>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Olo

olo 2,2K

olo

Użytkownik
05.07, 20:15
USA U19 -28.5 - Kanada U19 1.85
Titanbet
4/10
Kanada +35.5 1.94
Marathon
4/10
Taki tam przedział, dla mnie 7 punktów to sporo.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Czerwiec
Podane: 22
Trafione: 10
Zwroty: 0
Stawki: 38.5
Zysk: -7.565
Yield: -19.9%

2013 póki co
Podane: 54
Trafione: 26
Zwroty: 1
Stawki: 128.5
Zysk: 68.333
Yield: 53.17%
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Dziś, 12:00
Andorra U18 - Monaco U18 -3.5 1.9 ⛔
Betcity
2/10
Warte ze 4 nawet.
17.07.2013 vs AND [W] 77-61
Było więc 3 dni temu 16 punktów, a teraz 4 nie zrobią :?:
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Dziś, 19:30
Real Sociedad -1.5 2.15 ✅
Betcity
4/10
Irun ma tylko 10 profesjonalnych piłkarzy, reszta to amatorzy. 4 z zeszłego sezonu, 6 nowych:
Para el choque de esta tarde, Sergio Francisco sólo podrá contar con diez jugadores de la primera plantilla. Los cuatro que siguen de la temporada pasada, Otermin (portero), Piette (lateral derecho), Valín (pivote o central) y Juan Domínguez (centrocampista o delantero), y las seis nuevas incorporaciones.
Eneko Romo e Iñaki Goikoetxea se volverán a vestir con la casaca txuribeltz tras sendas aventuras lejos del Stadium Gal, mientras que Iker Rodellar, Lander Gabilondo, Aimar Sagastibeltza y Mikel Azkoiti debutarán como unionistas. En resumidas cuentas, Sergio Francisco tiene a su disposición un portero, tres defensas, cinco centrocampistas y un delantero.
Tutaj info:
http://real-sociedad.diariovasco.com/noticias/2013-07-24/real-union-solo-podra-20130724.html
Sociedad w towarzyskim remis z Tuluzą niedawno. Irun to oczywiście niższy level.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
I jeszcze jedno nie do końca z mojej działki, ale myślę, że warto.
25.07, 2:30
Nacional-AM - Ponte Preta 2.88 ✅
Marathon
1/10
Nacional-AM DNB 2.10 ✅
PaddyPower
3/10
Pierwszy mecz to 1:0 dla Nacionalu na wyjeździe.
Ponte tutaj gra rezerwą generalnie.
NATIONAL-AM: Igor; Erick, Ediglê, Rafael Morisco and Bigu; Denis, Roberto Dynamite, and Danilo Felipe Rios, Cristiano and Leonardo-Technical: Adherbal Lana.
BRIDGE BLACK: Daniel, Cesar, Gustavo Silva and Raphael; Luis Advíncula, Xaves, Paulo Roberto, Adrianinho, Rafinha and Rodrigo Biro; Dennys - Coach: Rodrigo Carpegiani (Auxiliary)
Generalnie szykują się na ligowy mecz z Santosem, bo bardzo punktów im trzeba. Kilku tu w ogóle debiutuje w ekipie. Dla Gustavo to pierwszy mecz po długiej kontuzji.
Także Ponte Preta się skupia na lidze, dla Nacionalu to spora szansa pokazania się, także myślę, ze zepną poślady i u siebie ogarną.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
28.07, 23:30
River Plate DNB - Racing 1.62
Bet365
5/10
Racing grał wczoraj sparing z Gimnasią La Plata, przegrał 0:2. Składem grali stosunkowo mocnym:
RACING: Sebastián Saja; Iván Pillud, Esteban Saveljich, Matías Cahais y Gonzalo García; Agustín Pelletieri y Lucas Bareiro; Rodrigo De Paul y Roger Martínez; Ricardo Centurión y Luciano Vietto
Cambios en RACING: Nelson Ibáñez por Saja; Ismael Quilez por Pillud, Rodrigo Paillaleff por Pelletieri y Mario Regueiro por Vietto.
Dziś sparing z River, na Monumental, tylko publiczność gospodarzy będzie, także doping fest. To ostatni mecz przed sezonem, także River wychodzi mocną ekipą:
¿Los 11? Barovero; Maidana, Pezzella, Alvarez Balanta; Sánchez, Ledesma, Ponzio, Vangioni; Fabbro, Lanzini; Luna.
También fueron citados: Chichizola, Mercado, Kranevitter, Carbonero, O. Ferreyra, Rojas y Andrada.
Generalnie River powinno tutaj wygrać spokojnie dość wg mnie. W kwietniu przy pełnych składach 2:0 wyjazdowe River z Racingiem. Ja się jednak zabezpieczam DNB tak dla pewności.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Dziś, 18:30
Hallescher - Hannover 96 1.44
Bet365
3/10
Hallescher - Hannover 96 -1 1.72
Marathon
1/10
Hallescher to drużyna z 3 bundesligi. Zaczęli już sezon, mają na swoim koncie 2 porażki, 0:1 i 0:3. Ta druga porażka w sobotę, mamy poniedziałek. Mecz generalnie charytatywny, także atmosfera piknikowa na trybunach będzie, no i nie wierzę za bardzo, że gospodarze wyjdą jakimś mocnym składem. W końcu trzeba się już na lidze skupić, bo ledwo początek, a już gonić trzeba.
Co do Hannoveru to tak:
Die 96er haben im heißen Trainingslager in Stegersbach viele intensive Einheiten absolviert, sich den Feinschliff für die kommende Saison geholt und die großen Verletzungssorgen der vergangenen Wochen glücklicherweise weitesgehend überwunden. Nach der Rückkehr einiger Leistungsträger wie Leon Andreasen oder Christian Schulz im Test gegen Kasimpasa sind auch Hiroki Sakai und Leonardo Bittencourt auf der Zielgeraden ihrer Genesungsphase. Das lässt hoffen, dass die Roten das finale Vorbereitungspiel vor dem Saisonstart mit einem nahezu kompletten Kader optimal nutzen können.
Na co translator mówi, że mieli troche kłopotów z kontuzjami, ale już prawie zażegnane. Andreasen i Schulz już wrócili, Bittencourt i Sakai już też prawie naprawieni.
This gives us hope that the Reds can use the final warm-up match before the start of the season with an almost complete squad perfectly.
A trener mówi, że to dla nich ważne spotkanie, bo chcą wyjść mocnym składem, żeby sprawdzić wszytko przed pucharowym meczem z Viktorią Hamburg.
Także jak trener tak mówi i jak mają wyjść mocnym składem no to ja w to wchodzę.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Lipiec
Podane: 9
Trafione: 5
Zwroty: 2
Stawki: 27
Zysk: 8.5
Yield: 31.48%

