>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

US Open 26.08-09.09.2013

Status
Zamknięty.
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Murray -1,5 1,50 unibet
Po takim kursie to biore w ciemno! Stasiu i pokonanie Andego, albo 5-setówka? No ja prosze... Czym się tu zachwycać? Nad wygraną z Bedrychem bez mógu, Roxxx dobrze ten watek rozpisała. Szkot zupełnie inny zawodnik, po prostu inna liga i dobrze zdaje sobie sprawe, że to decyduąca faza turnieju i czeka na niego Djoko w półfinale, wiec nie ma tu mowy o 5 setach. Może może jeden set przegra jak Stasio zagra na maxa i wszystko będzie mu wychodziło. No ale taka sytuacja nie będzie miała miejsca przez 3,4h na pewno, Wawrinka gra w tym turnieju srednio, i tak już dla niego duzy sukces, pewnie jedna runda wiecej niz zakładał, ale teraz czas odzielić chlopców od prawdziwych grajków, Andy czyli jeden z wielkiej trójki pokaże dzisiaj miejsce pozostałym zawodniką takim jak Wawrinka ???? Po takim kursie trzeba wchodzi, ja robie to grubo. Powodzenia.
 
sheym88n 52

sheym88n

Użytkownik
Djokovic - Youzhny powyżej 3,5 seta @3,25✅
wszyscy skupili się na Andy&#39;m i Stasiu, a tutaj taki kurs na urwanie seta przez Michaiła ???? Myślę, że buki trochę przesadziły z tym kursem, i jest w tym spore value. Nole demoluje jak narazie po 3:0 w tym turnieju, ale kogo on miał do tej pory... A nawet Becker urwałby mu mało co seta. Misza jest w formie, i na pewno jest w stanie urwać seta. Chociaż jak Nole wygra 3:0 to mocno się nie zdziwię.
Jednak kurs piękny, warty gry. Pozdro.
 
M 185

marcin_uk

Użytkownik
A mnie dziwi boom na Stasia. Jasne, ze kursy na Murraya sa za niskie ale kurcze co mecz to beda 5-setowki i niespodzianki? Az sie wierzyc nie chce. H2h 8-5, na hardcourt 5-2. Andy dobrze gra w Nowym Jorku. Wawrinka mimo wygranych mnie nie przekonuje. Moze to przez ten pijacko-czerwononosowy-tlustawy wyglada... sama nie wiem. Szkot ma kilka bardzo duzych atutow. Przede wszystkim potrafi doskonale returnowac. Wiadomo, ze Stas ma drugie podanie bardzo slabe. Pierwsze solidne ale nie z obu stron. Jesli AM bedzie dobrze returnowac to Szwajcar moze miec duze problemy. Berdych jest przeciwienstwem Szkota. Gorzej returnuje, wali na pałe bez sensu pilki i ten mecz moze nie miec zadnego znaczenia dzis. Murray gra zupelnie inaczej i ten styl raczej nie powinien pasowac Wawrince. W przeszlosci rowniez to bywalo bo Wawa wygral z nim 5 razy tylko, ze 3 razy na cegle! Jedyna wygrana na hard to US Open wlasnie 2010:
Stanislas Wawrinka - Andy Murray 6-7(3) 7-6(4) 6-3 6-3
Dzis tak raczej nie bedzie, 5-setowki tez nie powinno byc, Andy 3-1 a moze nawet 3-0 kto wie...
Roxanne skoro nawet Ty, przedstawiajac argumenty przeciwko Wawrince, zgadzasz sie ze kursy na Murray&#39;a sa za niskie to musi tu byc na prawde giga value :-D
Wawrinka - Muuray 1 @ 4.20 WH (4/10) ✅
Ja generalnie widze bardzo wyrownany mecz, niekoniecznie 5 setow, ale walka powinna byc, chociaz dominacja jednego, czy drugiego tez mnie nie zdziwi. Chociaż mam nadzieje ze Stan zbije dzis Andy&#39;ego. Ogolnie Szkot 8 zwycięstw, ale nie licze wygranych na cegle Wawrinki to bez znaczenia sa tez porazki (2) na trawie, przynajmniej dla losow dzisiejszego meczu. Na hardcourtach lepszy faworyt, ale bilans setów? 15:10! Jeśli Stasiek wyjdzie nabuzowany jak na Djoko w Melbourne to wygra, zanim Murray zrozumie, że musi grać najlepszy tenis to będzie poza turniejem :p Przeciez Andy ma najbardziej nieupoukladane w glowie z top5, bo kto inny przegrywal tak seryjnie finaly GS? Komu innemu zdazaja sie tak czeste wpadki w &quot;mniejszych&quot; turniejach? And. przelamal sie ostatnio, wygral USO, wygral olimpiade, wygral Wimbledon i nie wierze by stare grzechy juz nigdy nie wrocily. Szkot juz w tym roku swirowal, ale nie umniejszajac umiejetnsocia Mayera, czy Istomina, to z nimi Murray nie mial prawa przegrac (chyba ze bez nogi). On juz tu celuje w Djokovica, jesli przejdzie Staśka to ma szanse, ma szanse nawet z Nadalem w finale, ale licze na to, ze przypomni nam ze w jego glowie siedzi ciagle, stary, nieokrzesany Murray, ktory czesciej przegrywa z samym soba niz przeciwnikiem. Wawrinka sezon życia, fajnie byloby go zwinczyc takim mega sukcesem jak 1/2 wielkiego szlema ;)
Wczorajszy mecz Gasquet - Ferrer jak na razie najlepszy i najciekawszy w turnieju. Nie rozumiem żalu, bylo sporo zwrotow akcji, dobrego tenisa, bez walenia na pale... Czego chciec wiecej?


PS. Widze wielu ludzi stawia na Wawrinka, wiec z gory mala rada, jesli stawiacie to nastawcie sie ze szansa wygranej jest mimo wszystko mniejsza niz przegranej :] Acz szanse sa duzo wieksze niz wskazuja kursy ;)
+12.8 jednostek
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
D 243

_danonek_

Użytkownik
Djokovic-Youzhny under 29,5 gemów 1,72 - Bet365
Zauważyłem, że Djokovic świetnie gra w sesjach nocnych kiedy temperatura jest już niższa i nie ma takiej wilgotności powietrza. W meczu z Beckerem było bardzo gorąco i Novak miał przysłowiową zadyszkę co sprawiło, że zagrał bardzo przeciętne spotkanie. Wydaje mi się, że ogra Youzhnego pewnie 3-0 w setach, bo Youzhny nie ma za bardzo argumentów aby na równi rywalizować z Novakiem. Przede wszystkim chodzi mi o serwis, który jest u Rosjanina jednym z najsłabszych elementów co za tym idzie mało będzie miał łatwych punktów . Dodatkowo dochodzi element zmęczenia turniejem . Youzhny nie młody już zawodnik na pewno odczuwa trudy turnieju i meczu z Hewittem.
 
acetate 474

acetate

Użytkownik
Andy Murray v Stanislas Wawrinka - over 37,5 @ 1.61 (bet365) ⛔ 4:6, 3:6, 2:6
Ja widzac ten mecz w wyobrazni widze zacieta walke i dlugie widowisko. Slusznie zostal tutaj wspomniany mecz Stasia z AO - moze dzis nie zagra tak wspaniale, ale seta spokojnie jest w stanie ugrac. Murray lubi tracic pierwsze sety w meczu podczas szlemow, wiec najbardziej prawdopodobny scenariusz wg mnie, to pierwszy set dla Stasia, gdzie Murray nie zlapie jeszcze rytmu, w drugim juz wyrownana walka, a ostatecznie mecz wygra Murray jak odpali juz na maxa. 3:1 albo 3:2 dla Andy&#39;ego.
Temu wszystkiemu oczywiscie bedzie sprzyjac spora liczba gemow, linia wysoka nie jest i powinna zostac pokryta.
 
master.mk1988 77

master.mk1988

Użytkownik
Handicup wygrane 2 drogowo - wawrinka +5, 5 gema.
Kurs 1, 72 bet365
Nie jestem znawca tenisa. Interesuje sie pilka ale tenis to takie moje male hobby tylko podczas wielkich szlemow. Nie ogladalem zadnego meczu wawriny ani murraya. Nie wiem w jakiej sa formie. Wiem tylko ze abdy potrafi nagle stracicvrytm I zaczac przegrywac gemy. Zdarza sie to najczesciej gdy gra ze slabszymi przeciwnikami. Tak moze byc I dzis. Naczytalem sie o tym meczu na forum I to dzieki waszemu prognostykowi postanowilem zagrac taka opcje. Jaka bedzie prawda zobaczymy.
 
D 2

dziedziczens

Użytkownik
Podpisuję się pod typem master.mk1988. Wiele zostało powiedziane tak na temat zawodników, jak i samego spotkania, a że mecz zaczyna się za chwilę, więc nie dodam od siebie niczego poza niezłym kursem, może ktoś jeszcze skorzysta:
Wawrinka + 6 gemów @1.87 Pinnacle ✅ Najlepszy Wawrinka, jakiego widziałem!
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Murray - Wawrinka(+5,5g) 2 @ 1,80✅
Pinnacle

Długo wyczekiwany przeze mnie pojedynek, gdyż jestem naprawdę ciekaw rewanżu po wspomnianej wyżej porażce Szkota nad Szwajcarem w MC, gdzie Stan rozniósł Andy&#39;ego swoją solidną grą. Dobry serwis i backhand dłuż linii, to są dwa najgroźniejsze bronie Wawrinki, a Murray mimo swojej waleczności nie lubi takiej gry. Częste ataki backhandem Stana są mało spodziewane i ciężko je wyczuć co stanowi dodatkowe utrudnienie. Serwis do środka ustawiam wymiany o ile nie jest to as czy wygrywający. O grze Szkota można mówić i mówić, najważniejsze cechy to regularność i wytrzymałość, dziś spodziewam się długiego meczu, a obaj panowie potrafią o to zadbać. Murray do tej pory gra dobrze, ale nie potrafi się skoncentrować podczas całego meczu, można dostrzec momenty dekoncentracji i wtedy popełnia wiele błędów, dlatego też stracił seta z Mayerem czy Istominem. Sądzę, że czeka nad zacięte i długie spotkanie, wątpię by któryś z nich wygrywał sety w stosunku 6:2...Dwa góra trzy gemy przewagi na set. Faworytem oczywiście Andy Murray, aczkolwiek nie wygra tego w stosunku 3:0. Stan jest na tyle w dobrej formie, że co najmniej seta urwie i wtedy nie powinno być problemu z pokryciem handi ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
M 185

marcin_uk

Użytkownik
No widzę, że prawie wszyscy dziś grają Stana :] Niby z doświadczenia wiem, że za dobrą wróżbą to nie jest, ale nie ma co wierzyć w przesądy. Value ogromne, trzeba grać jak się uważa, ja typuje pierwszego seta dla Wawrinki a później albo &quot;szybkie&quot; 3:0 albo come back Andiego i 1:3. No, ale liczę na dobry start, bo to może być kluczem do bram wielkoszlemowego półfinału dla Szwajcara.

----

Stepanek i Peas to moim zdaniem para, która w najbliższym czasie może stać się w deblu największym utrapieniem Bryanów przez kilka kolejnych lat. Czech słynący z ponadprzeciętnej urody już za najlepszych czasów w singlu zapowiadał się na wielkiego deblistę, teraz znalazł idealnego partnera. Zgrywają się niesamowicie, można to porównać do braci spokojnie, wyniki już są mega z czasem mogą na stałe zdominować rozgrywki deblowe. Niesamowita energia, świetnie się ogląda ich kombinacyjne akcje, dużo bardziej efektowne niż Bryanów. Będzie ciekawie! Ciekawe czy Federer nie będzie próbował sił w deblu? Mógłby dużo osiągnąć, ale czy będzie mu się jeszcze chciało? Nie sądzę no, ale Ladbrokes już po porażce z Robredo wystawili ciekawe bety długoterminowe:

R Federer to retire before the end of 2013 @ 11.00
R Federer to retire in 2014 @ 2.50

i chyba najciekawsze

Federer to win another Grand Slam in his career @ 5.00 [moze jakiegos debla ???? ]
Federer NOT to win another Grand Slam in his career @ 1.14
Federer to reach the final of another Grand Slam in his career @ 2.50

Mi się jakoś nie chce wierzyć, żeby to był już prawdziwy koniec Szwajcara, teraz forma słaba, zmiany z rakietą a rywale grają kosmos (Djoko, Nadal, Murray), no ale kto wie co będzie za kilka miesięcy w Melbourne?
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Djoković - Youznhy over 28g @ 1,68✅
Pinnacle

Mamy ćwierćfinał a Djoković jeszcze nie miał rywala, który mógłby sprawić mu tutaj problemy. Pierwszym z nich jest Youznhy, mimo iż nie jest to czołówka to Rosjanin gra całkiem nieźle i zdecydowanie prezentuje wyższy poziom niż do tej pory pokonani przeciwnicy przez Novaka. Linia nie jest wysoka, nawet gdyby Mikhaiłowi nie udało się ugrać seta to over ma spore prawdopodobieństwo. Novak jak Novak, gromił swoich rywali do tej pory, nie stracił seta, bo po prostu nie miał z kim. Granollers, Sousa czy Becker to są żadni przeciwnicy dla DJokera. Natomiast Youznhy miał solidne przeprawy, Dolgopolov, Haas i ostatni Hewitt i w tym meczu Rosjanin pokazał wielką klasę..przegrywając 5-2 w 5 secie o ile dobrze pamiętam i wygrał całe spotkanie. Na pewno Mikhail po tym meczu jest pewny siebie, obawiam się, że może być zmęczony, jednak samym serwisem powinien ugrać kilka gemów w każdym secie. Stać go na to na pewno, Djoković na pewno będzie chciał szybko skończyć, ale doświadczony Rosjanin dobrze o tym wie, na pewno ma jakiś plan i będzie chciał go zrealizować. Mam nadzieję, że powalczy, over z niską linią po fajnym kursie, warto pograć ????
 
M 185

marcin_uk

Użytkownik
Djokovic - Youzhny 2 @ (1/10) ⛔ // Youzhny (+2.5 sets) @ 3.00 (6/10) Ladbrokes ✅
No i drugi ćwierćfinał dzisiejszego dnia. Wczoraj było ciekawie, dziś może być jeszcze ciekawiej. Po zwycięstwie Stasia nad Murray&#39;em trochę spuściłem z tonu, bo zapewne pograłbym typy na Rosjanina mocniej i odważniej, ale żeby nie zarzucać sobie po meczu, że dałem się ponieść emocjom, zdecydowałem na bezpieczniejszą i zagraną nieco &quot;delikatniej&quot; opcję. Co do meczu, Djokovic w turnieju nie musiał na razie pokazać nic, toż atut bycia numerem jeden. 22 stracone gemy mówią same za siebie. Ktoś pisał, że Nole woli sesje nocne, czuje się wtedy lepiej... Guzik prawda, sam czając się na over w meczu z Granollersem, zakładałem taki scenariusz, rzeczywistość rozwiała wszelkie wątpliwości, bo Djoko z najtrudniejszym rywalem w turnieju, zagrał najlepszy mecz, niepozostawiająca suchej nitki na walecznym na ogół Hiszpanie (dwa sety do zera). Novak dysponuje przewagą w przygotowaniu kondycyjnym nad każdym (Nadala stawiam na równi), w turnieju idzie jak burza, ale czas na pierwszy sprawdzian. Tenis a szczególnie obstawianie wyklucza schematy, ja w ostatniej rundzie stawiałem przeciwko Rosjaninowi, ale dobrą grą przekonał mnie do siebie. Zresztą co tu dożo mówić podobnie jak Stan Wawrinka gra dobry sezon, może nie tak dobry jak Szwajcar, bo regularnością nie grzeszy, ale gdy jest w formie potrafi walczyć z każdym, szczególnie na szybkim korcie, szczególnie w Nowym Jorku (to tu zaliczył swoje dwa życiowe wyniki, czyli półfinału 2006 i 2010). Nie przypadkiem H2H wynosi 5:3 a nie 8:0. Niby serwis Jużnego jest słaby... Ale zastanówcie się dobrze? Kto widział Miszkę w ciągu ostatnich kilku miesięcy więcej niż raz/dwa wie, że gdy jest w dobrej formie, gdy wierzy w siebie i po prostu mu &quot;idzie&quot; to i serwis jest solidnym elementem jego gry. W bukmacherce i analizie tenisowych stylów, trzeba iść z biegiem czasu i nie można klasyfikować zawodnika raz na zawsze, bo każdy się rozwija. A serwis Miszki na przestrzeni ostatnich 5 lat poprawił się niesamowicie i dla mnie to właśnie Rusek zrobił największy progres w tym elemencie w ostatnich latach z całego Touru (z uwzględnieniem Nadala, który wcale nie zaczął serwować dobrze w tym roku, ani nawet dwa, trzy wcześniej, on zawsze posiadał wielki atut w postaci pewnego podania). Co do typu to nie wierzę by Youzhnemu zabrakło motywacji a to podsatawa do tego by podjąć walkę z Djokovicem, tym bardziej, że argumentów (ofensywnych, ale kombinacyjnych skillsów) mu nie brakuje.
PS. Żebyście nie uznali mnie za stronniczą bestię, wrzucę prognozę meczu, jednego z moich ulubionych ekspertów tenisowych, ze strony http://www.usopen.org , nie zgadzam się oczywiście z jego argumentacją, dodam jeszcze, że w meczu Stana z Andy&#39;m prognozował 5 setową batalię, na korzyść Szkota.
This contest could be much close than many anticipate. Most of that is on the Youzhny, who must vary his shot selection and hit through the court when given the opportunity. The Russian is a tricky foe for the top seed, and when in good health and motivated is a very tough out for almost anyone. He has taken down Djokovic three times in the past; while all those three matches were played before Djokovic rose his game to the heavens and won three majors in 2011, they did play once this year, which was reasonably tight three-set win for the Serbian in Monte Carlo on clay.
However, Djokovic is a better player, is much more dependable in big matches and has shown the ability to survive difficult foes at the majors even when he isn’t playing well. He has not lost to a player at a Slam not named Rafael Nadal, Andy Murray or Roger Federer since he went down to Tomas Berdych at Wimbledon in 2010, and that was 13 Grand Slam events ago. He can be had outside of the majors – which is why he hasn&#39;t won a 2013 title since Monte Carlo in April – but he plans his season around peaking at the big tournaments. While he was seriously disappointed that he went down 9-7 in the fifth set to Nadal in the semifinals of Roland Garros, and that he was unable to find his top level against Murray at Wimbledon, he still managed to show up in New York ready and raring to go, only dropping 22 games (and no sets) in four US Open matches so far.
The 31-year-old Youzhny will throw everything in his arsenal at Djokovic, but the 25-year-old has an answer for just about everything in his arsenal. He is just as good or better serving, and while the Russian volleys more naturally, Djokovic is pretty efficient at the cords, too. Youzhny will come to play and grab a set, but it’s going to take Murray or Nadal to stop Djokovic from winning his second US Open title. Djokovic will triumph in four.
PS2. Jeśli chodzi o finał debla to zobaczymy w nim pary Peas/Stepanek i Peya/Soares, jeśli dostanę gdziekolwiek chociaż 1.8 (lub wyżej) na Stepanka i Hindusa to gram 10/10 i biorę za typ pełną odpowiedzialność (bo value byłoby piękne), choć znając życie, po ograniu Bryanów będą faworytami, kursy over 1.5 do grania, ale przy takim pułapie (1.5/1.6) już na pewno nie taką stawką.
Powodzenia!
-1j
+12j
=
+11 jednostek
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Djokovic - Youzhny 2 @ (1/10)
???? Nadal R. - Gasquet R.
Gasquet R. 3:0 ::: 67,00 ::: Betvictor ::: 10/10
Rafael Nadal nie potrafi grać z graczami o stylu gry jednoręcznym backhandzie. Francuz jest w życiowej formie, a Hiszpan nie wiadomo w jakiej jest formie po powrocie po kontuzji. Niby wygrał parę turniejów, ale prawdopodobnie przez doping. Nadal zakończy karierę jak Luis Armstrong i wszystkie tytuły z French Open zostaną zwrócone oponentom z nawiązką. Nie widzę szans na ugranie przez Nadala nawet seta. Francuz będzie rozrzucał go po korcie Hiszpana jak psa. Nadal wygrał już w tym sezonie to co miał wygrać, teraz liczę na jego moment słabości. Nie daję żadnych szans Hiszpanowi. Francuz to aktualnie najlepszy gracz, Nadal w końcu musi przegrać i prawdopodobnie nastąpi to w półfinale US Open 2013. Ci którzy stawiają na Nadal są totalnymi amatorami w bukmacherskim fachu.
Wynik: 6:4 7:6(1) 6:2 ⛔ Cóż za niespodzianka!
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
M 185

marcin_uk

Użytkownik
???? Nadal R. - Gasquet R.
Gasquet R. 3:0 ::: 67,00 ::: Betvictor ::: 10/10


AKA SHAKAL !! Duma mnie rozpiera :grin: Czytając ten dział, stwierdziłem, że jesteś jednym z największych hipokrytów na forum, który w dodatku swoje prognozy ocenia jako nieomylne, wielokrotnie mnie korciło żeby Ci kąśliwie odpisać, ale wreszcie mnie zaskoczyłeś (pozytywnie!), wreszcie w Twojej wypowiedzi zauważyłem ironię :-D a może to bardziej sarkazm... Mniejsza z tym.

Rozumiem, że tego nie grasz, ja urywając osobiste kwestie, dodam, że ten mecz odpuszczę z kilku względów. Po pierwsze Rafa (po odpadnięciu Federera ???? ) to mój faworyt do triumfu tutaj, niby kolana mogą zaboleć, ale Rafa to walczak, fajny comeback zalicza, widać głód tenisa, świetną formę. Tylko, że Rysiu też gra życiówkę, cały sezon (trzech muszkieterów w końcu pokazuje moc! Chodzi oczywiście o Stana, Miszkę i Ryśka, 3x 1bh &lt;3 ) i może mieć mniej problemów przy bh z rotacjami Rafy niż sam Roger za najlepszych lat (sorry Rog. za te wszystkie uszczypliwości ostatnio ???? ). No, ale Rafa i Rysiu to mega kumple, trenują bardzo często razem, podobne charaktery, znają się na wylot a sam sie zastanawiam czy wspólne treningi dają Ryśkowi poczucie niemożności ogrania Rafy, czy wręcz przeciwnie. No generalnie obklajam pokój karteczkami Rafa - Rysiek No Bet! jeśli tylko przyjdzie mi do głowy jakikolwiek typ tutaj, na razie karteczki są dwie, mam nadzieję, że więcej nie będzie ????
 
J 9,8K

jozin28

Użytkownik
6 mecz Wawrinki w US Open i po raz 6 postawię swoję pieniążki w meczu Szwajcara. Tym razem jego przeciwnikiem będzie główny pretendent do tytułu czyli słynny Djoko. Wczoraj Wawrinka przeszedł do półfinału w pięknym stylu. Po raz 3 nie będzie faworytem a ja po raz 3 zagram +2,5 seta na Szwajcara po najlepszym póki co kursie. Nie ma co się rozpisywać o grze obu Panów bo już dość zostało napisane ????
Wawrinka - Djokovic +2,5 seta typ 1, Pinnacle kurs 1,68 stawka 9/10.✅✅✅ Pięknie to rozegrał.
Do boju i powodzenia;)
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP US Open
???? Djokovic N. - Wawrinka S.
Powyżej 36 gemów ::: 1,74 ::: Pinnacle ::: 3/10
Warto przypomnieć ich mecz z 2013 roku podczas Australian Open. 5 setów, a w decydującej partii 12:10 w gemach na korzyść Djokovica. W tym meczu 5 setów wcale nie jest wykluczone. Szwajcar zaskoczył chyba wszystkich swoją formą. Częste wizyty pod siatką, solidnie trzyma podanie, jest regularny i skupiony podczas swojej grze. Djokovic to nie jest król, żeby wygrać każdy mecz po 3:0 i nie jest to Andy Murray, żeby przegrać 0:3. Szwajcar przed swoją życiową szansą, jest w świetnej formie, spodziewam się długiego dobrego meczu. Linia wystawiona przez bukmachera wydaje się dość niska, moim zdaniem po takim kursie liczba gemów powinna oscylować w granicach 42.
Wynik: 2:6 7:6(4) 3:6 6:3 6:4 ✅
 
auroksreno 763

auroksreno

Użytkownik
Gasquet R. 3:0 ::: 67,00 ::: Betvictor ::: 10/10
A na koniec najlepsze. Powiedz mi kim Ty będziesz jak mecz gładko wygra Rafa?
Takie podejście to jest jakaś patologia. Jak możesz zadawać pytanie: kim będzie jeśli przegra? Facet gra o życie stawiając na Francuza i podkłada głowę pod topór wnosząc zakład? Opanuj się, gra się żeby zarabiać, a nie stawiać na szali swój honor.

3:0 dla Gasqueta jest obarczone bardzo dużym ryzykiem, ale wysoki kurs w pełni je rekompensuje.

Jeśli ktoś rzeczywiście widzi prawdziwą siłę w jednoręcznym Ryszardzie to proponuję przede wszystkim:
Gasquet wygra US Open 2013 @ 67,0 (bet365, betway)
Gdyż pogromca Ferrera jest wyraźnie underpsinką w tej kategorii ????
 
W 181

wyar

Użytkownik
Analiza naciągana pod typ więc ????

Powiadasz że nie potrafi grać przeciwko jednoręcznym bh? Więc tak 21-10 z Federerem, 10-3 z Youzhnym, 10-0 z Wawrinką, 9-0 z Almagro, 7-0 z Robredo, 5-0 z Haasem i w końcu 9-0 z Ryśkiem. Podsumowując 71 i 13 porażek co daje jakieś 85 % zwycięstw z jednoręcznym bh. Nie ma sensu przywoływać innych zawodników bo statystyka poszłaby w górę oczywiście w stronę Nadala. Wiem, wiem dalej będziesz uważał że on nie potrafi grać przeciwko jednoręcznemu bh.

Nie wiadomo w jakiej Nadal jest formie? O ile się nie mylę to przegrał tylko 3 mecze w tym roku

Można nie lubić Rafy (tak jak w moim przypadku) jednak klasę trzeba docenić.

A na koniec najlepsze. Powiedz mi kim Ty będziesz jak mecz gładko wygra Rafa?

Chyba nie wyczules ironii...
Zeby nie bylo off top.
Nadal - Gasquet
Nie ma za bardzo co grac raczej na 95 % bedzie to trzysetowka dla Rafy,ale kursiki marniutkie. Doceniam gre Gasqueta,ale Rafa na tym turnieju to - moim zdaniem - poziom nieosiagalny chyba dla nikogo. Rysiek zadnej wielkiej taktyki tu nie wymysli,bo Nadal to gracz kompletny,a do tego jeszcze w formie. Po tym,co widzialem,to jedynie bedacy tutaj naprawde w znakomitej formie Kohlschreiber stawil mu opor,ale i tak dostal 3:1,ugrywajac seta szczesliwie. Rysiu az tak na tym turnieju nie serwowal,zreszta pokonal Ferrera,ktorego gra jest daleka od optymalnej formy. I pomimo tego przegral dwa sety. Moim zdaniem gladkie 3:0 dla Rafy. ✅
Djokovic - Wawrinka
Popieram typ Aki - chyba najfajniejszy zaklad na ten mecz.
over 36 - moim zdaniem spore value ✅
 
T 95

typychecmana

Użytkownik
Richard Gasquet 13.00 bet365
Francuz ogra Nadala, to jest pewne. Hiszpan jest bez formy jeszcze jak go sraka złapie to wogole dlatego gram Ryśka po dobrym kursie polecam

edit by kuba:
bardzo kiepska ta Twoja &quot;analiza&quot;
 
P 26

pioteer

Użytkownik
Pozdrawiam wszystkich, którzy tak jak ja doszli do wniosku, że mecz Djokovicia z Youznhym może mieć tylko 2 scenariusze - szybka egzekucja w stylu Nadala z Robredo czy poprzednich meczów Djokovicia (więc granie na wysokie linie handi gemowego) lub wzorem poprzedniego meczu Nadala problemy w pierwszym secie z grającym na świeżości Rosjaninem i egzekucja w 2-3 kolejnych setach. Czy ktoś się spodziewał, że po dwóch pięciosetówkach Rosjanin nagle przebudzi się w trzecim secie meczu z Djoko? Na szczęście nadal plus, bo przegralem mniej niz wygralem dzien wczesniej na Azarence i Nadalu, ale uratowało mnie tylko 6:0 w ostatnim secie, więc gdy komentatorzy już sobie żartowali ja miałem serce w przelyku ????

osobny akapit nalezy się żenadzie zagranej przez Djokovicia. totalnie pasywna gra, jałowe przebijanie na drugą stronę czekając na zbawienie i dramatyczna ilość niewymuszonych błędów. jeżeli to miał być ostrzejszy trening i zasłona dymna - OK, ale chyba i tak trzeba się zastanowić nad graniem na Wawrinkę, w szczególności z jakimis handi

jeżeli chodzi o mecz Nadala to spodziewałem się odrobinę większych kursów na Hiszpana bo Francuza z pewnością stać na nawiązanie walki choćby w całym jednym secie, ale na pewno nie postawię w tym turnieju przeciwko Rafie - on mając 3-0 w secie nie skupia się jak większość na pilnowaniu swojego podania tylko ciśnie do samego końca żeby szybko zejść z kortu i dać odpocząc swoim kolanom. ciekaw jestem kursów na finał, niezależnie z kim Rafa go zagra
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 12

sirarcher

Użytkownik
Richard Gasquet Vs Rafa Nadal -1 [13.00] Bet365

Również popieram typ na Ryśka. Wszyscy idą za Nadalem, ponieważ patrzą się na statystki. Jakoś Rysiek też miał przegrać z Davidem Ferrerem miał strasznie nie korzystny wynik z hiszpanem. To co było to jest przeszłość. Richard wraz ze swoim sztabem szkoleniowym widać ze poprawił kondycję, celność piłki, zdarzają się przypadki że psychika siada na graczu, ale nikt nie jest idealny. To że napinacie się i przezywacie Szejka świadczy o waszej głupocie, że nie umiecie zaakceptować typu przez inną osobę. Pozdro dla wszystkich Hejterów, którzy nawet zrobili konto, aby się wypowiedzieć. RETARDY.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom