>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
Fortuna bonus

Fantasy Yahoo NBA 2012/2013

Status
Zamknięty.
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
No i w II lidze jeszcze tylko ostatni tydzień zmagań... Zleciało ;)

Początek sezonu miałem nie bardzo udany, lecz prawdziwego fantasy playera poznaje się po tym jak kończy. ;) Trzymałem Dirka i warto było, gdyż to dzięki niemu m.in dobrze play-offy poszły. Myślę, że finał to max na co mnie stać, bo z Toudim raczej ciężko będzie wygrać, choć oczywiście nie składam broni. Cieszy również awans( jeżeli wchodzą 2 drużyny jak co roku) po roku banicji i to w sportowy sposób, nie przy zielonym stoliku niczym pasiaste damy.
Życzę powodzenia w ostatnim już niestety tygodniu...
P.S. Szkoda, że Soprano&#39;s podwinął Irving&#39;a ????
 
host3234 85

host3234

Użytkownik
Ja jestem nieźle wkurzony tym, w jaki sposób przegrałem z Toudim... 5-5 w półfinale, zabrakło 1 bloku lub 1 ofensywnej zbiórki lub 1 straty mniej [Monroe i Okafor - jesteście u mnie na czarnej liście za wczoraj :&gt;] W przyapdku remisu Toudi miał tiebreakera, bo...w sezonie regularnym też między nami było 5:5 [ i wtedy zabrakło 1...rzuconego punktu!], a Toudi miał lepszy bilans na koniec sezonu.
Jeszcze się policzmy T. ... [ ???? ]
Ale dzięki za fantastyczny match-up, który rozstrzygnął się dopiero w ostatnich chwilach. Mam nadzieję, że w I lidze znajdzie się więcej miejsc dla awansujących niż tylko pierwsze 2. Życie powodzenia w finale Toudiemu i Hajdukowi.
PS: Irving to moja nagroda za nocne czuwanie :]
 
backrus 48

backrus

Użytkownik
Znam ten ból, też przegrałem półfinał tiebreakerem (1 steal w rs)/niewystawieniem bodajże w środę Landry&#39;ego (cały roster grał, niestety postawiłem na złego konia - f**k you Kosta Koufos)/wczorajszym żartem Erika z LBJem na ławce. Nie ma się co załamywać - Vsyuks walczą jeszcze o pudło (po 3 latach w końcu wyszedłem za 1 rundę PO ???? )!
 
mkalvarez 120

mkalvarez

Użytkownik

no ja tez niezle dowalilem, widzialem, ze lukas nie wystawil skladu, zachcialo mi sie kombinowac, i jak zwykle sie nie oplacilo, bo wystwaiajac wszystkich byl bym w finale, nie spodziewalem sie ze krzysiek bosh walnie trzy trojki postawilem na walke w FG, braklo .002 ale tak bywa, jak kolega mayo???? razem z jimmym buttlerem w sobote razem uzbieraja 2/21 z gry, szkoda bo final byl na wyciagniecie reki, a wczesniej co rok byl postep, w tym roku w najlepszym wypadku wyrownanie wyniku z zeszlego sezonu.
Gratulacje dla Hajduka za szybki powrot do elity;)
 
H 0

hrycek14

Użytkownik
a nie jest przypadkiem tak, że do 1 ligi awansują 2 najlepsze ekipy po sezonie regularnym?? 2 lata temu wygrałem II ligę ale Baqu mnie nie awansował bo w sezonie regularnym byłem bodajże 6ty...
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Ja mam pierwszy sezon za sobą, jako nowicjusz to uważam, że całkiem nieźle.Cały czas kręciłem się wokół 3-4 miejsca, ale pod koniec trochę moi zawodnicy poceglili - Randy Foye zaliczał staty na poziomie 0%, Melo rzucał od cholery i nie trafiał, a Parkera na dłużej wykluczyła kontuzja.Dostałem bęcki od Hajduka w pierwszej rundzie, ale i tak mogę być zadowolony.W przyszłym roku będę podchodzić do draftu jeszcze bardziej świadomy potrzeb tej gry bo w tym roku nie zwracałem konfiguracji na niektóre istotne aspekty więc przeważnie mocno wygrywałem w ilości punktów, a byłem mega słaby w zbiórkach.Generalnie fajna zabawa, czekam na następny sezon.
Btw. pytanie - dalej gram matchupy, na czym to teraz polega, po co je się gra, to są jakieś rodzaje PO czy jak ?
 
backrus 48

backrus

Użytkownik
@hrycek14
Dokładnie, 2 najlepsze po rs (w ten sposób 2 lata temu awansowałem, choć w po byłem 7).
@Qozi
Tak, gramy dalej, żeby ustalić ostateczną kolejność.
 
mkalvarez 120

mkalvarez

Użytkownik
a nie jest przypadkiem tak, że do 1 ligi awansują 2 najlepsze ekipy po sezonie regularnym?? 2 lata temu wygrałem II ligę ale Baqu mnie nie awansował bo w sezonie regularnym byłem bodajże 6ty...
moim zdaniem to bez sensu, moze najlepiej jak by awans dostawal mistrz RS i zwyciezca PO, bo to sie wkoncu najbardziej liczy i troche glupio by bylo, zeby mistrz ligi nie mial awansu
 
backrus 48

backrus

Użytkownik
Akurat format h2h jest bardzo losowy (nigdy nie wiadomo, kto wystrzeli z formą w danym tygodniu), a awansując 2 osoby po regularnym nagradzana jest powtarzalność, czyli de facto wybór najmocniejszych składów. Różnice między pierwszym a drugim są często minimalne - w tym roku roku przegrałem rs 1 punktem, 2 lata temu też było jakoś na styk - i można się nieco zdenerwować po całorocznym wysiłku.
Ogólnie sprawa awansów jest drażliwa. Zawsze było po regularnym i myślę że ewentualne zmiany powinny być wprowadzone od nowego sezonu. Oczywiście, mistrz całej ligi powinien mieć pierwszeństwo w przypadku nieparzystej liczby zespołów/braku kontaktu z graczem w wyższej lidze. Niech wypowiedzą się komisarze i może uda się nam coś wspólnie ustalić.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
To chyba oczywiste, że skoro nie poinformowałem o zmianach regulaminowych to będzie tak jak było w poprzednich sezonach. Niemniej do startu nowego sezonu mamy jeszcze dużo czasu. Chętnych do gry jest coraz więcej i kto wie czy liga się nie powiększy lub nie zostaną dokonane inne zmiany lub formaty gry. Napewno zaproponuję parę innych rozwiązań, bo jesteśmy coraz bardziej &quot;ogarniającym&quot; gronem graczy ;) Wszystko jest do przedyskutowania, ale na to będzie jeszcze czas.
Póki co dograjmy ten sezon, a o sprawach dotyczących lig proszę wypowiadać się na forum yahoo, bo tam jest miejsce na to.
 
mkalvarez 120

mkalvarez

Użytkownik



Gratulacje dla gorala, trzeba przyznac, ze zasluzona wygrana, dobry draft (broda, jeff green w 15 rundzie:browar565 ???? do tego przechwyty przed PO (jonas V, tobias harris), gratki tez dla lukasa za 2 miejsce w pierwszym sezonie w pierwszej lidze, mi zostalo podobnie jak w tamtym roku 3 miejsce, howard ponizej oczekiwan do tego 6 z 7 ostatnich wyborow w drafcie okazalo sie niewypalami:-?, za rok wroce mocniejszy. Co ciekawe wyglada na to, ze z liga pozegna sie zeszloroczny zwyciesca ted. Spadnie tez Olo, ktory jednak przejal sklad baqu, ktorego nie bylo na drafcie, wiec to raczej nie jest niespodzianka.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Do końca tygodnia założę temat i wyślę zaproszenia stałych użytkownikom. Nowi będą się zgłaszać w nowym temacie. Być może będziemy musieli pograć na aż 3 ligi :O
Już teraz natomiast proszę wszystkich o zastanowienie się czy zmieniamy lub udoskonalamy jakoś formułę rozgrywek itd. Musimy dopracować w tym roku na tip top żeby nie było sytuacji że potem są jakieś niesnaski np. przy trejdach.
Ja np. chętnie założyłbym też dodatkowo ligę roto z rozwiniętym formatem draftu. Być może nie pod patronatem forum koniecznie, ale jeśli ktoś byłby chętny to pisać.
Kolejna sprawa, to kwestia terminu draftu. W tym roku może uda nam się to wcześniej ogarnąć ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom