>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Czy "skubiąc" bukmachera 1€ dziennie dostaniemy limit?

R 23

rutra

Użytkownik
Pytanie jak w temacie. Załóżmy, że tworzymy konta u 10-20 bukmacherów. U każdego wygrywam regularnie 1€ dziennie = 28-31€ miesięcznie = 365€ rocznie. Czy grając w ten sposób dostaniemy limity?
 
R 23

rutra

Użytkownik
Oglądałem ten program kilkanaście lat temu, ale już nic nie pamiętam. Co sugerujesz? Da się tak grać?
Moim zdaniem jeśli buk straci na takim graczu 30€ miesięcznie to bez trudu odrobi na kilku innych, którzy w sumie 30€ miesięcznie przegrają.
 
T 11,4K

tadzin

Użytkownik
Co sugerujesz?
ja bym zasugerował, zadanie następującego pytania?
mianowicie, jaki sens ma zakładanie takich idiotycznych tematów? jesli myslisz ze jak bedziesz &quot;kroić&quot; buka na niebagatelną sumę 1€ dziennie to poskutkuje to niesamowitymi limitami, to dla mnei jedynie oznacza ze albo grasz od niedawna, albo wymysliles ultragenialny system dzieki ktoremu bedziesz kroic buka na 1€ (pomijając to ze cos takaiwgo jak &quot;systemy&quot; nie istnieje ale mni9ejza o to).
co do limitów to wcale nie trzeba byc na plus badz wygrywac zeby je dostać.
????
i mowie to z wlasnego doswiadczenia z marathonbet, gdzie po prostu zagrałem 4-5 surebetów miedzy b365 i marathonem, WSZYSTKIE weszły na b365 (czyli wtopione zostały na maratonie), było tego pareset euro gdzies, to zaowocowało tym iz zostalem mnmocniej zlimitowany.
napisalem to w celu aby ten post nie byl totalnei debilny jak ten &quot;temat&quot;.
 
R 23

rutra

Użytkownik
Ja tylko podaje teoretyczny przykład. 1€ to niewiele, ale ja mówię o 10-20 bukach = 10-20€ dziennie = 300-600€ miesięcznie = 1200-2500zł miesięcznie.
1€ to niewiele, ale ktoś tu gdzieś pisał, że sztuką jest wyjść na zero ????
 
R 23

rutra

Użytkownik
Mówię, że to jest czysto teoretyczny przykład.
Wiem, z bukiem nie wygram, bo ma marże, a progresja prowadzi do bankructwa. Ale jednak ludzie wygrywają (większość przegrywa, ale niektórzy wygrywają).
 
R 23

rutra

Użytkownik
Betfair jest jakiś dziwny, albo ja nie wiem na czym on polega. Na próbę postawiłem tam pewną kwotę i zeżarło mi to co mogłem wygrać. Raz się udało postawić i wygrać, ale w pozostałych przypadkach jak postawiłem zdarzenie to (możliwa wygrana - stawka) zżerało z konta. Wypłaciłem pieniądze i podziękowałem sobie za grę w t betfair.
 
cock 756

cock

Użytkownik
Mówię, że to jest czysto teoretyczny przykład. Wiem, z bukiem nie wygram, bo ma marże, a progresja prowadzi do bankructwa. Ale jednak ludzie wygrywają (większość przegrywa, ale niektórzy wygrywają).
Przykład czy prowokacja? ???? 4 zł dziennie to Twój cel? 12 butelek po piwie? 30kg makulatury? Odrowadzenie 4 koszyków pod hipermarketem? To możliwe wyłączając jakiekolwiek ryzyko...
 
popijava 87

popijava

Użytkownik
Pytanie jak w temacie. Załóżmy, że tworzymy konta u 10-20 bukmacherów. U każdego wygrywam regularnie 1€ dziennie = 28-31€ miesięcznie = 365€ rocznie. Czy grając w ten sposób dostaniemy limity?
Odpowiedź na Twoje pytanie jest oczywista: nie będzie limitów

Do innych &quot;odpowiadaczy&quot; mam pytanie. Czy zawsze i na każdym forum musi być tak, że jak pojawia się ktoś nowy i coś pisze bądź o coś pyta, to trzeba mu konieczni dop....ć i pokazać co: 1. swoją wyższość, 2. błysnąc wiedzą, 3. wyładować swoją frustrację po przegranych, 4. inne bzdety
 
R 23

rutra

Użytkownik
Nowy to ja nie jestem. Zakłady bukmacherskie traktuje jako rozrywkę. Ostatnio sobie ustaliłem, że będę &quot;skubał&quot; buka na 5€ dziennie. Wpłaciłem 30€. Po tygodniu udało się zyskać ponad 100%. Wypłaciłem 30€ tak żeby być na zero. Przez kolejne 3-4 dni doszedłem do +50€. Raz miałem taką sytuację, że wstałem i siedziałem od godziny 9 do 11, wygrałem zakładane 5€ i do końca dnia nie typowałem. Wszystko szło fajnie, ale przyszła czarna seria i z +50€ zostało tylko kilka €. Więc póki co piszę tylko teoretycznie.
Sposobu gry nie podam, bo jak ja kiedyś chciałem, żeby mi ktoś pomógł, podał jakiś typ to nikt się w świętego Mikołaja nie chciał bawić, więc i ja się bawił nie będę.
PS. Proszę czytać ze zrozumieniem. 1€ to czasem na 1 piwo nie wystarczy, ale 1€x20buków dziennie = wyżej niż najniższa krajowa, więc nie jest źle.
 
D 243

_danonek_

Użytkownik
Wydaje mi się, że masz 15 lat i jesteś zarejestrowany na rodziców na internetowych zakładach . Nikt pełnoletni nie zakładałby tak idiotycznego tematu z takimi pytaniami. Początkowo myślałem, że to jakiś żart, ale zaczynam utwierdzać się w przekonaniu, że ty to mówisz na serio. To jest straszne ;/. No ale powiem Ci, że nikt Ci nie da limitów kiedy będziesz wygrywał po 1 euro u 10 bukmacherów &lt;haha&gt;. A czemu po 1 euro u każdego ? nie można 10 euro u jednego ? A i jeszcze co do limitów to bukmacherzy przeważnie limitują jeśli wygrywasz u nich regularnie po parę tysięcy albo grasz grube surebety u Ciebie daleka droga do tego ????
 
R 23

rutra

Użytkownik
No tak daleka droga, tylko się zastanawiam czy by mnie zlimitowali jakbym wypłacał te 30€ miesięcznie. Jeszcze raz mówię, że to jest tylko teoretyczny przykład.
Ja nie rozumiem forumowiczów. Jak wchodzę na forum matematyczne, żeby ktoś mi pomógł w jakimś zadaniu, którego nie rozumiem to cwaniaki wypisują &quot;znajdź sobie definicje w internecie&quot;. Zapomniał wół jak cielęciem był. Tu widzę, że jest podobnie, kilku forumowiczów, którzy są zapewne dużo na minusie wypisują, że 1€ dziennie to mało, no ale cóż, dzięki za odpowiedź. Swoją drogą tylko raz dostałem limit u jednego buka na jeden kupon, a wcale kokosów nie wygrywam.
PS. Niebawem skończę 20 lat.
 
alvaros 256

alvaros

Użytkownik
Również nie rozumiem tej nagonki na kolegę. Widziałem setki głupszych tematów, tego osobiście za głupi wcale nie uważam. Ludzie śmieją się z zysku 4 zł dziennie? Proste pytanie: lepiej być 4 zł. do przodu czy 4 zł. do tyłu? Lepiej wypłacać 120 zł. miesięcznie czy wpłacać 120 zł. miesięcznie? Dlaczego większość grających przegrywa w walce z bukiem? - przez pazerność i brak cierpliwości. To wie każdy, lecz tylko nieliczni mają na tyle mocną psychikę żeby nie dać się ponieść emocjom.
4 zł. na dzień wydaje się śmieszną kwotą, ale spójrzcie na to szerzej, w skali roku to jest 1440 zł. , czyli pykając konsekwentnie po 4 zeta bez żadnego stresu macie po roku czasu kase na fajne wakacje. No, ale komu się chce czekać rok, skoro najlepiej już teraz wygrywać miliony ????
Odpowiadając @rutra na Twoje pytanie - myślę, że przez dłuższy czas możesz być spokojny. Jednak pytanie o limit nie jest wcale takie absurdalne bo jeśli buk uzna, że na danym graczu nie zarabia, ten nie wnosi od długiego czasu depozytów a systematycznie wypłaca pieniądze to współpraca z takim graczem nie rokuje dla buka zysków i prędzej czy później może skończyć się blokadą konta.
 
D 243

_danonek_

Użytkownik
no ale jak mają go zlimitować skoro on chce wygrywać po 1 euro dziennie ? Skoro po zlimitowaniu konta można dalej o wiele więcej wygrywać.
 
alvaros 256

alvaros

Użytkownik
Nie wiem, rozmawiamy o hipotetycznej sytuacji, także nie dowiemy się czy w ogóle (a jeśli tak to jaki i po jakim czasie) buki dadzą limit dopóki ktoś nie spróbuje gry w ten sposób.
 
R 23

rutra

Użytkownik
Ja próbuje, ale nie po 1€ tylko po 5€ dziennie. Jednak nie dysponuje dużą kwotą i jest ryzyko, że którego dnia przyjdzie czarna seria.
 
cock 756

cock

Użytkownik
Do innych &quot;odpowiadaczy&quot; mam pytanie. Czy zawsze i na każdym forum musi być tak, że jak pojawia się ktoś nowy i coś pisze bądź o coś pyta, to trzeba mu konieczni dop....ć i pokazać co: 1. swoją wyższość, 2. błysnąc wiedzą, 3. wyładować swoją frustrację po przegranych, 4. inne bzdety
Ad. 1 Nie wyższość, tylko nadać pęd rozumowaniu autora.
Ad. 2 Błysnąłeś. Mnie się nie udało, co najwyżej jak pustemu fajansowi, ktory nie niesie za sobą ryzyka straty własnych środków!
Ad. 3 Psycholog-jasnowidz.
Ad. 4 Jak tam Twój poradnik? Będzie rozdział o limitach?
Sposobu gry nie podam, bo jak ja kiedyś chciałem, żeby mi ktoś pomógł, podał jakiś typ to nikt się w świętego Mikołaja nie chciał bawić, więc i ja się bawił nie będę.
Sposobu nie chcę, bo i po co mi z 50E splukać się do kilku E? ;) Starczy mi dutching na Pinnacle i scalping na Betfair.
A czemu po 1 euro u każdego ? nie można 10 euro u jednego ?
Dokładnie. Kłania się kolejna złota myśl, np Pinnacle przynosi mi pecha, wolę BAH... Dno i wodorosty.
tylko się zastanawiam czy by mnie zlimitowali jakbym wypłacał te 30€ miesięcznie
Popijava już odpisał. Dla świętego spokoju: nie zlimitują, śpij spokojnie.
PS. Niebawem skończę 20 lat.
No to naj naj, ja prawie drugie tyle. ;)
Również nie rozumiem tej nagonki na kolegę...
Wszystko spoko, tylko piszesz o tym TYLKO i WYSTARCZY. Mocna psychika, zero emocji, pykac po 4 zeta dziennie i pytanie jak w temacie... Heh... Jak już wyplacał i go nie zlimitowali, to po co błaznować, z doświadczeniem od 2009??? Do jakiej kwoty mają go zlimitować jak chce 1E dziennie? Ile jest firm na rynku? Weźcie nie brońcie ignorancji. Please...
Nie wiem, rozmawiamy o hipotetycznej sytuacji, także nie dowiemy się czy w ogóle (a jeśli tak to jaki i po jakim czasie) buki dadzą limit dopóki ktoś nie spróbuje gry w ten sposób.
Z limitami nie ma reguł, są tylko kretyńskie zapisy w regulaminach, które w dowolnym momencie mozna uruchomić na graczu. I jak &quot;nie wiem&quot;, to po co pisać?
Ja próbuje, ale nie po 1€ tylko po 5€ dziennie. Jednak nie dysponuje dużą kwotą i jest ryzyko, że którego dnia przyjdzie czarna seria.
To czy ten system jest coś wart, skoro jest tak niestabilny w obliczu czarnej serii? I czy grozi Ci ten budzący wątpliwości o limity 1E dziennie? Grasz za więcej niż 12% bankrollu? Popłyniesz, na psychice i stawkach.Jak masz 100zł, to nie mów, że nie zrobisz z tego czegoś bo masz mały bankroll. Zrób duży - konsekwencją w dążeniu do CELU, własną elastycznością. Gdy zrobisz 200zł przemyśl czy to byl fart czy konsekwencja. Fart? Spadaj. Konsekwencja? Zrób 300zł - umiesz. Z 1000zł bez konsekwencji więcej wpieprzysz zer przed przecinkiem, a nie chyba idzie, nie?
 
Do góry Bottom