>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 06.09.2013 (piątek)

Status
Zamknięty.
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Dyscyplina: Koszkówka - EuroBasket
Spotkanie: Niemcy - Ukraina
Typ: 1 (-2.5)
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Trzecia kolejka spotkań pierwszej rundy ME. Ukraińcy radzą sobie do tej pory nadspodziewanie dobrze - zwycięstwa z Belgią i Izraelem(kurs 3.00) dały tej druzynie szanse na awns do drugiej rundy. Reprezentacja Niemiec z kolei sprawiła sensację pokonując Francję(kurs 11.0!) ale wczoraj będąc faworytem nie sprostała po dogrywce Belgom. Myślę, że dziś Niemcy mają znacznie większy potencjał i odniosą drugie zwycięstwo, zrównując się punktami z Ukrainą oraz, że dokonają tego dość pewnie.
⛔100
 
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Europa kwalifikacje MŚ
Spotkanie: Estonia - Holandia
Obydwie drużyny strzela gola? TAK/NIE
Typ:NIE
Kurs:1.66
Bukmacher: Bet365
Godz. 20:30
Analiza:
Witam na dzisiaj wybrałem mecz pomiędzy przed ostatnią drużyną grupy D a jej liderem, czyli mecz Estonia - Holandia. Holandia do tej pory rozegrała 6 z czego wszystkie 6 wygrała strzelając przy tym aż 20 bramek i tracąc zaledwie 2!
Z kolei dzisiejszy przeciwnik drużyny Oranje w dotychczasowych 6 meczach nie zachwycił wygrywaąc zaledwie 2 spotkania z outsiderem grupy D Andorą, odpowiednio 1-0 na wyjeździe i 2-0 siebie. Bilans bramek 3-9, a więc widzimy że bramki zdobyli tylko z Andorą. Co więcej jeżeli spojrzymy w H2H ekipy z Estonii to zobaczymy iż w ostatnim czasie zdobywali bramki tylko z niezbyt poważnymi drużynami takimi jak: Polska(pamiętne 1:0 w same końcówce), Andora, Oman, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Trinidad i Tobago, Kyrgyzstan i Łotwa. Natomiast z drużynami z lepszymi od siebie tych bramek nie zdobywali i tak kolejno: 4:0 z Francją, 0:2 z Rumunią, 3:0 z Turcją, 0:1 z Węgrami, 1:0 ze Szkocją, 3:0 z Holandią, 0:2 z Białorusią. U Holendrów H2H także wygląda obiecująco, gdyż w większości spotkani które ostatnio rozegrali nie tracili gola.
Myślę, że dzisiaj będzie podobnie, choć wiadomo to tylko sport, ale szanse są dość duże na powodzenie tego typu.
⛔100
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina : Pilka Nozna
Spotkanie : Liechtenstein - Grecja
Typ - Grecja wygra więcej niż dwoma bramkami?? TAK ( EH -2 Grecja)
Buk : Sportingbet
kurs - 3,3

Miałem zagrać bezpiecznie że Grecja wygra więcej niż 1 bramka ale jak zobaczyłem kurs na zwycięstwo 2 bramkami po prostu cud malina, buki nie spać bo pieniądze uciekają. Liechtenstein małe państewko którego reprezentacja zajmuje dopiero 148 miejsce w rankingu światowym i opiera się głównie na zawodnikach z FC Vaduz ( Chalange League - 2 Liga Szwajacaria) i są nimi F.Bugmeier, N.Hasler, D.Kaufman, P.Jehle, dodatkowo z zawodników o których można powiedzieć że grają zawodowo to C.Bicer (Mersin) Y.Ohir (SC YF Zurich) M.Stocklasa (St Gallen) S.Wiesser ( SV ried) M.Polverino ( Wolsberger AC) jak widać kluby w których występują wymienieni zawodnicy to delikatnie mówiąc nie są potęgi piłki. Reszta kadry to amatorzy. Dzisiaj podejmą zespół z 11 miejsca w rankingu światowym, Grecję. Zespół którego wartość rynkowa kadry jest 22 razy większa od Liechtensteinu. Czy komuś trzeba przedstawiać takich zawodników jak G.Samaras ( Celtic Glasgow),T.Salpindigisa (PAOK Thesaloniki) K.Mitrogou ( Olympiakos)K.Fortounis ( FC Kaiseslatuern) P.Tachsidis ( Catania Calciao) P.Kone ( FC Bolgone) Sokratis ( Borusia Dortmund) V.Torosidis ( AS Roma)G.karagunis ( FC Fulham) i jeszcze można było by długo wymieniać. Jak widać różnica potencjału jest ogromna. Ktoś zapyta a wiec skąd taki kurs ??? A mianowicie z dobrych wyników jakie osiąga ostatnio Liechtenstein oczywiście jak na tą reprezentacje. W 2 sparingach odnieśli skromna porażkę 3-2 z Chorwacją i 2-0 z Polską Słowacją ale trzeba jasno powiedzieć sobie co innego mecze sparingowe a co innego pojedynki o punkty. W eliminacjach do MŚ czyli w meczach o punkty niby nie jest źle bo są dwa remisy z Słowacją i Łotwą oraz nie duże porażki po 2-0 z wcześniej wspomnianą Łotwą i Słowacją oraz Litwą ale drużyny które wymieniłem nie są przecież jakimiś potęgami . W meczu z trudniejszym przeciwnikiem był już inny wynik a mianowicie pogrom 8-1 z Bośnią i Hercegowiną. I dzisiaj z silną Grecją też może być tylko pogrom.
⛔100
 
p44 12

p44

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje Mistrzostw Świata
Spotkanie: Niemcy - Austria
Typ: over 3.5 goli
Kurs: 1.85
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Witam, w piątkowy wieczór spotkają się ze sobą reprezentacje Niemiec oraz Austrii. Przejdę od razu do sedna sprawy. Moja propozycja typu podyktowana jest przede wszystkim dużą ilością bramek, jakie padają w meczach reprezentacji Niemiec czy w trochę mniejszym stopniu Austrii. Sytuacja w tabeli przedstawia się następująco: Niemcy są liderem z 16 punktami, wygrywając 5 meczy oraz remisując pamiętny mecz ze Szwecją 4:4, wygrywając 4:0 (8 bramek!). Z kolei Austria jest wice-liderem, posiada 11 punktów, tyle co dwie inne reprezentacje (Szwecji i Irlandii) ale posiadają lepszy bilans. W pierwszym meczu tych drużyn padły 3 bramki, Niemcy wygrały 2:1. Obie drużyny wygrały swoje ostatnie mecze w eliminacjach, Niemcy z Kazachstanem 4:1, a Austria ze Szwecją 2:1!
Jak wspominałem typ podyktowany jest przede wszystkim dużą ilością bramek, które padają w meczach obu drużyn, a szczególnie reprezentacji Niemiec (ilości bramek w meczach reprezentacji Niemiec z tego roku): 3, 3, 5, 6, 7, 6 - jak widać ładne overy. Myślę, że za overem przemawia również ilość punktów jakie posiadają obie drużyny. Przewaga wynosi 5 punktów, co uważam, że przełoży się na nie do końca ambitną grę Niemców. Z kolei Austria musi włożyć w ten mecz 150%! wice-lidera dzielą, jak wspominałem z dwoma ekipami i każdy punkt będzie traktowany na wagę złota! Umiejętności lepszych Niemców oraz waleczność słabszych Austriaków przez co można spodziewać się ciekawego, a co najważniejsze otwartego meczu - co może przełożyć się na grad bramek. Dodam na koniec, że 2 lata temu Niemcy wygrali u siebie z Austriakami 6:1. Pozdrawiam.
⛔100
 
kosmo70 130

kosmo70

Użytkownik
bets by kosmo70
Piłka nożna - el.MŚ - godz. 20.45
Mecz: Polska - Czarnogóra
Typ: rzuty rożne HT over 5
Kurs: 2.025
Buk: bet365
Witajcie. Dziś typ patriotyczny, choć wydaje mi się bardzo rozsądny i bezpieczny. Bardzo długo szukałem jakieś opcji, która pozwoliłaby uwierzyć, że w tym spotkaniu powinna mieć miejsce - nie specjalnie bowiem wierzę w sukces polskiej reprezentacji, a takowym powinno być zwycięstwo. Jednak wierzę w polski zryw narodowy, co można było zaobserwować w ostatnich meczach naszej drużyny, szczególnie pierwsze połowy, obfitujące w akcje zaczepne, próby ofensywnej gry skrzydłami, ze szczególnym uwzględnieniem Błaszczykowskiego. Czarnogóra też przecież analizowała poprzednie mecze swoich dzisiejszych rywali - albo zaatakuje nas od początku, żeby nie pozwolić na prowadzenie gry, albo będzie groźnie kontrować, korzystając z malizny naszej formacji obronnej. Tak czy inaczej widzę w dzisiejszym meczu sporo walki i stałych fragmentów gry po obu stronach. Aż do podcięcia skrzydeł polskiej husarii. Nie wyobrażam sobie gry na znerwicowanego Lewandowskiego, znowu wysuniętego i osamotnionego w ataku. Jeżeli będą coś próbowąc, to tylko w pierwszej połowie. Kiedy będą jeszcze siły. Remis 2:2 w Czarnogórze jest troszkę mylący, wtedy jeszcze były plany i nadzieje na MŚ, teraz pozostała gra o honor, a to dla polskich grajków za mało. Stawiam na pierwszą połowę, dobrą w wykonaniu polskiego zespołu, linia 5 rzutów rożnych jest bezpieczna (przy 5 kornerach zwrot stawki), a kurs przyjemny. Dziś kieruję się obserwacją i intuicją, oby nie zawiodły. Pozdrawiam
⛔100
 
omerta 968

omerta

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaEl. do MŚ
Spotkanie: NiemcyAustria
Typ: Niemcy over 2,5
Kurs: 1.666
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:

Wielkie ciśnienie panuje w szeregach reprezentacji Niemiec. Nasi zachodni sąsiedzi nie wygrali od dwóch spotkań, w których na początku przegrali w Waszyngtonie ze Stanami Zjednoczonymi (3-4), a następnie w K’lautern tylko zremisowali z Paragwajem (3-3). Były to co prawda mecze towarzyskie, ale od niemieckiej drużyny wymaga się zwycięstw w każdym starciu – bez względu czy będzie to potyczka sparingowa, czy pojedynek o punkty. Dziś zagrają o stawkę, więc mobilizacji nie zabraknie. Mimo, iż w ekipie Niemiec nie zagrają Lars Bender (15/4), Bastian Schweinsteiger (98/24) i Mario Gotze (22/5), którzy byli przewidziani do kadry, a także między innymi Lukas Podolski (111/46), Marcell Jansen (40/3) i Ilkay Gundogan (8/2), to nie ma co robić zamieszania, bo i tak Joachim Low ma bardzo silny zespół. W Austrii, która będzie biła się o 2. miejsce (ze Szwedami i Irlandczykami) brakuje może tylko Franza Schiemera i Jakoba Jantschera (pozostali są gotowi do gry). Ja sobie nie wyobrażam żeby Niemcy tego meczu nie wygrali i nie zrobili tego w dobrym stylu. Przekonujący triumf? Jak najbardziej. Mają ku temu wszystkie argumenty czysto piłkarskie. Zresztą, za każdym razem na własnym gruncie w tych eliminacjach zdobywali co najmniej trzy bramki (Wyspy Owcze 3-0, Szwecja 4-4 i Kazachstan 4-1). Czemu teraz miałoby być inaczej? Podkreślam – dwa spotkania bez wygranej. To rozzłości Niemców. ✅67
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Piłka nożna, eliminacje
06.09.2013 21:00
Szkocja - Belgia
Typ: EH(1,5:0) 2
Kurs: 3.14
Betfair
Spotkanie eliminacji Mistrzostw Świata, w grupie A eliminacji na europejskim kontynencie rozegrana dziś będzie ósma seria spotkań a ja skupię się na meczu Szkocja - Belgia. Oba zespoły prezentują się skrajnie różnie, Szkoci z pięcioma punktami na koncie są przedostatni i nie mają już nawet szans na baraże. Natomiast Belgowie prowadzą w grupie, walcząc z Chorwacją o bezpośredni awans. Wyniki Szkocji: Serbia 0:0 (d), Macedonia 1:1 (d), 1:2 Walia (w), 0:2 Belgia (w), 1:2 Walia (d), 0:2 Serbia (w) i 1:0 Chorwacja (w). Wyniki Belgii: 2:0 Walia (w), 1:1 Chorwacja (d), 3:0 Serbia (w), 2:0 Szkocja (d), 2:0 Macedonia (w), 1:0 Macedonia (d), 2:1 Serbia (d). Jak widać Szkoci u siebie nie wygrali jeszcze meczu a mieli u siebie słabsze zespoły Macedonię i Walię, a Belgia na wyjazdach wszystkie spotkania wygrane przynajmniej dwiema bramkami, bilans bramkowy 7:0. Strachan niby motywuje na każdym kroku Szkotów, ale nie widzę szans by mogli się postawić Belgom, Belgom, którzy grają od długiego czasu świetną piłkę o czym świadczą też wyniki, które w/w. Do tego gospodarze mają dziś trochę problemów kadrowych, zabraknie McGregora, Morrisona, Dorransa i Boyda, nie ma też w kadrze obu Fletcherów, Caldwella i Millera, który zawiesił karierę reprezentacyjną. Goście będą osłabieni przede wszystkim brakiem Victora Kompany, nie zagra też Vermaelenm. Jest to bardzo ważne spotkanie dla Belgów, którzy powinni gładko ograć Szkotów na ich terenie.
✅214
 
baddorf 4

baddorf

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Eliminacje Mistrzostw Europy
Spotkanie: Rosja - Luksemburg
Typ: over 4.5
Kurs: 3.00
Bukmacher: William-Hill
Analiza:

Rosja jest zdeterminowana do tego meczu i na pewno go nie odpuszczą, jak wiemy jest ten zespół po dwóch porażkach z rzędu, więc dzisiaj logicznie myśląc mają szansę odbić się ze słabym rywalem i wrócić na drogę Mistrzostw Świata. Drużyna jest w stanie wygrać mecz w granicach 5-0 i nie odpuści sobie strzelania ponieważ będzie chciała odzyskać zaufanie kibiców i walczyć o pierwsze miejsce w grupie z Portugalią.
Luksemburg jest bardzo słabą drużyną, w tych mistrzostwach przegrał już 0-6 z Izraelem u siebie ! Nie widzę innej możliwości niż pewne zwycięstwo różnicą gości 5-0 lub 6-0.
✅200
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaEl. do MŚ
Spotkanie: Rosja - Luksemburg
Typ: Luksemburg +3.0 EH
Kurs: 2.60
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Wiadomo, że Rosja jest tutaj zdecydowanym faworytem (kurs w granicach 1.03) jest również bardzo blisko awansu do przyszłorocznego Mundialu 2014. Luksemburg natomiast jest ostatnie w tabeli grupy F eliminacji MŚ i po 6 meczach ma na swoim koncie 3 punkty.
Dlaczego więc postanowiłem zagrać handicap w stronę Luksemburga? Pierwsza rzecz, ów handicap jest dość wysoki, druga sprawa to to, że Luksemburg nie jest takim outsiderem w eliminacjach jak Andorra czy San Marino. Piłkarze z Luksemburgu w tych eliminacjach dwukrotnie wysoko przegrali z Izraelem 0:6 i 0:3 ale już np. z Portugalią przegrali minimalnie 1:2, a remisy uzyskiwali z Irlandią Południową (na wyjeździe tam gdzie Rosja swój mecz przegrała) i dwa razy remisowała z Azerbejdżanem. W sierpniu natomiast Luksemburg potrafił pokonać w meczu towarzyskim Litwę 2:1.
Kolejna sprawa to gra Rosjan w eliminacjach, Sborna owszem punktuje ale ich zwycięstwa wcale nie są wysokie i przekonujące. Oprócz pierwszego 4:0 z Izraelem, kolejne zwycięstwa to 2:0 z Irlandią Południową, 1:0 Portugalią i 1:0 z Azerbejdżanem. Jak więc widzimy tylko w jednym meczu Rosji EH +3.0 nie weszło. Myślę więc, że dziś będzie podobnie, Luksemburg będzie bronić się jak najdłużej i będą chcieć jak najdłużej utrzymywać bezbramkowy remis, Rosja natomiast nie jest to ekipa, która będzie za wszelką cenę strzelać kolejne bramki, raczej jest to ekipa, która zadowala się minimalnym prowadzeniem.
⛔100
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Europa kwalifikacje MŚ
Spotkanie: Polska - Czarnogóra
Typ: goście zdobędą bramkę / TAK
Kurs 1.55
Bukmacher: Unibet
Godz. 20:45
Zacznę od tego, że dzisiaj mamy bogatą ofertę do grania. Takie dnie są dość niebezpieczne, bo łatwo o zawrót głowy. Jednym słowem łatwo zgłupieć. Dlatego ja wyszukałem dwa dość pewne typy. Jednym z nich jest to ,że w meczu Polska - Czarnogóra goście strzelą bramkę. Dla mnie jest to dość pewny typ. Jakoś trudno mi sobie wyobrazić naszą defensywę skoncentrowaną przez pełne 90 minut. Nie licząc meczu z San Marino- przypomnijcie sobie z głowy mecz w którym nasz zespół nie stracił bramki. Pewnie większość będzie miało trudność i skorzysta z internetu żeby sobie przypomnieć. Nasz blok defensywny jest dziurawy jak &quot;szwajcarski ser&quot;. Obrońcy popełniają bardzo często indywidualne błędy, nie trzymają linii. Do tego trzeba dodać, że dzisiaj chcąc myśleć o wygranej Polska zmuszona będzie zaatakować. przy dość ofensywnych naszych bocznych pomocnikach ( Błaszczykowski, Sobota) z biegiem trwania spotkania porobią się olbrzymie luki między poszczególnym formacjami. A jak grają nasi obrońcy w sytuacjach jeden na jeden to chyba każdy wie.
Czarnogóra stoi przed ogromną szansą, zajmują w naszej grupie pierwsze miejsce. To nie jest przypadek. W dotychczasowych siedmiu spotkaniach strzelili 14 bramek co daje średnią dwóch bramek w meczu.
Zespół Mirko Vucinicia gra bardzo ofensywną piłkę, są bardzo dobrze wyszkoleni technicznie, w pojedynkach jeden na jeden robią bardzo łatwo przewagę liczebną. jednym słowem.....dzisiaj w naszym polu karnym się zagotuje się raz ....i nie dwa.
Typ w mojej ocenie dość pewny....do jakiegoś dubla jak znalazł. Ja to gram dość grubo. Zdecydowanie polecam.
✅55
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
klemenspff 407

klemenspff

Użytkownik
Dyscyplina:piłka Nożna kwalifikacje ME U21
Spotkanie:Szwecja U21-Polska U21
Typ:polska U21
Kurs:4,11
Bukmacher:pinnacle
Trzeci mecz kadry prowadzonej przez Marcina Dornę i pojedynek ze Szwedami którzy w tych eliminacjach nie zagrali jeszcze żadnego spotkania.Polacy natomiast mają już za sobą dwa mecze zakończone dwoma zwycięstwami 2-0 z Maltą i 3-1 z Turcją.Jak by nie było mamy już 6 pkt na koncie i dzisiejszy mecz może być bardzo ważny z perspektywy awansu.Szwedzi to trudny rywal jednak ostatnio z ich formą bywa różnie i jeśli nasi zagrają jak w dwóch pierwszych meczach to mają spore szanse na na zwycięstwo zwłaszcza że do składu dołączył Bartłomiej Pawłowski który w ostatnim meczu z Turcja strzelił bramkę.Owszem brak Milika może być odczuwalny jednak jest jeszcze Żyro,Wszołek czy choćby Przybyłko.Myślę że jeśli nasi zagrają tak dobrze jak ostatnio z Turcją to i dziś mogą pokusić się o zwycięstwo więc chyba warto spróbować zwłaszcza że kurs jest dość ciekawy a Szwedzi ostatnimi czasy grali tylko mecze towarzyskie i to z różnym skutkiem przegrywając choćby z Norwegią 0-2 z którą to Polacy w pewnym momencie prowadzili już nawet 2-0 by przegrać 2-4 w ostatnim meczu towarzyskim.Tak czy inaczej warto dziś spróbować gry na naszych młodzieżowców.Polecam
⛔100
 
B 2K

borek149

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Europa kwalifikacje MŚ
Spotkanie: Szwajcaria - Islandia
Typ: Szwajcaria -2 (w przypadku remisu zwrot)
Kurs 2.86
Bukmacher: PinnacleSports
Bardzo ważne spotkanie dla obu ekip Szwajcary w przypadku zwycięstwa i utracie punktów przez Albanię na Słowenii mają 6 punktów przewagi nad drugą drużyna na trzy mecze przed końcem eliminacji, także niemalże pewny awans do Brazylii.
Przejdzmy do samego spotkania na papierze różnica klas obu reprezentacji jest bardzo duża. W kadrze Szwajcarii znajdziemy głównie graczy występujących w Bundeslidze, a także we Włoszech oraz kilu rodzimych piłkarzy. Przede wszystkim Xherdan Shaqiri z Bayernu Monachium, a także Stephan Lichtsteiner z Juventusu Turyn czy 3 graczy Napoli Gökhan Inler, Valon Behrami oraz Blerim Dzemaili. Kadra graczy z Islandii głównie oparta jest na graczu Tottenhamu - Gylfi a Sigurdssona, a także dwóch napastnikach wstępujących na co dzień w Eredivise Kolbeinna Sigthórssona z Ajaxu i Alfreda Finnbogasona z Heerenveen można także wyróżnić Arona Gunnarssona z Cardiff czy Emila Hallfredssona z Verony jednak te nazwiska nie są, aż tak znaczące jak reprezentantów Szwajcarii. W pierwszym spotkaniu rozgrywanych na wyspie Szwajcarzy pokonali gospodarzy 2:0. W sierpniowych sparingach Szwajcarzy pokonali wielką Brazylię 1:0, natomiast Islandczycy wygrali z piłkarzami z Wysp Owczych 1:0.
Reprezentanci Szwajcarii tworzą dużo lepszą drużynę, nie powinni mieć problemów z pokonaniem Islandczyków. Jeśli Szwajcarzy zdobędą bramkę to zespół Islandzki musi się otworzyć i zaatakować, gdyż porażka może dla nich oznaczać brak szans na awans do Mundialu, co za tym idzie szyki obronne się poluzują i Szwajcarzy będą mieli więcej miejsca w polu karnym, więcej szans na kontrę, z których mogą zdobyć kilka bramek. Myślę, że kurs zachęcający tym bardziej, że przy zwycięstwie dwubramkowym otrzymamy zwrot stawki.
⛔100
 
alvaros 256

alvaros

Użytkownik
6.09.13 / 20:45
Piłka nożna, el. MŚ
Polska - Czarnogóra
Typ: Powyżej 3,5 bramek
Kurs: 4,33
Buk: WilliamHill
No to jedziemy z koksem. Polska gra dziś o być albo nie być. Każdy trzeźwo myślący kibic piłki nożnej wie, że dla nas te eliminacje to już od dłuższego czasu nie być - na mundialu, no ale matematycznie jeszcze możemy marzyć. Aby matematyka miała racje bytu potrzeba dziś koniecznie zwycięstwa. Żaden remis, a tym bardziej porażka nie wchodzą w grę. Czarnogórcy myślą podobnie, tyle, że oni szanse na awans mają zdecydowanie większe. Jeśli dziś wygrają to bardzo przybliżą się do awansu, remis za wiele im w sumie nie daje bo po piętach depczą zarówno Anglicy jak i Ukraińcy, którzy grają dziś z outsiderami naszej grupy, czyli Mołdawią i San Marino, także utrzymać na 1 miejscu po tej kolejce spotkań może Czarnogórców tylko wygrana z Polską. Dla obu zespołów jest to zatem piekielnie ważny mecz, oba potrzebują zwycięstwa, remis nic im nie daje. A w takim układzie trzeba grać na żywioł i iść do ataku konkret bo bramki same z siebie nie wpadną. Po mojemu to to dzisiejsze starcie może być bliźniaczo podobne do tego z Czarnogóry zakończonego remisem 2:2. Atmosfera z racji wagi tego meczu będzie równie gorąca jak wtedy, o doping też nie musimy się martwić. Prognozowany skład naszych też fajnie w ofensywie wygląda, m.in. z Sobotą czy Zielińskim. Rywal formą ostatnio nie zachwycał, my trzy tygodnie temu z Danią zagraliśmy overowo aż miło. Dzisiaj zwycięstwo 3:1 w zasięgu naszej ręki. Orły muszą tylko udowodnić, że mają jaja. Porażka albo remis to koniec tej reprezentacji, koniec Fornalika i dumanie przez następne miesiące o jego następcy pomimo faktu, że Waldek i tak nie zostanie wcześniej zwolniony ze względów finansowych - kasę i tak należałoby mu wypłacić, a do tego opłacać jeszcze nowego trenera. Na taki ruch Boniek się nie zdecyduje także do końca eliminacji z Kingiem musimy mimo wszystko wytrzymać.
⛔100
 
S 0

sultan-74802

Użytkownik
pilka nozna el.ms
rumunia-wegry
typ 2
kurs 3.9
bet-at-home
choc typ ryzykowny ja dzisiaj gram na wegrow moja decyzje argumentuje tym ze
wegry w ostatnim czasie regularnie ocierali sie o awans na wielkie imprezy ale zawsze czegosc brakowalo w tych elimnacjach szansa jak nigdy co prawda holandia po za zasiegiam ale oprocz holendrow wsrod konkoretow od lat bez wiekszych sukcesow rumuni i turcy szegolnie ci drudzy od jakiegos czasu prezentuje sie mizernie wegrzy ktorzy dobrze zaczeli eliminacje co prawda pierswszy mecz przegrali z holendrami ale potem byly zwyciestwa z estonia i turcje nastempnie dwa ramisy u siebie 2:2 z rumunia i turcji 1:1
rumuni start tych elimnacji co prawda maja najlepszy od lat ale wydaje mi sie ze juz pokazali wszystko co mogli i nie sprostaja wegrom w rewanzu sklad tym bardziej ze w ostatnim czasie adam szalai prezetuja wysmienita skutecznosc w klubie
podsumowujac wygraja wefrzy bo
1)adam szalai jest w formie
2)maja bardziej doswiadczony sklad
3)glodni sukcesu jakim jest awans napewna beda chcieli dzis wygrac z rumunami i odkosczyc im na 4pkt szcegolnie ze w perspektywie oprocz dwoch latwych meczo z estonia i andora jest jescze mecz z holendrami i na pewno wegrzy beda chcieli uniknac sytuacji w ktorej to wlasnie mecz z holendrami bedzie dla nich meczem decydujacym o tym czy pojada na mundial
⛔100 powtórzony typ
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Dyscyplina: Eliminacje, Piłka nożna
Spotkanie: Anglia - Mołdawia
Typ: poniżej 3.5 gola
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Spotkanie w ramach grupy H. Anglia która będzie grać w kolejnym meczu z Ukrainą podejmie u siebie dziś Mołdawię. Wygrana to pewnik, dwa moim zdaniem nie będzie popisu strzeleckiego bo niby po co?! Najważniejsze są 3 punkty, brak kontuzji i ogranie w następnym meczu Ukraińców na ich terenie. Pierwszy mecz zakończył się zwycięstwem 0-5 Anglików ale warto zaznaczyć,że wtedy skład był lepszy. Dziś prawda też ofensywnie ale eksperymentalnie. Po tym kursie myślę,że można próbować bo szansę 50/50
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom