>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

2 Kolejka Premier League 24-26.08.2013 + Chelsea-Aston Villa 21.08

Status
Zamknięty.
popijava 87

popijava

Użytkownik
Jedni i drudzy nie wyjdą się bronić lecz atakować
Wszystkie zespoły Mou grają z kontry, nawet Real który miał kasy jak lodu tak grał.
Czerwone Diabły też zagrają zachowawczo.
Ktoś tu wygra 1:0, ale nie wiem kto

będzie pojedynek Mourinho - Gaurdiola, a ono już w piątek
A co ma piątek do wiatraka. W piątek Mou weźmie tradycyjne lanie od Guardioli, może być nawet jakaś manita dla przypomnienia.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Wszystkie zespoły Mou grają z kontry, nawet Real który miał kasy jak lodu tak grał.
Czerwone Diabły też zagrają zachowawczo.
Ktoś tu wygra 1:0, ale nie wiem kto


A co ma piątek do wiatraka. W piątek Mou weźmie tradycyjne lanie od Guardioli, może być nawet jakaś manita dla przypomnienia.
Ostatnie dwa mecze były na 1:0 więc dzisiaj zapewne będzie bramkowo potencjał obu drużyn ogromny w ataku ja tu obstawiam oba strzelą 1.61 Bet365

Piszesz że Mou weźmie tradycyjne lanie od Guardioli?
Kolego chyba zatrzymałeś się w roku 2008 bo TRADYCYJNIE to Mou karcił Guadiole na koniec w konsekwencji czego Hiszpan szybko zmienił klub żeby odejść w chwale bo kolejny sezon byłby taki sam Barcelona pod jego wodzą nie miała startu do Realu w meczu H2H...Oczywiście była manita i kilka meczy wygranych ale później role się odwróciły...
 
kryspin1991 2

kryspin1991

Użytkownik
Panowie myśle że dzisiaj w meczu Manchester - Chelsea padnie bramkowy remis. Początek sezonu, nie wiadomo jeszcze do końca jak wygląda forma oby dwóch zespołów. Myślę że drużyny zagrają zachowawczo, bez większego ryzyka. Uważam że wpadnie coś po każdej ze stron i mecz skończy się remisem 1:1.
 
auroksreno 763

auroksreno

Użytkownik
MU - Chelsea X @ 3,40 (bet365) ✅ tak właśnie, Mourinho wywiózł co chciał
Wyżej wspomniany bramkowy remis 1:1 jest typem bezpiecznym, bo na taki dokładny właśnie wynik meczu są najniższe kursy. W typie na MU wartości nie widzę, gospodarze są mimo wszystko zagadką pod skrzydłami nowego menedżera. Nie mniejszą zagadką jest co z londyńczykami zrobi Mourinho. Mamy początek sezonu, zatem zakładam wariant ostrożnościowy obydwu zespołów (Portugalczyk byłby raczej zadowolony z remisu - no, chyba, że jego chłopcy wypuszczą z rąk 2:0 do przerwy ;) ). Więc jak dla mnie remis w tym meczu (żaden no-bet).
Piszesz że Mou weźmie tradycyjne lanie od Guardioli?
Kolego chyba zatrzymałeś się w roku 2008 bo TRADYCYJNIE to Mou karcił Guadiole na koniec w konsekwencji czego Hiszpan szybko zmienił klub żeby odejść w chwale bo kolejny sezon byłby taki sam Barcelona pod jego wodzą nie miała startu do Realu w meczu H2H...Oczywiście była manita i kilka meczy wygranych ale później role się odwróciły...
To co prawda raczej wątek o innej wielkiej rywalizacji, ale też coś o Mourinho. Otóż nie całkiem role się odwróciły, historia:
RMA vs FCB (vel Mou vs Gua) 2010-2012
listopad 2010 (La Liga) 0:5 @Bar 2
kwiecień 2011 (La Liga) 1:1 @Mad X
kwiecień 2011 (Copa dR) 1:0 @Neu 1
kwiecień 2011 (UChaLea) 0:2 @Mad 2
maj 2011 (UChaLea) 1:1 @Bar X
sierpień 2011 (SupercE) 2:2 @Mad X
sierpień 2011 (SupercE) 2:3 @Bar 2
grudzień 2011 (La Liga) 1:3 @Mad 2
styczeń 2012 (Copa dR) 1:2 @Mad 2
styczeń 2012 (Copa dR) 2:2 @Bar X
kwiecień 2012 (La Liga) 2:1 @Bar 1
11 meczów
Mourinho-Guardiola 2-4-5
@Madryt: 0-2-3
@Barcelona: 1-2-2
@Neutralny: 1-0-0
bezpośredni bilans walki o trofea/awans: 1:3
Mourinho: Copa del Rey 2010/11
Guardiola: UCL 1/2 2010/11, Supercopa Espana 2011, Copa del Rey 2011/12
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Manchester Utd - Chelsea Londyn
over 2.5
1.78
Unibet !
W końcu, szlagier, na który wielu kibiców czekało. Dzisiaj do teatru, marzeń wyjeżdżają Londyńczycy, z nadzieją ogromną, na zdobycie kompletu oczek, w tym meczu. Lecz tu nie będzie ani dla jednej drużyny łatwo ani dla drugiej. Obie ekipy wyjdą w najmocniejszych jedenastkach i z pewnością mecz będzie naszpikowany szybkimi akcjami i Chelsea, nie przyjedzie się tu bronić. Na pewno w takim meczu nie zabraknie bramek. Wiadomo, czerwone diabły nie będą próżnować i będą atakować od pierwszych minut bramkę Cecha, ale jeśli obrońcy the Blues, nie stracą przy tym głowy to mogą ich powstrzymać. W takich meczach, emocji zawsze nie brakowało. Atakuję over bo jestem pewny, że Van Persie, też w tym meczu swoje odda, choć jest w gazie, to będzie ciężko go powstrzymać, lecz po drugiej stronie mam nadzieje, Mata, albo Hazard również swoje dołożą. Stawiam na over bramkowy.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Manchester United - Chelsea

Nie będę wróżył z fusów tylko powiem co myślę. Nie oszukujmy się,że to czas na kalkulacje. To początek sezonu i nie ma co bawić się w asekuracyjną grę. Obie ekipy grają ofensywnie i spodziewam się otwartego meczu. Meczu w którym padnie wiele bramek. David nie może zagrać bojaźliwie bo to tylko nakręci spirale medialnej nagonki oraz pokaże innym ekipom niestabilność w drużynie. Nie twierdzę,że United rozniesie Chelsea ale przegrać po walce to co innego jak porażka po murowaniu bramki
Dla mnie rozsądnym typem jest pogranie powyżej 2.5 bramki. Ja osobiście robię tak, uruchamiam freebet grając przed meczem na zakład 2.5 bramki w tym meczu a na live gram na zwycięstwo United!
Myślałem o kartkach bo sędzia bardzo kartkowy, jednak linie moim zdaniem za wysoko ustawione. Sytuacje kadrowe obu ekip bez większych zmian więc nad tym tematem rozwodzić się nie będę
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia, Premier League
Spotkanie: Manchester Utd. - Chelsea Londyn
Typ: obie strzelą
Kurs: 1,57
bwin
Na dzisiejszy wieczór zaplanowano ostatni mecz drugiej kolejki spotkań pomiędzy głównymi kandydatami do tytułu mistrzowskiego. Na Old Trafford Manchester United podejmie londyńską Chelsea. Zapewne zwycięzca dzisiejszego spotkania będzie miał mentalną przewagę nad rywalem. Gospodarze rozegrali jak dotąd jeden mecz ligowy z ekipą Swansea gromiąc rywala cztery do zera a łupem bramkowym podzielili się Robie van persie oraz Danny Welbeck. Oddali oni jedenaście strzałów i w tym osiem celnych. Zespół Chelsea z kolei ma za sobą już dwa ligowe występy. W pierwszym meczu pokonał Hull City dwa do zera po bramkach Oscara i Lamparda zaś w drugim ograł Aston Ville dwa do jednego tu bramką strzelił Ivanovic a drugie trafienie to samobójczy gol Luna. W ubiegłym sezonie jak grali ze sobą wygrywali tylko goście. Na Old Trafford wygrała Chelsea jeden zero a na Stamford Bridge ekipa Czerwonych Diabłów wygrała trzy do dwóch. Zapowiada się wiec walka o każdy centymetr boiska. Ja uważam że może paść w tym meczu dużo bramek i obydwie ekipy będą darzyły do ich strzelenia.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Ja aby o składach bo więcej nie ma sensu.
DDG, Evra, Vida, Rio, Jones, Carrick, Clev ,Welbs, Rooney, Valencia, RVP
Cech; Ivanovic, Terry, Cahill, Cole; Lampard, Ramires, De Bruyne, Hazard, Oscar; Schurrle
Nie będę się rozwodził na jakimiś analizami, bo nie wiem jakbym się starał to i tak nie będę obiektywny. Na pierwszy rzut oka po składach widać, że Mou jednak obawia się starcia na OT, nie ma Ba,Torresa czy Lukaku, w składzie za to De Bruyne czy Schurle. No jednak skład defensywny. Moyes odwrotnie. Robin i Rooney w ataku, a Welbs i LAV na skrzydłach. Ofensywnie to wygląda.
Pozostaje mi życzyć sobie i Wam świetnego widowiska, tego na miarę szlagieru Premier Lague. A wygra niech lepszy (oczywiście mam nadzieję, że będą nimi gospodarze;) ) Powodzenia.
 
mlodywilc 569

mlodywilc

Użytkownik
United - Chelsea

under 2.5
2.025 bet365
✅



Rzucacie banialukami i oklepanymi sloganami. Mecz na szczycie więc emocji nie może zabraknąć tak samo jak nie zabraknie bramek. A już tekst bo86bo o braku kalkulacji to szczyt szczytów. Rozumiem, że jest fanem ManU więc może być nieźle nabuzowany przed tym meczem, ale ten zwrot jest wyssany z palca.

Mecz dwóch drużyn, które walczą o mistrza w tym roku i po co ma się któraś z drużyn rzucać na drugą? Jaki jest w tym sens? Mourinho nie przyjeżdża tutaj wygrywać mistrzostwa. Dla niego głównym celem to nie przegrać. On wie, że ten mecz nie zdecyduje o mistrzostwie, ale dobrze będzie nie przegrać, zeby już na początku nie tracić nic do głównego rywala. Mou pokazał w pierwszych dwóch meczach, że jeżeli chodzi o kalkulację to u niego jest tego całkiem sporo. Dobre początki spotkań, póxniej grał ni to ofensywnie ni to defensywnie. Byle do 90 minuty. Wszyscy wiedzą, że Mou nie stawia wszystkiego na atak. Dlaczego nagle ma przyjechać na Old Trafford i rzucać się na rywala? Ja tego nie widzę.

Jak już ktoś ma się na kogośc rzucać to United. Czy jednak tak będzie? Śmiem wątpić. Moyes to mądry gościu. On nie ulegnie pokusie, żeby rzucić się na Chelsea, bo i po co? Jakiś młokos to może by i tak postąpił, bo gdzieś tam w głowie mógł by mieć wizję wielkiego zwycięstwa i tego że SAF juz zostanie zapomniany, bo przyszedł ten godny bycia następcą Fergusona.

Poza tym to United ostatnio dużo lepiej się grywa w kontrze. Atak pozycyjny wolą omijać. Tak było ze Swansea. W pozycyjnym prawie nie grali, tylko szybkie akcje. Rok temu jak wygrywali z Chelsea, Liverpoole, czy City było podobnie. Tam nie było rzucania się na rywala. Szybkie kontry, błysk van Persiego, albo Ronneya i 3 pkt.

Dosyc pewnie wygladała ostatnio obrona United ze Swansea. Sporo akcji powsztrzymali i Swansea mimo sporej przewagi optycznej nie miała zbyt wielu okazji do strzelenia gola. W ataku szał robił van Persie, dzisiaj też powinine być najaktywniejszy, ale Chelsea ma w obronie Terry`ego, czy Ivanovicia, którzy mogą sobie z nim poradzić. Chelsea w ataku ostatnio nie błyszczy. Grają raczj zrywami. Trochę w meczu pograją, ale przynajmniej 30 minut to jeden wielki przestój.

Obie ekipy w przbudowie, z nowymi trenerami, którzy nie znają jeszcze porządnie swoich ekip. Po co ma się któraś wyrywać? Takich banałów jak to opowiadają koledzy wyżej nie łykam i idę w najpewniejszy zakłąd moim zdaniem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Nie ma Maty w pierwszym skladzie. Mourinho niech idzie do diabla, sprowadzil Schuerrle a teraz tez Williana. Jesli Mata odejdzie lub nie bedzie gral regularnie to okaze sie ze Mourinho jest idiota. A ludzie mysleli ze to genialny trener. Jak wytlumaczyc odstawienie tak genialnego pomocnika ktory ostatnie dwa sezony byl czolowa postacia druzyny jak i jednym z najlepszych w lidze. Mysle ze juz teraz mozna uznac Williana za niewypal, nie sprawdzil sie w Anzy i teraz ma niby grac w Chelsea? Zycze United zwyciestwa 5:0. A moze to polityka klubu jest taka ze kupujesz gracza typu Lucas Piazon za okolo 30mln funtow a rok pozniej wypozyczasz go do klubu ktory ma budzet 10 razy mniejszy. Zwlekanie i namawianie Lamparda do odejscia to tez byl swietny ruch. Pisze z tel gdzie mam angielski system, wiec wybaczcie pisownie
 
yrek 15,2K

yrek

Użytkownik
Nie ma Maty w pierwszym skladzie. Mourinho niech idzie do diabla, sprowadzil Schuerrle a teraz tez Williana. Jesli Mata odejdzie lub nie bedzie gral regularnie to okaze sie ze Mourinho jest idiota. A ludzie mysleli ze to genialny trener. Jak wytlumaczyc odstawienie tak genialnego pomocnika ktory ostatnie dwa sezony byl czolowa postacia druzyny jak i jednym z najlepszych w lidze. Mysle ze juz teraz mozna uznac Williana za niewypal, nie sprawdzil sie w Anzy i teraz ma niby grac w Chelsea? Zycze United zwyciestwa 5:0. A moze to polityka klubu jest taka ze kupujesz gracza typu Lucas Piazon za okolo 30mln funtow a rok pozniej wypozyczasz go do klubu ktory ma budzet 10 razy mniejszy. Zwlekanie i namawianie Lamparda do odejscia to tez byl swietny ruch. Pisze z tel gdzie mam angielski system, wiec wybaczcie pisownie
Zgadzam się. Jak jestem fanem CFC i bardzo lubię Mou to nie rozumiem i nie zgadzam się z tym, że Mata na ławie! Mou chyba ma nowy trend w postaci sadzania na ławce gwiazdy, tak jak w Realu Ikera urządził. Jako Portugalczyk i/też ma złe wspomnienia z Hiszpanii, więc to może jakieś uprzedzenie ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom