>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Dyskusje o Premier League

Status
Zamknięty.
T 26

tomek10

Użytkownik
Dziwi mnie taki ruch transferowy Bent potrafił zrobić różnicę z Benteke był bardzo groźny, Konflikt ze szkoleniowcem to konflikt ale Aston za tego gracza zapłaciło sporą sumę....
Słabo orientujesz się w temacie, bo Bent razem z Benteke grał bardzo mało (a już na pewno nie robił różnicy, bo był po prostu słabiutki w tym sezonie). Konflikt z Lambertem jest raczej o to, że Bent chciałby więcej grać, dlatego odchodzi do Fulham. Ja osobiście nie jestem fanem angielskiego napastnika, poza nosem do strzelania bramek ten piłkarz posiada bardzo małe umiejętności. U takich trenerów jak Steve Bruce, czy żałosny Alex McLeish to przechodzi, ale Lambert ceni sobie inne wartości i u niego takie drewna typu Bent nie mają racji bytu.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Źródło: Southampton FC ( oficjalne konto Twitter)
27-letni napastnik AS Roma Pablo Osvaldo podpisał czteroletni kontrakt z angielskim Southampton.
A co tam, kwota transferu opiewa na około 15 mln funtów. Ciekawe...
Jak na początku poprzedniego sezonu właściciel Świętych mówił, że w ciągu 3-4 lat ta drużyna zagra w Lidze Mistrzów, a minimum w LE to pukałem się w czoło. A tu solidna paka się buduje w ekipie Southampton. Jak Pochettino dadzą w spokoju popracować, to Święci mogą być cholernie mocną ekipą bo to już w poprzednim sezonie były mecze które miło było obejrzeć.
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Scott Parker trafi do Fulham
Scott Parker zdecydował się zrezygnować z transferu do Queens Park Rangers. 32-letni pomocnik wybrał zamiast tego ofertę Fulham. Oznacza to, że w rozpoczętym właśnie sezonie będziemy oglądać go nadal na boiskach angielskiej Premier League.
Jak donosi Sky Sports, Parker ustalił już z The Cottagers 3-letnią umowę, a jego transfer zostanie sfinalizowany po przejściu testów medycznych.
Zawodnik ten rozegrał 34 mecze w barwach Tottenhamu. Ze względu na kontuzje stracił jednak miejsce w pierwszym składzie.
- Wprost nie mogę doczekać się wtorkowego poranka, gdy spotkam się na treningu z nowymi kolegami - powiedział Parker w rozmowie z dziennikarzami.
anglia.goal.pl
 
staleczka1947 34

staleczka1947

Użytkownik
No,to &quot;Święci&quot; będą walczyć o Puchary. Bardzo fajny skład stworzyli na ten sezon,no i przecież jest,to drużyna w której Polak broni.
Parker jest,także ciekawym transferem. Przed kontuzją prezentował się dobrze,mimo 32 lat na karku myślę,że pokaże jeszcze swoje umiejętności. Fulham,także zbudowało ciekawy skład.
Szykuje się bardzo ciekawy sezon ????
 
Z 610,3K
Cissokho wypożyczony z Valencii do Liverpoolu
Piłkarz Valencii Aly Cissokho przez najbliższy sezon będzie występował w barwach Liverpoolu. Klub angielskiej ekstraklasy poinformował o wypożyczeniu francuskiego obrońcy na oficjalnej stronie internetowej.


- Zawsze marzyłem o tym, aby któregoś dnia dołączyć do naprawdę legendarnego zespołu. Miałem zaszczyt grać dla kilku świetnych ekip w przeszłości, a podpisanie kontraktu z Liverpoolem jest czymś fantastycznym - powiedział 25-letni były zawodnik m.​in. Porto, z którym w 2009 roku zwyciężył w rozgrywkach ekstraklasy Portugalii oraz sięgnął po krajowy puchar.
Tego lata do The Reds dołączyli także belgijski bramkarz Simon Mignolet, obrońca z Wybrzeża Kości Słoniowej Kolo Toure oraz Hiszpanie Luis Alberto i Iago Aspas.
W sobotę na inaugurację sezonu 2013/14 Premiership Liverpool pokonał 1:0 Stoke City.

Źródło: PAP
 
krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
Oficjalnie: Chelsea porozumiała się z Willianem i Anżą

Chelsea oficjalnie poinformowała o osiągnięciu porozumienia z Willianem i jego klubem Anżą Machaczkała w sprawie transferu brazylijskiego pomocnika. Finalizacji transakcji uzależniona jest od tego, czy zawodnik otrzyma pozwolenie na pracę. Decyzja w tej sprawie zapadnie w środę.

25-letni Brazylijczyk był także łączony z przenosinami do Tottenhamu Hotspur i Liverpoolu. Menedżer Chelsea Jose Mourinho, podczas piątkowej konferencji prasowej poinformował jednak, że Willian zdecydował się na przenosiny na Stamford Bridge.

Brazylijczyk do Europy przyjechał w 2007 roku, przechodząc z Corinthians Sao Paulo do Szachtara Donieck. W ukraińskiej drużynie grał do końca 2012 roku. W styczniu, za 35 milionów euro przeszedł do Anży.
goal.pl
 
challenger 11,7K

challenger

Forum VIP
West Bromwich Albion wypożyczyło Scotta Sinclaira z Manchesteru City do końca obecnego sezonu z możliwością transferu definitywnego.
Wypożyczenie 24-latka zostało sfinalizowane po tym, jak pomyślnie przeszedł on testy medyczne. Będzie grał w koszulce z numerem 10 na plecach. Sinclair przybywa do klubu ze sporym doświadczeniem nabytym w takich klubach jak Chelsea, Swansea i Wigan.

Steve Clarke, menadżer WBA, dobrze wie na co go stać, ponieważ miał możliwość obserwować go, gdy jeszcze pracował w sztabie szkoleniowym Chelsea.

- Scott rozumie, że musi grać w piłkę i dobrze będzie pracować z nim kolejny raz. On czuje, że to jest odpowiedni klub dla niego w tym momencie kariery. Jest typem gracza, którego brakowało nam w drużynie. To typowy skrzydłowy, który jest szybki, bezpośredni i zdobywa bramki. Może grać zarówno z lewej jak i z prawej strony, co zwiększa nasze możliwości w ataku. Znam go dobrze i wiem, że da z siebie 100% podczas gry dla naszego zespołu. On jest sfrustrowany, ponieważ nie dostawał szans na grę w Manchesterze City w poprzednim sezonie i mam nadzieję, że wyładuje tą frustrację na obrońcach Premier League w obecnych rozgrywkach - powiedział Steve Clarke.

Na temat nowego zawodnika wypowiedział się także dyrektor sportowy Richard Garlick:

- On miał frustrujący czas w Manchesterze, jednak nie możesz wątpić w jego jakość, ponieważ pokazał ją nie raz w przeszłości. Jest młody, głodny gry i po prostu chce spędzać czas na boisku. On lubi klub, zawodników i trenera. Mam nadzieję, że wniesie do zespołu sporo jakości. To jest gracz, który wzbudzi podziw u fanów - zakończył Garlick.
Źródło: transfery.info
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Jest Transfer Arsenalu ???? .
Mathieu Flamini związał się trzyletnią umową z Arsenalem.
Francuz po pięciu latach gry w barwach Milanu powrócił na Emirates Stadium. 29-letni pomocnik w Arsenalu występował w latach 2004-08, rozgrywając w sumie 153 oficjalnych spotkań.
W minionym sezonie trzykrotny reprezentant Francji, który swą profesjonalną karierę zaczynał w Marsylii, zdobył cztery bramki w 18 meczach Serie A.
eurofutbol.pl
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Eto&#39;o w Chelsea!​


Chelsea Londyn poinformowała za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej o zakontraktowaniu Samuela Eto&#39;o. Kameruńczyk podpisał kontrakt z londyńskim klubem na najbliższy rok.

- Jestem bardzo zadowolony, że mogę kontynuować karierę w tym miejscu i nie mogę się doczekać pierwszego występu. To nie była to dla mnie trudna decyzja. Widziałem możliwości Chelsea, dodatkowo klub zatrudnił Jose Mourinho tak więc kiedy pojawiła się propozycja, z radością ją zaakceptowałem - oświadczył były napastnik Realu Mallorcy, Barcelony, Interu Mediolan i ostatnio Anży Machaczkała.

Kameruńczyk na zasadzie wolnego transferu trafił na Stamford Bridge. W trwającym sezonie Eto&#39;o w sześciu spotkaniach zdobył dwa gole. Przez ostatnie dwa sezony w klubie z Dagestanu trafiał do siatki 23 razy w 47 występach ligowych.

Wcześniej Eto&#39;o miał już okazję współpracować z Jose Mourinho. Kameruńczyk w latach 2009-2011 występował w Interze prowadzonym przez Portugalczyka i sięgnął pod jego wodzą po Puchar Ligi Mistrzów. Wcześniej najważniejsze klubowe trofeum w Europie zdobywał dwukrotnie z Barceloną.

angliagoal.pl
 
challenger 11,7K

challenger

Forum VIP
AS Roma potwierdziła na swojej oficjalnej stronie internetowej sprzedaż Argentyńczyka Erika Lameli do angielskiego Tottenhamu.
&quot;AS Roma osiągnęła porozumienie z Tottenhamem Hotspur w sprawie sprzedaży Erika Lameli za kwotę 30 milionów euro. Umowa przewiduje także bonus w wartości 5 milionów euro wypłacony w zależności od liczby występów w angielskim klubie&quot; - to oficjalne oświadczenie klubu ze stolicy Włoch.
Cała saga transferowa związana z Lamelą rozpoczęła się kilka tygodni temu. Jedynym poważnym kandydatem na jego zatrudnienie od początku był Tottenham, który mógł sobie pozwolić na jego zakup dzięki pieniądzom zarobionym na sprzedaży Garetha Bale&#39;a do Realu Madryt.
21-letni Lamela grał w drużynie Romy przez 2 lata. Szczególnie ostatni sezon był dla Argentyńczyka bardzo udany - w 33 meczach ligowych strzelił aż 15 bramek.

Źródło: transfery.info
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Eto&#39;o w Chelsea!​


Chelsea Londyn poinformowała za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej o zakontraktowaniu Samuela Eto&#39;o. Kameruńczyk podpisał kontrakt z londyńskim klubem na najbliższy rok.

- Jestem bardzo zadowolony, że mogę kontynuować karierę w tym miejscu i nie mogę się doczekać pierwszego występu. To nie była to dla mnie trudna decyzja. Widziałem możliwości Chelsea, dodatkowo klub zatrudnił Jose Mourinho tak więc kiedy pojawiła się propozycja, z radością ją zaakceptowałem - oświadczył były napastnik Realu Mallorcy, Barcelony, Interu Mediolan i ostatnio Anży Machaczkała.

Kameruńczyk na zasadzie wolnego transferu trafił na Stamford Bridge. W trwającym sezonie Eto&#39;o w sześciu spotkaniach zdobył dwa gole. Przez ostatnie dwa sezony w klubie z Dagestanu trafiał do siatki 23 razy w 47 występach ligowych.

Wcześniej Eto&#39;o miał już okazję współpracować z Jose Mourinho. Kameruńczyk w latach 2009-2011 występował w Interze prowadzonym przez Portugalczyka i sięgnął pod jego wodzą po Puchar Ligi Mistrzów. Wcześniej najważniejsze klubowe trofeum w Europie zdobywał dwukrotnie z Barceloną.

angliagoal.pl

Genialna wiadomość dla fanatyków Chelsea. To dalej wielki gracz. Posiada w swoich nogach niesamowity &#39;arsenał broni&#39; Szybki, dynamiczny utalentowany dobry technicznie przyda się w Chelsea. Drugi &#39;Drogba&#39;! ????

W końcu coś ruszyło w okienku i tak jak mówiłem, że to nie koniec transferów będzie, a tu bach.. Samuel, już w Londynie! Nic tylko czekać na jego debiut! :cool:
 
challenger 11,7K

challenger

Forum VIP
Christian Eriksen jest kolejnym nabytkiem Tottenhamu. Londyński klub potwierdził pozyskanie środkowego pomocnika z Ajaksu Amsterdam.
Reprezentant Danii w Amsterdamie grał od 2008 roku, gdy trafił tam z Odense. W Eredivisie od tego czasu zdążył rozegrać 161 meczów i strzelić 33 bramki.

Za 21-letniego Eriksena Holendrzy otrzymają 11 milionów funtów, tym samym letnie wydatki Tottenhamu osiągnęły już poziom niesamowitych 110 milionów funtów.

To trzecia dzisiaj potwierdzona transakcja Tottenhamu. Dzień rozpoczęto od potwierdenia zakontraktowania stopera Vlada Chiricheșa, potem przyszedł czas na rekord transferowy klubu - Erika Lamelę, aby zakończyć wieczornym podpisaniem umowy z Eriksenem. Jeżeli wszystko przebiegło pomyślnie dla Andre Villasa-Boasa, Rumun i Argentyńczyk będą mogli zadebiutować już w niedzielnych derbach Londynu z Arsenalem, gdyż kadrę było trzeba zgłosić do piątkowego południa.

Transfer Duńczyka jest prawdopodobnie ostatnim londyńczyków w tym oknie, więc można spodziewać się rychłego potwierdzenia odejścia Garetha Bale&#39;a do Realu Madryt. Sprzedaż Walijczyka w zasadzie pokryje w pełni wszystkie dotychczasowe zakupy.
Źródło: transfery.info
 
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Eriksen to moim zdaniem materiał na fantastycznego piłkarza i uważam, że &quot; Koguty&quot; zrobiły świetny interes kupując go za stosunkowo niewielkie pieniądze. Bale&#39;a uważam za czołowego piłkarza Europy ale koniec końców Villas-Boas za te 100 spodziewanych milionów od Realu zrobił naprawdę świetna robote! Soldado, Paulinho, Erriksen, Chadli, Lamela, Chiriches - wzmocnienia do kazdej formacji, naprawde zrobilo to na mnie duze wrazenie. Pozostaje oczywiscie to wszystko poukladac ale z taka ekipa ta druzyna ma obowiazek walczyc o podium!
Co do Arsenalu - Flamini i... nic, eh naprawde nie jestem w stanie pojac takiej polityki i naprawde sie nie zdziwie jesli w tym roku &quot;Kanonierzy&quot; wypadna poza czolowa czworke!
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Ghański skrzydłowy, Christian Atsu, został najnowszym nabytkiem Chelsea FC. Następny sezon spędzi jednak na wypożyczeniu do Vitesse Arnhem.
Kwota jaką londyński zespół zapłacił za nowego gracza to 3,5 miliona funtów. 21-letni wychowanek FC Porto podpisał dzisiaj umowę z „The Blues”. W sezonie 2011/2012 zawodnik przebywał na wypożyczeniu do Rio Ave.
Piłkarz od razu po podpisaniu umowy z Chelsea został wypożyczony do ligi holenderskiej, a konkretnie do Vitesse Arnhem, z którym angielski klub blisko współpracuje. Wcześniej do Holandii udali się już na wypożyczenie z Londynu między innymi: Cristian Cuevas, Patrick van Aanholt, Lucas Piazón i Gaël Kakuta.
Reprezentant Ghany zaliczył do tej pory w drużynie narodowej szesnaście spotkań i strzelił jedną bramkę.


http://www.transfery.info
 
kryspin1991 2

kryspin1991

Użytkownik
Eriksen to moim zdaniem materiał na fantastycznego piłkarza i uważam, że &quot; Koguty&quot; zrobiły świetny interes kupując go za stosunkowo niewielkie pieniądze. Bale&#39;a uważam za czołowego piłkarza Europy ale koniec końców Villas-Boas za te 100 spodziewanych milionów od Realu zrobił naprawdę świetna robote! Soldado, Paulinho, Erriksen, Chadli, Lamela, Chiriches - wzmocnienia do kazdej formacji, naprawde zrobilo to na mnie duze wrazenie. Pozostaje oczywiscie to wszystko poukladac ale z taka ekipa ta druzyna ma obowiazek walczyc o podium!

Co do Arsenalu - Flamini i... nic, eh naprawde nie jestem w stanie pojac takiej polityki i naprawde sie nie zdziwie jesli w tym roku &quot;Kanonierzy&quot; wypadna poza czolowa czworke!
Hola hola Panie :razz: jeszcze nie koniec okna a ostatnio głośno się mówi o zainteresowaniu Wengera takimi zawodnikami jak Mesut Ozil czy Julian Draxler. Chociaż Ozilem też interesuje się Manchester United. Tym bardziej dodatkowo zastanawia cały mecz na ławce rezerwowych tego zawodnika w meczu z Bilbao. Także pożyjemy, zobaczymy. ????
 
raiders 164

raiders

Użytkownik
Hola hola Panie :razz: jeszcze nie koniec okna a ostatnio głośno się mówi o zainteresowaniu Wengera takimi zawodnikami jak Mesut Ozil czy Julian Draxler. Chociaż Ozilem też interesuje się Manchester United. Tym bardziej dodatkowo zastanawia cały mecz na ławce rezerwowych tego zawodnika w meczu z Bilbao. Także pożyjemy, zobaczymy. ????
Zapomni o taki transferze jak Draxler w Arsenalu nie po to Schalke dało mu nowy kontrakt aby go oddawać teraz to raz ,a dwa to jeden z największych talentów niemieckiej piłki .Schalke zabezpieczyło się z każdej strony aby go nie stracić wyciągają w nioski z błedów rywali (BVB i Gotze )
A podobno Ozil już na testach w Arsenalu do końca dnia zapewne przeczytamy ze zmienia klub
 
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
Wszyscy zaskoczeni! Oezil w Arsenalu, Papcio znów trzymał w napięciu do ostatniej chwili. Fellaini w Utd to też niezły ruch z ich strony. Zapowiadało się cicho, ale jak zwykle końcówka najciekawsza.
 
popijava 87

popijava

Użytkownik
Oezil w Arsenalu
Dobry ruch Kanonierów, a może nawet bardzo dobry. Ze strony zawodnika wygląda to już znacznie gorzej, bo z Arsenalu może iść do Madrytu, a odwrotny kierunek, to krok wstecz. Tym bardziej, że &quot;Papcio&quot; pogra teraz trochę nowym zawodnikiem, ale na trofea to się nie przełoży. Za rok &quot;Papcio&quot; znowu będzie płakał, że nie może konkurować w wielkimi i znowu będzie szukał nowych graczy.
Rozwiązanie zaś jest proste: trzeba wywalić &quot;Papcia&quot; i zatrudnić perspektywicznego trenera z wizją zespołu.

Eto&#39;o w Chelsea to porażka, ale &quot;taktyka&quot; Mou, jeśli można to tak nazwać, zawsze opierała się na jednym zawodniku z przodu. Eto&#39;o do tej roli już się nie nadaje.

Felek z Diabłach, wolne żarty. Kogoś trzeba było kupić, ale trzeba było za to się zabrać porządnie, a nie jak pies do jeża.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Podsumowanie letniego okienka transferowego:

Arsenal


Do klubu:
Yaya Sanogo (Auxerre), Mathieu Flamini (AC Milan), Mesut Ozil (Real Madryt), Emiliano Viviano (Palermo, wypożyczenie).

Z klubu:
Gervinho (Roma), Vito Mannone (Sunderland), Martin Angha (Nürnberg), Andriej Arszawin (Zenit), Denilson (Sao Paulo), Sebastian Squillaci (Bastia), Marouane Chamakh (Crystal Palace), Andre Santos (Flamengo), Craig Eastmond (Colchester), Jernade Meade (Swansea), Sanchez Watt (Colchester), Conor Henderson (zwolniony), Johan Djourou (Hamburg, wypożyczenie), Francis Coquelin (Freiburg, wypożyczenie), Joel Campbell (Olympiakos, wypożyczenie), Ignasi Miquel (Leicester, wypożyczenie), Wellington (Real Murcia, wypożyczenie) Chuks Aneke (Crewe, wypożyczenie).

Aston Villa

Do klubu:
Aleksandar Tonev (Lech Poznań), Jores Okore (Nordsjaelland), Leandro Bacuna (Groningen), Nicklas Helenius (Aalborg), Antonio Luna (Sevilla), Jed Steer (Norwich), Libor Kozak (Lazio).

Z klubu:
Jean Makoun (Rennes), Richard Dunne (QPR), Eric Lichaj (Nottingham Forest), Andy Marshall (Millwall), Derrick Williams (Bristol City), Brett Holman (Al Nasr), Darren Bent (Fulham, wypożyczenie), Nathan Delfouneso (Blackpool, wypożyczenie), Samir Carruthers (MK Dons, wypożyczenie), Graham Burke (Shrewsbury, wypożyczenie), Stilian Petrov (koniec kariery), Stephen Ireland (Stoke, wypożyczenie), Barry Bannan (Crystal Palace).
Cardiff

Do klubu:
Gary Medel (Sevilla), Steven Caulker (Tottenham), Andreas Cornelius (FC Kopenhaga), John Brayford (Derby), Simon Moore (Brentford), Maximiliano Amondarain (Nacional) Kevin Théophile-Catherine (Rennes), Peter Odemwingie (West Brom).

Z klubu:
Robert Earnshaw (Toronto), Stephen McPhail (zwolniony), Heidar Helguson (zwolniony), Nat Jarvis (zwolniony), Ben Nugent (Brentford, wypożyczenie), Joe Ralls (Yeovil, wypożyczenie).
Chelsea

Do klubu:
Andre Schurrle (Bayer Leverkusen), Marco van Ginkel (Vitesse Arnhem), Cristian Cuevas (O&#39;Higgins), Mark Schwarzer (Fulham), Willian (Anżi), Samuel Eto&#39;o (Anżi), Christian Atsu (Porto).

Z klubu:
Jeffrey Bruma (PSV), Florent Malouda (Trabzonspor), Ross Turnbull (Doncaster), Yossi Benayoun (zwolniony), Thibaut Courtois (Atletico Madryt, wypożyczenie), Patrick van Aanholt (Vitesse Arnhem, wypożyczenie), Oriol Romeu (Valencia, wypożyczenie), Cristian Cuevas (Vitesse Arnhem, wypożyczenie), Lucas Piazon (Vitesse Arnhem, wypożyczenie), Todd Kane (Blackburn, wypożyczenie), Marko Marin (Sevilla, wypożyczenie), Gael Kakuta (Vitesse, wypożyczenie), Wallace (Inter Milan, wypożyczenie),Patrick Bamford (MK Dons, wypożyczenie), Paulo Ferreira (koniec kariery), Christian Atsu (Vitesse Arnhem, wypożyczenie), Victor Moses (Liverpool, wypożyczenie), Romelu Lukaku (Everton, wypożyczenie).

Crystal Palace

Do klubu:
Dwight Gayle (Peterborough), Jose Campana (Sevilla), Stephen Dobbie (Brighton), Jerome Thomas (West Brom), Kevin Phillips (Blackpool), Elliot Grandin (Blackpool), Marouane Chamakh (Arsenal), Florian Marange (Bordeaux), Neil Alexander (Rangers), Jason Puncheon (Southampton, wypożyczenie), Jimmy Kebe (Reading), Jack Hunt (Huddersfield), Adrian Mariappa (Reading), Barry Bannan (Aston Villa).

Z klubu:
Alex Marrow (Blackburn), Andre Moritz (Bolton), Jermaine Easter (Millwall), Jason Banton (MK Dons, wypożyczenie), Ryan Inniss (Cheltenham, wypożyczenie), Peter Ramage (Barnsley, wypożyczenie).

Everton

Do klubu:
Arouna Kone (Wigan), Joel Robles (Atletico Madrid), Antolin Alcaraz (Wigan), Gerard Deulofeu (Barcelona, wypożyczenie), James McCarthy (Wigan), Romelu Lukaku (Chelsea, wypożyczenie), Gareth Barry (Manchester City, wypożyczenie).

Z klubu:
Jake Bidwell (Brentford), Jan Mucha (Krylia Sovetov), Thomas Hitzlsperger (zwolniony), Conor McAleny (Brentford, wypożyczenie), Phil Neville (koniec kariery), Marouane Fellaini (Manchester United), Victor Anichebe (West Brom).

Fulham

Do klubu:
Sascha Riether (Koln), Derek Boateng (Dnipro), Fernando Amorebieta (Athletic Bilbao), Maarten Stekelenburg (Roma), Ange-Freddy Plumain (Lens), Adel Taarabt (QPR, wypożyczenie), Darren Bent (Aston Villa, wypożyczenie), Scott Parker (Tottenham), Elsad Zverotić (Young Boys).

Z klubu:
Chris Baird (zwolniony), Simon Davies (zwolniony) Mahamadou Diarra (zwolniony), Csaba Somogyi (zwolniony), Mladen Petric (zwolniony), Mark Schwarzer (Chelsea), Tom Donegan (zwolniony), Alex Smith (Swindon), Dan Burn (Birmingham, wypożyczenie), Marcelo Trotta (Brentford, wypożyczenie), Cauley Woodrow (Southend, wypożyczenie).

Hull

Do klubu:
Tom Huddlestone (Tottenham), George Boyd (Peterborough), Maynor Figueroa (Wigan), Curtis Davies (Birmingham), Ahmed Elmohamady (Sunderland), Allan McGregor (Besiktas), Steve Harper (Newcastle), Danny Graham (Sunderland, wypożyczenie), Yannick Sagbo (Evian), Jake Livermore (Tottenham, wypożyczenie).

Z klubu:
Corry Evans (Blackburn), Sonny Bradley (Portsmouth), Danny East (Portsmouth), Mark Cullen (Luton), Andy Dawson (Scunthorpe), Jamie Devitt (Chesterfield), Paul McKenna (zwolniony), Seyi Olofinjana (zwolniony), Jay Simpson (zwolniony), Jack Hobbs (Nottingham Forest, wypożyczenie), Tom Cairney (Blackburn, wypożyczenie), Cameron Stewart (Charlton, wypożyczenie).
Liverpool

Do klubu:
Kolo Toure (Manchester City), Luis Alberto (Sevilla), Iago Aspas (Celta Vigo), Simon Mignolet (Sunderland), Aly Cissokho (Valencia, wypożyczenie), Tiago Ilori (Sporting Lisbon, wypożyczenie), Mamadou Sakho (Paris Saint-Germain), Victor Moses (Chelsea, wypożyczenie).

Z klubu:
Andy Carroll (West Ham), Danny Wilson (Hearts), Jamie Carragher (koniec kariery), Jonjo Shelvey (Swansea), Stewart Downing (West Ham) Jay Spearing (Bolton) Suso (Almeria, wypożyczenie), Conor Coady (Sheffield United, wypożyczenie), Pepe Reina (Napoli, wypożyczenie), Jack Robinson (Blackpool, wypożyczenie), Oussama Assaidi (Stoke, wypożyczenie), Fabio Borini (Sunderland, wypożyczenie), Daniel Pacheco (AD Alcorcon).

Manchester City

Do klubu:
Fernandinho (Szachtar Donieck), Jesus Navas (Sevilla), Alvaro Negredo (Sevilla), Stevan Jovetic (Fiorentina), Martin Demichelis (Atletico Madryt).

Z klubu:
Carlos Tevez (Juventus), Kolo Toure (Liverpool), Wayne Bridge (Reading), Ryan McGivern (Hibernian), Roque Santa Cruz (Malaga), Karim Rekik (PSV, wypożyczenie), Jeremy Helan (Sheffield Wednesday), Maicon (Roma), Reece Wabara (Doncaster, wypożyczenie), Scott Sinclair (West Brom, wypożyczenie), Denis Suarez (Barcelona), Abdul Razak (Anżi, wypożyczenie), Harry Bunn (Sheffield United, wypożyczenie), Gareth Barry (Everton, wypożyczenie).

Manchester United

Do klubu:
Guillermo Varela (Penarol), Marouane Fellaini (Everton).

Z klubu:
Paul Scholes (koniec kariery), Scott Wootton (Leeds), Ryan Tunnicliffe (Ipswich, wypożyczenie), Frederic Veseli (Ipswich), John Cofie (Barnsley), Reece Brown (Watford), Sean McGinty (Sheffield United), Nick Powell (Wigan, wypożyczenie), Bebe (Pacos de Ferreira, wypożyczenie).
Newcastle

Do klubu:
Loic Remy (QPR, wypożyczenie), Olivier Kemen (Metz).

Z klubu:
James Perch (Wigan), Danny Simpson (QPR), Steve Harper (Hull), Shane Ferguson (Birmingham, wypożyczenie), James Tavernier (Shrewsbury, wypożyczenie), Mehdi Abeid (Panathinaikos, wypożyczenie), Adam Campbell (Carlisle, wypożyczenie).

Norwich

Do klubu:
Ricky van Wolfswinkel (Sporting Lizbona), Javier Garrido (Lazio), Nathan Redmond (Birmingham), Martin Olsson (Blackburn), Carlo Nash (Stoke), Leroy Fer (FC Twente), Gary Hooper (Celtic), Johan Elmander (Galatasaray, wypożyczenie).

Z klubu:
Grant Holt (Wigan), James Vaughan (Huddersfield), Leon Barnett (Wigan) Jed Steer (Aston Villa), Chris Martin (Derby), Marc Tierney (Bolton), Simeon Jackson (Eintracht Braunschweig), Korey Smith (Oldham), Elliott Ward (Bournemouth), Tom Adeyemi (Birmingham), George Francomb (AFC Wimbledon), Declan Rudd (Preston, wypożyczenie), Andrew Surman (Bournemouth, wypożyczenie), Lee Camp (zwolniony).

Southampton

Do klubu:
Dejan Lovren (Lyon), Victor Wanyama (Celtic), Daniel Osvaldo (Roma).

Z klubu:
Vegard Forren (Molde), Frazer Richardson (Middlesbrough), Danny Butterfield (Carlisle), Danny Seaborne (Yeovil), Ryan Dickson (Colchester), Ben Reeves (MK Dons), Sam Hoskins (Yeovil), Richard Chaplow (Millwall), Steve De Ridder (FC Utrecht), Jason Puncheon (Crystal Palace, wypożyczenie), Emmanuel Mayuka (Sochaux, wypożyczenie).
Stoke City

Do klubu:
Erik Pieters (PSV), Marc Muniesa (Barcelona), Oussama Assaidi (Liverpool, wypożyczenie), Marko Arnautovic (Werder Bremen), Stephen Ireland (Aston Villa, wypożyczenie).

Z klubu:
Dean Whitehead (Middlesbrough), Carlo Nash (Norwich), Matthew Upson (Brighton), Rory Delap (Burton), Matthew Lund (Rochdale), Mamady Sidibe (CSKA Sofia), Michael Owen (koniec kariery), Florent Cuvelier (Sheffield United), Ryan Shotton (Wigan, wypożyczenie).

Sunderland

Do klubu:
Modibo Diakite (Lazio), Duncan Watmore (Altrincham), Valentin Roberge (Maritimo), Cabral (Basel), David Moberg Karlsson (IFK Gothenburg), Vito Mannone (Arsenal), Jozy Altidore (AZ Alkmaar), El Hadji Ba (Le Havre), Emanuele Giaccherini (Juventus), Ondrej Celustka (Trabzonspor, wypożyczenie), Charis Mavrias (Panathinaikos), Ki Sung-yueng (Swansea, wypożyczenie), Fabio Borini (Liverpool, wypożyczenie), Andrea Dossena (Napoli, wypożyczenie).

Z klubu:
Ahmed Elmohamady (Hull), James McClean (Wigan), Titus Bramble (zwolniony), Matthew Kilgallon (Blackburn), Ryan Noble (Burnley), Alfred N&#39;Diaye (Eskisehirspor, wypożyczenie), Danny Graham (Hull, wypożyczenie), Billy Knott (Wycombe, miesięczne wypożyczenie), Stephane Sessegnon (West Brom).

Swansea

Do klubu:
Wilfried Bony (Vitesse Arnhem), Jose Canas (Real Betis), Jordi Amat (Espanyol), Jonathan De Guzman (Villarreal, wypożyczenie), Alejandro Pozuelo (Real Betis), Jonjo Shelvey (Liverpool), Gregor Zabret (NK Domzale), Alex Gogic (Olympiakos), Jernade Meade (Arsenal), Alvaro Vazquez (Getafe, wypożyczenie).

Z klubu:
Kemy Agustien (Brighton), Mark Gower (Charlton), David Cornell (St Mirren, wypożyczenie), Kyle Bartley (Birmingham, wypożyczenie), Alan Tate (Yeovil, wypożyczenie), Dwight Tiendalli (zwolniony), Ki Sung-yueng (Sunderland, wypożyczenie).

Tottenham

Do klubu:
Paulinho (Corinthians), Nacer Chadli (FC Twente), Roberto Soldado (Valencia), Etienne Capoue (Toulouse), Vlad Chiriches (Steaua Bukareszt), Erik Lamela (Roma), Christian Eriksen (Ajax).

Z klubu:
Steven Caulker (Cardiff), Clint Dempsey (Seattle Sounders), Tom Huddlestone (Hull), William Gallas (zwolniony), John Bostock (Royal Antwerp), David Bentley (zwolniony), Jake Nicholson (zwolniony), Jake Livermore (Hull, wypożyczenie) Massimo Luongo (Swindon, wypożyczenie), Adam Smith (Derby, wypożyczenie), Ryan Mason (Swindon, wypożyczenie), Bongani Khumalo (Doncaster, wypożyczenie), Alex Pritchard (Swindon, wypożyczenie), Ryan Mason (Swindon, wypożyczenie), Grant Hall (Swindon, wypożyczenie), Scott Parker (Fulham), Iago Falque (Rayo Vallecano, wypożyczenie), Gareth Bale (Real Madryt), Benoit Assou-Ekotto (QPR, wypożyczenie), Tom Carroll (QPR, wypożyczenie).

West Brom

Do klubu:
Diego Lugano (PSG), Nicolas Anelka (bez klubu), Matej Vydra (Udinese, wypożyczenie), Scott Sinclair (Manchester City, wypożyczenie), Goran Popov (Dynamo Kijów, wypożyczenie), Morgan Amalfitano (Marseille, wypożyczenie), Lee Camp (bez klubu), Stephane Sessegnon (Sunderland), Victor Anichebe (Everton).

Z klubu:
Jerome Thomas (Crystal Palace), Gonzalo Jara (Nottingham Forest), Marc-Antoine Fortune (Wigan), Scott Allan (Birmingham, wypożyczenie), James Hurst (Crawley), Peter Odemwingie (Cardiff).

West Ham

Do klubu:
Andy Carroll (Liverpool), Stewart Downing (Liverpool), Razvan Rat (Szachtar Donieck), Adrian (Real Betis), Danny Whitehead (Stockport County).

Z klubu:
Rob Hall (Bolton), Carlton Cole (zwolniony), Gary O&#39;Neil (QPR).

Dailymail / Transfermarkt.de / Kanonierzy.com
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom