>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Zakłady 50/50%

matussalem 2

matussalem

Użytkownik
Witam, moje pytanie jest następujące:
jakie zdarzenia biorąc pod uwagę wszystkie dyscypliny sportowe, mają szanse trafienia 50%? i jak kursowo wyglądają najlepsze? czy są takie które mają kurs 2? czy właśnie zawsze są niższe? ;)
 
V 31

vector77

Użytkownik
zdarzenia dwudrogowe ale to tez zalezy od zakladu. biorac pod uwage przawdopodobienstwo to zaklady dwudrogowe.
widze ze brak ci podstawowej wiedzy wiec odsylam nim postawisz jakies pieniadze do nauk.
 
matussalem 2

matussalem

Użytkownik
Przeczytaj ze zrozumieniem. chodzi mi o zakłady które mają szanse trafienia 50%. dobrze wiem że są to zakłady dwudrogowe, ale jakie? oprócz np. parzystych i nieparzystych?
I odsyłam Cie do słownika ortograficznego nim napiszesz kolejny post.
 
kangur-60259 72

kangur-60259

Użytkownik
W Bet365.com było, ale to chyba na głównych imprezach. Na pewno były takie zakład podczas MŚ 2010 w RPA. Nie śledzę takiego, raz po prostu zwróciłem na niego uwagę bo wyjaśniałem kumplowi na czym polega marża w bukach.
 
V 256

vernix

Użytkownik
A w jakim buku istnieje taki zakład?
Bet365, Betsson, William Hill to z tych popularniejszych.
Nigdy i nigdzie nie będziesz miał kursów w zdarzeniach dwudrogowych powyżej 2,00. Bukmacher by nie zarobił na takich kursach. Poczytaj więcej o marży bukmacherów.
 
matussalem 2

matussalem

Użytkownik
a czy ja napisałem że chce mieć kurs powyżej 2 na takie zdarzenia? to chyba jest logiczne że nie ma.. zapytałem jak kursowo wyglądają najlepsze, czy po prostu są takie które mają kurs ten maksymalny 2? wiem że na parzyste i nieparzyste u niektórych buków był kurs 2, ale to dosyć dawno i teraz już nie mogę znaleźć nigdzie.
 
V 31

vector77

Użytkownik
no blad bo mozna i takie wylapac. zalezy na co grasz. dwudroga najbardziej popularna to under/over. zaleznie od meczu mozna wylapac i 2.6. podczas euro kursy byly naprawde mile.
mozliwosci gry na 50/50 jest mnostwo.poczytaj forum i sie dowiesz.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
2.60 to tylko na live, jak dany typ będzie coraz mniej prawdopodobny. Przedmeczowo, to najlepiej takie typy grać w pinnacle. Dwudrogowe mają zwykle kurs 1,95 i jest to najlepszy kurs w sieci. Chociaż może być taka sytuacja (sam miałem ostatnio), że w pinnacle linia się zmieniła. I na tą niższą zmieniło się na powyżej 2.00, a w innym buku wciąż była ta stara linia po kursie 1.85. Tak więc wszystko zależy też od bukmachera, i zmianach na rynkach over/under itp.
 
V 31

vector77

Użytkownik
chlopie czy tobie trzeba tlumaczyl lopatologicznie? sa takie i powyzej 10 zalezy jak grasz. jak obstwiasz predz meczme to ze wzgledu na to iz rozklad szans jest na dwie opcje tylko kurs oscyluje wokol 2. jak grasz na lajfie to kursy sie zmieniaja w czasie.
 
matussalem 2

matussalem

Użytkownik
równie dobrze możesz mi napisać swoim tokiem myślenia o kursach np 1,3 i 2,2 na mecz siatkówki, ale na co mi to? wyraźnie napisałem że chodzi mi o zdarzenia 50 procentowe jak np w ruletce. zaczynasz mi pisać o zdarzeniach na live.. ale znowu po co? one się zmieniają i nie są już 50procentowe i dlatego kursy skaczą. napisałem chyba zrozumiale o co mi chodzi i widzę że inni potrafią pomóc i napisać o to gdzie szukać takich zdarzeń i jakie to są, a Tobie ciężko jest to pojąć nadal. i już napisałem, że dziękuje Tobie za pomoc ;)
 
V 31

vector77

Użytkownik
jak chcesz 50procentowe zdarzenia to graj czelki w tenisie. tam zawsze kursy oscyluja w granicach 2 a coz za tym idzie szanse sa mniej wiecej rowne.
 
Do góry Bottom