>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Progresja

pagni 138

pagni

Użytkownik
progresja na remisy to obled finansowy i mentalny. lepiej leciec over 2.5 na progresji w lidze powiedzmy angielskiej. remisy smierdza z daleka.
Ale dlaczego &quot;śmierdzą&quot; skoro wybierasz mecze do over 2.5 tak samo wybierasz mecze do remisów ! przecież i tak wszystko rozbija się o typ do gry
PS ten pomysł który zaproponował JackSparrrow na BTS jest całkiem niezły tylko te kursy, hm, może można by spróbować ?
 
V 31

vector77

Użytkownik
realnie patrzac to w remisie muszisz miec remis i nie ma bata inne opcje nie wchodza w gre. przy progresji musisz miec 2.5 + co nie ma znacznia dla ostatecznego wyniku.
druga rzecz to ilosc progow i czas trwania progresji.
trzecia rzecz nerwy ktorych nigdzie nie kupisz a zszargasz wlasne na 100 procent.
czwarta rzecz ile zarobisz i przy jakim wkladzie bedziesz usatysfakcjonowany.
remisy to samobojstwo w dluzszej perspektywie czasu.
 
pagni 138

pagni

Użytkownik
realnie patrzac to w remisie muszisz miec remis i nie ma bata inne opcje nie wchodza w gre. przy progresji musisz miec 2.5 + co nie ma znacznia dla ostatecznego wyniku.
druga rzecz to ilosc progow i czas trwania progresji.
trzecia rzecz nerwy ktorych nigdzie nie kupisz a zszargasz wlasne na 100 procent.
czwarta rzecz ile zarobisz i przy jakim wkladzie bedziesz usatysfakcjonowany.
remisy to samobojstwo w dluzszej perspektywie czasu.
:) Realnie patrząc to musi być over 2,5 i nie ma bata inne opcje nie wchodza w grę :)
2,5+ nie rozumiem ? jeżeli to kurs no to właśnie remis mi go zapewnia a nawet 3+
Ilość progów jest wystarczająca !? :) no tak czas trwania ale za to nie ślęczę codziennie nad analizą spotkań no i kilka progresji na raz i bardzo często jest że co kilka dni coś wpada
Nerwy jakie nerwy ? są takie same jak przy obstawianiu singla
A czwarta rzecz podobno ktoś kto w miesiąc miesiąc ma 10% to jest dobrym typerem no to ja mam te 10% a nawet więcej :)
 
G 27

gumos

Użytkownik
Ryzyko jest zawsze a szczegolnie w progresji X ???? Mi sie ona osobicie nie podoba cieko jest wytypowac remis. Jesli masz nieograniczony budzet próbuj. Ale zamiast grac zwykla progresja lepiej spróbuj D&#39;Alemberta lub stawkowania FK jak gra chociazby Zdzichu
 
pagni 138

pagni

Użytkownik
Czy jest jakieś ryzyko w tej progresji na X? Poqwiedzmy, że mam nieograniczony budżet.
Oczywiście że jest ! w każdej metodzie jest ryzyko. A jak zminimalizować to ryzyko ? Oczywiście przez dobór typów jak dobrze dobierzesz to jeszcze bardziej zminimalizujesz. No i oczywiście własna strategia gry bo progresja na remisy to tylko hasło, bardzo pojemne hasło
 
L 13

lukaszek90001

Użytkownik
Oczywiście że jest ! w każdej metodzie jest ryzyko. A jak zminimalizować to ryzyko ? Oczywiście przez dobór typów jak dobrze dobierzesz to jeszcze bardziej zminimalizujesz. No i oczywiście własna strategia gry bo progresja na remisy to tylko hasło, bardzo pojemne hasło
Czyli dobur dobrych drużyn???
 
I 0

itam1995

Użytkownik
Myślę nad rozpoczęciem progresji systemem HT/FT . Głównie Polska Ekstraklasa.
Przy według buka &quot;średnim&quot; pewniaku kursy mogą dochodzić nawet do 4.0 , zależy czy remis w połowie czy nie. Myślę, że znając Polską ligę można co jakiś czas trafić, a i po kursie nawet większym niż remis ~~ 3.0 .
Myślicie, że wypali ?
 
G 27

gumos

Użytkownik
Wedlug mnie trafienie HT/FT to czysty fart nic wiecej sam bym sie czegos takiego nie podjal. Przetestuj na sucho i zobacz moze Ci sie uda
 
I 0

itam1995

Użytkownik
Zobaczymy jak wyjdzie na sucho ????
Ogólnie dużo tu się mówiło o ligach francuskich, włoskich, etc.
Bardzo mało na temat Polskiej Ligi, a chciałbym zauważyć, że po 5. kolejkach tylko dwa zespoły zostają nadal bez remisu ( Legia, Widzew) . 14 drużyn ma co najmniej jeden remis, więc przy większości zespołów grając od 1. kolejki progresja była by już zakończona i oczywiście na +.
 
P 1

patras

Użytkownik
Zobaczymy jak wyjdzie na sucho ????
Ogólnie dużo tu się mówiło o ligach francuskich, włoskich, etc.
Bardzo mało na temat Polskiej Ligi, a chciałbym zauważyć, że po 5. kolejkach tylko dwa zespoły zostają nadal bez remisu ( Legia, Widzew) . 14 drużyn ma co najmniej jeden remis, więc przy większości zespołów grając od 1. kolejki progresja była by już zakończona i oczywiście na +.
Dobrze mówisz.zakończone by było 14 progresji,ale..te dwie drużyny byś miał na piątym etapie progresji.zakladając że byś grał od początku.moim zdaniem trzeba poczekac na drużyny które nie remisują powiedzmy około 3-5-7 meczy i dopiero zaczynać progresje.tylko to w którym etapie wejsć zależy od ligi.Jeżeli ktoś jest cierpliwy i będzie śledził główne ligi na bieżąco to tych drużyn jest naprawdę sporo.ja obecnie monitoruje około 20 -paru lig ,ale w głównych, sezon dopiero się zaczyna a już można by zacząć kilka progresji jednoczesnie.
 
pagni 138

pagni

Użytkownik
Jeśli masz nieograniczony budżet to jedź na Bahamy i korzystaj z życia.
Otóż to !
Każdy kto myśli że ma nieogra... o przepraszam bardzo duży budżet może grać 100 poziomów no to ja się pytam co to za hukowy typ skoro przez 99 poziomów nie chce wejść !
Ps a propo budżetu ja zaczynałem wpłacając 111 do bettsona i bettson dał mi bonus 111 zł czyli zaczynałem z kwotą 222 zł a było to 22 lipca zeszłego roku i dalej jestem &quot;w grze&quot; a więc można :) po prostu jak pisalem liczy się strategia ! bo progresja na remisy to tylko ( motyw) hasło i to pojemne
 
djoko_ 210

djoko_

Użytkownik
Czy jest jakieś ryzyko w tej progresji na X? Poqwiedzmy, że mam nieograniczony budżet.
To ja postaram się odpowiedzieć, prezentując moją przygodę z graniem na remis danych drużyn.
Pod koniec 2012 roku przeczytałem na jednym z forów o progresji na X. Przejrzałem kilka statystyk z ówczesnego sezonu i zacząłem grac pod koniec sezonu na drużyny z wiodących lig europejskich, które przez dłuższy czas nie remisowały w swoich ligach. Była to gra dość chaotyczna, spotkania grałem po kolei stawki nie zawsze podwajałem, ze względu na ograniczone fundusze. Po remisie drużyny na którą stawiałem przerywałem grac na daną drużynę. Wyjątkiem były druzyny Fulham i Modeny na które grałem progresje więcej niż raz. Poniżej tabela z moich ubiegłorocznych prób pogrania tym systemem ( w tabeli kolejno: drużyna, stawka, kurs, wygrana, zysk). Wtedy wyszedłem na ✅ 299,50 j.

Osiągając bardzo duży jak dla mnie zysk w sezonie ligowym 2012/2013 przysiadłem do statystyk i przeanalizowałem różne ligi i poszczególne drużyny. Oto rezultaty:


W tabeli kolejno: drużyna, % remisów w ostatnich 3 sezonach ligowych na szczeblu w którym drużyna gra w tym roku - 3 kolumny ( II - sezon ostatni, III - 2 przedostatni sezon, IV - 3 sezony temu), w ilu sezonach w ciągu ostatnich 3 drużyna nie miała serii więcej niż 6 meczów bez remisu, suma % meczów bez remisu z 3 ostatnich sezonów, współczynnik wyliczony następująco : (II kolumna*3 + III*2 + IV + VI *2)/6
Drużyny wyróżnione na pomarańczowo nie gram z różnych powodów, m.in. dlatego że
1. nie jest korzystnie grac na 3 drużyny lub więcej z danej ligi,
2. drużyna z RPA jest pod moją obserwacja i czekam na kilka (3) jej meczy bez remisu,
3. mają zbyt niski współczynnik.
Drużyny od Husa Agadir do Cessana zaznaczone na żółto ( bez Jeju United) gram lub będę grał ( bo sezon się zaczyny w ten weekend) przez cały sezon progresją na remis.
Jeju United i Neman Grodno nie gram już, ponieważ sezon się kończy w ich ligach, ale na Jeju zdążyłem zagrać 3 progresje, a na Neman Grodno jedną 4 stopniową progresję.
Oprócz gry na drużyny które wyżej wymieniłem, będę grał na druzyny z lig europejskich, które w poprzednich latach miały nie najgorszy % remisów, a mają serię 3,4 meczów bez remisu w danym momencie. Takim sposobem gram na Widzew Łódź i Niemieckie Aue od poprzedniej kolejki. Po remisie tych drużyn nie będę grał ponownej progresji na nie. ( Podobnie jak grałem w poprzednim sezonie). W tym wypadku zaczynam progresje od stawki takiej samej jak w poprzednim sezonie - 5j. Pozostałe progresje ( na 11 drużyn), które będę grał od początku do końca sezonu zaczynam od 1j. W obu progresjach stawkę podwajam w kolejnych etapach. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
Progresje już zakończone:
Husa Agadir ( 1 stopień)
Neman Grodno ( 4 stopnie)
Bahia ( 1 stopień)
Bahia ( 6 stopni)
Jeju United ( 1 stopień)
Jeju United ( 1 stopień)
Jeju United ( 2 stopnie)
Belgrano ( 3 stopnie)
Zobaczymy jak to będzie wyglądało na koniec sezonu.
Mam nadzieję że po części odpowiedziałem na pytanie kol. lukaszek90001
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
L 0

lukaszp89

Użytkownik
a czy ktoś z was może polecić inny system różniący się od klasycznej progresji jednak na tej samej zasadzie jak d&#39;alambert i ciąg fibonacciego. Szukam takiej progresji, która pozwoli mi dojść do jak najdalszego poziomy czyli najbardziej bezpiecznej, aby przeżyć czarną serię ???? . Narazie najlepsza wydaje być się progresja na stały zysk jednak jestem ciekaw czy jest coś lepszego? Przypuśćmy że dysponuje kapitałem 5000zł a interesuje mnie 100zł zysku na czysto.
 
K 326

kurekq

Użytkownik
a czy ktoś z was może polecić inny system różniący się od klasycznej progresji jednak na tej samej zasadzie jak d&#39;alambert i ciąg fibonacciego. Szukam takiej progresji, która pozwoli mi dojść do jak najdalszego poziomy czyli najbardziej bezpiecznej, aby przeżyć czarną serię ???? . Narazie najlepsza wydaje być się progresja na stały zysk jednak jestem ciekaw czy jest coś lepszego? Przypuśćmy że dysponuje kapitałem 5000zł a interesuje mnie 100zł zysku na czysto.
Spróbuj mojej.
 
pagni 138

pagni

Użytkownik
a czy ktoś z was może polecić inny system różniący się od klasycznej progresji jednak na tej samej zasadzie jak d&#39;alambert i ciąg fibonacciego. Szukam takiej progresji, która pozwoli mi dojść do jak najdalszego poziomy czyli najbardziej bezpiecznej, aby przeżyć czarną serię ???? . Narazie najlepsza wydaje być się progresja na stały zysk jednak jestem ciekaw czy jest coś lepszego? Przypuśćmy że dysponuje kapitałem 5000zł a interesuje mnie 100zł zysku na czysto.
Coś czuję że kolejny progresowicz znienawidzi progresję. A dlaczego tak sądzę? Ano dlatego że &quot;szuka&quot; sposobu na uniknięcie czarnej serii.
No to ja Wam zdradzę tajemnicę dla co niektórych szokującą. Otóż progresowcz bez czarnej serii to jak żołnierz bez karabinu !
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 1

patras

Użytkownik
djoko mógłbyś założyć temat i uporządkować to wszystko.Zainteresowało mnie bo gram od maja takim samym sposobem jak Ty.Jestem ciekawy czy podobne drużyny będziesz wrzucał do swojej progresji.Widzew i Aue tak jak Ty też zacząłem grać przed podaniem twoich typów tu na forum.ciekawe.
 
P 1

patras

Użytkownik
No to ja Wam zdradzę tajemnicę dla co niektórych szokującą. Otóż progresowcz bez czarnej serii to jak żołnierz bez karabinu ![/quote]

Prawda.Boli ale prawda. prędzej czy później trafi się czarna &quot;owca&quot;. Mówię z doświadczenia.
 
Do góry Bottom