Cały 2013:
Podane: 63
Trafione: 31
Zwroty: 3
Stawki: 155.5
Zysk: 76.833
Yield: 49.41%
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
04.08, 00:00
Wilstermann -1 - Real Potosi 1.75
Marathon
2/10
Wilstermann -1 EH 2.50
Paddy
2/10
Wilstermann -2 3.40
Marathon
2/10
Wilstermann 1.50
WillHill
6/10
http://www.jornadanet.com/n.php?a=92813-1
http://www.late.com.bo/real-potosi-enviara-solo-siete-jugadores-a-cocha/
Potosi ma za sobą mecz z Universidad de Chile i przed sobą kolejny, czasu mało, więc lecą do Chile wcześniej. Mają pewne zawieszenia itp, a liga nie pozwoliła przełożyć meczu, także wysyłają siedmiu graczy, z których więszkość to młodziki. Oczywiście jak jeden wyleci albo nie dogra to będzie walkower, bo tak mówi ich liga, ale kurde, grać 11 na 7 przez 90 minut to wg mnie muszą tutaj strzelić im co najmniej ze 3.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
04.09, 14:30
Turcja najwięcej punktów 1 dnia 10.00
WH
1/10
Izrael najwięcej punktów 1 dnia 7.00
WH
1/10

Koszykówka &gt; Eurobasket 2013 &gt; Eurobasket 2013 - Daily Specials 4th Sep - Wszystkie zakłady
Turcja gra z Finlandią, Izrael z Wielką Brytanią. Wg mnie 2 najgorsze defensywy turnieju. Brytania ze swoimi brakami jest słabiutka, regularnie w sparingach tracili po 85 punktów. A Izrael rzucać potrafi przecież, mają Casspiego, Eliyahu, Halperina i innych. Wg mnie Izrael może się tutaj pokusić o 85 punktów. Finlandia z kolei potrafiła i ponad 100 stracić w sparingach. Turcja rzucać również umie, może nie mają jakiejś mega paki, ale no powinni również ok 85 rzucić Finom.
Mocniejsze ofensywy, czyli np Grecja, Hiszpania czy Francja mają ciut lepszych rywali, no i oni muszą umiejętnie rozkładać siły od początku, bo wiedzą, że daleko zajdą. A Turcja czy Izrael to ciut inna sytuacja. Wg mnie warto spróbować po takich kursach.

Omri Casspi najlepszym strzelcem EuroBasketu 126.00
Bet365
0.5/10
Wg mnie warto spróbować.
Izrael powinien z grupy wyjść wg mnie, nie będzie mega łatwo, ale powinni. Z Francją plecki, wiadomo, z Brytanią powinno być izzunia, z Belgią bez Lojevskiego też raczej bez kłopotów. A z Ukrainą i Niemcami co najmniej 1 wygrana powinna być, no i mamy wyjście z grupy. A w drugiej rundzie też przecież ekipy bez żelaznej defensywy - Litwa, Bośnia, Macedonia, Serbia, któreś z tych zapewne. Casspi w sparingach Izraela rzucał niemało, na turnieju też powinien być wiodącą postacią. Ok, swój prime w NBA ma za sobą, ale na europejskie warunki to nadal bardzo fajny gracz.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
08.09, 00:00
Club America - Monterrey 1.75
Bah, SB
4.5/10
America to lider, 6 spotkań, 16 punktów, bramy +11.
Monterrey 8 spotkań, 7 punktów, bramy -4.
W Monterrey będą braki, bo były powołania na kadre. Nie zagrają:
Jonathan Orozco (bramkarz, 7/0), Severo Meza (obrońca, 8/0), Hiram Mier (obrońca, 6/0), Jesús Zavala (pomocnik, 8/1), José María Basanta (obrońca, 8/0, kapitan), Humberto Suazo (napastnik, 8/4).
A dodatkowo Delgado (napastnik, 6/0) jeszcze nie doleczył kontuzji. Widać więc, że obrona prawie całkowicie zdekompletowana, brak strzelców 4 z 5 bramek w tym sezonie.
America też ma braki, ale dużo mniejsze, bo:
Jimenez (napastnik, 6/4), Rodriguez (obrońca, 6/1).
Generalnie są inni zawodnicy, którzy strzelają, obrona prawie pełna. Forma jest, powinno być dość spokojnie.
 
Do góry Bottom