>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

UEFA Super Cup: Bayern Monachium - Chelsea Londyn 30.08.2013, Praga

Status
Zamknięty.
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Hmm powiedzmy inaczej, czy Bayern jest aż taki słaby według Ciebie aby kolejny mecz z rzędu mu nie wyszedł? Gaurdiola doskonale wie co się &quot;święci&quot; i spróbuję szybko postawić na swoim, a on jednak ma sposób na Mourinho. Ofensywna gra Bayernu w dzisiejszym meczu ma wielką szansę ukłuć te dwie bramki przez 90min. Zawodnicy sami wspominają ostatnimi czasy że zaczynają rozumieć filozofię Pepa i wszystko idzie w dobrym kierunku. A co jak co, zawodników do strzelania bramek to oni mają.
To jest dopiero początek jego drogi w Monachium wiec nie oczekiwalbym cudów.Jakos nie widzi mi sie ze Bayern zagra nagle jak w poprzednim sezonie a patrząc na braki w środku pola zupełnie sobie tego nie wyobrażam.Czy Guardiola ma sposób na Mou?Raczej odwrotnie bo w ostatnim sezonie w Barcy Guardiola nie mógł pokonać Mourinho!To ze wcześniej Barca biła Real to według mnie zasługa piłkarzy tej drużyny odsyłam do pierwszego mojego posta w tym temacie.Nie sadze tez żeby filozofia Pepa była lepsza od filozofii Juppa.Maja zawodników do strzelania goli ale defensywa Chelsea to machina i naprawde ciezko mi uwierzyć żeby w meczu finałowym worek z bramkami pękł. Byc może szybko strzelona bramka przez jedna drużynę otworzy mecz ale ja tu raczej stawiam na szachy.
 
baddorf 4

baddorf

Użytkownik
To jest dopiero początek jego drogi w Monachium wiec nie oczekiwalbym cudów.Jakos nie widzi mi sie ze Bayern zagra nagle jak w poprzednim sezonie a patrząc na braki w środku pola zupełnie sobie tego nie wyobrażam.Czy Guardiola ma sposób na Mou?Raczej odwrotnie bo w ostatnim sezonie w Barcy Guardiola nie mógł pokonać Mourinho!To ze wcześniej Barca biła Real to według mnie zasługa piłkarzy tej drużyny odsyłam do pierwszego mojego posta w tym temacie.Nie sadze tez żeby filozofia Pepa była lepsza od filozofii Juppa.Maja zawodników do strzelania goli ale defensywa Chelsea to machina i naprawde ciezko mi uwierzyć żeby w meczu finałowym worek z bramkami pękł. Byc może szybko strzelona bramka przez jedna drużynę otworzy mecz ale ja tu raczej stawiam na szachy.

Jasne, Ja jednak zaufam swojej intuicji bo czuje w kościach że podany mój typ wejdzie, i będzie te 700 zł na plusie, ufam Bayernowi że odpali i rozbije tak samo Chelsea jak i Barcelone 7-0. To nie te same drużyny, prawda, lecz dwa gole to nie jest coś niemożliwego, a wręcz realnego.
 
P 26

pioteer

Użytkownik
Raczej odwrotnie bo w ostatnim sezonie w Barcy Guardiola nie mógł pokonać Mourinho!To ze wcześniej Barca biła Real to według mnie zasługa piłkarzy tej drużyny odsyłam do pierwszego mojego posta w tym temacie.
gwoli ścisłości w ostatnim sezonie w Barcelonie Guardiola wygrał wszystkie trzy dwumecze z Mourinho: w Superpucharze Hiszpanii, Pucharze Króla oraz w lidze hiszpańskiej. 3 zwycięstwa, 2 remisy, jedna porażka - bilans bramkowy 13:10 dla Pepa. Z Mou nie mógł wygrać Tito Vilanova. Oczywiście modna jest teoria, że Pep nie jest dobrym trenerem tylko miał wybitnych piłkarzy w Barcelonie (lansowana głównie ze względu na porażkę w Superpucharze Niemiec), a Mourinho jest geniuszem bo bryluje na boisku, na konferencjach i wygrywa w różnych krajach, ale trzymajmy się faktów - Mourinho wygrał z Guardiolą 1 z 4 spotkań jako trener Interu oraz 2 z 11 (w tym jedno po dogrywce) spotkań jako trener Realu.
 
realista0 15

realista0

Użytkownik
Guardiola ma sposób na Mou?Raczej odwrotnie bo w ostatnim sezonie w Barcy Guardiola nie mógł pokonać Mourinho!
Co za brednie!
Superpuchar Hiszpanii
Barca-Real 2:2 3:2
Liga
Barca-Real 3:1 1:2
Puchar
Barca-Real 2:1 2:2
Jak widać Guardiola nawet w swoim ostatnim sezonie wygrywał z Realem. Mourinho był w stanie ograć Blaugranę tylko jeden raz!. Moim zdaniem Pep miał patent na Mourinho, widać to po suchych wynikach, The Special One w każdym meczu tracił bramki z Barceloną, jego defensywa była non stop zaskakiwana przez Katalończyków.
 
szybszy 45

szybszy

Użytkownik
To ja wam zaproponuje typ, w STS powyżej 3,5 żółtej po 1.60, myślę że warto, w meczach o stawkę zawsze jest duże napięcie, sami wiecie o co chodzi i zobaczycie ile razy Ribery będzie leżał na murawie, a sam się przecież nie przewraca ????
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Jak dla mnie te wszystkie porównania, kto kogo ile razy pokonał są po prostu śmieszne. Jeszcze jakby obaj prowadzili w dalszym ciągu te same drużyny, to ma to sens. Ale teraz? Obaj prowadzą inne drużyny, z zupełnie innymi piłkarzami i z zupełnie innym stylem gry. Ten mecz to nie jest rywalizacja Guardiola vs Mourinho, tylko Bayern vs Chelsea, ale chyba niektórzy o tym zapomnieli.
 
seba75 32

seba75

Użytkownik
Jak dla mnie te wszystkie porównania, kto kogo ile razy pokonał są po prostu śmieszne. Jeszcze jakby obaj prowadzili w dalszym ciągu te same drużyny, to ma to sens. Ale teraz? Obaj prowadzą inne drużyny, z zupełnie innymi piłkarzami i z zupełnie innym stylem gry. Ten mecz to nie jest rywalizacja Guardiola vs Mourinho, tylko Bayern vs Chelsea, ale chyba niektórzy o tym zapomnieli.
Dokładnie,trenerzy meczu nie wygrają a piłkarze bo patrząc na to co piszczecie to sugerujecie się głównie pojedynkami tych trenerów jak prowadzili wcześniej dwa inne zespoły.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Chodziło mi oczywiście o kampanie mistrzowska w Hiszpanii.Pisalem wywód ale mi skasowalo bo pisze z telefonu:p Kazdy bedzie sie wyklocal o jednego jak i drugiego trenera ale jak dla mnie czarno na białym jest Guardiola prowadził najlepszy zespół swiata a Mourinho? Juz nie chce mi sie przypominać z kim zdobywał LM każdy wie.Jak dla mnie to właśnie Guardiola jest gwiazda mediów wykreowana z Barcy i nie ma podjazdu do Mou ale wiadomo co głowa to inne myślenie. Mój typ na mecz jest jeden Chelsea lub remis 2.15 Bet365 Bayern byc może bedzie grał swietnie w tym sezonie ale narazie tak nie jest wiec nie bede kolorowal sobie tym ze wygrali z Barca 7-0.
 
baddorf 4

baddorf

Użytkownik
zobaczymy, podejrzewam że niestety dla Ciebie kolego to ja sie wzbogace a nie ty. Swojego zdania nie zmieniam. Tak jak pisałem wcześniej +1.5 bramki Bayernu to dla mnie pewniak i to za grubą kwotę.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
zobaczymy, podejrzewam że niestety dla Ciebie kolego to ja sie wzbogace a nie ty. Swojego zdania nie zmieniam. Tak jak pisałem wcześniej +1.5 bramki Bayernu to dla mnie pewniak i to za grubą kwotę.
Tak naprawdę zasadnicze pytanie jest o naszą wizję tego spotkania, a co za tym idzie odpowiednie typy pod to. Część osób ma wizję &quot;szachów&quot; a co za tym idzie typów underowych i bardziej w stronę Chelsa np 2x. Druga wizja którą podzielam razem z kolegą Baddorf to ładne widowisko z dużą ilością goli, czyli typy overowe i w stronę Bayernu. Tak naprawdę obydwie wizje mogą się ziścić, tym nie mniej bliższa mi jest &quot;wizja overowa&quot;. Dlaczego - uzasadniłem podając swoje typy, stronę temu, w tym typ na over 1,5 goli dla Bayernu, jeszcze zagrany po kursie 1,80. co do stawki 1000zł to wszystko zależy od długoterminowej i krótkoterminowej strategii bukmacherskiej, jaki procent budżetu na to wydajesz itd. Typ popieram i sam go gram, ale swoją standardową niską stawką. Jeśli 1000zł przeznaczasz na każdy zakład lub +/- 200 - 300zł to ok, ale jak grasz normalnie po np 50zł nie stawiałbym 1000zł na to zdarzenie i nie dlatego, że może nie wejść tylko z powodu ogólnych założeń i zasad bukmacherki. Reasumując typ popieram, sam go gram, ale dziewczyny, samochodu i mieszkania nie postawiłbym na to ????
 
K 3

kamil_on

Użytkownik
Ale Guardiola to nie Moyes, i nie da tak łatwo narzucić sobie stylu gry Mourinho. Po drugie, to mecz z MU był jednak meczem ligowym i remis powodował że nikt nikomu nie odskoczył. A co da remis w superpucharze? Mają liczyć na szczęście w karnych?
Porównujesz trenera, który kierował FC Barceloną z trenerem, który prowadził Everton - nie widzę związku. Biorąc pod uwagę jakim budżetem dysponował Moyes i jak silna jest liga angielska w porównaniu do hiszpańskiej, pokusiłbym się o stwierdzenie, że Szkot jest równie dobrym szkoleniowcem co Pep (dla mnie jest nawet lepszy - podkreślam &quot;dla mnie&quot;). Jestem ciekawy jak wypadłby Hiszpan, gdyby musiał coś zbudować - niekoniecznie od zera ;)
 
O 38

oskar164

Użytkownik
Mecz może się podobać. Kawał niezłego futbolu, agresywnej, męskiej gry. Under wszedł, ale wszystkie typy overowe były w pełni usprawiedliwione i miały szansę dać zysk. Ponad 500 podań Bayernu pokazuje, że ta drużyna ma swoją przyszłość, a może i jeszcze dzisiaj wzniosą kolejny puchar do góry? Bayern jako drużyna prezentuje się znacznie lepiej, jednak na livie postawiłbym na Chelsea. Niejedno widziałem, a futbol bywa niezwykle niesprawiedliwy. Tym bardziej jeżeli dojdzie do rzutów karnych. Na wygra trofeum jest 3.4 w B365 jest do wzięcia. Za 10 zł żeby się lepiej oglądało nie jest grzechem. Grzechem byłoby nie spróbować- hazardzista ????
 
gingerhorn 26

gingerhorn

Użytkownik
Dobry mecz. Wg mnie Chelsea powinna to wygrać bo mieli klarowniejsze sytuacje, chociaż Bayern miał większe posiadanie piłki i więcej sytuacji podbramkowych. Dwa typy weszły, szkoda, że zamiast x/2 nie dałem odwrotnie :&gt;
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Wszystkie przedmeczowe analizy, dyskusje na nic się zdały. Mecz typowy 50 na 50. Równie dobrze mogła wygrać Chelsea. Podszedł murzyn i nie strzelił ostatniego karnego, równie dobrze mógł zrobić to jeden z Bawarczyków. Londyńczykom zabrakło kilka minut, akcje po jednej jak i po drugiej stronie. Cuda wyczyniali bramkarzy, cała dyskusja na temat pojedynku Guardioli vs. Mourinho bezsensowa. Finały rządzą się jednak swoimi prawami. Mecz fajny dla oka, pełny dramaturgii, gonienia wyniku itp. Chelsea pokazała, że w pucharach potrafi zawsze grać na najwyższym światowym poziomie, a Bayern udowodnił, że to dopiero początek planu obronienia tytułu mistrza Europy.
Ogólnie mecz bardzo ciekawy i godny miana Super Pucharu Europy.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Świetny, dramatyczny mecz. Bayern wygrywa, ale mimo wszystko mecz potwierdził moje obawy co do tej drużyny. Jak oni mogli dać sobie wbić gola grając ze słabszym przeciwnikiem, grającym w 10 ? Końcówka rzeczywiście dla bawarskiej drużyny, a gol w czasie doliczonym dogrywki w ostatnich 10 sekundach, to jak mały cud. Pograłem wygranie trofeum po 2,50 kiedy stracili tego gola na początku dogrywki, ale byłem pewien, że szybko odrobią straty i nawet wygrają w dogrywce, niestety. Co do Chelsy, Mourinho dał drużynie nową jakość. To co wyprawiał Petr Cech to była także rewelacja, ktoś mówił, że to najlepszy bramkarz na świecie i po dzisiejszym meczu zaczynam w to wierzyć. Mimo, że przegrali mogą być dumni, bo oni wygrali LE, a nie LM a 10 sekund ich dzieliło, żeby pokonać zwycięzcę LM.
 
popijava 87

popijava

Użytkownik
Ten mecz to nie jest rywalizacja Guardiola vs Mourinho, tylko Bayern vs Chelsea, ale chyba niektórzy o tym zapomnieli. Dokładnie,trenerzy meczu nie wygrają
Dobrze, że na forum pojawiają się rozsądne głosy, bo w przedmeczowym studio bicie piany przez panów, którym coś tam się wydaje.
I też niektóre późniejsze komentarze. Bayern mógł i powinien nastrzelać dziś kilkanaście bramek łącznie z dogrywką, a przez długi czas wciskano nam kit, jak to świetnie Mou ustawił zespół. To się nazywa, k..., zakrzywienie rzeczywistości, a niektórzy chętnie takie wydzieliny kupują. Smacznego!
 
szybszy 45

szybszy

Użytkownik
To ja wam zaproponuje typ, w STS powyżej 3,5 żółtej po 1.60, myślę że warto, w meczach o stawkę zawsze jest duże napięcie, sami wiecie o co chodzi i zobaczycie ile razy Ribery będzie leżał na murawie, a sam się przecież nie przewraca ????
Panowie typ na + ale kupon na - . W mojej tasmie jeszcze Pavluczenko na +5,5. Over 3,5 kartek w wiadomo jakim meczu. I Mayer na +. Ale Rybnik? dobrze... nawet na chorobowym nie dadzą zarobić... noga sama się nie wymasuje ???? Do września nie gram, pozdrawiam wszystkich i z fartem, kuuuraaaa zawsze 1 mecz.... A i nie gram on-line,,, jestem władzą.

e:// ale miałem banie jak to pisałem.... oj suszy jama
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
No nic 2x z kursem (2.05) na Chelsea weszło spokojnie.. ale niestety gra się do ostatniego gwizdka, przy czym The Blues, zapłacili tą bramką w ostatnich sekundach.
Niemalże każdy zawodnik kiedy strzelał karne był odpowiednio przygotowany jak do tej jedenastki podejść, choć Lukaku jeszcze nie jest doświadczonym graczem, to nie należy go zbytnio winić. Chociaż gdyby mógł, to by jakiś rozbieg mógł zrobić a tak bramkarz bawarczyków bez problemu to wyłapał. Mimo wszystko mecz genialny w końcu można było zobaczyć piłkę na wysokim poziomie, ale bohaterem całego spotkania dla mnie i tak jest Piter Cech! Gdyby nie on to już w dogrywce mogła by sobie Chelsea nie wygrać tego trofeum.. a tak rzuty karne, tam jest loteria wygrał zespół, który próbuję się utożsamić do &#39;tikitaki&#39; ale moim zdaniem daleko im do tego.. Taka jest piłka nieprzewidywalna cóż.. Chelsea wraca do Londynu, Bayern do Niemiec niedługo znowu Liga Mistrzów i oczywiście sezon. Będzie co obstawiać ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom