>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

8 kolejka T-Mobile Ekstraklasa 19.09 - 22.09.2013

yurand 230

yurand

Użytkownik
No i jest ten mecz, na który czekałem, czyli

Legia Warszawa - Górnik Zabrze

Dlaczego czekałem? Ponieważ Górnik notuje ostatnie naprawdę bardzo dobre wyniki. Myślę, że bez problemu powinien przejsc typ obie strzelą. Już tłumacze dlaczego... Legia u siebie mocna, to nikomu nie trzeba tłumaczyc, zaś Górnik ostatnio zaskakująco dobrze się spisuje, no i jakby nie patrzec, nie przegrali jeszcze w tym sezonie żadnego spotkania. Ostatnie ich wyniki skłaniają mnie właśnie do tego typu za 1,8... To na pewno jutro zagram. Kurs naprawdę przyzwoity. Polecam i życzę powodzenia!


Jeśli pomogłem lub rozwiałem twoje wątpliwości kliknij DZIĘKI... ????
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Ruch - Śląsk 2 @ 2.20 Sportingbet⛔

Po blamażu w Białymstoku, Ruch Chorzów do meczu ze Śląskiem Wrocław przystąpi pod wodzą nowego trenera. Jacka Zielińskiego zastąpił Czech Jan Kocian. Jak już wcześniej wspomniałem Ruch w ostatniej kolejce przegrał w Białymstoku 0-6. Zespół w tym sezonie gra bardzo słabo, nie ma tam siły ognia. Defensywa popełnia masę błędów. Na domiar złego w meczu ze Śląskiem zespół z Chorzowa podobnie jak w Białymstoku będzie mocno osłabiony. Urazy eliminują Marka Szyndrowskiego, Zieńczuka, Adriana Mrowca, Martina Konczkowskiego, Gieragi oraz dochodzącego do siebie po kontuzji od dłuższego czasu Sadloka. Jak widać Ruch jest bardzo osłabiony, ten stan kadry przekłada się na mizerną jakość na boisku. Do Chorzowa przyjeżdża drużyna, która to wykorzysta bez mrugnięcia oka. Śląsk z Paixao w ataku jest na fali wznoszącej. W ostatniej kolejce zespół z Wrocławia pokonał Lecha Poznań. Napastnik Śląska tak na prawdę miał pół sytuacji z której strzelił bramkę. Dzisiaj tych sytuacji pod bramką Rychu będzie zdecydowanie więcej. Więc słabo widzę defensywe Ruchu, która bez Szyndrowskiego wygląda bardzo źle. Śląsk ma przewagę w każej formacji, środek pola zostanie zdominowany przez zespół z Wrocławia i Ruch nie zrobi u siebie nawet sztycha. Mila, Kazimierczak, Stefanovicz to są zawodnicy którzy nie pozwolą zaistnieć zawodnikom z Chorzowa. Do tego dojdzie na skrzydle szybki Plaku oraz dobrze radzący sobie ostatnio Hołota. Jak dodam wspomnianego Paixao, który w 13 oficjalnych meczach Śląska strzelił 10 bramek to mamy pełny obraz tego co może się dziać przy ul. Cichej. Reasumując....potencjał piłkarski Śląska plus braki kadrowe Ruchu oraz ich słaba forma każą mi postawič po atrakcyjnym kursie na zespól Stanisława Levego.
...................................................................................................................................

Legia - Górnik Suma bramek w meczu 2-3 @ 1.909 Sportingbet ✅

Nie będę pisał o sytuacji w tabeli i tych wszystkich pierdach, które się wypisuje w typach dnia. Wszyscy co tutaj zaglądają znają tabelę. Więc sobie zaoszczędze i skupie się na meritum. Ja w tym spotkaniu jakiegoś zdecydowanego faworyta nie widzę. Może delikatnie jest nim Legia. Ale kurs jaki buk oferuje nie jest wart spoglądnecia w tą stronę. Ja skupiłem się na ilości bramek w tym spotkaniu. Początkowo chciałem grač BTS, ale kurs 1.8 jest niższy od mojego typu.
Typ 2-3 bramki w meczu jest typem dość realnym. Mecz zapowiada się w mojej ocenie na granicy under/over. W tym meczu potencjał ofensywny obu zespołów nie pozwoli na to, żeby tutaj padło mało bramek pt 0-0 , 1-0 czy 0-1. Pogromu którejś ze stron też trudno się spodziewać. Więc 2-3 bramki jak najbardziej do gry.
Wiem, że słabo brzmią te argumenty, ale jak to uargumentować....:razz:
Ja ten typ często gram w naszej Ekstraklasie i dość często wchodzi. Wczoraj ten typ zbierał żniwa.


Do kolegi na dole.
Potencjał ofensywny to nie tylko napastnicy, ale też a może przede wszystkim kreatywni pomocnicy oraz grający mocno do przodu boczni obrońcy. I takich zawodników w obu klubach jest dużo.
 
K 0

kmr

Użytkownik
Legia - Górnik
W tym meczu potencjał ofensywny obu zespołów nie pozwoli na to, żeby tutaj padło mało bramek
Stwierdzenie potencjał ofensywny jest subiektywne, więc mam nadzieje, że nie masz na myśli słabego Saganowskiego (jednego z najsłabszych zawodników w meczu z Lazio) czy kontuzjowanych Dwaliszwilego, Mikity i Efira.
 
horus 129

horus

Użytkownik

T-Mobile Ekstraklasa
Ruch Chorzów - Śląsk Wrocław
Data: 22.09.2013r.
Godzina: 15:30
Typ: Śląsk Wrocław

Kurs: @2.10|Bet365
Wynik:


Dlaczego Śląsk Wrocław?
  • Ponieważ jak się patrzy na składy i to co zaprezentował Ruch Chorzów w dwóch ostatnich meczach (0:6 z Jagiellonią i 0:2 z Zagłębiem) to aż żal nie zagrać na dzisiejszych gości. Przypuszczalny skład Ruchu na dzisiejsze spotkanie wygląda następująco:
    Kamiński
    Dziwniel - Helik - Stawarczyk - Janoszka
    Surma - Malinowski
    Kowalski - Starzyński - Włodyka
    Jankowski​

    Szczerze? Mocnym punktem wydają się być tylko dwaj defensywni pomocnicy - Surma i Malinowski, reszta - zwłaszcza obrona - to już wątpliwa jakość, a już Janoszka na lewej obronie to kompletne nieporozumienie co widać było w Białymstoku. Ale cóż sytuacja kadrowa Ruchu jest taka a nie inna i z konieczności tak to musi wyglądać. Śląsk ma kim straszyć i obowiązkiem Wrocławian jest dzisiaj pokonać rozbity Ruch.

*Mecz gram jednak asekuracyjnie, niewielką stawką, na wypadek gdyby gospodarze pokazali jaja i gryźli trawę przed własną publicznością w celu rehabilitacji za ostatnie wyniki, a jak wiadomo w polskiej ekstraklasie samo zaangażowanie, nawet bez umiejętności może wiele zdziałać.

⚽T-Mobile Ekstraklasa: Ruch Chorzów - Śląsk Wrocław Typ: [Śląsk Wrocław] Kurs: [2.10] Wynik:
Stawka: [2/10]
Bukmacher: [Bet365]
 
kralecky 32

kralecky

Użytkownik
Legia Warszawa vs Górnik Zabrze​

Dzisiaj w Warszawie dojdzie do pojedynku między Legią a Górnikiem. Obie drużyny w dotychczasowych meczach ligowych zgromadziły tę samą ilość punktów i czołują w tabeli naszej ekstraklasy. Bukmacherzy bardzo faworyzują Legię co jest dobrą okazją na zarobienie pieniędzy o ile oczywiście Górnik nie zawiedzie. Myślę, że goście są w stanie powalczyć przy Łazienkowskiej nawet o 3 punkty.
Typ: 2 ⛔
Kurs: 7.00

Bukmacher: bet365
Ewentualnie:
Typ: X2 ⛔
Kurs: 2.31

Bukmacher: bet-at-home

Wczoraj derby weszły jak nóż w ciepłe masło, to dlaczego dzisiaj ma się nie udać?
 
seba75 32

seba75

Użytkownik
Śląsk @ 2.00 ⛔⛔⛔ żenada...
Ruch bez Zieńczuka,Gieragi,Sultesa,Szyndrowskiego_Obrona Ruchu strasznie dziurawa i popełniająca szkolne błędy.Z przodu też nie najlepiej.Ostatnio porażka z Jagą 6:0 a wcześniej 2:0 z Lubinem.Śląsk w optymalnym składzie.Moim zdaniem Ruch nie ma czego tutaj szukać.
 
giedezet 398

giedezet

Użytkownik
Legia - Górnik
typ:
Legia powyżej 1,5 bramki do przerwy @ 5,20 Sportingbet
Mecz, którego stawką jest pozycja lidera. Górnik w tym sezonie prezentuje się bardzo dobrze, podobnie jak poprzedniej jesieni. Nie sądzę jednak, że zabrzan stać na wygraną w Warszawie. Legia za mocna na ligę, za słaba na puchary. Za Legią mecz w LE, więc uważam, że Wojskowi przede wszystkim w pierwszej części, będą nękać przyjezdnych. Obie drużyny w optymalnych składach, dlatego zapowiada nam się dobry mecz. Czuję, że Wojskowi nie będą dzisiaj skąpi, więc zaryzykuję ich dwie bramki do przerwy.
 
mkr 32

mkr

Użytkownik
Legia - Górnik
Legia
Skaba, Broź, Jodłowiec, Rzeźniczak, Brzyski, Vrdoljak, Furman, Ojamaa, Radović, Kosecki, Saganowski
Górnik
Steinbors, Kosznik, Szeweluchin, Augustyn, Olkowski, Sobolewski, Przybylski, Madej, Mączyński, Nakoulma, Zachara
Mecz na szczycie, stawką jest pozycja lidera po tej kolejce. Legia jest na fali, po ostatnim pogromie w Kielcach i mimo wszystko niezłej grze z Lazio. Zapowiada się ciekawy pojedynek bramkostrzelnych zawodników: Nakoulma, Kosecki. Legia ma bardzo mocna prawą flankę: Brzyski, Furman, Kosecki. I z tej strony spodziewam się bramek. Bezpiecznym typem jest zagranie na over bramkowy
Mój typ:
Legia 1 @1.55 sportingbet✅
over 2.5 @2 sportingbet✅
 
Do góry Bottom