>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Jak zawiesić jeden mecz

A 0

adamek99999

Użytkownik
Witam otóż obstawiam na BET365 i mam pytanko załóżmy że obstawiam 6 meczy na jednym kuponie, ale mam przeczucie że któryś mi nie wejdzie. W tym sęk że nie wiem który i czy istnieje taka opcja żeby ustawić że ogólnie jakiś jeden mecz nie wejdzie?? Jeśli tak to bardzo bym prosił o napisanie tego jak to zrobić z góry dziękuję i pozdrawiam Adam ????
 
A 0

adamek99999

Użytkownik
a jeszcze tak podpytam stawiając te 5 z 6 muszę zapłacić więcej za zakład np. nie 10zł. jak chcem tylko 60zł. ale za to jak wpadnie mi te damjmy na to 5 z 6 lub wszystko to wygraną mam po normalnym kursie jaki wychodzi z tych wszystkich meczy??
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Za kupon systemowy zapłacisz zawsze tyle ile wyjdzie z mnożenia stawki przez ilość kombinacji , możliwych do utworzenia z ogólnej ilości wszystkich Twoich zdarzeń względem tej ilości jaką chcesz mieć na każdym zakładzie w ramach systemu.
Czyli mając wybranych 6 typów i chcąc zagrać to z asekuracją 1 błędu - grasz systemem 5z6 a to powoduje że powstanie 6 kombinacji po 5 typów na każdym kuponie.
Skoro Twoja stawka na każdą kombinację to 10zł , to za 6 zakładów zapłacisz 6*10zł=60zł.

@adamek99999&gt;&gt;&gt; kolego, przed Tobą do sukcesów w bukmacherce jeszcze dłuuuga droga , więc może najpierw zdobądź podstawy , czyli opanuj elementarz tej zabawy - tak więc czytaj wszystko to co jest w dziale dla początkujących w wątku Podstawy Bukmacherstwa:
http://forum.bukmacherskie.com/f57/podstawy-bukmacherstwa-40716.html
Powodzenia!
 
popijava 87

popijava

Użytkownik
... kolego, przed Tobą do sukcesów w bukmacherce jeszcze dłuuuga droga...
Masz cierpliwość edi8, choć z drugiej strony rozumiem kolegę zadającego pytania.
Całokształt pokazuje, że nasze szkolnictwo jest na łopatkach, bo ludzie nie rozumieją elementarnych rzeczy.
 
Do góry Bottom