>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Eliminacje Ligi Mistrzów: Legia Warszawa - Steaua Bukareszt (27.08.2013)

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP


Decydujące spotkanie dla Warszawskiej Legii w boju o piłkarski raj ( czy może lepiej finansowy). Mowa to oczywiście o fazie grupowej Ligi Mistrzów i ogromy profity. Wojskowi z Rumunii przywożą bardzo korzystny wynik (1:1) i jakby nie patrzeć to oni są faworytem przed rewanżem. Legia w Bukareszcie zaprezentowała 2 zupełnie odmienne twarze. Co zresztą stało się już domeną w tych eliminacjach. w Pierwszej połowie wcale nie istnieli na boisku, mięli problem z wymienieniem kilku cennych podań. 1:0 do połowy to najniższy możliwy wymiar kary. II połówka o niebo lepsza, Legia potrafiła zdominować rywala, narzucić swój styl, udokumentowała go bramką i kilkoma jeszcze dobrymi okazjami. Steaua już nie była taka groźna. Tyle mianem podsumowania pierwszego spotkania, coś może o tym wtorkowym.

Legia stoi przed ogromną szansą awansu do fazy grupowej. Wynik 1:1 sprawia, że to Rumuni muszą szukać swojego gola, a co za tym idzie zluzować trochę defensywę. Wczoraj obie ekipy rozegrały swoje mecze ligowe i zarówno Legia jak i Steaua nie zachwyciły co IMO nie powinno dziwić bo wtorkowy mecze to póki co najważniejszy mecz tego sezonu. Legia przegrała u siebie z Lechią 0:1, prezentując przy tym w połowie drugi garnitur, a druga połowa to raczej ławka na wtorkowy mecz. Zresztą nie ukrywa tego nawet Jan Urban, który mówił że we wtorek w 90% wystąpią piłkarze, którzy grali w Rumuni. Steaua w bólach zremisowała z Gaz Metan 2:2. Podobnie jak Legia oszczędzali kluczowych piłkarzy.

Wtorkowy mecz zapowiada się piekielnie emocjonująco. Legia po I spotkaniu wszystkie atuty przeciągnęła na swoją stronę i teraz muszą wyjść i potwierdzić że zasługują na grę w elicie.

Oferta na taki mecz tradycyjnie bardzo bogata ;)


WilliamHill

Zachęcam do dyskusji ;)
 
waclaw-65884 360

waclaw-65884

Użytkownik
Legia - Steaua over 9,5 rożnych STS 1,70 ✅✅
Pewnie w innych bukach linia będzie 10,5 i ona moim zdaniem też do grania. W 1 meczu spokojnie pokryty over rożnych i tutaj spodziewam się tego samego. Steaua musi strzelić aby awansować, więc z czasem rzucą się do ataku. Legia u siebie spokojnie może kilka rożnych nabić więc dla mnie te linie spokojnie do pokrycia i to najlepsze do grania w tym meczu
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
giedezet 398

giedezet

Użytkownik
Czy w meczu zostanie wręczona czerwona kartka? - Tak @ 3,25 Betsson
Rumuni ostro grali u siebie i uważam, że w Bukareszcie powinno być minimum 2-3 kartki więcej. Jutro będzie równie gorąco. Sądzę, że gradu goli nie obejrzymy, a jeśli 0:0 lub małe 1:0/0:1 będzie utrzymywało się po przerwie, to będzie iskrzyć. W puierwszych meczach obejrzeliśmy dość sporo czerwieni i coś podpowiada mi rozważyć taką opcję również jutro w stoLicy.
 
auroksreno 763

auroksreno

Użytkownik
Steaua strzeli powyżej 1,5 bramki @ 3,00 (bet365) ✅ 8 minut i po ptokach ;)
Dla tego zakładu bez znaczenia jest ile bramek strzeli Legia. Typ oparty na ofensywnym potencjale gości i ich wrodzonym popędzie do intensywnej gry w przednich formacjach. Kuciak oazą spokoju nie jest i nie będzie. Kluczowe dla Rumunów będzie zdobycie pierwszej bramki w niezbyt późnej fazie meczu i takie też jest założenie tego zakładu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
S 150

spasny

Użytkownik
Popieram typ Wacława. Statystycznie linia wyglada na zanizona co najmniej o 1-2 rozne. Wiem, ze to rewanz i w teorii Legia moze zagrac na 0-0 ale spojrzmy na statystyki z ostatnich meczy.

Legia - TNS 14
TNS - Legia 13
Legia - Molde 11
Molde - Legia 10

Steaua - Vardar 14
Vardar - Steaua 11
Steaua - Din. Tbilisi 16
Din. Tbilisi - Steaua 13

Dla mnie mozna wchodzic smialo i to grubiej. Steaua musi zaatakowac od poczatku, wiec rozne beda bili. Legia swoje dolozy na pewno i nie zdziwie sie jak podejda pod 15 kornerow ;)

Legia - Steaua
over 10.0 rzutow roznych @ bet365 @ 1.80 8/10 ✅✅ 12
over 12 rzutow roznych @ bet365 @ 3.20 2/10⛔ 12


EDIT.
Szkoda tylko 12 bo lekko moglo byc 15 ;) szczegolnie w ostatnich minutach kiedy pilka balansowala na linii bramkowej ;) ale ladny plusik jest !
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
staleczka1947 34

staleczka1947

Użytkownik
Legia Warszawa - Steaua Bukareszt
Już dziś polski klub ma szansę na dostanie się do fazy grupowej pierwszy raz od 17 lat !!! Notowania mamy dość duże co udowodnili &quot;Wojskowi&quot; w pierwszym meczu, rozgrywając bardzo dobrą 2 połowę .
Gospodarze w ostatnim meczu z Lechią przeprowadzili aż 10 zmian w składzie (został jedynie Kuciak), a to oznacza pełną mobilizację na mecz . Podobnie było, jednak w obozie gości.
Składy drużyn są dość wyrównane, a stawka spotkania jeszcze bardziej może je wyrównać, w dodatku trzeba przypomnieć o wielkim atucie własnego stadionu jaki posiada Legia.
Ja myślałem nad typem awansu gospodarzy jak i under bramek , obydwa zakłady po kursie 1,65. Wybrałem typ na poniżej 2,5 bramki. Dlaczego ? Moim zdaniem defensywa Legi jest już dużo pewniejsza i bardziej zgrana. Kuciak wyrasta na bohatera Warszawiaków, Broź wcale nie odstawał w drużynie(zastąpi Bereszyńskiego) , Wawrzyniak chyba rozegrał mecz życia ???? , Rzeźniczak od początku sezonu jest w bardzo dobrej dyspozycji , a Junior wydaję się, że się w końcu odnalazł w tym klubie. Przed obroną staną Vrdoljak i Furman, którzy potrafią świetnie zabezpieczyć środek. W obronie dużo pomaga skrzydłowy Kucharczyk.
Za to siła ofensywna Legi nie jest najwyższym lotów. Brakuje pewnego snajpera. &quot;Lado&quot; jest grubo pod formą, natomiast &quot;Sagan&quot; nie radzi sobie w Pucharach .
Typ: poniżej 2,5 bramki
Kurs - 1,65
Expekt
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Legia Warszawa - Steaua Bucuresti
Steaua Bucuresti kurs: 3,20 buk: bah ⛔ (edit po meczu: było bardzo blisko aby typ wszedł)
Steaua Bucuresti (awans) kurs: 1,95 buk: bah ✅ (edit po meczu: Steaua kontrolowała mecz, nawet jak niektórym się wydawało, że nie kontroluje)
powyżej 10 rzutów rożnych (AZJAN) kurs: 1,80 buk: Bet365 ✅
powyżej 12 rzutów rożnych kurs: 3,20 buk: Bet365 ⛔
powyżej 2,25 gola kurs: 1,90 buk: Bet365 ✅ (edit po meczu: moje przypuszczenia co do odmiennego stylu gry niż wcześniej potwierdziły się w 200%)
Życzę powodzenia Legii z całego serca. Jak każdy Polak chciałbym aby w końcu nasza drużyna zagrała w LM i nie chciałbym aby typy na gości weszły. Jednak angażując swoje środki musimy myśleć obiektywnie. Legia zagrała świetny mecz w Rumunii czy Steaua zagrała słabo ? Ja wybieram ten 2 wariant. Rumuni myśleli, że sobie spacerkiem pokonają polską drużynę, a tu trafili na mur nie do przebycia. Teraz już jednak wiedzą o jaką stawkę grają i rzucą wszystko aby wygrać. A trzeba jednak pamiętać o tym, że to zespół, który pokonał potęgi piłkarskie i przed pierwszym meczem był zdecydowanym faworytem. Wygraną Rumunów oceniam na 50/50 kurs jednak (wczoraj jeszcze do złapania) 3,20 biorę z chęcią. Co do overu, to wiemy jak było z Molde, jak grała Legia, ale tu myślę, że już nikt sobie nie pozwoli na taką asekurację bo Legioniści wiedzą, że jedna stracona bramka i po ich marzeniach zaś Steaua zrobi absolutnie wszystko aby strzelić bramkę dającą jej prowadzenie. Wiadomo, że w takim przypadku zarówno jedna jak i druga drużyna będzie chciała odrobić straty. Nie zdziwię się jak na przekór wcześniejszym wynikom w rozgrywkach międzynarodowych przy Łazienkowskiej padnie wysoki over ponad 3 gole ✅. Typy na rzuty rożne biorę za kolegami wcześniej. Nie pamiętam ile ich było w poprzednim meczu, ale skoro też była taka ilość to w 2 meczu może być podobnie. Polacy do boju i oby moje typy się nie sprawdziły. Było by fajnie mieć polską drużynę w LM.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kain. 2,2K

kain.

Użytkownik
Legia Warszawa - Steaua Bukareszt
Propozycje :
Kto awansuje do kolejnej rundy? Steaua Bukareszt 2.10 ✅
Rzuty rożne Over 10 1.80 ✅

Zacznijmy od tego, że jak zwykle nasz naród niesamowicie mocno pompuje balonik związany z awansem do Ligi Mistrzów. Jak wszyscy wiemy Legia ma zarówno wielu fanów jak i nawet większą liczbę osób, która tego klubu nienawidzi - dlatego śmiało trzeba powiedzieć, że nie każdy trzeźwo ocenia dzisiaj ten mecz, kierując się sentymentem do klubu, a nie jasnym tokiem rozumowania. Musze się przyznać, że ja osobiście nie należę do fanów warszawskiej Legii, ale obejrzałem każde spotkanie tego klubu w tych eliminacjach do Ligi Mistrzów. Wnioski nasuwają się tutaj same i nie można zaprzeczać im w żadnym stopniu. Legia tak naprawdę na całej rozpiętości tych eliminacji miała masę szczęścia, która uchroniła ich od spektakularnych wpadek.
Mecze z The New Saints pokazały, że Mistrz Polski to tak naprawdę zwykły zespół pokroju Walijczyków. Nie można powiedzieć, że każdy inny polski klub strasznie odbiega poziomem od drużyny Walii, bo po prostu dwumecz w wykonaniu Legii był bardzo słaby, a pierwsza połowa w pierwszym meczu była wprost dramatyczna i skończyła się stratą gola z tak słabym zespołem. Tak czy inaczej The New Saints nie było wyznacznikiem formy Legii, więc nie będę temu spotkaniu poświęcał większej uwagi, ale należy dodać, że Legia zaprezentowała się w nim naprawdę słabo i nie tak jak wszyscy by tego sobie życzyli.
W kolejnej rundzie los Mistrzowi Polski przydzielił zespół z Norwegii, który w pewnym stopniu mógł być już wyznacznikiem umiejętności warszawskiego zespołu. W pierwszym meczu padł remis 1:1, a następnie Legii udało się utrzymać zaliczkę z pierwszego spotkania i mecz zakończył się wynikiem 0:0. Wnioski nasuwają się od razu. To Molde było lepsze w pierwszym spotkaniu, to Molde powinno wygrać zdecydowanie wyżej, ale po prostu tego nie zrobiło, bo nie jest na tyle klasowym zespołem, żeby swoje sytuacje skrzętnie wykorzystywać. Tutaj mogę powiedzieć otwarcie, że Legia nie sprawdziła się na tle takiego zespołu jak Mistrz Norwegii i znów nie zagrała piłki pokazującej, że rzeczywiście walczą o awans do LM. Każdy może powiedzieć, że w piłce nożnej nie liczy się styl gry i efektowne zwycięstwa, ale końcowy rezultat meczu w którym Legia awansowała. Dla mnie jednak szczęście kiedyś musi się skończyć i gra na alibi, przyznajmy otwarcie - słaba gra, musi kiedyś zostać skarcona.
W IV rundzie los skrzyżował Legie Warszawa z Steaua Bukareszt, która na papierze jest zespołem zdecydowanie lepszym od Wojskowych, co nie zmienia faktu, że rzeczywiście nie jest zespołem nie do przejścia. Pierwszy mecz to deklasacja w wykonaniu zespołu z Bukaresztu. To co działo się w pierwszej połowie meczu to istna demolka warszawskiej Legii. Przez pierwsze 35min Legia nie potrafiła wyjść z własnej połowy, będąc nieustannie nękana atakami drużyny z Bukaresztu. 3 sytuacje 100% w wykonaniu Federico Piovaccariego, który wydaje się najsłabszym punktem drużyny z Rumunii - wykorzystał z nich tylko jedną po błędzie Dossy Juniora, który beznadziejnie ustawił się na linii spalonego. Przy 100% skuteczności Włocha powinno być już 3:0 do końca pierwszej połowy meczu. W drugiej połowie meczu Legia zdała sobie sprawę, że jeśli będzie grała tak samo jak do tej pory, to po prostu przegra w wysokim rozmiarze i w rewanżu w Warszawie nie będzie miała czego szukać. Ostatecznie Legia zdobyła bramkę, która teorytycznie premiuje zespół z Warszawy. Nie można powiedzieć, że ta druga połowa w wykonaniu Legii była fantastyczna, ale na pewno o wiele lepsza niż pierwsza połowa meczu.
Polskie zespoły nigdy nie potrafiły radzić sobie z ogromną presją dotyczącą awansów, lub trudnych meczów w których cała społeczność wskazywała ich na faworyta. Po prostu wiąże to nogi naszym zawodnikom, którzy będą dzisiaj borykać się z olbrzymią presją całej Polski. Z drugiej strony będzie Steaua, która piłkarsko jest po prostu lepsza, bo przekłada się to również na transfery związane do innych klubów, bo do takich kwot osiąganych przez Rumunie za transfery po prostu nam daleko. Rumuni muszą atakować, to oni są w gorszej sytuacji więc nie mają wiele do stracenia, a Legia będzie musiała się bronić i wyprowadzać groźne kontry. W pierwszym meczu było widać różnice jakości pomiędzy obiema drużynami. Mam nadzieje, że ktokolwiek zwrócił uwagę na to jak wyglądają strzały z dystansu w wykonaniu Rumunów. To bardzo dobre, płaskie i strasznie mocne uderzenia, które non stop bombardują bramkę rywala. W Legii uderzenia z dystansu wołają o pomstę do nieba, tak samo jak strzały każdej innej drużyny z Polski. Trzeba również powiedzieć, że Kuciak wybronił pierwszy mecz, ale wątpię, żeby znów takie drugie spotkanie mogło mu się przydarzyć, bo jest człowiekiem, a nie maszyną, która nie może popełnić ani jednego błędu. Co do typu na awans Steaua to uważam, że są po prostu lepszym zespołem, muszą strzelić co najmniej jedną bramkę - żeby doprowadzić do swojego awansu, lub dogrywki jeśli Legia również strzeli jedną bramkę. Na Łazienkowskiej szykuje się spory kocioł, ale tak czy inaczej Rumuni są do tego przyzwyczajeni, bo kibice Rumuńscy również potrafią całkiem nieźle dopingować. Dla mnie dzisiaj marzenia o Lidze Mistrzów zostaną odroczone znów na przyszły rok i drużyna lepsza - czyli Steaua awansuje do Ligi Mistrzów.

Jeśli chodzi o drugi typ na rzuty rożne - jest on bardzo dobrą alternatywą do innych typów. Obie drużyny będą musiały dzisiaj atakować, obie drużyny preferują grę skrzydłami - co sprzyja nabijaniu rzutów rożnych. Statystyki były podane powyżej i zawsze over 10 został pokrywany. Wszyscy wiemy jak wygląda gra w ostatnich minutach w meczu o taką stawkę. Jedna wielka obrona Częstochowy i wybijanie piłki gdzie tylko się da. Najczęściej wtedy mamy również dużo rzutów rożnych. Tak samo jeśli chodzi o grę na początku i w środku spotkania. Steaua musi atakować, a Legia będzie wyprowadzać groźne kontry - znając życie właśnie skrzydłami, dlatego linia 10 rożnych w tym meczu wydaje mi się spokojnie do pokrycia, tym bardziej biorąc pod uwagę range meczu.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
To nie są Twoje typy że 6 na 6 kończysz sie porażką.
Hehe juz to widze, jak Legia dzielnie stawia czola Bayernowi, ManU badz Barcelonie kiedy nie potrafi wygrac meczu z Molde badz Steaua Bukareszt ???? 6 na 6 porazek wejdzie bez problemu kolego ????
 
popijava 87

popijava

Użytkownik
Jedyny plus Polskiej druzyny w LM to pewne 6 zakladow na 6 porazek
Najpierw niech Legia awansuje, a później będziesz dzielić skórę na niedźwiedziu. 6/6 przegrał zdaje się tylko Villarreal. Poza tym zespoły są rozstawiane, więc nie będzie Barcelony, Bayernu i Manchesteru.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Najpierw niech Legia awansuje, a później będziesz dzielić skórę na niedźwiedziu. 6/6 przegrał zdaje się tylko Villarreal. Poza tym zespoły są rozstawiane, więc nie będzie Barcelony, Bayernu i Manchesteru.
hehe co wy wszyscy dzisiaj tacy spieci ???? widac emocje sie udzielaja. Przeciez wiadomo bylo, ze mialem na mysli zespoly o zdecydowanie lepszej klasie. Czy to bedzie Barcelona, czy Ajax czy Juventus to nic nie zmieni. Legia z gra jaka prezentuje dostanie baty od kazdego.
 
M 4

max11

Użytkownik
Hehe juz to widze, jak Legia dzielnie stawia czola Bayernowi, ManU badz Barcelonie kiedy nie potrafi wygrac meczu z Molde badz Steaua Bukareszt ???? 6 na 6 porazek wejdzie bez problemu kolego ????
Po ewentualnym awansie Legii do LM (o co na pewno będzie ciężko) w grupie znajdą się maks 2 drużyny z europejskiego topu, myślę że 3 miejsce byłoby w zasięgu Legii co dałoby awans do grupy LE.
 
alvaros 256

alvaros

Użytkownik
Jedyny plus Polskiej druzyny w LM to pewne 6 zakladow na 6 porazek Legii...:p
Hehe juz to widze, jak Legia dzielnie stawia czola Bayernowi, ManU badz Barcelonie kiedy nie potrafi wygrac meczu z Molde badz Steaua Bukareszt 6 na 6 porazek wejdzie bez problemu kolego
Jak mnie irytują takie wynurzenia to aż czasem brak słów... Pewnie tak samo pisałeś jak Lech swego czasu trafił do grupy LE z City, Juventusem i całkiem mocnym w tamtym czasie Salzburgiem. Pewnie podobnie myślałeś jak Śląsk trafił na Brugge, albo Legia dwa sezony temu na mocny Spartak. I co z tego wyszło?

Oczywiście można napisać, że to była tylko LE, którą giganci olewają, itp, itd a w Champions League to już wszyscy grają na serio. Jednak nie takie kopciuszki jak Legia miały już okazję urywać punkty gigantom. Przypominam, że to jest aż 6 meczów, 3 przeciwników w grupie, z których w najczarniejszym scenariuszu poza zasięgiem może być dwóch, a jeden do walki, w najlepszym scenariuszu 1 poza zasięgiem, pozostali do powalczenia. Dodatkowo końcówkę fazy grupowej czołowe ekipy mające zapewniony już awans często odpuszczają grając na pół gwizdka, albo wystawiając rezerwy. Szansa, że w takich okolicznościach Legia zanotowałaby 6 porażek pod rząd jest według mnie minimalna.

Specyfika polskich klubów polega na tym, że dla nich najtrudniej jest przebić się do rozgrywek grupowych. Jeśli ta sztuka już im się uda to niezależnie od przeciwników z tej grupy udaje im się wychodzić. O ile się nie mylę to pod tym względem od czasu wprowadzenia Ligi Europejskiej mamy 100% skuteczność. Do grupy przebijały się Lech, Wisła i Legia i wszystkie ekipy zdołały wywalczyć awans do 1/16.

Także farmazony o tym, że Legia w LM zbierze 6 gładkich porażek można sobie między bajki włożyć. Przy odpowiednich wzmocnieniach i szczęśliwym losowaniu w zasięgu jest nawet walka o 3 miejsce w grupie LM dające prawo gry w 1/16 LE bo na więcej póki co nie ma co liczyć. I żeby nie było - sam dzisiaj stawiam na Steauę bo uważam, że nadal są faworytami, ale jeśli Legii uda się awansować do grupy to jestem praktycznie pewien, że mimo braku doświadczenia gry na tym poziomie nie zanotowaliby bilansu 0-0-6 bo z przyczyn, które wymieniłem jest to bardzo mało prawdopodobne.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Także farmazony o tym, że Legia w LM zbierze 6 gładkich porażek można sobie między bajki włożyć. Przy odpowiednich wzmocnieniach i szczęśliwym losowaniu w zasięgu jest nawet walka o 3 miejsce w grupie LM dające prawo gry w 1/16 LE bo na więcej póki co nie ma co liczyć.
Troche dziwna wypowiedz zwazajac na to, ze najpierw mowisz, ze dadza rade a potem ze przy szczesliwym losowaniu, i wzmocnieniach itd to moze 3 miejsce w grupie bedzie bo na lepiej nie ma co liczyc xD
 
alvaros 256

alvaros

Użytkownik
Czytaj ze zrozumieniem. Napisałem, że przy szczęściu i wzmocnieniach mogą powalczyć o 3 miejsce. Bez szczęścia i bez wzmocnień raczej ostatnie miejsce, ale na pewno nie z bilansem 0-0-6
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Czytaj ze zrozumieniem. Napisałem, że przy szczęściu i wzmocnieniach mogą powalczyć o 3 miejsce. Bez szczęścia i bez wzmocnień raczej ostatnie miejsce, ale na pewno nie z bilansem 0-0-6
Dobra niech ci bedzie 0-2-4 w najlepszym przy wzmocnieniach xD. Jestem pewny, ze wiesz co to znaczy sarkazm/ironia. ????
 
americano96 209

americano96

Użytkownik
Ależ jesteście zapatrzeni w ten bet365, podpowiem wam że są też inne buki i tak np. betsafe zakład na będący dobrą opcją na ten mecz over 10.0 rzutów rożnych oferuje po @1,89, więc różnica jest już znaczna.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom