>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

US Open 26.08-09.09.2013

Status
Zamknięty.
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Richie przeciwko Ferrerowi? Opinie są bardzo rozbieżne, tymbardziej patrząc na bogaty h2h - bogaty, na pewno w przypadku Ferrera, który w ostatnich latach nawet nie miał najmniejszego zamiaru podarować choćby seta Francuzowi, a o czymś to niewątpliwie świadczy ;-)

Teraz do konkretów; Gasquet tenisista o szerokim spektrum, dla niektórych nie jest to może zaskoczeniem że gra w ćwierćfinale wielkiego szlema, ale tak na prawdę zrobił ogromny krok w dojściu do tej ćwiartki, tym bardziej po pokonaniu w 5 setach po ponad 4 godzinnym meczu Raonica. Co więcej - właściwie nigdy nie przeszedł 4 rundy GS&#39;a prócz pamiętnego Wimbledonu sprzed lat, gdzie grał w półfinale z Murrayem (o ile mnie pamięć nie myli). Widać było ogromną determinacje w meczu z Milosem i jestem zdania, że podziała to tylko na korzyść w ewentualnym starciu z Ferrerem. W kwestii warunków fizycznych, obawiam się tylko o wydolność, bo ciężko zregenerować siły po takim mordobiciu mając zaledwie dwa dni odpoczynku. Wszstko w rękąch fizjoterapeutów ;)

Jeśli chodzi o potencjalne wymiany ognia, to wiadomo na czym opiera się styl Ferrera, który przebija do bólu z każdej strony kortu, nie mając właściwie żadnej innej broni w zanadrzu. Gasquet to bardziej urozmaicony gracz i jeśli chciałby tutaj nawiązać jakąkolwiek wyrównaną walkę z Ferrerem, to w grę wchodzi tylko i wyłącznie agresywność, agresywność i... agresywność (lub jak kto woli - ofensywny styl od A do Z) od samego początku, jak najczęstsze atakowanie i skracanie wymian kiedy tylko się da. Nie może liczyć na sukces po okopaniu się 2 metry za końcową, w takim wypadku otworzy tylko tunel dla Hiszpana.....

David mimo wszystko od początku tego turnieju ma bardzo widoczny problem z przejmowaniem inicjatywy w meczu, a jeśli taki gracz miewa przestoje w grze i pojawiają się problemy z utrzymywaniem gry poprzez swoje długie wymiany , na których w zasadzie opiera całe swoje &quot;ego&quot; to coś musi być na rzeczy i wystarczy, że Gasquet podejdzie bez strachu, będzie sporo ryzykował i szukał kończących ze swojego bh i fh, to może sporo tutaj osiągnąć.

H2h na pewno sporo tutaj mówi, jak już pisałem - z korzyścią dla Ferrera, ale jeśli Richie chce coś zmienić w tym nieszczęsnym schemacie, to tylko i wyłącznie teraz, w tej chwili , gdzie Ferrer ma po prostu więcej szczęscia niż zasług swojego talentu i doświadczenia.

Postanowiłem więc, że pogram w stronę Francuza. Wbrew pozorom ma spore szanse i jeśli wydolność pozwoli, to David na pewno go nie połknie, a może być całkiem odwrotnie.

Richard Gasquet +5,5 games - David Ferrer [1,81] PinnacleSports ✅
Richard Gasquet - David Ferrer [3,21] PinnacleSports ✅ (6-3, 6-1, 4-6, 2-6, 6-3)
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
David Ferrer - Richard Gasquet Poniżej 39.5 1.77 Unibet
Po raz kolejny próbuje &quot;pobawić się&quot; gemami. Jak gra każdy z zawodników myślę, że napisano już wystarczająco. Wiadomo jednak, że żaden z nich nie ma na tyle rewelacyjnego serwisu, żeby utrzymywać cały czas własne podanie. Mam na myśli to, że ich główną bronią jest coś innego. Regularność, trzymanie piłki w korcie, mała liczba niewymuszonych błędów itp. Taka gra na długie wymiany jest pewnego rodzaju loterią. Im dłużej trwa dana wymiana, tym szanse są bardziej wyrównane. W takim wypadku łatwo o przełamania. Jako dowód warto przedstawić kilka pojedynków z tego turnieju. Ferrer jedynie z Tipsarevicem, który serwis ma bardzo dobry zaliczył dużą ilość gemów. To prawda ma spore przestoje w grze, co może ewentualnie skutkować pięciosetówką, ale o to martwiłbym się tylko z graczem bardzo dobrze serwującym. To samo miało miejsce gdy Gasquet zmierzył się z innym mistrzem serwisu - Raonicem. W pozostałych pojedynkach, gdzie grała rozgrywała się głównie w głębi kortu, bądź przy siatce linia 39 gemów nie została przekroczona ani razu. Warto podeprzeć się jeszcze H2H, w którym w 90% mecze kończyły się w dwóch setach. Nawet wynik pokroju 7:5, 6:3, 2:6, 6:3, bądź 6:4, 6:4, 3:6, 6:4 wygląda na wyrównany pojedynek (w większość to tylko jedno przełamanie), a mimo to linie nie zostaje przekroczona. Wątpię, abyśmy mieli tutaj pięciosetówkę. W przypadku oferty w Unibet ciekawie można sobie manewrować liniami, bo oferta jest bardzo bogata, więc polecam.
 
B 2K

borek149

Użytkownik
ale co to za porównanie? Jak Roger był młodszy, w mega gazie to Robredo nie powąchał sztycha. Tegoroczny sezon pokazuje, że to już nie ten sam Roger co niegdyś i zaliczył sporo nieoczekiwanych wpadek. Wygrana Robredo sama w sobie nie jest jakaś mega sensacją biorąc pod uwagę bardzo chwiejną formę Federera, prędzej to, że nie ugrał nawet seta...
wlasnie sam sobie odpowiadasz ... Porownanie takie ze ze nie mozna kompletnie sie sugerować h2h jak tu niektorzy robia, bo wlasnie Ferrer również nie blyszczy a ludzie tutaj przytaczają bezpośrednie pojedynki, co z tego ze Ferrer w ostatnich spotkaniach nie dawal szans Ryskowi jak teraz jego dyspozycja jest daleka od której prezentował choćby jeszcze na Wimbledonie, tak samo jak Roger wszyscy dobrze wiemy jak jest ... Jakby David byl w formie z Paryża to również bylby Francuz bez szans... Ale jest inaczej tak slabo grającego Hiszpana którego widzę w ostatnich miesiącach to juz nie sięgam pamięcią kiedy widzialem. Stad porownanie h2h i Federera. Bo niektorzy tutaj patrza na bilans spotkań i maja zaślepione oczy prawdziwa kiepska dyspozycja Davida.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Ale macie problemy.

Forma dnia decyduje wiec nie sugerujemy sie turniejem.

Po co sprawdzac h2h skoro nie ma sensu sie tym sugerowac bo jeden z drugim miał 69-0 a teraz 69-1.

Meczow nie ma co ogladac bo oni co dzien to inna gra i dyspozycja.

Raz bedzie dobrze serwowac a raz nie wiec nie ma co pisac o sile serwisu i %.

Forma turniejowa nie istotna bo liczy sie forma dnia a tej nie da sie przewidziec.

Jak ktos gra w tym sezonie to niewazne bo nawet forma turniejowa nie jest wazna.

Hewitt bierze medicala przed 5. setem i zaraz ma 5-2, Istomin z 2-0 na 2-2 bierze medicala i zaraz lamie Seppiego wiec nawet livebetting nie ma sensu.

Oto wnioski z waszej debaty, zatem:

- nie analizujemy

- nie ogladamy meczow

- nie patrzymy na forme

- nie podajemy bron boze h2h

- nie bawimy sie w hazardowy livebetting

Amen.
 
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
David Ferrer - R. Gasquet / Ferrer - 4,5 games 1.85 toto-mix⛔

Jak dla mnie Gasquet jest słaby. Ferrer pokazał wielkie serce do gry w meczu z Tipsą który wcale nie grał słabo w meczu z Hiszpanem. Dla mnie zwycięzca może byc tylko jeden.
 
sasuke-uchiha 263

sasuke-uchiha

Użytkownik
Już miałem się nie odzywać bo wyjdę na frustrata ... ale czasem jak ktoś takie sorki ale głupoty piszę to aż serce kaja ...
1. Raonic nic nie serwował ?! yhym ... 39 asów ???? lider klasyfikacji asów w US Open 4 mecze 104 asy (drugi Isner 65 mecz mniej) , lider prędkości serwisu ponad 233 km/h, fakt z Ryśkiem tylko 230 km/h. 82 % wygranych piłek po pierwszym serwisie.102 winnery w mczu z Francuzem to tyle ode mnie ...
2. Federer - Robredo h2h 10:1 wynik ? 0:3 brak pytań ...
Po pierwsze jak nie ogladales mecz i zobaczyles że Raonic mial 39 asów to nie mów ze dobrze serwowal. Głownie mi chodzi o 5 set bo to w nim przegral mecz. Tam mial: 3 asy i 54% po pierwszym serwisie - więc strasznie słabo. Proszę Cię po pierwszym serwisie w tym meczu mial 75%.
Po drugie nie mów, że H2H nic nie robi bo robi dużo. Nie przytaczaj mi tu H2H Federera, gdzie gościu od co najmniej pół roku się ośmiesza(przegrywając ze słabymi zawodnikami).
poprawka: zwracam honor co do pkt z 1 serwisu, lecz liczy się z meczu z Ryskiem a nie wcześniej
Co do użytkownika borek149, H2H należy sie sugerować ale trzeba to robic z głową a nie patrząc tylko na H2H jesli gosciu gra totalny piach. Natomiast jeśli Rysiek nie gra najlepiej, a Ferrer to samo. Więc tutaj H2H ma bardzo duże znaczenie.
 
rifraf7 246

rifraf7

Użytkownik
Nadal - Robredo
Drugie singlowe spotkanie zaplanowane na dziś. Obsada połowicznie niespodziewana. o ile każdy spodziewał się tutaj Nadala, to Roberdo jest tutaj sporą sensacją. Rafael, po wtopie (drugiej z rzędu) na Wimbledonie, zalicza bardzo dobry sezon na kortach twardych. Wygrane w Cincinnati i Montrealu ostatnio, a warto odnotować jeszcze sporo wcześniej wygrane Idian Wells. Jak widać poza trawą ten sezon Nadal ma znakomity i jest spora szansa, że to właśnie Rafa zakończy sezon jako rankingowa jedynka. W tym turnieju w 3 pierwszych rundach wygrywał dość łatwo do 0, pokonywał kolejno Harrisona, da Silvę i Dodiga. W rundzie czwartej trochę problemów narobił mu Niemiec Kohlschreiber. Niemiec wygrał pierwszego seta po TB, ale potem już musiał uznać wyższość Hiszpana. Ten set to nie bynajmniej słaba gra Rafy, ale świetna gra Kohliego, nawet przy 0-40 przy swoim serwisie nie tracił głowy, a dodatkowo wychodziły mu bardzo trudne zagrania. Taka sytuacja nie mogła trwać wiecznie i w późniejszych setach Rafa pokazał swoją wyższość. Robredo tak jak mówiłem, jest tutaj dość niespodziewanie, bo niewielu sądziło, że może pokonać faworyzowanego Federera. We wcześniejszych rundach w pokonanym polu zostawił Matosevica (1 stracony set), Dancevica oraz Evansa (też 1 stracony set). Z Evansem nie zagrał Robredo żadnych cudów, gdyby młodzian był bardziej ogarnięty mogło to się skończyć pięcioma setami. Potem cudowny mecz z Rogerem. Wlaśnie tu się chce zatrzymać. Oczywiście brawa dla Tommy&#39;ego za zwycięstwo, ale tak słabego Szwajcara to rzadko można zobaczyć. Federer psuł co niemiara, czasami wręcz sam się łamał, miał wiele okazji na przełamanie których nie wykorzystywał. Każdy kolejny bład Rogera budził większą frustrację i obawy przed następnym zagraniem. Robredo moim zdaniem &quot;obawiał się&quot; tego zwycięstwa. Widać było jaką ulgę przyniosło mu to, że to już koniec, koniec presji. Nadal w tym sezonie jest naprawdę świetny i widzę tylko jedno rozwiązanie tego spotkania.
under 29,5 gema 2,02 Marathonbet ✅
czas trwania meczu under 161,5 minuty 1,85 betcity (prezent raczej, na 3-0 są kursy po 1,4, a ten bet może wejść nawet przy 3-1) ✅
ilośc pkt w pierwszym gemie over 5,5 2,15 betcity ✅
Robredo over 5,5 asów 1,85 betcity ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
B 2K

borek149

Użytkownik
Po pierwsze jak nie ogladales mecz i zobaczyles że Raonic mial 39 asów to nie mów ze dobrze serwowal. Głownie mi chodzi o 5 set bo to w nim przegral mecz. Tam mial: 3 asy i 54% po pierwszym serwisie - więc strasznie słabo. Proszę Cię po pierwszym serwisie w tym meczu mial 75%.

Po drugie nie mów, że H2H nic nie robi bo robi dużo. Nie przytaczaj mi tu H2H Federera, gdzie gościu od co najmniej pół roku się ośmiesza(przegrywając ze słabymi zawodnikami).

poprawka: zwracam honor co do pkt z 1 serwisu, lecz liczy się z meczu z Ryskiem a nie wcześniej

Co do użytkownika borek149, H2H należy sie sugerować ale trzeba to robic z głową a nie patrząc tylko na H2H jesli gosciu gra totalny piach. Natomiast jeśli Rysiek nie gra najlepiej, a Ferrer to samo. Więc tutaj H2H ma bardzo duże znaczenie.
Po pierwsze oglądałem spotkanie ...

Po drugie jeśli sugerujesz, że Raonić słabo serwował ... ale argumentujesz to, iż w 5 secie ten serwis już tak nie funkcjonował to szczerze Ci gratuluję ... przebywali obaj tenisiści na korcie ponad 4 godziny, także chyba logiczne, że zmęczenie dało o sobie znać i już wychodziły trudy spotkania. Faktycznie 36 asów podczas 4 setów to kiepski wyczyn a Ty przytaczasz, że w ostatnim już tak nie bombardował i na tej podstawie piszesz, że słabo serwował ?! :cool:

Po trzecie proszę Cię ale pisałem o statystykach pierwszego serwisu w całym turnieju.

Po czwarte dziś przekonałeś się, że h2h nie można się tak mocno sugerować jak Ty to czyniłeś.

Po piąte u Ciebie ewidentnie zabrakło &quot;głowy&quot; w analizie spotkania i wcześniejszych spotkań obu panów i standardowo brak ważnych faktów w opisie swojego typu.

Po szóste jeśli uważasz, że Rysiek w tym turnieju gra nie najlepiej, to dziś uświadomiłeś sobie jak się myliłeś ... a i 4 kolejny mecz Davida z ujemnym bilansem winnerów do niewymuszonych ????

i tak dalej i tak dalej ... wszystkie dyskusje są zbędne bo najważniejsze jest

Reasumując kursy wystawione na Ryśka to dla mnie miłe zaskoczenie ;)

Gasquet R. - Ferrer D. @ 3.55 marathon
Gasquet R. +1.5 seta - Ferrer D. @ 2.53
Sbobet
✅ ✅ ✅
a dodając jeszcze do tego dubel z Flavią jest bajecznie.

Życzę wszystkim powodzenia ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Jedno jest pewne - Wawrinka dopiął wszystkiego na tegoroczny USO i od łyknięcia dziadka Stepanka oraz Karlovica w łatwych 3 setach, bez trudu przejechał również po Berdychu i będąć szczerym, nie było to dla mnie nawet wielkim zaskoczeniem. Murray po drugiej stronie to pełna kumulacja umiejętności, ale biorąc pod uwagę fakt, że to jeden z lepszych sezonów Staszka począwszy od pamiętnego i jednocześnie najlepszego meczu w tym sezonie podczas AO z Djokovicem, można smiało stawiać go w świetle najlepszych i w całkowicie zasłużony sposób będzie walczył tutaj o półfinał.

Obaj są mocnymi tenisistami, obaj wraz z upływem czasu nabrali mocy mentalnej i śmiało mogę powiedzieć, że ten mecz nie zakończy się w 3 setach.

Kluczem Wawrinki do sukcesu będzie zgarnianie jak największej ilości &quot;darmowych&quot; punktów z pierwszego serwisu, choć wyduelowanie returnu Murraya do najłatwiejszych nienależy. Druga, istotna sprawa to jak najczęstsze skracanie wymian z kontrolowaną agresją, bo wybierając wariant &quot;wyniszczenia&quot; ze Szkotem to nie za dobry pomysł. Stan już w tym roku coś na wzór tego zaprezentował w Monte Carlo, gdzie pokonał Andiego w 2 setach.

Jeśli chodzi o Murka - jak niektórzy zdążyli zauważyć, gra dość przeciętnie jak na swoje umiejętności, popełnia błędy, widać słabość w poruszaniu się po korcie i jak zwykle nie brakuje sarkastyczych epizodów w jego wykonaniu. Mimo wszystko Murray do najważniejszych spotkań potrafi wznieść swój level, tak jak to zrobił m.in w finale Wimbledonu z Djokovicem i tak na prawdę nie ma sensu brać pod uwagę tego, że stracił seta chociażby z Mayerem czy Istominem.

Dla mnie mimo wszystko ten mecz może się okazać bardziej wyrównany niż sugerują to kursy czy też opinia publiczna na całym świecie ???? , Staszek co prawda powoli zaczyna zgarniać respekt przez wszelkich bukmacherów i osobiście sam jestem zdania, że spokojnie stać go przy aktualnym rozmieszczeniu drabinki nawet na finał w Nowym Jorku. Pokonał 3 lata temu na tej imprezie Murraya, a podobnie było też w Monte Carlo w kwietniu. Szwajcar posiada ogólny potencjał i skill, gra bardzo dobrze usposobiony ofensywnie tenis, jest agresywny na korcie i coraz lepiej radzi sobie z ogarniającą go presją, co jeszcze rok-dwa lata temu na porządku dziennym było przepuszczanie przez niego wielkich okazji, w ważnych turniejach. Dziś jest inaczej, Murray jest jak najbardziej do ogrania jeśli nie będzie w stanie podjąć inicjatywy przez większość spotkania, a będzie to całkowicie niezbędne w pojedynku ze Staszkiem, który na pewno prędzej wykorzystałby tak dogodną okazję jaką miał podaną na tacy chociażby Verdasco w ćwierćfinale tegorocznego Wimbledonu.

Kursy bardzo korzystne i z radością w nie wchodzę.

Andy Murray - Stanislas Wawrinka [4,40] PinnacleSports ✅ (4-6, 3-6, 2-6)
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
No to Lutek, mnie trochę zaskoczyłeś, grasz przeciwko swojemu ulubieńcowi.. huhu, ja osobiście tego meczu nie ruszam, ale może coś na live zdziałam, trzymam kciuki! Fakt, Stasiu wniósł się na wyżyny ogrywając Berdycha ostatnio i co najważniejsze nie stracił głowy przy przegranym secie. Jeśli patrząc na ten mecz z Andym, upatrywał bym bardziej over setowy, ale kurs na Szwajcara znowu zachęcający. Nie doceniłem Ryśka dzisiaj i przyszło mi za to zapłacić.. ;) ale Borek149 miał nosa. Graty! Nie spodziewałem się, że David po wygranym trzecim i czwartym secie, tak szybko odpuści w piątym.. Nie oglądałem meczu tylko 1 set więc nie wiem co z nim się stało i dlaczego tak ten mecz &#39;przegrał&#39; bo chyba jeśli zawodnik chce wygrać to nie po to wygrywa 2 sety, wyrównując stan meczu a potem być łamany..
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
No to Lutek, mnie trochę zaskoczyłeś, grasz przeciwko swojemu ulubieńcowi.. huhu, ja osobiście tego meczu nie ruszam, ale może coś na live zdziałam, trzymam kciuki! Fakt, Stasiu wniósł się na wyżyny ogrywając Berdycha ostatnio i co najważniejsze nie stracił głowy przy przegranym secie. Jeśli patrząc na ten mecz z Andym, upatrywał bym bardziej over setowy, ale kurs na Szwajcara znowu zachęcający. Nie doceniłem Ryśka dzisiaj i przyszło mi za to zapłacić.. ;) ale Borek149 miał nosa. Graty! Nie spodziewałem się, że David po wygranym trzecim i czwartym secie, tak szybko odpuści w piątym.. Nie oglądałem meczu tylko 1 set więc nie wiem co z nim się stało i dlaczego tak ten mecz &#39;przegrał&#39; bo chyba jeśli zawodnik chce wygrać to nie po to wygrywa 2 sety, wyrównując stan meczu a potem być łamany..
Wydawać by się mogło ,że Rysiek w 5 secie padnie na kolana patrząc nawet przez pryzmat prawie 5-godzinnej mordowni dwa dni wcześniej z Raonicem.

Było inaczej, to Ferrer padł, a Gasquet wbrew oczekiwaniom podkręcił poziom w samej końcówce, a w po-meczowym wywiadzie powiedział, że.......... w ewentualnym starciu z Rafą nie będzie miał nic do stracenia ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Tak samo myślałem, że ta cała Bestia z Davida, pociśnie go w decydującym secie, a nie tak łatwo dał się przełamać.. co zawiniło, do końca nie wiem - człowiek uczy się całe życie, ale na szczęście nie pograłem tego ostro ;) Choć może Ty mi powiesz jak to się stało, że dał się przełamać.. poczuł się za pewnie? nie wiem.. Ustrzeliłeś bardzo dobry kurs! :cool: niedługo NHL, to znowu się zacznie mnożenie kapitału.. najważniejsze, że nie jesteś stratny dziś i pewnie też nie wierzyłeś, że po 4 setach to Rysiek ogarnie.. a jednak. Ferrer, nawet jak z nim wielokrotnie razy wygrywał, to nie jest ten sam Ferrer co kiedyś.. lata uciekają, zawodnicy mniej sił mają ale najważniejsze, by kończyli ten sport w pięknym stylu ????
Wracając jeszcze do Twojego typu, to jutro browarek i przed tv, ja chyba jednak pokuszę się o over setowy. Bardzo mądrze to opisałeś, wracając do spotkania Wawrinki z Djoko.. co to był za mecz - szkoda, że nie nagrałem ???? Ale jeśli dojdzie do spotkania Nadal - Gasquet to może pokuszę się o wina 3-0 dla Hiszpana.
 
T 95

typychecmana

Użytkownik
Peya A. / Soares B. 1.61 Bet365
Nie widze innego scenariusza niż wygrana Peya i Soaresa. Taktyka prosta gra na Melo, który jest największym drewnem i nieudacznikiem w świecie tenisa. To co ten koleś wyprawia, to brak słów. W parze w mikście z Huber prowadzili w 3 secie 9:4 i mieli dwa serwisy jak się skończyło wszyscy wiemy 9:11. Kurs może nie jest wysoki, ale pewny. polecam
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Tak samo myślałem, że ta cała Bestia z Davida, pociśnie go w decydującym secie, a nie tak łatwo dał się przełamać.. co zawiniło, do końca nie wiem - człowiek uczy się całe życie, ale na szczęście nie pograłem tego ostro ;) Choć może Ty mi powiesz jak to się stało, że dał się przełamać.. poczuł się za pewnie? nie wiem.. Ustrzeliłeś bardzo dobry kurs! :cool: niedługo NHL, to znowu się zacznie mnożenie kapitału.. najważniejsze, że nie jesteś stratny dziś i pewnie też nie wierzyłeś, że po 4 setach to Rysiek ogarnie.. a jednak. Ferrer, nawet jak z nim wielokrotnie razy wygrywał, to nie jest ten sam Ferrer co kiedyś.. lata uciekają, zawodnicy mniej sił mają ale najważniejsze, by kończyli ten sport w pięknym stylu ????

Wracając jeszcze do Twojego typu, to jutro browarek i przed tv, ja chyba jednak pokuszę się o over setowy. Bardzo mądrze to opisałeś, wracając do spotkania Wawrinki z Djoko.. co to był za mecz - szkoda, że nie nagrałem ???? Ale jeśli dojdzie do spotkania Nadal - Gasquet to może pokuszę się o wina 3-0 dla Hiszpana.
Co zawiodło mmm, wydaje się, że Gasquet pokazał w pewnym momencie, że jest mocny i jeszcze nie złożył broni w 5 secie. 6 gem serwis Ferrera, piłka bodaj na 30-30 i Richard pięknie skrócił grę i zrobiło się 40-15, bo nawet David nie był wstanie do tego dojść. Po tej akcji widać było, że Hiszpan jest nieco zaskoczony/ zdziwiony, że Francuz potrafi w takim momencie zagrać taka piłkę i następnie podwójny błąd i goniec gema. Później widać było, że Gasquet skupił się już głównie na swoich gemach serwisowych i myślę, że dobrze się stało, że to właśnie Rysiek awansował do półfinału.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
krzosz1987 @ Dzięki serdeczne, za tę analizę odnośnie tego dlaczego Hiszpan wczoraj jednak złożył broń w meczu.. Fakt faktem nie chciałem widzieć półfinału Hiszpańskiego, bo znowu Nadal by z Davidem pograł na miękko i mecz byłby monotonny ;) A tak to z Rysiem, mimo że Nadal, będzie miał na niego receptę to może w gruncie rzeczy być ciekawy meczyk. Swoją drogą zastanawiam się jak słabo musiał zagrać Roger.. z Robredo, jak oglądając powtórkę Robredo wczoraj nie grał nic.. cóż, tenis rządzi się swoimi prawami, jak zawodnik ma dzień to potrafi wygrywać wszystkie mecze, ale zdarza się tak jak napisałeś jeden podwójny błąd i może być pozamiatane..
Jednak odważyłem się pograć Stasia dzisiaj po kursie 4.20 na WilliamHill analizować zbytnio nie będę bo wspaniale to opisał Lutek. Mecz w którym faworyzowany przez bukmacherów jest Andy, ale w tym meczu tak jak pisałem wcześniej może zdarzyć się wszystko i z pewnością Stasiu tego meczu nie odpuści wiedząc co czeka go jeśli wygra ten mecz. Jeśli Szwajcar będzie kontrolował swoje podanie nie straci przy tym zimnej krwi to mecz może być w jego zasięgu. Ale spodziewam się długiej gry.. nie będzie to spacerek dla obu graczy. Andy będzie bronić tytułu, ale również będzie pod małą presją, bo Wawrinka swoje umiejętności posiada które, każdy zna.. Mecz z Djoko, rok temu był żywym przykładem jak nie wiele potrzeba by pokonać no1. Dziś pod wieczór Polskiego czasu możemy oglądać mecz pełen pasji w którym zawodnicy będą częstować nas piękną wymianą i dobrymi serwisami.
Co najlepsze w tym jest to, że do dzisiaj pamiętam mecz w Monte Carlo Stasia, z Andym.. Szwajcar nie dał mu żadnych szans, co prawda inna murawa na której czuje się lepiej chyba niż na hardzie.. ale dzisiaj wszystko zweryfikuje postawa obu graczy.
Więc prócz Stasia win można zagrać jeszcze over setowy.
Wawrinka 4.20 WilliamHill ✅ ✅ ✅ Forma życiowa Stasia!
over 3.5 seta (1.60) :minus Unibet !
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
A mnie dziwi boom na Stasia. Jasne, ze kursy na Murraya sa za niskie ale kurcze co mecz to beda 5-setowki i niespodzianki? Az sie wierzyc nie chce. H2h 8-5, na hardcourt 5-2. Andy dobrze gra w Nowym Jorku. Wawrinka mimo wygranych mnie nie przekonuje. Moze to przez ten pijacko-czerwononosowy-tlustawy wyglada... sama nie wiem. Szkot ma kilka bardzo duzych atutow. Przede wszystkim potrafi doskonale returnowac. Wiadomo, ze Stas ma drugie podanie bardzo slabe. Pierwsze solidne ale nie z obu stron. Jesli AM bedzie dobrze returnowac to Szwajcar moze miec duze problemy. Berdych jest przeciwienstwem Szkota. Gorzej returnuje, wali na pałe bez sensu pilki i ten mecz moze nie miec zadnego znaczenia dzis. Murray gra zupelnie inaczej i ten styl raczej nie powinien pasowac Wawrince. W przeszlosci rowniez to bywalo bo Wawa wygral z nim 5 razy tylko, ze 3 razy na cegle! Jedyna wygrana na hard to US Open wlasnie 2010:

Stanislas Wawrinka - Andy Murray 6-7(3) 7-6(4) 6-3 6-3

Dzis tak raczej nie bedzie, 5-setowki tez nie powinno byc, Andy 3-1 a moze nawet 3-0 kto wie...
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Wszystko się zgadza, ale mimo wszystko nie lekceważyłbym Szwajcara. Mimo że te trzy mecze wygrał na cegle, dwa na hardzie nie świadczy o jego wygórowanej formie. Bardziej patrzę na ten jego mecz, dzisiejszy. I formę obu zawodników. Andy w tym meczu musi udowodnić wiele w końcu rok temu wygrał ten turniej. Ale z meczu na mecz, jest coraz trudniej.. nie każdy wytrzymuje. Dajmy na to wczorajszy Ferrer, przegrał dwa sety, wiele osób już skreślało Ferrera, ja mimo to że słynny jest z niesamowitej walki nie spodziewałem się, że wygrywając dwa kolejne sety przez Hiszpana, tak łatwo da się przełamać w 5 secie.. ale dobra do rzeczy. Jednak stanę dalej przy swoim i wydaję mi się, że ten mecz nie będzie wyglądał monotonnie, Andy i Staś to nie lajkoniki w tym fachu i grać potrafią. Żaden z nich nie odpuści, raczej 3:0 dla Andiego nie będzie bardziej spodziewałbym się nawet w 1 secie Tiebreaka.. bo nie wierzę żeby w pierwszym secie były już przełamania. Wawrinka poprawił swój serwis, jest bardziej agresywniejszy w wymianach, ale Andy.. jego kondycja to co &#39;&#39;wyrabia&#39;&#39; na korcie budzi ogromny szacunek. Podoba mi się to, że biega do każdej piłki nie odpuszcza... ale jeśli Staś straci podanie, to Andy, już seta nie odpuści. Wiadomo, że mecz może być również underowy nie neguje tego, ale ten mecz to walka o bardzo ważne wejście do kolejnej fazy i wiedząc, że Andy musi bronić tytułu będzie pod lekką presją. Pamiętam mecz w Monte Carlo.. i jeśli miałbym porównywać formę wtedy Andiego taka jaka jest w tym turnieju w Nowym Jorku mogę śmiało stwierdzić, że cegła mu za bardzo nie leży. Stasiu wtedy robił z nim co chciał i Andy grał od niechcenia, dziś natomiast już inna nawierzchnia i inny prestiż. Zaryzykowałem pieniądze na Stasia, ale nie uważam żeby nie miał żadnych szans, bardziej twierdzę, że zawodnicy dadzą z siebie 200% i mecz nie będzie należał do krótkich a każdy widz, będzie zadowolony oglądając tą poezje tenisa. ;)
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Murray - Wawrinka typ 2 kurs 4.2 William Hill✅
Doszliśmy do ćwierćfinałów US Open dziś ciekawy mecz obrońca tytułu Murray spotka się z najlepszym ze Szwajcarów na chwilę obecna chociaż to brzmi dziwnie Wawrinką. Stasio próbuje dojść do ścisłej czołówki obecnie 10 miejsce w rankingu. Moje argumenty za Stasiem to gra Murraya ostatnio dość przeciętna w Cincinatti porażka z Berdychem który był w formie a w Nowym Jorku przegrał gładko z Wawrinką. Andy również nie błyszczał w Montrealu. W US Open również nie prezentuje formy jakiej można spodziewać się po obrońcy tytułu stracone sety z Istominem oraz Leonardo Mayerem o tym świadczą. Natomiast Wawrinka potrafi grac świetne mecze wszyscy zapewne pamiętają mecz z Djokovicem w Australian Open. Moim zdaniem kursy wystawione na ten mecz to lekka przesada. Bilans bezpośrednich meczów 8-5 dla Szkota ale należy pamiętać ,ze Szwajcar wygrywał już z Murrayem w 2010 roku. Moim zdaniem dziś również forma jest po stronie Wawrinki.
 
D 243

_danonek_

Użytkownik
Także jestem za typem na Wawrinkę. Grać Murraya po 1,25 jest bez sensu. Nie jest on tu w najwyższej dyspozycji. Na jego szczęście nie miał jeszcze rywala z górnej półki. Jak dla mnie forma Murraya jest porównywalna z turniejem w Montrealu gdzie odpadł po 2. setach z Gulbisem i Cincinatti gdzie też gładko przegrał z Berdychem. U Wawrinki natomiast widzę odrodzenie w tym turnieju i powrót do formy jaką prezentował na początku sezonu. Ja bym jednak mimo wszystko proponował typ Wawrinka +1,5 seta 2,55 w Unibet. Jeśli doszło by tutaj do 5. setówki to wskazanie na niezmordowanego Murraya(15-6 w 5. setówkach)✅
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Na prawdę nie polecam sugerować się słabszymi występkami Murraya w tym turnieju, w Cincinnati czy gdziekolwiek indziej, a tym bardziej traceniem przez niego setów. Murray jako jeden z nielicznych potrafi niespodziewanie wystrzelić w najważniejszych momentach wymazując całkowicie obraz wcześniejszych, słabych spotkań.
Wszystko w rękach samego Wawrinki, a nie w ewentualnej formie Andiego, bo ten grając słabo przez 2 sety, może zaprezentować istny &quot;world class&quot; w trzech kolejnych i wygrać mecz. W tym tkwi główny fenomen Szkota.
Szwajcar jak już pisałem posiada ogromny skill ofensywny i będąc pewnym na korcie bez wątpienia może dorównać Murrayowi w sposobie gry ,a tym bardziej dyktować warunki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom