>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mega bonus w unibet do zakladów sportowych....

A 861

amigo007

Użytkownik
SewerynKG ja bym jeszcze spróbował zadzwonić jutro do unibetu, i spróbować kulturalnie porozmawiać. Nie rzucaj piz**** i kur****, bo wtedy na pewno nic nie zdziałasz. Tylko niestety podejrzewam, że szary konsultant niewiele będzie mógł zdziałać. To jakaś góra podejmowała decyzje. Ale spróbować można. Jeśli nic nie będzie się dało zrobić, to pozostaje ci czekać na odpowiedź lga. Współczuję ci, bo podejrzewam jak sam bym się czuł jak nagle ktoś by mi zabrał 1000zł. Masakra... Powodzenia!
 
D 243

_danonek_

Użytkownik
są bardzo niekonsekwentni z tego co piszecie. Ja wpłaciłem 300 dostałem bonus 100% i też mi pierwsze typy nie weszły, z 600 zostało około 300 potem doszedłem do 450 i wypłaciłem. Kiedy po dokonaniu już obrotu spytałem chat czy nie anulują mi bonusa to oni odpisali, że nawet nie wiedza o jaki bonus mi chodzi, bo nie wyświetla się żebym miał jakiś bonus .No ale to było po obrocie. Fakt zrobiłem to jeszcze przed całą tą szopką kiedy blokowali konta. Wychodzi na to, że Ci którzy szybko to dostrzegli i błyskawicznie obrócili mieli po prostu farta
 
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik
Dzwonilem do nich i babka powiedziala, ze nie poczuwaja sie do opowiedzialnosci, ze to nie ich wina, ze regulamin im pozwala na cos takiego i nic nie moga zrobic... Coś mi jeszcze pozostaje poza LGA? angielski support?
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Coś mi jeszcze pozostaje poza LGA? angielski support?
support raczej nic nie da, bo to musi być dialog z kimś postawionym wyżej, aby zrozumiał sens tej sytuacji, bo ludzie z supportu są od tego żeby zbywać...;)
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Zgadzam się angielski support też nie pomoże. Pamiętam miałem sytuację z jakimś wcześniejszym bonusem. Zapomniałem o nim, i spóźniłem się kilka minut z aktywacją. Rozmowa z angielskim czatem nic nie dała, gość powiedział że choćby chciał to nic nie może zrobić. Czyli są tak samo bezradni. SewerynKG wniosek jest taki, że zostaje ci tylko LGA. Ale będzie ciężko.
 
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik
Już napisałem do LGA i ecogra.
Unibet miałem za porządnego bukmachera, nigdy z nimi nie było problemu, a teraz takie wałki kręcą. Jeszcze z każdym postąpili inaczej, jedni mogą dalej grać, a ja mam wielki problem. Jeszcze pani przez telefon mówiła, że to nie ich wina i postąpili uczciwie i wg. regulaminu i mogą nawet anulować mój każdy zakład. Przecież to ręce opadają
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
Lepiej nie wspominajcie nic o surkach bo tutejszy admin wam tak załatwi że unibet zgarnie wam całą kasę po blokuje konta
przeciez tu jakis zwykly user (a nie zaden admin ) napisal maila do unibetu ze ludzie kantuja obrot bonusu ????, chcwalil sie na jednej ze stron. szkoda ze nie doptal bana.
 
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik
Właśnie zadzwonił do mnie Pan z unibet i powiedział, że moja sprawa została przekazana gdzieś tam i będą jeszcze raz analizować sytuacje. Mówił, że jest dobrej myśli i decyzja będzie jeszcze dzisiaj. Mam nadzieje, że unibet zachowa się fair, bo mimo wszystko dalej chciałbym u nich grać.
sewerynKG, wyluzuj się.
Łatwo powiedzieć, wyluzuj się. Postaw się w mojej sytuacji ;) Czekamy na ruch unibet
 
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik
No i super ze sie rozwiazalo pozytywnie ???? Jednak dali nam zarobic ;] Czemu obrót az 10k ;&gt;?
Bo te 2000 które mi dodali jest jako bonus i obrót x5.

Przepraszamy, w wyniku pomyłki, najpierw w systemie bonusowym, a później w finansowym, zostałeś pozbawiony bonusu. Nie zrobiliśmy tego celowo, a żeby Ci to wynagrodzić, chcemy oddać 1991.13PLN i dodać od siebie resztę, dlatego suma którą otrzymujesz to 2000PLN.
Mamy nadzieję, że ten przykry incydent nie wpłynie na Twoją grę w Unibet i nadal będziesz mógł cieszyć się z gry z nami, a my z Twojej obecności w Unibecie.
Powodzenia!


Podziękowania dla Pana Piotra z Unibet, bo to chyba dzięki niemu udało się wszystko pozytywnie zakończyć.
 
F 3,5K

fanatyk_1984

Użytkownik
Dzien dobry. Z powodu bledu technicznego zmuszeni jestesmy zmienic regulamin korzystania z bonusu 100% od depozytu. W celu zaakceptowania nowego regulaminu prosimy o zalogowanie sie na stronie http://www.unibet.rox.pl a nastepnie potwierdzenie nowego regulaminu promocji.

ktos dostal cos takiego ??????????
&lt;/pre&gt;
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
cos dla poprawy humoru od firmy unibet:
Weź udział w naszej jak zawsze bezpiecznej promocji.
Po raz kolejny wracamy z ubezpieczonym zakładem na mecze Eliminacji Mistrzostw Świata 2014. Obstaw 4 mecze, w tym mecz Polski i ekscytuj się wynikami pozostałych trzech. Bo w naszym raczej nie powinno się nic dziać...
Euro 2012 PL Blaszczykowski
Szanse mamy czysto matematyczne, więc w przypadku tego spotkania nie ma co się napinać, ale chyba dawno nie widzieliśmy kadry w meczu Bez Ciśnień.
Postaw poczwórną kombinację na mecze Eliminacji MŚ (kupon musi zawierać zakład na mecz Polska - Czarnogóra), a my zwrócimy Ci Twoją stawkę jeśli jednego meczu nie wytypujesz poprawnie.

Jak to działa:
Zgłoś swój udział w promocji i postaw 20zł na przedmeczowy fourfold (poczwórna kombinacja) na mecze Eliminacji MŚ - w tym mecz Polska - Czarnogóra, a my wypłacimy 20 zł bonusu na Twoje konto jeśli jednego meczu nie wytypujesz poprawnie.
LUB
Zgłoś udział i postaw przez kanał mobile minimum 40zł na przedmeczowy fourfold (poczwórna kombinacja) na mecze Eliminacji MŚ - w tym mecz Polska - Czarnogóra, a my wypłacimy 40 zł bonusu na Twoje konto jeśli jednego meczu nie wytypujesz poprawnie.
Promocja tylko dla graczy z Polski!
Aby wziąć udział w promocji, należy się do niej zapisać wpisując poniżej nazwę użytkownika Unibet i klikając ‘Save’. Pamiętaj aby wpisać Nazwę użytkownika dokładnie tak, jak widnieje ona na Twoim koncie (wielkość liter ma znaczenie)
OPT IN BOX HERE PLEASE - ID: 383
Powodzenia!

Warunki promocji:
Fourfold musi zostać postawiony między godz. 00:01 CET we wtorek 3 września a 20:44 CET w piątek 6 września 2013.
Aby zostać uczestnikiem, należy zgłosić swój udział w promocji, wpisując swoją nazwę użytkownika Unibet i klikając &#39;Save&#39;.
Fourfold może zawierać tylko mecze Eliminacji MŚ. Każdy kupon musi zawierać zakład na mecz Mołdawia - Polska.
Zakłady LIVE nie biorą udziału w promocji.
Tylko pierwszy przedmeczowy fourfold za min. 20PLN / 40PLN w okresie promocyjnym będzie brany pod uwagę w promocji.
Zwrot w wysokości 20PLN przysługuje graczom, którzy zawierają zakład przez komputer.
Zwrot w wysokości 40PLN przysługuje graczom, którzy zawierają zakład przez mobile.
Bonus 20/40PLN będzie dodany na konta użytkowników w poniedziałek, 9 września 2013 i musi zostać obrócony 5 razy zanim będzie mógł zostać wypłacony.
Jeśli masz aktywny bonus na swoiom koncie, musisz najpierw wypełnić warunek obrotu aktywnym bonusem. Jeśli chcesz otrzymać bonus 20/40PLN przed wypełnieniem warunku obrotu aktywnym bonusem, musisz anulować aktywny bonus.
Bonus 20/40PLN będzie ważny przez 30 dni.
Gracze muszą mieć 3 poprawne typy na poczwórnym kuponie aby dostać bonus.
1 bonus na gracza.
Unibet zastrzega sobie prawo do wycofania lub zmiany warunków promocji w dowolnym momencie.
Zasady ogólne Unibet obowiązują.
Co do tej promocji tj bardzo latwo wystarczy zagrac 3 pewniaki rosja,turcja,ukraina i z polski meczu co chcecie ja dalem x2....Powodzenia
Tylko jest jedno ale nie ma sie gdzie zapisac do tej promocji jak zwykle bede musial dzwonic....Tumany.....
 
Do góry Bottom