>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niejasności

sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Otrzymane punkty reputacji: +2
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Podliczyłem ostatni etap i długoterminowe. Tabela końcowa też jest. Posprawdzajcie sobie, czy jest wszystko jak należy.

Gratulacje dla zwycięzcy, nick zobowiązuje ????

Jeśli chodzi o nagrody to się odezwie ktoś wyżej i powie co i jak.

Dziękuje wszystkim za konkurs, mało nas dotrwało do finiszu, podziwiam szczególnie tych, którzy z ostrym minusem stawiali do samego końca. Miejmy nadzieje, że w kolejnych konkursach kolarskich, za rok dopiero, ten nasz peleton będzie trochę większy, a i grupetto jak najmniejsze ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Podziękowania dla Sumada90 za ogarnięcie konkursu. Dobra robota!
Przyłączam się do gratulacji dla zwycięzcy.
Ja znów drugi - mój trzeci konkurs kolarski za każdym razem drugie miejsce, tym razem po dobrym finiszu więc radość większa ????
Do następnego!
 
kuba77 114

kuba77

Użytkownik
Przyłączam się do gratulacji, szczególnie dla kolegów z podium ???? niestety finisz za dobrze nie wyszedł, ale i tak nadspodziewanie dobrze poszło ???? Sumada ✅ za ogarnięcie całości, czekam na bonus finansowy ????
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Ogromne podziękowania dla sumada90 ???? za ogarnięcie w pojedynkę konkursu. Moja absencja była spowodowana sprawami zawodowymi także w ostatnich tygodniach nie miałem czasu na chociażby minimalną pomoc koledze.
Jeszcze raz wielkie dzięki ;)
Gratulacje dla zwycięzców. Osoby które wygrały nagrody, jeśli jeszcze nie wysłały danych do Macina-Odra mogą wysłać je mi ja przekażę listę do Administratora.
 
P 0

.pablo08.

Użytkownik
Fajne konkursy sobie tutaj robicie, może kiedyś się przyłączę ????
20 etap Vuelty był Pro. Kibicowałem Valverde, ale trochę został na początku decydujących kilometrów, ale w końcówce na szczęście odrabiał i skończył 3 także źle nie było ????
 
Do góry Bottom