>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

NBA offseason & preseason 2013 - dyskusja i typy

Status
Zamknięty.
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Mo WIlliams na dwa lata w Portland za 5,6 mln

https://twitter.com/WojYahooNBA/status/365174582216372224
Mo cos tam brzekal, ze chce isc do klubu gdzie bedzie starterem ale w Portland nie ma takiej opcji. Co ciekawe z tragicznej lawki Traiblazers zrobili naprawde solidny bench. Propsy o ile McCollum nie straci za wiele na tym ruchu ????
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
http://www.sport.pl/koszykowka/1,65035,14415795,Koszykowka__Polak_najmlodszym_skautem_w_historii_NBA_.html
WOW
 
P 9

pedzel

Użytkownik
Mo będzie grał jako zmiennik na pozycjach 1/2. Jak dla mnie PORTLAND może bić się o playoffy w tym sezonie o ile nie oddadzą LaMarcusa
 
N 0

nuk

Użytkownik
Mo Williams trochę podobny do Demona Stoudomaira niegdyś świetnego rozgrywającego drużyny z Portland, niemniej samej drużyny nie widzę w playoffach.
 
backrus 48

backrus

Użytkownik
Porównywanie Mo do świetnego rozgrywającego jest trochę na wyrost, wystarczy popatrzeć jak &quot;świetnie&quot; grał w Cavaliers za czasów LBJa. Zarząd Portland w ciągu 2 lat musi coś zrobić, żeby przekonać Aldridge&#39;a do zostania. Gdyby nie &quot;klątwa&quot; kontuzji, PTB byliby teraz kontenderami, a tak ich maks to 1 runda.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Ee nie ma co przesadzać, Mo to jest pewne 10 punktów z ławki i taki gracz był bardzo przydatny Trailblazers. Porównując do zeszłorocznej ławki ten trade jest spełnieniem marzeń GMa Portland, a sam Mo to też nie jakiś tragiczny grajek o ile nie rąbnie mu się znowu coś w głowie.
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Ciekawe kiedy do gry wróci Kobe i na ile powrót po takiej kontuzji będzie udany? :???:
Oczekiwania są na początek sezonu, ale training camp opuści na 99%.Taka kontuzja w takim wieku nie wróży dobrze... Jego plusem jest fakt, że nie opiera już swojej gry na wjazdach na kosz, a rzutu się nie zapomina. Ale Lakers będą gdzieś jak zawieszeni w przestrzeni między 8. seedem a loterią. Nie przytankują bo w końcu to Lakers, a ich max w PO to przegrana w 1. rundzie w 5ciu meczach.
 
N 0

nuk

Użytkownik
Oczekiwania są na początek sezonu, ale training camp opuści na 99%.Taka kontuzja w takim wieku nie wróży dobrze... Jego plusem jest fakt, że nie opiera już swojej gry na wjazdach na kosz, a rzutu się nie zapomina. Ale Lakers będą gdzieś jak zawieszeni w przestrzeni między 8. seedem a loterią. Nie przytankują bo w końcu to Lakers, a ich max w PO to przegrana w 1. rundzie w 5ciu meczach.
Ciekawe na ile będzie w stanie samemu wypracować sobie pozycje do rzutu i na ile koledzy z drużyny będą pracować na to żeby był &quot;otwarty&quot; do rzutu.
 
backrus 48

backrus

Użytkownik
Kobe nie musi być wide open, żeby rzucać ;) Wszyscy widzą przyszłość LA w ciemnych kolorach, nie pamiętacie jaką fenomenalną końcówkę sezon zaliczył Pau? Gość jest w roku kontraktowym, to jego ostatnia szansa na pokaźny zarobek, ktoś musi pociągnąć team. Fanem Jezioranów nie jestem, bardziej spodziewam się, że drużyna zostanie rozwalona przed trade deadline. W sumie loteria ze sportowego punktu widzenia to najlepszy pomysł: Wiggins, J Randle, mój ulubieniec Jabari czy Marcus Smart i jest gwiazda na lata. Ciekawe, czy Adria Gasol weźmie udział w loterii w tym roku?

Najciekawszym zespołem tego sezonu będą moi Cavs, jeżeli zdrowie dopisze +50W, jeżeli nie to skończy się pewnie koło 30-35W.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Ciekawe jaką opcje wybierze Odom i jak zmieni się gra Clippersów dzięki Riversowi.
Ciekawe czy Odom w ogole zagra w nastepnym sezonie w NBA patrzac na kolejne informacje wychodzace co do jego uzaleznienia narkotykami ????

Rivers jeden z lepszych trenerow w NBA to moze tych moskow czegos nauczy i oprocz kilku solidnych highlightow w RS, ugraja cos w PO ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
host3234 85

host3234

Użytkownik
Według mnie Cavaliers i Wizards mogą zaskoczyć bardzo pozytywnie. Oczywiście pod warunkiem braku problemów ze zdrowiem podstawowych zawodników.
Dla Wizards kluczowy będzie Janek Ściana i Nene Hilario, dla Cavaliers z kolei Kyrie Irving i obaj środkowi - Bynum i Varejao. I dam sobie głowe uciąć, że nadejdzie taki czas w tym sezonie gdy obaj będą niezdolni do gry przez kontuzje.
Moje osobiste typy:
Wschód:
1.Heat
2.Pacers
3.Nets
4.Bulls
Zachód:
1.Spurs
2.Clippers
3.OKC
4.Rockets
Nie podzielam natomiast euforii kibiców Warriors. Dla mnie zamienienie Jacka i Landry&#39;ego na Iguadolę to średni pomysł, tym bardziej, że mam przeczucie,iż w tym sezonie Curry znow bedzie mial problemy z kostkami i taki Jarett Jack mógłby się bardzo przydać
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Ja z wielkim oczekiwaniem będę kierował wzrok na halę stołecznych. Przynajmniej początek sezonu powinni mieć bez kontuzji, a że potencjał jest, to będzie się przyjemnie ich oglądało. Czy wejdą do PO ?? Pewnie gdzieś na pozycjach 7-9 powalczą, ale mogą równocześnie odpalić jak GSW chociażby.
Iggy w GSW to nadzieja na lepszą obronę. Chociaż mogę się zgodzić, że powtórzyć wynik nie będzie łatwo.
Faworyci ?? Ci sami, a pewnie znów wygra MIAMI.

PS. I małe PS - Brooklyn nadchodzi :) mam nadzieję :)
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Holy puck, he&#39;s back!


Ku mojej rozpaczy, a uciesze Maroon&#39;a:

Heat nie zdobędą mistrzostwa, ba! pewnie nie wygrają nawet Konferencji. Podpisali kontrakt z Beasley&#39;em ech ????

A tak na poważnie: skoro Heat potrafili okiełznać Andersena, który stał się ważną postacią w PO, to może i wypali to z B-Easy&#39;im. Minimum za jakie został podpisany może się okazać niezłym uzupełnieniem ławki o ile tylko będzie trzymany na krótkiej smyczy ;)

Ciekawostka:

With James, Wade, Oden, Beasley, Bosh, Shane Battier and Ray Allen, the Heat now have seven players on their roster who were selected No. 6 or higher in their respective NBA draft classes.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Ku mojej rozpaczy, a uciesze Maroon&#39;a:
Heat nie zdobędą mistrzostwa, ba! pewnie nie wygrają nawet Konferencji. Podpisali kontrakt z Beasley&#39;em ech
A tak na poważnie: skoro Heat potrafili okiełznać Andersena, który stał się ważną postacią w PO, to może i wypali to z B-Easy&#39;im. Minimum za jakie został podpisany może się okazać niezłym uzupełnieniem ławki o ile tylko będzie trzymany na krótkiej smyczy
Ciekawostka:
Potwierdzam ???? Największy koszykarski bezmózg , rasowy cancer wkracza do Heat aby zastopować ich przed 3-peat .
Szkoda mi gościa , lansowany swojego czasu na dobrego zabijakę , nawet niektórzy myśleli że on może być tym ciągnącym zespół (Suns nawet w poprzednim roku tak myśleli ) a teraz przychodzi w łaskę do Heat aby pograć albo i nie trochę z ławki .
Po kolejnym straconym sezonie kariera na zakręcie , czas chyba spiąć dupę i zacząć się starać ale pytanie czy nie jest za późno .
Heat nic nie ryzykują , dobry ruch , jak wypali to mają spoko gościa a jak nie to przynajmniej będzie od kogo przykołować trawki .
Andersen-Beasley spoko duet , może nie pod koszem ale w ćpaniu na bank by się dogadali ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
backrus 48

backrus

Użytkownik
Moim zdaniem nie będą mieli problemu z Beasleyem. Podpisanie minimum oznacza, że zależy mu na ringu i tyle, w końcu kasy na towar mu nie brakuje. Riley nie sprowadziłby tykającej bomby. Druga sprawa, że nie będzie samcem alfa i presja będzie mniejsza. Gość ma papiery na gwiazdę, niestety głowa nie ta, ale może w tym sezonie przy Bronku pokaże, na co go stać.

Czarnym koniem, tu się powtórzę, oczywiście Cavs. Zdrowi są w stanie wykonać taki skok jak kiedyś Oklahoma i wygrać ponad 50 spotkań. Praktycznie każdy zawodnik może grać na 2 pozycjach. Pierwszy raz od 3 lat jest ławka, która nie przegrywa meczu w cuglach. Co w przypadku kontuzji? Wiggins/Randle/Parker i chłopaki będą mieli więcej high picków niż Heat.

Nie rozumiem hype&#39;u na Wizards, kto ma ich prowadzić? John-&quot;I&#39;m The Best Point Guard In The NBA&quot;-Wall? Kontuzje nie tylko spowolniły jego rozwój, ale też chyba namieszały w głowie ;)

Mnie interesują Pistons: miasto w rozsypce, team sklejony naprędce, na pierwszy rzut oka gracze w ogóle do siebie nie pasują, może dlatego wrócą czasy Bad Boys? ???? ????

@host3234
O ile ze wschodem jako tako się zgadzam (Bulls nad Nets, Thibo słynie z ciśnięcia rs, grania gwiazdami po 40min w blowach - takimi obciążeniami załatwił Rose&#39;a), to zachód widzę zupełnie inaczej. Gdzie Denver, GSW, Miśki? Raczej koniec ery Spurs, Ray ukradł ich ringa, takich rzeczy się nie zapomina. Pop będzie jednak oszczędzał gwiazdy jeszcze bardziej, żeby zagrali kolejne genialne playoffy. Clippers, kto ich pociągnie? No chyba że uważamy Blake&#39;a za gwiazdę, tylko czy dalej oglądamy te same mecze/ligę? OKC zdecydowanie wyżej - Durantula jest najlepszym ofensywnym graczem (sorry Melo), a Lamb ma best release w całej 2k13 ;) Pamiętać trzeba o &quot;Westbricku&quot;, kiedy wraca? W Rockets jakoś nie wierzę, Howard po problemach z plecami nie jest tym samym zawodnikiem; potrzebuje ogarniętego rozgrywającego, a nie Brody ballhoga i Jeremy&#39;ego &quot;ups turnover&quot; Lina.

Jest już LeaguePass na nowy sezon, wersja premium (z wyborem komentatorów i bonusami) tylko $200, zwykła chyba $150.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Może coś mnie ominęło, ale Cavs czarnym koniem? Oni w zeszłym roku nie byli w stanie rywalizować na słabym wschodzie, więc co miałoby się zmienić w tym roku? Bennett? Bennett wiele nie zmieni, choć uważam, że będzie bardzo dobrym wyborem dla Cavs. Spójrzmy na skład Cavs...kim oni mają straszyć?
15 Anthony Bennett PF 20 6-8
33 Andrew Bynum C 25 7-0
6 Earl Clark SF 25 6-10 225
30 Carrick Felix SG 23 6-6 210
33 Alonzo Gee SF 26 6-6 219
1 Daniel Gibson SG 27 6-2
2 Kyrie Irving PG 21 6-3 191
2 Jarrett Jack PG 29 6-3 197
6 Sergey Karasev SG 19 6-7 203
0 C.J. Miles SG 26 6-6 222
13 Tristan Thompson PF 22 6-9 227
17 Anderson Varejao C 30 6-11 260
3 Dion Waiters SG 21 6-4 215
4 Luke Walton SF 33 6-8 235
40 Tyler Zeller
Poza Irvingiem, który ma być może tyle talentu co cała reszta w sumie (wykluczając Bennetta) nie widzę nikogo, kim Cavs mogliby zawojować nie NBA, ale sam Wschód. Jack jest fajnym nabytkiem, ale ciekawe czy odnajdzie się w tej drużynie. Warriors to idealny świat. Cavs to peryferie. Reszta nawet nie jest warta uwagi. Bynum wiecznie kontuzjowany, po Odenie widać, że kolana to nie przelewki. Thompson i Bynum razem grać nie będą, a poprzedni sezon pokazał, że Thompson jest wartościowy jeśli gra. Z ławki kompletnie się nie sprawdzał. Bynumowi nie płacili tyle, żeby siedział na ławie. Większość z tych graczy Cavs to bench warmersi w innych drużynach. W Cavs grają, bo Cavs nie mają nikogo lepszego.
Wizards? Sam nie wiem. Niby mają możliwości, potencjałowo biją Cavsów na głowę. Dla Walla najlepszym rozwiązaniem byłoby, gdyby Wizards ściągneli Cousinsa z Kings. Jednemu i drugiemu wyszłoby to na dobre i całej drużynie również.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom