>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niejasności

wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Co to za dziadostwo jak się nie umie nie umie wygrać w uczciwej walce to się szuka kruczków regulaminowych. Ponad 374 posty reputacja 144 punkty za typy i analizy nie wystarcza. Pisałem że żuzel nie jest moja ulubiona dyscypliną. Co nie przeszkodziło mi ze średnia wiedzą wygrać konkurs 2 razy z rzędu. Pseudo znawcy daleko z tyłu. Parę dni temu dostałem zapewnienie od moda Jacquesa , że jestem wystarczająca aktywny teraz jak widać nie bo zgarnąłem komuś nagrode. Najlepiej , zeby wygruwali moderatorzy a jak się nie uda to trzeba lepszych pozbawić nagrody. Dwa miesiące na marne przez jedna głupia decyzję. Zacytuję słowa piosenki &quot; Czy Ty to widzisz i się nie wstydzisz&quot;
W regulaminie jest napisane tak:

Ważne: Nagroda, może zostać niewypłacona graczowi, którego aktywność na forum jest niedostateczna w trakcie trwania konkursu. (ogranicza się tylko do podawania typów w konkursie, postów w hyde parku i w innych poza bukmacherskich tematach)
Gdzie jest napisane że chodzi o dział tematyczny.
Gdzie mam się odwołać o decyzji zabierającej mi nagrodę.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Żadnego zapewnienia ode mnie nie dostałeś. Nie bajdurz. Napisałem ci tylko, żebyś się opanował zamiast spamować w dziale po tym jak napisałem w dziale że nieaktywni userzy nie muszą otrzymać nagrody. Pisząc tamten post rzeczywiście miałem na myśli innych userów a nie ciebie. Niemniej każdy użytkownik jest weryfikowany po konkursie. Twoja aktywność jest zerowa i taka decyzja została podjęta. Być może jakbyś umiał się kulturalnie zachować i porozmawiał z administratorem że w będziesz w przyszłości aktywny to nagrodę byś otrzymał. Nie ja tu podejmuję decyzję. Ale jak widać, potrafisz mieć do wszystkich pretensje, tylko nie do siebie.
Powyższy post ponadto potwierdza że znowu masz problem z rozumieniem tekstu, bo przecież napisałem że nagroda nie przepadła i inni aktywni userzy będą mogli powalczyć o nią w nowym konkursie. Ale ty wiesz swoje ????
 
K 12

kichu-71640

Użytkownik
Aktywni userzy... to napiszcie od razu ze są to nagrody dla moderatorów.
Śmiech na sali 2 pierwsze miejsca niewypłacone. O ile policzyłem to miałem przez ostatni miesiąc ok 10 postów w działach żużlowych. Więc nie wiem o co wam chodzi.
A to że ktoś nie ma czasu na powielanie ogólnie dostępnych wiadomości , takich jak np że Ułamek albo Pawlicki ma kontuzje to chyba nie jego wina.
Nie będe się kłócił o nagrody bo tu nie chodzi o te grosze.
Chodzi o zasady PANOWIE !!!!.
W moim przypadku jeszcze ewentualnie mógłbym zrozumieć, bo nie mam czasu żeby siedzieć na forum, ale jeśli chodzi o Włodka to trochę się skompromitowaliście, bo z tego co widzę to ma on sporo postów i dużo punktów tej &quot;reputacji&quot;.
Ważne: Nagroda, może zostać niewypłacona graczowi, którego aktywność na forum jest niedostateczna w trakcie trwania konkursu - w trakcie czyli nie przed, nie po ,tylko w trakcie- trochę postów było z mojej strony sprawdźcie.
&quot;Być może jakbyś umiał się kulturalnie zachować i porozmawiał z administratorem że w będziesz w przyszłości aktywny to nagrodę byś otrzymał&quot;
Jak dziecko przeprosi to dostanie lizaka, człowieku ty jesteś facet czy przedszkolanka. Pewnie jestem starszy od większości z was, więc nie zachowujcie się jak bogowie z którymi nie można polemizować.
Rozumiem że jesteście operatorami tego forum, ale chyba trochę przesadzacie z tymi sformułowaniami.
A Włodek miał prawo się wkurzyć bo zasłużenie wygrał ten konkurs.

J: // żaden z moderatorów nie jest - jak sama nazwa wskazuje - administratorem forum. Również ja, więc napewno za Boga się nie uznaje. Ja decyzji nie podejmowałem ani jej zmieniać nie będę. Jak masz jakiś zarzut/sprawę do administratorów to napisz im PW, bo oni tutaj nie zaglądają. Także dyskusja jest zbędna. A już zarzucać że przyznajemy sobie nagrody jest zwykłym chamstwem. Co się stanie z waszymi nieprzyznanymi nagrodami napisałem w temacie tabela. A wśród zwycięzców jest 1 moderator, także nie opowiadaj głupot.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Jeśli już nagrody zostały odebrane to dać je kolejnym graczom w konkursie którym nie wiele brakło do miejsc z nagrodami.
Ale to tylko luźna propozycja, bo wiadomo aktywnym userom się należy z robotę na forum ????
 
arturro100 118

arturro100

Użytkownik
To są jakieś żarty. Czemu mi nie przyznano nagrody ??? Mała aktywność na forum. ?? Przecież jest lato i hiszpańska i angielska mnie grała i mój temat Typy by Arturro siła rzeczy miał przerwę..... Na piłce sie znam ( patrz wygrane drobne nagrody) i tam staram sie pomóc. Co miałem pisać ? bzdury na temat żużla ?? Natomiast posty jakieś napisałem nt bukmacherów. Nie występowałem wżadnym innym konkursie , ani MBL, ani siatka , ani inne ... muje , tutaj zrobiłem wyjątek , wiedząc ,ze nie wygram, ..... ale skoro 40 zł b onusu potencjalnie było do przytulenia i to w lato , to sie skusiłem. Powazny bład ??? od 5 lat na forum i takie traktowanie..... Przypomina mi się pewne forum ,gdzie userów traktowano jak zło konieczne i pozwolono moderatorom na pomiatanie użytkownikami. Liczę na rozpatrzenie sprawy jeszcze raz , ewentualny okres karencji (np.warunek zwiększona aktywność czy coś w tym guście) a nie pozbawienie mnie, rencisty , możliwości wygrania jakiś drobnych . pozdrawiam
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Myślalem że do dziś ochłonę ale nie dzisiaj jeszcze bardziej mnie to denerwuje. Takiego potraktowania nie da się zapomnieć. Jest to nieuczciwe. Człowiek poświęca swój prywatny czas aby podać ciekawe typy z analizami a tutaj taka nagroda. Mała aktywność na forum. Większość moich postów to solidne analizy chyba nie przypadkiem zdobyłem 144 punkty reputacji przez 1.5 roku. Oglądalem posty w dziale żużlowym. Wielu z tych postów bym się wstydził 2 zdania niby analizy. Moim zdaniem więcej możbna było skorzystać na moich suchych postach konkursowych niż na niektórych analizach. Zostałem potraktowany nieuczciwie i nie pogodzę się z tym. Może rzeczywiście ludzie znający się na sporcie nie są potrzebni aby dzielić się swoją wiedzą. Sami moderatorzy niech biorą udział w konkursach. Tylko czy na tym polega rozwój forum? Napisałem do administratora odwołanie jednak nie mam żadnej odpowiedzi.
Levy: tylko słówko ode mnie-decyzja została podjęta przez ADMINISTRATORÓW forum a nie MODERATORÓW,potrafisz to zrozumieć?Bo obrażasz w tym momencie ludzi którzy prowadzili ten konkurs poświęcając na niego 10x więcej czasu niż Ty na swoje analizy..
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Myślalem że do dziś ochłonę ale nie dzisiaj jeszcze bardziej mnie to denerwuje. Takiego potraktowania nie da się zapomnieć. Jest to nieuczciwe. Człowiek poświęca swój prywatny czas aby podać ciekawe typy z analizami a tutaj taka nagroda. Mała aktywność na forum. Większość moich postów to solidne analizy chyba nie przypadkiem zdobyłem 144 punkty reputacji przez 1.5 roku. Oglądalem posty w dziale żużlowym. Wielu z tych postów bym się wstydził 2 zdania niby analizy. Moim zdaniem więcej możbna było skorzystać na moich suchych postach konkursowych niż na niektórych analizach. Zostałem potraktowany nieuczciwie i nie pogodzę się z tym. Może rzeczywiście ludzie znający się na sporcie nie są potrzebni aby dzielić się swoją wiedzą. Sami moderatorzy niech biorą udział w konkursach. Tylko czy na tym polega rozwój forum? Napisałem do administratora odwołanie jednak nie mam żadnej odpowiedzi.
Levy: tylko słówko ode mnie-decyzja została podjęta przez ADMINISTRATORÓW forum a nie MODERATORÓW,potrafisz to zrozumieć?Bo obrażasz w tym momencie ludzi którzy prowadzili ten konkurs poświęcając na niego 10x więcej czasu niż Ty na swoje analizy..
Nikogo nie obrażam rozumie ,że poświęcacie dużo czasu do prowadzenia forum. Ja jednak prze swoje dobre typy i analizy również wnoszę wkład w rozwój tego forum. Dlatego nie mogę się pogodzić ,że wygrywam konkurs uczciwie a ktoś mnie pozbawia nagrody. W życiu kieruje się uczciwością chociaz to rzadkie w dzisiejszych czasach dlatego tez wymagam aby mnie uczciwie traktowano.
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Niestety nie jestem godny ,żeby ktoś zainteresował się oddaniem mojej wygranej dwa razy pisałem do Administratora ale nit nie raczył nawet się odezwać. Po prostu należy kogoś pozbawić nagrody. Wymagam tylko uczciwości jednak widocznie tutaj takie pojęcie nie istnieje.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Nagrody są w formie bonusu, obrót 6 x 1,60.
Zostaną one dopisane w połowie przyszłego tygodnia (max. środa)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
D 243

_danonek_

Użytkownik
I co dostaliście bonus ? Bo ja wciąż mam 0. Sorry, że jestem taki niecierpliwy , ale niedługo wyjeżdżam i ciężko mi będzie potem obracać.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
I co dostaliście bonus ? Bo ja wciąż mam 0. Sorry, że jestem taki niecierpliwy , ale niedługo wyjeżdżam i ciężko mi będzie potem obracać.
Jeszcze nie,ale trochę cierpliwości.Wiadomo że jak coś mają zabrać to zrobią to od razu,a jak coś dać to zwlekają ile się da;)
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Od środy trochę czasu minęło, a kasy jak nie było, tak nie ma. Kiedy można się tego spodziewać ale tak realnie?
 
D 243

_danonek_

Użytkownik
no cierpliwość cierpliwością, ale jak admin najpierw pisze, że bonus będzie dopisany maksymalnie w środę, następnie w Środę pisze, że w Czwartek się pojawi a mija Piątek i dalej nic nie ma to można się zniecierpliwić.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Listę dostarczyłem firmie Betsson w piatek rano, gdyż wcześniej miałem problemy techniczno-logistyczne i nie mogłem wcześniej.
Bonusy za konkurs oraz powitalne musiałby zostać przesunięte na poniedziałek i wówczas zostaną zasilone.
 
Do góry Bottom