>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

UEFA Super Cup: Bayern Monachium - Chelsea Londyn 30.08.2013, Praga

Status
Zamknięty.
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP

Bayern Monachium - Chelsea Londyn


Bayern vs. Chelsea, José Mourinho kontra Josep Guardiola. Wielki mecz na początek arcyciekawego sezony. Na mapie Europy wyrysowały się nowe potęgi i kto wie czy nie zobaczymy w Pradze rywalizacji dwóch najlepszych drużyn globu. Z pewnością zobaczymy absolutnie dwóch najznakomitszych obecnie szkoleniowców, dwa fronty w dzisiejszej piłce. Kiedy zespół prowadził Jupp Heynckes, Bayern miał najlepszą drużynę w Europie. Teraz zmienił się szkoleniowiec i część składu. Nie jestem pewny, czy grają na tak wysokim poziomie, jak kiedyś – powiedział Mourinho, wbijając szpilkę rywalom. Guardila zaś zasłania się wynikami, jego podopieczni wliczając spotkania towarzyskie wygrali sześć spotkań z rzędu i nie mają zamiaru na tym poprzestać.

W tym szaleństwie nie można zapomnieć o samych piłkarzach. To oni powinni być punktem uwagi. Transfermarkt, który w przypadku tak wielkich drużyna jest wiarogodny nieznacznie wyżej wycenia skład Chelsea, bo na 492.750.000 €, a w przypadku Dumy Bawarii stoi kwota 483.650.000 €. Na boisku i ławce zobaczymy prawie 1 mld €. Nie mniej w przypadku tego spotkania, to Bayern jest faworytem, drużyna z Niemiec wygrała Ligę Mistrzów i jeszcze znacząco się wzmocniła, miedzy innymi sprowadzając jednego ze zdolniejszych graczy młodego pokolenia: Mario Gotze. Oba zespoły grają w tym sezonie o pełną pulę i oba widzą u siebie w gablocie Super Puchar. Kto go zdobędzie, okaże się w piątkowy wieczór na stadionie w Pradze. Warto tu się zatrzymać, bodaj będzie to pierwszy od sezony 1998/99 – kiedy to obowiązywały inne zasady - Super Cup poza Monako. Dotychczas to tam niejako inaugurowano sezon w Europie. Uefa odeszła od tej tradycji i chyba słusznie, zwłaszcza że natenczas to kraje mniejsze, mniej zamożne czy to piłkarsko, czy finansowo mają okazję zorganizować ten event i pokazać sowim rodakom piłkę na najwyższym poziomie.

Teraz kilka ciekawostek, Bayern nigdy nie zdobył tego trofeum – trzy razy zaś je przegrał. Nigdy rywalizacja nie rozstrzygnęła się w rzutach karnych, co na ponad 40 letnią historię tych spotkań jest dość intrygujące. Najwięcej razy wygrał Milan, aż pięć.
Zapraszam do dyskusji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
betlej 184

betlej

Użytkownik
Super spotkanie się szykuję. Po raz kolejny Pep vs Jose. Patrząc pod względem formy i gry dużo powiedzieć nie można. Bayern pod wodzą Pepa jak na razie męczy zwycięstwa w Bundeslidze. 3 zwycięstwa na 3 spotkania - bilans w bramkach 6:1. Niby wszystko ok, ale jak się patrzy na grę zawodników z Monachium to oczy krwawią. Nie jest to już ta sama drużyna co rok temu. Pomimo stwarzania sytuacji brakuję tego czegoś, lekkości, polotu. Niemiłosierne męki z Eintrachtem Frankfurt (0:1), podobnie wczoraj z Nurnberg (2:0).
Z drugiej strony Chelsea, które w pierwszym spotkaniu z Hull w lidze w pierwszej połowie wyglądali wyśmienicie. Zapowiadał się pogrom, a skończyło się na 2:0 i bądź co bądź niesmaku. Kolejne spotkanie z Aston Villa, szybko strzelona bramka i odpowiedź Benteke. Spotkanie z nerwówką zakończyło się 2:1 po bramce Ivanovica.
Forma u obu zespołów nie jest optymalna, Bayern zawodzi w ataku, Chelsea na razie zawodzi w obronie. Jedni i drudzy mają niesamowity potencjał w grze ofensywnej. Kluczem do sukcesu może być gra w obronie oraz podejście taktyczne. Chelsea pod wodzą Jose zawsze ten mankament miała opanowany do perfekcji i na tym opieram głównie swój typ. Wydaję mi się że kursy na zwycięstwo Chelsea czy też na zdobycie trofeum są mocno przesadzone. Marathon daję odpowiednio 4,4 (zwycięstwo) oraz 3,05 (zdobycie pucharu).
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
A 22

anty87

Użytkownik
Chelsea (zw) promo roku ... Mou potrafi ustawic druzyne pilkarze go popieraja rozumieja jego taktyke mlode strzelby Schurrlle czy Lukaku to przyszlosc tego klubu do tego dochodzi solidna gra w def i bardzo szybcy skrzydlowi ... co do Baya z wielkiej druzyny sprzed tego sezonu powstalo wielkie gowno pep zjebal ta druzyne po calosci pilkarze nie potrafia sie przestawic do tej taktyki jaka on wymyslil do tego dochodzi kiepska skutecznosc jeden + dla Baya to kontuzja Thiago ale i Boa podobno narzeka na uraz sciegna i jego wystep nie jest pewny a wtedy na obronie zagra DvB wiec dziura ... kursy na Anglikow sa przesadzone i warte gry !!
 
popijava 87

popijava

Użytkownik
z wielkiej druzyny sprzed tego sezonu powstalo wielkie gowno pep zjebal ta druzyne po calosci
Piłeś -&gt; nie jedź
Paliłeś - &gt; nie pisz
Dawno nie czytałem takich bredni!!!
Trzeba mieć albo oczy w d..., albo być hejterem, albo być maniakalnym fanem Chelsea, Mourinho (lub jednego i drugiego razem)
Gwiazda Południa (czyli Bayern) ma komplet punktów po 3 kolejkach Bundesligi, więc nie wąchaj więcej kleju nim nastukasz kolejnych debilizmów.
A skoro już zachwalasz graczy jednej drużyny, to przyjrzyj się też rywalom, którzy na skrzydłach mają znacznie więcej jakości. I nie tylko na skrzydłach.
Co zaś się tyczy rywalizacji Guardiola - Mourinho, to nie zdziw się zbytnio, jak Pep przypomni Portugalczykowi miejsce w szeregu i zafunduje mu kolejną manitę w Pradze.
Manita to piątka, czyli 5:0, jakbyś nie wiedział
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Piłeś -&gt; nie jedź
Paliłeś - &gt; nie pisz
Dawno nie czytałem takich bredni!!!
Trzeba mieć albo oczy w d..., albo być hejterem, albo być maniakalnym fanem Chelsea, Mourinho (lub jednego i drugiego razem)
Gwiazda Południa (czyli Bayern) ma komplet punktów po 3 kolejkach Bundesligi, więc nie wąchaj więcej kleju nim nastukasz kolejnych debilizmów.
A skoro już zachwalasz graczy jednej drużyny, to przyjrzyj się też rywalom, którzy na skrzydłach mają znacznie więcej jakości. I nie tylko na skrzydłach.
Co zaś się tyczy rywalizacji Guardiola - Mourinho, to nie zdziw się zbytnio, jak Pep przypomni Portugalczykowi miejsce w szeregu i zafunduje mu kolejną manitę w Pradze.
Manita to piątka, czyli 5:0, jakbyś nie wiedział
hehe, dobre. Sam piszesz jak bys byl fanem bayernu od dziecka. A rzuciles sie na niego jak by napisal ze chelsea to najlepsza druzyna swiata. Kursy na chelsea mocno przesadzone faktycznie. Bayern juz z borussia pokazal na jakim etapie jest ta druzyna. Faktycznie 3 wygrane mecze z ogorkami w bundeslidze mozna traktowac jako genialna forme bayernu. Chelsea wczoraj miala okazje zobaczyc jak sie prezentuja na tle mocnej druzyny i wyszlo niezle. Mysle ze wszystko w tym meczu jest mozliwe, i nikt nie jest jednoznacznym faworytem
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Tez uwazam, ze Bayernowi nie wyjdzie na dobre zmaian trenera na Guardiole. Niemiecka pilka to cos zupelnie innego niz Hiszpanska i wpajanie zawodnikom czegos totalnie nowego w moim odczuciu mija sie z celem. Bayern przed rokiem prezentowal sie swietnie, a teraz w lidze gra przecietnie. Moze wygrywa ale to ni ejest ten Bayern co z ubieglego sezonu. Moim zdaniem po kursie jaki daja Buki warto pograc chociazby 2 DNB.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Bayern - Chelsea x2 (2.04)
Unibet !
Mecz zbliża się w końcu małymi krokami, a już widzę niepotrzebne dyskusje, ale nie będę się wtrącał. Postawiłem, na wygraną lub remis Chelsea, z racji tego, że Mou, wrócił wie jak wygrywać z wielkimi firmami, to raz. Dwa buki nie doceniają potencjału Chelsea, na pewno nie przyjadą do Monaco, bronić bramki. Trzy, będzie to spotkanie, w którym będzie mecz naszpikowanymi szybkimi akcjami, z jednej i z drugiej strony. W Lidze Mistrzów, to Bayern dyktował warunki w trakcie meczu, grał u siebie czuł się pewniejszy, ale czuli się za pewnie i to ich zgubiło. W meczu, w Monaco, na pewno będzie podobnie, ale tak jak mówiłem, pod wodzą Mourinho, Chelsea gra zupełnie inną piłkę i role mogą się nie co odmienić. Nie lekceważę Bawarczyków, ale tutaj może być wszystko. Karne, czerwone kartki, dogrywka, karne.. Liczę na Chelsea, po wyrównanym meczu.
 
popijava 87

popijava

Użytkownik
widzę niepotrzebne dyskusje, ale nie będę się wtrącał. Postawiłem, na wygraną lub remis Chelsea, z racji tego, że Mou, wrócił wie jak wygrywać z wielkimi firmami, to raz. Dwa buki nie doceniają potencjału Chelsea, na pewno nie przyjadą do Monaco
Ja także nie zamierzam dyskutować ani wyprowadzać niektórych z błędu, a wkurzyłem się, bo koleś zieje nienawiścią, a argumentuje to bzdurami. Ale jak ktoś lubi takie &quot;argumenty&quot;, może pod nie grać. I bynajmniej nie myślę wyłącznie od zbliżającym się meczu, a ogólnie.
Wolę wykorzystać wiedzę i zarobić, niż próbować przekonywać kogoś do swoich racji, gdy widać, że jest to bezcelowe, bo niektórzy wyłączyli mózg.

W tym meczu kursy ustawiona są akurat ok, buki nie lekceważą Chelsea! Ale też buki potrafią tą samą miarą ocenić obie jedenastki, co dla wielu jest abstrakcją, bo mają klapki na oczach.

Oczywiście, że wszystko tu może się zdarzyć i oczywiście, że każdy może mieć swoje zdanie i typ. Fajnie jak ktoś to umie napisać, jak wonderkido choćby.

A tak swoją drogą to mecz jest w Pradze, a nie Monaco
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Fajnie jak ktoś to umie napisać, jak wonderkido choćby.
Przeczytaj swoj pierwszy post i wskaz mi chocby jeden logiczny argument ktory uzyles w swojej wypowiedzi ktory by poparl twoj typ. Bo z tego co ja czytam, to widze, ze Bayern wygra bo Pep pokaze Mourinho miejsce w szeregu. Bo ty nie Paliles wiec piszesz, bo Gwiazda poludnia wygrala w lidze 3 mecze (Chelsea wygrala 2 i jeden remis z ManU) acha no i argument o wachaniu kleju...a innym wytykasz, ze nie wiedza jak argumentowac ich typy
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Fajnie jak ktoś to umie napisać, jak wonderkido choćby.
????
W Lidze Mistrzów, to Bayern dyktował warunki w trakcie meczu, grał u siebie czuł się pewniejszy, ale czuli się za pewnie i to ich zgubiło.
To jest fenomenalne zdanie - pomijając już &quot;Monaco&quot; ;)
Ps. Kido, nadużywasz przecinków...
Sam będę celował coś w Chelsea, bo przede wszystkim Bayern ma ciężki początek sezonu, potrzebują jeszcze trochę czasu. Nie będzie takiej dominacji jak jeszcze parę miesięcy temu i Anglicy będą mieli swoje okazje. No i Superpuchar w ostatnich latach lubił niespodzianki, nie zawsze wygrywa triumfator LM, a raczej rozkładało się to w ostatniej dekadzie 50-50.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Bayern Monachium vs Chelsea Londyn
20:45 - 30.08.2013

Jak dla mnie, buki wystawiając takie kursy chyba zapomniały o tym że w Bayernie zmienił się trener co tutaj ma ogromne znaczenie. Ja po pierwszym meczu, tym o &quot;coś&quot; widziałem że Guardiola po prostu niszczy ten zespół swoją filozofią futbolu. Tiki-taka może i sprawdzała się w Barcelonie ale jak można wprowadzać ten styl gry do zespołu który ma na skrzydłach taki zawodników jak Ribery czy Robben?! W ostatnich latach przecież, Bayern pod wodzą Heynckesa to był jeden z najlepszych zespołów w historii futbolu, przecież oni zdetronizowali samą Barceloną... właśnie Guardioli. Co teraz robi Katalończyk z zespołem który opierał się głównie na grze skrzydłami? Wprowadza system który opiera się na zagęszczeniu środka pola... Ok, mogło się to sprawdzić w Barcelonie gdzie był Xavi i Iniesta, gdzie głównie grają niscy zawodnicy ale nie w Bayernie który pod tym względem różni się znacząco od Barcy. Poza tym taki system gry można wprowadzić od razu, ale od razu na pewno nie będzie zamierzonych efektów od razu, nie w tym sezonie i pewnie nie w następnym, a już na pewno nie na mecz z Chelsea który odbędzie się za kilka dni. Borussia już w meczu o Superpuchar Niemiec pokazał słabość zespołu z Bawarii.

Jeśli chodzi o Chelsea, tutaj też zmienił się trener ale to akurat jest ogromnym plusem. Powrót Mourinho to powrót starego stylu gdzie Chelsea grała w piłkę a nie jak to miało miejsce choćby dwa lata temu w finale Ligi Mistrzów gdzie Chelsea grała właśnie z Bayerem. W tym meczu dobitnie był pokazany ówczesny styl Londyńczyków. Można mówić że w tym starciu, czy choćby w półfinale z Barca, Chelsea nie mogła zagrać inaczej, otwartej piłki. Może i nie mogła bo mieli po prostu świetnych piłkarzy ale za słaby zespół, za Mourinho na pewno skład nie był lepszy ale ten zespół miał swój charakter i na pewno był lepszy od tego jaki prowadził di Matteo.

Ogólnie rzecz ujmując dla mnie to będzie pojedynek trenerów, a tu bez wątpienia stawiam wyżej Portugalczyka i dlatego po takim kursie po prostu trzeba spróbować zagrać na Chelsea.

Typ: Chelsea @ 5,08 Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bsk 184

bsk

Użytkownik
Bayern - Chelsea
Gol 0:00-30:00 NIE @ 2,00 Unibet
Oglądałem sporo meczy obu drużyn od czasu zmian na stanowiskach trenerów. W obu klubach bardziej niż do tej pory postawiono na kunktatorstwo oraz obronę, jakkolwiek pojmując różnie te taktyki (czy przetrzymywanie na połowie swojej, czy rywala). Generalnie powoduje to mieszane uczucia wśród fanów piłki nożnej, co widać z powyższej dyskusji. Nie widzę też value w graniu Chelsea, bo jednak Bayern jest faworytem. Co moim zdaniem nie podlega dyskusji, to to, że obie drużyny nie &quot;rzucą się&quot; na siebie od pierwszych minut i nawet jak będzie grad goli (w co nie wierzę), to nie od razu.
Prawdopodobieństwo wczesnego gola oceniam na mniej niż 30% stąd mój typ.
Dla chętnych w Bet365 jest brak gola przed 27 minutą @ 1,83.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Piłeś -&gt; nie jedź
Paliłeś - &gt; nie pisz
Dawno nie czytałem takich bredni!!!
Trzeba mieć albo oczy w d..., albo być hejterem, albo być maniakalnym fanem Chelsea, Mourinho (lub jednego i drugiego razem)
Gwiazda Południa (czyli Bayern) ma komplet punktów po 3 kolejkach Bundesligi, więc nie wąchaj więcej kleju nim nastukasz kolejnych debilizmów.
A skoro już zachwalasz graczy jednej drużyny, to przyjrzyj się też rywalom, którzy na skrzydłach mają znacznie więcej jakości. I nie tylko na skrzydłach.
Co zaś się tyczy rywalizacji Guardiola - Mourinho, to nie zdziw się zbytnio, jak Pep przypomni Portugalczykowi miejsce w szeregu i zafunduje mu kolejną manitę w Pradze.
Manita to piątka, czyli 5:0, jakbyś nie wiedział
Po tym co napisałeś to widać kto jest maniakalnym HEJTEREM Mourinho!
Gwiazda południa ma komplet zwycięstw ale umówmy się to nie były jakieś wielkie zwycięstwa ot solidność i tyle.
Już nie będę wspominał że Chelsea także ma komplet zwycięstw tyle że w PL ciężej o punkty ze średniakami..
No i w końcu dojechałeś Bayern ma znacznie więcej jakości na skrzydłach haha to dobre spostrzeżenie w kierunku Chelsea dobry żart naprawdę się uśmiałem.
No i na koniec świetny tekst o manicie chciałem Ci tylko przypomnieć kolego jak wyglądała rywalizacja między Guardiolą i Mourinho w Hiszpanii.
Zapomniałeś chyba że w tamtym czasie Barcelona dorobiła się drużyny najlepszej w historii piłkarze Realu ustępowali piłkarzom Barcelony i mówię to jako kibic królewskich!
Ciężki miał okres Mou w tamtym czasie naprawdę rywalizacja z Barceloną należała do najtrudniejszej w jego karierze,ale to nie było przez to że ten Twój wielki Pep jest tak znakomitym trenerem.
Xavi,Iniesta i Messi są tego powodem i tyle w temacie.
Tyle że po tym jak Mourinho wgryzł się w PD Guadiola nie mógł już z nim meczu wygrać więc odszedł w glorii chwały bo kolejny sezon znowu nie mógłby pokonać Realu...
Jak na moje wszystkie patenty które starał się wprowadzać lub wprowadza Guardiola do Bayernu okazują/okażą się trefne.
Ściągnięcie Alcantary który nijak ma się do tej drużyny po co na siłę wkładać kogoś takiego do składu Bayernu i na siłę robić tam model hiszpański skoro poprzedni sezon dobitnie pokazał że nie ma co tego ciągnąć dalej!
Jakieś eksperymenty z Martinezem na obronie kolejny nonsens jak można najlepszego defa wkładać do obrony kolejny model barceloński...
Jak dla mnie Guardiola nie ma swojego stylu jego styl to Barcelona i tyle nigdy nie postawię go obok Mourinho a moim typem na mecz jest:remis lub Chelsea 2.15 Bet365 ✅ ✅
Pozdrawiam kolegę który za 1000 zł postawił 2 bramki Bayernu :p
Trochę pojechałem Guardioli po rajtach ale takie są moje odczucia...
Sukces Barcelony to jak dla mnie zasługa piłkarzy Barcelony a nie trenera tam byle marionetka jest w stanie zdobyć mistrza Hiszpanii smutne to dla mnie kibica Realu ale prawdziwe...
 
