>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Weryfikacja wypłaty

K 0

kepol

Użytkownik
Witam, więc mam zamiar przenieść się na Tobet&#39;a lecz gdy czytam o tej monotonnej weryfikacji konta to czy się opłaca? W dodatku mieszkam u rodziców więc nie posiadam rachunków za media itp.

Proszę o szybką odpowiedź
Pozdrawiam.
 
Y 23

yapa

Użytkownik
skan dowodu + screen konta mb + wyciąg w pdf z banku
jak coś odrzucą piszesz na liveczata i załatwisz bez problemu
 
K 15

kamil82

Użytkownik
Jest jeszcze łatwiejszy sposób: skan dowodu (strona ze zdjęciem) &lt;1dokument&gt; + screen konta MB &lt;2dokument&gt; + skan dowodu (strona z adresem) &lt;3dokument&gt;. Ja tak właśnie wysłałem i po chwili konto było zweryfikowane. Pozdrawiam
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Ja dołączam do grona weryfikowanych.Najlepsze jest to,że w listopadzie wypłacałem kasę od nich i żadnej weryfikacji nie było.Coś mi się zdaje,że weryfikują tylko tych co na duży plus wychodzą.

Wysłałem im żądane dokumenty i czekam.Ale te ich wymagania to takie chamskie naruszanie prywatności że szok.Po co im np wyciąg bankowy czy skan karty debetowej którą wpłacałem kasę?! Prawda jest taka według mnie,że chcą po prostu utrudnić tą weryfikację z nadzieją że nie wyślesz jakichś dokumentów i po tych 30 dniach zwrócą ci jedynie wpłaconą kwotę,a wygrane skasują.Przecież jak wpłacam kasę kartą,to oni mają na swoim koncie bankowym dane tej operacji i co za tym idzie moje dane i mój adres.
Normalna weryfikacja kiedyś polegała na przesłaniu skanu dowodu.I tak powinno być,bo tam są zawarte wszystkie dane o osobie.A teraz te szopki w ich wykonaniu działają tylko na ich niekorzyść.A szkoda bo ofertę zakładów zawsze mają fajną,chociażby na mój ulubiony żużel.
 
Z 2

zukiero

Użytkownik
skan dowodu + screen konta mb + wyciąg w pdf z banku
jak coś odrzucą piszesz na liveczata i załatwisz bez problemu
Bzdura. Złodzieje nie odpisują na maile, albo rzucają szablonami &quot;prosze czekać&quot;
Liveczat? hahhahahahahha od 3 tygodni wchodze po 100 razy dziennie i jeszcze nie widziałem, zeby był dostępny, wiec daruj sobie te ściemy.
Z nimi niczego nie zalatwisz bez problemu, chyba że wpłatę.
 
S 0

streiber

Użytkownik
Witam i przestrzegam. Zmabgam sie od prawie 3-tygodni z weryfikacja konta w TOBET. Ozstal mi dowoód wpłaty ale tutaj sa katastfofalne problemy. Weryfikacja zaczęła sie jak nagle udało mi sie ugrac troche kasy a gram dosłownie wszystko od krykieta po ligi indyjskie w nogę. Wysyłałem juz im kilka razy dowody wpłaty. Wczoraj poszedłem do banku PKO BP i wziąłem info o tym, że jestem właścicielem swojego konta bankowego-potwierdzenie. Zeskanowałem i odrzucili mi to. Śmieszna sprawa bo nie wiem, jaki teraz dac inny dokument jak to byla firmówka banku z pieczatkami. Nie uzywam konta internetowego bo boje sie tego typu konta. Wpłacam więc w innym banku gdzie jak wpłace przelewem przed godzina 12 to o 17 mam juz kase na koncie. Wziąłem zaswiadczenie z tego banku poświadczajace o mojej wpłacie w takim i takim dniu z pieczatkami banku. I co? Nie przyjeli tez tego dokumentu. Sam nie wiem co jeszcze mam zrobic i jaki dodatkowy dokument wpłaty przesłac-jak zrobiłem już wszystko. Zauważyłem jedno-dopóki przegrywasz w TOBET jest OK, ale jak juz zaczynasz wygrywac robi sie problem. Gram w TOBET juz ponad 5-lat ale tak się szanuja stałych Klientów. Przestrzegam i apeluje do TOBET-szanujcie klientów, bo jak ich nie bedzie to nie będzie i Was!!! Pozdrawiam kolegów z bukmacherki-obyscie nie mieli takich problemów-streiber.
 
tobet.com 55

tobet.com

Użytkownik
Witam i przestrzegam. Zmabgam sie od prawie 3-tygodni z weryfikacja konta w TOBET. Ozstal mi dowoód wpłaty ale tutaj sa katastfofalne problemy. Weryfikacja zaczęła sie jak nagle udało mi sie ugrac troche kasy a gram dosłownie wszystko od krykieta po ligi indyjskie w nogę. Wysyłałem juz im kilka razy dowody wpłaty. Wczoraj poszedłem do banku PKO BP i wziąłem info o tym, że jestem właścicielem swojego konta bankowego-potwierdzenie. Zeskanowałem i odrzucili mi to. Śmieszna sprawa bo nie wiem, jaki teraz dac inny dokument jak to byla firmówka banku z pieczatkami. Nie uzywam konta internetowego bo boje sie tego typu konta. Wpłacam więc w innym banku gdzie jak wpłace przelewem przed godzina 12 to o 17 mam juz kase na koncie. Wziąłem zaswiadczenie z tego banku poświadczajace o mojej wpłacie w takim i takim dniu z pieczatkami banku. I co? Nie przyjeli tez tego dokumentu. Sam nie wiem co jeszcze mam zrobic i jaki dodatkowy dokument wpłaty przesłac-jak zrobiłem już wszystko. Zauważyłem jedno-dopóki przegrywasz w TOBET jest OK, ale jak juz zaczynasz wygrywac robi sie problem. Gram w TOBET juz ponad 5-lat ale tak się szanuja stałych Klientów. Przestrzegam i apeluje do TOBET-szanujcie klientów, bo jak ich nie bedzie to nie będzie i Was!!! Pozdrawiam kolegów z bukmacherki-obyscie nie mieli takich problemów-streiber.
steiber wyślij mi swój login na priv, postaram się pomóc
 
M 0

marcin1982

Użytkownik
ja mam podobny problem - tyle, że nie brałem zaświadczeń z banku, ale chodzi o to samo - identycznie jak przegrywałem i dopłacałem kasę to było ok a jak chciałem wypłacać to problem. Czy ja również mogę uzyskać pomoc od użytkownika TOBET
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Dzisiaj mnie równiez poprosili o weryfikacje wyslalem dokumenty, pozniej zobaczylem co Wy pisecie i się mega przestraszyłem bo buki potrafią krecic. ALE TOBET NIE. Zwefyfikowali mi konto w ciagu gdziny!!! Wysłalem 3 dokumenty, z MB im chcieli profil a nie strone głowna, wysłalem im to i po 10min e-mial, ze konto zwefikowane i gra muzyka. Wyslijcie im dokładnie to co piszą a nie piszecie głopoty. Tobet w 100% moge polecic, bo mega szyba wefikacja!
 
M 0

marcin1982

Użytkownik
może z MB nie robią problemów - może jest problem jak sie wpłaca przelewem bankowym lub przelewem 24. Ok piszesz żęby wysłac co piszą - piszą żeby wysłać potwierdzenie ostatniej wpłaty do nich więc wysyłam potwierdzenie i piszą że nie przeszedłem weryfikacji. To co byś wysłał za drugim razem?
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Dzisiaj mnie równiez poprosili o weryfikacje wyslalem dokumenty, pozniej zobaczylem co Wy pisecie i się mega przestraszyłem bo buki potrafią krecic. ALE TOBET NIE. Zwefyfikowali mi konto w ciagu gdziny!!! Wysłalem 3 dokumenty, z MB im chcieli profil a nie strone głowna, wysłalem im to i po 10min e-mial, ze konto zwefikowane i gra muzyka. Wyslijcie im dokładnie to co piszą a nie piszecie głopoty. Tobet w 100% moge polecic, bo mega szyba wefikacja!
Zgadzam się z tobą Widzu u mnie sytuacja wyglądała tak że miałem 0 zł na koncie tobet i przyszedł do mnie email że muszę konto zweryfikować a żadnej wypłaty nie robiłem, wysłałem im skan prawka, screen profilu na mb oraz screen danych z konta bankowego po godzinie przyszło info że konto zweryfikowane. Oni wyrywkowo weryfikują mnie dopiero po ponad roku zweryfikowali.
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
może z MB nie robią problemów - może jest problem jak sie wpłaca przelewem bankowym lub przelewem 24. Ok piszesz żęby wysłac co piszą - piszą żeby wysłać potwierdzenie ostatniej wpłaty do nich więc wysyłam potwierdzenie i piszą że nie przeszedłem weryfikacji. To co byś wysłał za drugim razem?
Tobet nie ma opcji przelewy24 tam w zakładce p24 we wpłatach jest przelewy24 by moneybookers czyli tak naprawdę moneybookers wpłacasz na tobet. Odemnie nie chcieli potwierdzenia ostatniej wpłaty ponieważ wpłacałem mb w emailu z prośbą o weryfikację pisze coś takiego
- w przypadku dokonania płatności Szybkim Przelewem Bankowym lub metodą Instant Bank Deposit, prosimy o przesłanie potwierdzenia dokonania ostatniej wpłaty
Jeżeli nie chcą ci zaakceptować potwierdzenia wpłaty napisz do supportu i się zapytaj dlaczego nie chcą ci zaakceptować potwierdzenia, nie wysyłał bym im drugi raz tego samego potwierdzenia dopóki nie odpowiedzą ci jaki jest powód niezaakceptowania skanu potwierdzenia wpłaty .
 
M 0

marcin1982

Użytkownik
plan fajny tyle, że piszę do nich od półtora miesiąca zarówno na polskiego supportera jak i angielskiego oraz dodaję komentarz przy przesyłaniu dokumentów. I ciszaaaaa......nic nie odpisują. Hmm wydaje mi się, że przez moneybokers nie wysyłałem ale - na wszelki wypadek prześlę skan profilu - może to coś da ???? bo szybkie przelewy robiłem
 
M 0

marcin1982

Użytkownik
ok zwracam część dobrego imienia Tobeta. Chodziło o przesłanie skanu z moneybookers. Ale że 1, 5 miesiąca do nich pisałem i nic nie odpisywali dalej twierdze, że żenada. No ale najważniejsze konto zweryfikowane pozytywnie.
Dzięki za pomoc
 
Do góry Bottom