. Tak samo wygląda ich statystyka na wyjeździe (nie liczę spotkania wyjazdowego w Pucharze Polski). Lechia w tym sezonie obecnie bez porażki, jednak od czterech spotkań w lidze notuje serię, gdzie strzela tylko jedną bramkę rywalowi (dodatkowo seria trzech remisów 1:1). Dziś wydaję mi się, że któraś drużyna w końcu zazna smak porażki po raz pierwszy w sezonie, czuję, że po dobrym widowisku i liczbie strzelonych bramek minimum trzy.
 
Do góry Bottom