master.mk1988 77

master.mk1988

Użytkownik
Postanowiłem wkroczyć do rozmowy, bo ja powiem twardo Bayern Monachium w tym sezonie jest słaby, po prostu mnie nie przekonuje ! Jeśli ktoś tego nie widzi na własne oczy trzeba mu to przetłumaczyć. Zacznijmy od pierwszego meczu z Gladbach. Szybkie prowadzenie, jak to bywa w drużynie Bayernu, potem następuje jakiś spadek i zwolnienie w drużynie niemieckiej. Tracą bramkę kontaktową i już zaczynaja się kłopoty. Składne akcje, pressing w wykonaniu Gladbach powoduje zamęt w drużynie Bayernu. Następuje karny z kapelusza, który jest przestrzelony, zaraz mamy drugą jedenastkę z niczego i tym razem strzela Dante, mamy 2-1. Podcięte skrzydła i uczucie oszustwa przez sędziego powoduje, że Gladbach nie ma już siły walczyć, odpuszcza i mecz kończy się 3-1.
Wyjazd do Frankfurtu, z którym zawsze mają kłopoty zaczyna się wyśmienicie 13 min i Mandzukic strzela bramkę 0-1. Od tego czasu Bayern nie gra nic, tak jakby 0-1 im starczało, gra bez polotu. Minuty mijają i coraz częściej do głosu dochodzą gospodarze. Sędzia dalej sprzyja Monachium. w 88 min moim zdaniem faulowany jest piłkarz Frankfurtu w 11 pola karnego, ale 11 nie jest dyktowana (!). Wcześniej przed tym zdarzeniem (nie pamiętam minuty) pada bramka dla Frankfurtu. Sędzia uznaje spalonego, no właśnie ale czy on był ?? Mecz kończy się 0-1, ale nie zasługuje Bayern na wygraną.
2-0 z Nurnberg po prostu ograna ogórków. mecz i tak wymęczony, bo było tylko 2-0, tym razem nie do połowy.
Dzisiaj 1-1 z Freiburgiem. Meczu nie oglądałem, ale mogę się tylko domyśleć, że przebieg meczu był podobny do tego z Frankfurtem, tylko tym razem szczęścia już zabrakło, musimy wziąć w nawias to, że Bayern grał w składem, ale jakie to wytłumaczenie jeśli na boisku byli:
&lt;table class=&quot;playerstats lineups table&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr class=&quot;odd&quot;&gt;&lt;td class=&quot;shirtnumber&quot;&gt;1&lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;player large-link&quot;&gt; M. Neuer &lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;bookings&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr class=&quot;even&quot;&gt; &lt;td class=&quot;shirtnumber&quot;&gt;13&lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;player large-link&quot;&gt; Rafinha &lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;bookings&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr class=&quot;odd&quot;&gt; &lt;td class=&quot;shirtnumber&quot;&gt;5&lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;player large-link&quot;&gt; D. Van Buyten &lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;bookings&quot;&gt;
70&#39; &lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr class=&quot;even&quot;&gt; &lt;td class=&quot;shirtnumber&quot;&gt;4&lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;player large-link&quot;&gt; Dante &lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;bookings&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr class=&quot;odd&quot;&gt; &lt;td class=&quot;shirtnumber&quot;&gt;26&lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;player large-link&quot;&gt; D. Contento &lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;bookings&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr class=&quot;even&quot;&gt; &lt;td class=&quot;shirtnumber&quot;&gt;31&lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;player large-link&quot;&gt; B. Schweinsteiger
&lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;bookings&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr class=&quot;odd&quot;&gt; &lt;td class=&quot;shirtnumber&quot;&gt;39&lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;player large-link&quot;&gt; T. Kroos &lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;bookings&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr class=&quot;even&quot;&gt; &lt;td class=&quot;shirtnumber&quot;&gt;11&lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;player large-link&quot;&gt; X. Shaqiri &lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;bookings&quot;&gt;
33&#39; &lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr class=&quot;odd&quot;&gt; &lt;td class=&quot;shirtnumber&quot;&gt;19&lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;player large-link&quot;&gt; M. Götze
&lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;bookings&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr class=&quot;even&quot;&gt; &lt;td class=&quot;shirtnumber&quot;&gt;14&lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;player large-link&quot;&gt; C. Pizarro
&lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;bookings&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr class=&quot;odd&quot;&gt; &lt;td class=&quot;shirtnumber&quot;&gt;25&lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;player large-link&quot;&gt; T. Müller&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
Weszli:
&lt;table class=&quot;playerstats lineups substitutions table&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr class=&quot;odd&quot;&gt;&lt;td class=&quot;shirtnumber&quot;&gt;21&lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;player large-link&quot;&gt; P. Lahm

for M. Götze 62&#39;
&lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;bookings&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr class=&quot;even&quot;&gt; &lt;td class=&quot;shirtnumber&quot;&gt;7&lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;player large-link&quot;&gt; F. Ribéry

for B. Schweinsteiger 79&#39;
&lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;bookings&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr class=&quot;odd&quot;&gt; &lt;td class=&quot;shirtnumber&quot;&gt;9&lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;player large-link&quot;&gt; M. Mandžukić

for C. Pizarro 88&#39;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
Chelsea gra swoje. Jose nie musi nic udowadniać w Chelsea go kochają i wiedzą, że mogą na nim polegać. Facet wie, co robi i jak widać po meczu z MU, jego taktyki się sprawdzają. Jako trener Realu lubił remisować z Bayernem. Nie sądzę, że ich się obawia. Wiem, że podejmie dobrą decyzję co do taktyki i pomysłu na grę. Potwierdzeniem tego jest np. sprawa Kevina de Brune. Zagrał w pierwszych dwóch meczach genialnie i wydawało się, że zawita na dłużej w pierwszej jedenastce, wczoraj zagrał tragicznie, został szybko zmieniony, a dziś już jest znowu wypozyczony do Werderu.
Pep może i będzie dobrym trenerem, ale jak na razie szuka pomysłu, alternatywy na grę. Mi nie podoba się ich styl i to co im wpaja. Rok temu Bayern był maszyną do zabijania, dzisiaj nie przekonuje.
Mourinho pamiętajmy nie zwykł przegrywać swoich finałów. Ostatni jednak przegrał w pucharze Hiszpanii, pora się zrewanżować. Czas na pierwszy tytuł i kolejny napęd do zdobycia czegoś większego w tym roku. Moim zdaniem Bayern nie zdobędzie więcej niż 1 gol, a Chelsea strzeli na pewno. Typ na x2 całkiem mozliwy, kurs fajny do pobrania i ja to polecam, 1.8 na zwycięstwo Bayernu bardzo przesadzone.
 
gorszcz 141

gorszcz

Użytkownik
Zacznijmy od pierwszego meczu z Gladbach. Szybkie prowadzenie, jak to bywa w drużynie Bayernu, potem następuje jakiś spadek i zwolnienie w drużynie niemieckiej. Tracą bramkę kontaktową i już zaczynaja się kłopoty. Składne akcje, pressing w wykonaniu Gladbach powoduje zamęt w drużynie Bayernu. Następuje karny z kapelusza, który jest przestrzelony, zaraz mamy drugą jedenastkę z niczego i tym razem strzela Dante, mamy 2-1. Podcięte skrzydła i uczucie oszustwa przez sędziego powoduje, że Gladbach nie ma już siły walczyć, odpuszcza i mecz kończy się 3-1.
Mimo, że jestem fanem Bayernu od bardzo dawna to trudno mi się tu nie zgodzić z pierwszą częścią Twojej wypowiedzi. Niestety druga mija się z prawdą w zupełności. Jaki karny z kapelusza? Oglądałeś ten mecz? A już drugi to był tak ewidentny, że szkoda słów. Obrońca wręcz wyciągnął rękę przed Robbena żeby wybić piłkę. No ale mniejsza. To tylko tak w ramach sprostowania i nie przekłamywania.
Co do meczu pucharowego to dziś z rana sam myślałem bez patrzenia w kursy, że jak będzie jakiś bardzo korzystny na CFC to się skusze. Póki co jednak muszę nad tym jeszcze sporo pomyśleć zanim coś postawię. O ile w ogóle tu coś warto stawiać. Sporo tu niewiadomych.
 
karollo03 3

karollo03

Użytkownik
Ciekawe te kursy na chelsea , tak jakby buki żyły jeszcze zeszłym sezonem.
Kurs 3,0 na Londyńczyków do przyjęcia tym bardziej po ostatnich wyczynach w lidze
niemieckiej.
Kurs 1,9 na remis lub chelsea też można rozważyć.
 
master.mk1988 77

master.mk1988

Użytkownik
Przekłamanie jakie popełniłem to jedynie takie, że Bayern prowadził już 2-1 i miał karnego na 3-1. Jeśli chodzi o rękę to pierwszy karny odgwizdany po tym jak piłka najpierw odbija się od uda obrońcy gladbach i dotyka ręki, nie zmieniając jej kierunku lotu. Jak dla mnie kontrowersja, ale Muller 11 przestrzela i za sekunde mam drugi karny, za co ? obejrzałem raz jeszcze powtórki, tak Robben go trafia w rękę po zgraniu sobie główką(mój błąd). Nie chce się kłócić o pierwszego karnego, bo opinia w tym wypadku bedzie podzielona. Być może bez tego karnego, wynik byłby inny, bo Gladbach przed 11 grało na prawdę dobrze. Chciałem opisać jak jest mniej więcej w Bayernie i jak grają, bo może nie każdy widział. Gdybym miał grać ten mecz to x2 na Chelsea, a na drugim kuponie Bayern strzeli bramkę w pierwszej połowie.
 
arek666 29

arek666

Użytkownik
&lt;table class=&quot;playerstats lineups substitutions table&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr class=&quot;odd&quot;&gt;&lt;td class=&quot;player large-link&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;bookings&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr class=&quot;even&quot;&gt;&lt;td class=&quot;player large-link&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;bookings&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr class=&quot;odd&quot;&gt;&lt;td class=&quot;player large-link&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;Chelsea gra swoje. Jose nie musi nic udowadniać w Chelsea go kochają i wiedzą, że mogą na nim polegać. Facet wie, co robi i jak widać po meczu z MU, jego taktyki się sprawdzają. Jako trener Realu lubił remisować z Bayernem. Nie sądzę, że ich się obawia. Wiem, że podejmie dobrą decyzję co do taktyki i pomysłu na grę. Potwierdzeniem tego jest np. sprawa Kevina de Brune. Zagrał w pierwszych dwóch meczach genialnie i wydawało się, że zawita na dłużej w pierwszej jedenastce, wczoraj zagrał tragicznie, został szybko zmieniony, a dziś już jest znowu wypozyczony do Werderu.
Nie musi nic udowadniać? Moze i nie musi, ale nad nim czuwa niejaki Roman A. chyba nikomu nie trzeba mówić nic o jego cierpliwości...
Również nie wiem skąd masz te dziwne informacje o Kevinie... Po pierwsze nie zagrał on w 2 pierwszych meczach, zagrał w 1 i 3 meczu, opuścił mecz z AV. Po drugie co ty gadasz o jakimś ponownym wypożyczeniu ???? ?
Przechodząc już do meczu. Moim zdaniem buki troche nie doceniają Chelsea. Zrozumialbym te kursy, gdyby nadal był Jupp, ale z Pepem? No nie wiem, nie wiem. Bayern oczywiście jest faworytem, ale chyba nie aż takim jak go przedstawiają buki. Z poczatku sezonu trudno o dobre typy, zwłaszcza w tak prestiżowym meczu. Ciekawi mnie co wykombinuje Mou. W meczu z Mu zaskoczył wychodząc z tak trochę hiszpańskim ustawieniem, przynajmniej na papierze (każdy widział jak gra wyglądała), czy to powtórzy? Nie wiem, ale wątpię. Nalezy pamiętać, ze szansy od pierwszych minut nie dostał wciąż Lukaku, Mata w ostatnim meczu nie powąchał murawy, Luiz niby trenuje, ale czy zagra?
Ja ten mecz chyba odpuszczę. Jest zbyt wcześnie na takie spotkania, musiałoby się stać coś dziwnego, abym zmienił zdanie.
 
S 10

sagittarius

Użytkownik
Bardzo ciekawe starcie. Powrót na front dwóch świetnie znanych sobie trenerów w dwóch zupełnie innych klubach. Też nie rozumiem kursów wysokich na Chelsea. Znając życie Mourinho rozszyfruje Pepa i powinien gładko ograć Bayern, któremu już coś zaczyna nie trybić, tak jak w meczu z Freiburgiem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom