>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Eliminacje Ligi Mistrzów: Steaua Bukareszt - Legia Warszawa (21.08.2013)

Status
Zamknięty.
R 3

rafciu166

Użytkownik
no najbardziej pokazał to Śląsk...
Nie wiem czy to ironia czy nie z Twojej strony, fakt faktem ze mecz sie skonczyl remisem 3-3 choc slask byl blisko wygranej. Nie oszukujmy sie poziom naszej ligi jest dramatyczny, nawet jesli uda nam sie awansowac poziom taki pozostanie dalej, a tak jest bo tylko ktos sie pokaze i zaraz jest sprzedawany, najlepszym przykladem jest sobota blysna troszke i zaraz mozemy spodziewac sie transferu. Taka polityka nasze zespoly nigdzie nie dojda.
 
mobilny 260

mobilny

Użytkownik
Nie wiem czy to ironia czy nie z Twojej strony, fakt faktem ze mecz sie skonczyl remisem 3-3 choc slask byl blisko wygranej. Nie oszukujmy sie poziom naszej ligi jest dramatyczny, nawet jesli uda nam sie awansowac poziom taki pozostanie dalej, a tak jest bo tylko ktos sie pokaze i zaraz jest sprzedawany, najlepszym przykladem jest sobota blysna troszke i zaraz mozemy spodziewac sie transferu. Taka polityka nasze zespoly nigdzie nie dojda.
A co mają robić jak polskie zespoły nie mają kasy ? Za coś przecież muszą funkcjonować, kasa z TV mała, z biletów mała, sponsorów nie ma, głównym źródłem utrzymania jest więc sprzedaż piłkarzy a tym nie ma się co dziwić że odchodzą skoro na zachodzie mogą zarobić dużo więcej. Pieniądze mój drogi, pieniądze.. tatuś cię nie nauczył co w życiu grasz najważniejszą rolę ? Poziom polski jak tak sami jak większości lig w europie, może oprócz 12-13 lig, tam gdzie jest kasa jest jakiś poziom, proste.
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
A co mają robić jak polskie zespoły nie mają kasy ? Za coś przecież muszą funkcjonować, kasa z TV mała, z biletów mała, sponsorów nie ma, głównym źródłem utrzymania jest więc sprzedaż piłkarzy a tym nie ma się co dziwić że odchodzą skoro na zachodzie mogą zarobić dużo więcej. Pieniądze mój drogi, pieniądze.. tatuś cię nie nauczył co w życiu grasz najważniejszą rolę ? Poziom polski jak tak sami jak większości lig w europie, może oprócz 12-13 lig, tam gdzie jest kasa jest jakiś poziom, proste.
O boże , ale bzdury ... Nie Polskie zespoły nie mają kasy tylko są tragicznie zarządzane a to znacząca różnica . Kasa z TV jest spora wobec umiejętności kopaczy , kasa z biletów tzw z match day jest spora jeżeli ktoś potrafi to zorganizować ( nie jak zagłebie gdzie ich budżet to raptem 5% wpływów z match day`a ) sponsorzy też są więc po co te narzekanie ?
Jak ktoś nie potrafi zarządzać klubem daje jakimś zagranicznym wynalazkom kupę kasy to potem są efekty w postaci zadłużenia albo nie płacenia przez rok . Brakuje tylko tutaj jednej rzeczy : Płaci się za wynik końcowy a nie premia za mecz , wejściowki , za gola , za czyste konto itp po co to ?!?! Ustalają przed sezonem cel i jeżeli go zdobędą to będzie kasa do podziału . Podstawa średnia za wynik duża inaczej nigdy tutaj nie będzie normalnie .
 
seba75 32

seba75

Użytkownik
To co napisał Calanau to jest czysta prawda.Słowa Urbana: &quot;Życzę sobie, aby drużyna zagrała na miarę możliwości. Jeżeli to okaże się niewystarczające na Steauę, to powiemy trudno i skupimy się na Lidze Europy oraz na Ekstraklasie&quot;.Wygląda to tak jakby trener chciał się trochę usprawiedliwać już przed meczem a moim zdaniem takie słowa świadczą o tym,że trener Urban patrzy na ten dwumecz realnie i wie,że dyspozycja jego piłkarzy nie jest najlepsza (o czym świadczą wyniki i gra w LM) i nawet jeżeli obecnie Legia zagra na 100% to i tak to może nic nie dać bo Steaua to jest naprawdę solidna drużyna.Oglądałem pierwszy mecz wyjazdowy z Dinamo Thibilisi i piłkarzom z Bukaresztu wystarczyły dwa huknięcia z dystansu aby rozstrzygnąć losy rywalizacji już w meczu wyjazdowym a przy tym jak gra obrona legionistów jestem pewny,że Steaua będzie miała dużo więcej sytuacji niż chociażby w Thibilisi.Dodajmy do tego,że Steaua rozegrała w swojej lidze dotąd trzy spotkania i wszystkie wygrała.Ostatni mecz Legii w lidze z Ruchem,niby to liga,niby parę zmian w składzie ale wystarczyło,że Ruch wyszedł na ten mecz mocno zmotywowany od pierwszych minut i do przerwy świeciło się 2-0 dla Ruchu.Typ Steaua do przerwy jest jak najbardziej prawdopodobny.
Ja nic nie gram w tym meczu bo sercem jestem za Legią ale rozsądek mówi mi co innego więc po prostu usiąde przed TV z piwkiem i pooglądam jak nasza drużyna powalczy o ten &quot;piłkarski raj&quot; jak to się u nas określa. ????
 
mobilny 260

mobilny

Użytkownik
Skoro tak śledzisz te eliminację do LM, to podaj mi która drużyna w ostatnich latach znalazła się z przypadku w fazie grupowej?W sensie kopciuszka który niczym nie zaskakując pyknął w ostatniej rundzie faworyta i znalazł się w LM, nie kogoś kto był już wcześniej na fali i wywalczył ten awans jak Bate.
Takich drużyn było setki, to raz a dwa Legia przy Steaua to bardzo solidny zespół, ba rywal równorzędny. To co się działo z Molde czy z TNS było dawno temu i jutro będzie inny mecz. Zresztą wszyscy pisali jak to Steaua nie siadła na Vardar i Dinamo a oglądałem powtórki i jak ktoś cisnął w tych meczach to na pewno nie była drużyna złożona prawie z samych reprezentantów kraju który od dawna nic nie ugrał na arenie międzynarodowej.
PS &lt;table class=&quot;soccer&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr class=&quot; tr-first&quot; id=&quot;g_1_E9VLBbn1&quot;&gt;&lt;td title=&quot;Zobacz szczegóły meczu!&quot; class=&quot;cell_ab team-home&quot;&gt;Shakhtar K. (Kaz)&lt;/td&gt;&lt;td title=&quot;Zobacz szczegóły meczu!&quot; class=&quot;cell_sa score bold playing&quot;&gt;2 - 0&lt;/td&gt;&lt;td title=&quot;Zobacz szczegóły meczu!&quot; class=&quot;cell_ac team-away&quot;&gt;Celtic (Sco)

&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Obejrzyj sobie mecz z Vardarem u siebie, zobacz jak naprawdę potrafią grac i wtedy coś mądrego napisz :spokodfhgfh:
Legia w żadnym ze spotkań o LM nie zdominowała tak rywala.
 
mobilny 260

mobilny

Użytkownik
Obejrzyj sobie mecz z Vardarem u siebie, zobacz jak naprawdę potrafią grac i wtedy coś mądrego napisz :spokodfhgfh:
Legia w żadnym ze spotkań o LM nie zdominowała tak rywala.
Przy drużynach z Macedonii to nawet Ruch Chorzów wygląda znakomicie, odsyłam do eliminacji LE sprzed roku i przestańcie się już wszyscy spuszczać nad tą Steauą bo się zrzygam zaraz na monitor.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
To nie ja napisałem głupoty w poście wcześniej, teraz się nawet do tego nie odniesiesz,
nie cisnęli, teraz, że to Macedończycy (Ruch pokonał ostatnio Legię :spokodfhgfh ???? . Argumentów brak.
Zamiast rzygać na monitor zacznij oglądać mecze, a potem coś pisz.
Nicolante dobrze opisał to jak grały obie ekipy we wcześniejszych rundach.
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Takich drużyn było setki, to raz a dwa Legia przy Steaua to bardzo solidny zespół, ba rywal równorzędny. To co się działo z Molde czy z TNS było dawno temu i jutro będzie inny mecz. Zresztą wszyscy pisali jak to Steaua nie siadła na Vardar i Dinamo a oglądałem powtórki i jak ktoś cisnął w tych meczach to na pewno nie była drużyna złożona prawie z samych reprezentantów kraju który od dawna nic nie ugrał na arenie międzynarodowej.
PS &lt;table class=&quot;soccer&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr class=&quot; tr-first&quot; id=&quot;g_1_E9VLBbn1&quot;&gt;&lt;td title=&quot;Zobacz szczegóły meczu!&quot; class=&quot;cell_ab team-home&quot;&gt;Shakhtar K. (Kaz)&lt;/td&gt;&lt;td title=&quot;Zobacz szczegóły meczu!&quot; class=&quot;cell_sa score bold playing&quot;&gt;2 - 0&lt;/td&gt;&lt;td title=&quot;Zobacz szczegóły meczu!&quot; class=&quot;cell_ac team-away&quot;&gt;Celtic (Sco)

&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
Jasne, a jak przyjdzie na nich postawić to wszyscy optymiści albo wolą bez stresu obejrzeć spotkanie, albo włącza się inne myślenie na pułapie kilkudziesięciu złotych.Zresztą jeszcze nie doczekałem się nawet jednego przykładu awansu drużyny, która poziomem w drodze do 4 rundy prezentowała podobną piłkę jak nasz główny pucharowicz, a ich rywal faworyt całkiem odwrotnie odpadając z nimi w decydującej rundzie.
Urban bardzo chciał trafić na Celtic, teraz w wywiadach to już się wypowiada w ten sposób jakby już przywiózł z Rumuni co najmniej 2 w plecy.Reasumując nastroje w warszawskiej drużynie i wiara w korzystny wynik są na bardzo wysokim poziomie, a to chyba jedyny promyk który może dać słabszej drużynie sukces w takim dwumeczu (patrz Shakhtar z Celticem na który tak wszyscy chcieli tu trafić nie bez parady).
Przy drużynach z Macedonii to nawet Ruch Chorzów wygląda znakomicie, odsyłam do eliminacji LE sprzed roku i przestańcie się już wszyscy spuszczać nad tą Steauą bo się zrzygam zaraz na monitor.
Szkoda że nas nie odeślesz do pucharu polski, gdzie 3 ligowcy potrafią wyeliminować drużynę z ekstraklasy.
 
interista18 773

interista18

Użytkownik
Steaua Bukareszt - Legia Warszawa
Steaua jest niewątpliwie faworytem w dwumeczu z Legią, ale nie róbmy z nich nie wiadomo jak znakomitej drużyny.Rumuni w pierwszym meczu narzucą swoją grę, a Legia będzie miała możliwość do kontrataku, czyli ulubionego stylu gry polskich drużyn. Wypowiedzi trenera Urbana są według mnie demotywujące, bo przed takim meczem nie można mówić o tym z jak wielkim rywalem przyjdzie się zmierzyć i jak ciężko będzie go pokonać, tylko trzeba przekonywać że rywala jest jak najbardziej do przejścia i nie można się go obawiać. Legia jak dotąd w tych czterech eliminacyjnych meczach zagrało maksymalnie trzy połówki na dobrym poziomie, z tym że nawet taka gra jak w drugiej połowie pierwszego meczu z TNS-em czy pierwsza połowa z drugiego meczu z Molde awansu Legii nie da. Legioniści będą musieli przypomnieć sobie swoja grę z najlepszych meczów poprzedniego sezonu i wtedy szansę na wyeliminowanie Rumunów na pewno są. Pamiętajmy, że to są tylko dwa mecze i jedna przypadkowa akcja może zadecydować. Już nie takie kluby jak Legia eliminowały nawet lepsze drużyny niż Steaua. Kursy na ten dwumecz wystawione są prawidłowo i ze swojej strony w żadną stronę nie gram.
 
eco 388

eco

Użytkownik
co dziś w studio ligi mistrzów Mielcarski mówił o opinii Kazimierza Węgrzyna na temat Legii ze Steauą? Nie moglem do konca sluchac
 
mareq_7 134

mareq_7

Użytkownik
W meczu Steua - Legia polecam zagrać na rzuty rożne.
Dlaczego?
+ dwie drużyny grające skrzydłami, koncentrujące się głównie na ataku,
+ nie mam mowy o odpuszczaniu meczu przez jedną z drużyn, gdyż jest to jeden z ważniejszych meczy sezonu
+ rożne Legii w pucharach:
TNS - Legia 13(w tym 11 Legia)
Legia - TNS 14(11)
Molde - Legia 10(4)
Legia - Molde 11(9)
+rożne Steuy w pucharach:

Steua - Vardar 14(w tym 13 Steua)
Vardar - Steua 11(7)
Din. Tbilisi - Steua 13(11)
Steua - Din. Tbilisi 16(5)
Poddając te wszystkie dane polecam postawić over 10,0 rzutów rożnych(azjan) @1,9 9/10✅, a także:
powyżej 10 @2,0 4/10✅
powyżej 11 @2,6 2,5/10✅
powyżej 12 @3,4 1,5/10✅
powyżej 4,5 w I połowie @1,775 5/10✅
powyżej 5 w I połowie @2,4 3/10
✅

//edit Kto pograł ten zarobił ✅35,2 jak dobrze policzyłem ????
wszystko bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
popijava 87

popijava

Użytkownik
Jeśli chodzi o presję, to nie ma jej Urban, bo jak przegra dwumecz z Rumunami, to się przed zarządem wyspowiada. Dostanie parę zdrowasiek i dalej będzie nam nawijać makaron na uszy, jak to Legia mocarna jest... Gdyby odpadł wcześniej i nie zakwalifikował się do Ligi Europy, to wyleciałby pędzikiem.
Samym kopaczom raczej to lata i jeśli chodzi o presję to nic tu się nie zmieni do tego, co było wcześniej.
Decydować będą umiejętności, a kto choć raz widział Rumunów w eliminacjach LM, ten nie powinien mieć żadnych wątpliwości. Rumuni są tu całkowicie zasłużenie, po bardzo dobrych meczach. Legia w dwumeczu z Molde była słaba przez słabiutką i tylko czynnik szczęście i sędziowie spowodowali, że awansowała. Na tle amatorów Legia też wyglądała delikatnie mówiąc bladziutko.
Jest to sport i wszystko może się zdarzyć, ale wszystkie argumenty są po stronie Rumunów.
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
W meczu Steua - Legia polecam zagrać na rzuty rożne.
Dlaczego?
+ dwie drużyny grające skrzydłami, koncentrujące się głównie na ataku,
+ nie mam mowy o odpuszczaniu meczu przez jedną z drużyn, gdyż jest to jeden z ważniejszych meczy sezonu
+ rożne Legii w pucharach:
TNS - Legia 13(w tym 11 Legia)
Legia - TNS 14(11)
Molde - Legia 10(4)
Legia - Molde 11(9)
+rożne Steuy w pucharach:

Steua - Vardar 14(w tym 13 Steua)
Vardar - Steua 11(7)
Din. Tbilisi - Steua 13(11)
Steua - Din. Tbilisi 16(5)
Poddając te wszystkie dane polecam postawić over 10,0 rzutów rożnych(azjan) @1,9 9/10, a także:
powyżej 10 @2,0 4/10
powyżej 11 @2,6 2,5/10
powyżej 12 @3,4 1,5/10
powyżej 4,5 w I połowie @1,775 5/10
powyżej 5 w I połowie @2,4 3/10

wszystko bet365
Tyle że Legia tu raczej na ataku nie będzie się głównie koncentrowała, aczkolwiek na pewno będą liczyć na stałe fragmenty.Pytanie tylko jak często uda im się coś skonstruować zgrabnego pod bramkę Steauy.Z drugiej strony Rumuni nie mają też jakiś wysokich graczy więc też mogą tutaj próbować nieco innych rozwiązań niż długa skrzydłem i wrzutka, choć wiadome że strzały z dystansu czy szybkie wymiany w rejonach pola karnego będą zmuszać obrońców Legii do natychmiastowej reakcji.
Ja jednak uważam że jak już grać na rożne to jakiś wyścig do 7 rogów dla Rumunów, ew rożne drużyny pewnie coś koło 2.1 będzie przedziału 6,5 dla gospodarzy, przynajmniej dzisiaj była taka możliwość na większość meczów w Bet365, trzeba do jutra poczekać.
 
T 0

thevestgal

Użytkownik
Wg mnie dobrze wygląda ten typ:
over 2.0 1.625 (w przypadku 2 bramek mamy zwrot stawki) Pinnacle
Powód? Steaua nie tak boi się samej Legii jak dopingu w rewanżu. Zaraz po losowaniu par wypowiadali się tak zarówno trenerzy jak i dziennikarze z Rumunii, że stadion Legii to gorący teren i tego się obawiają najbardziej. Wiadomo, że są sankcje nałożone na Legię ale mimo to jestem pewien, że w rewanżu fani z Warszawy staną na wysokości zadania.
Zatem Steaua już dziś będzie chciała zapewnić sobie komfort przed rewanżem i nie ma mowy tutaj o graniu na 0:0 z ich strony i liczeniu na jakieś 1:1 w rewanżu. Od początku atak, atak, atak. A, że Legia nie jest drużyną, która potrafi się zamurować i bronić wyniku to spodziewam się dziś min 2-3 bramek.
 
master.mk1988 77

master.mk1988

Użytkownik
Drodzy państwo muszę zadać amatorskie pytanie, ale kto jak nie wy może mi pomóc ???? Wcześniej nie korzystałem z tej opcji na bet365, a teraz chciałbym obstawić że Steaua Bukareszt strzeli bramkę w pierwszej połowie, nie chce powielać, że ja wygra więc wpadłem na taki pomysł. Niestety taka opcja bezposredniego zakladu nie jest dostepna, więc pomyślałem o zagraniu:
1.połowa - handicup azjatycki:
Steaua Bukareszt - Legia Warszawa 0,0 -0.5 kurs: 1.8
Jeśli uważam, że Bukareszt wygra 1 połowę, a nie mogę dać że strzeli to spróbuję dać to. Pytanie do was: To co chcę zagrać oznacza np. wynik 1-0 luz wyższy do przerwy, w przypadku remisu 0-0, 1-1 itp następuje zwrot, a stawka zostanie zwrócona w połowie ? czy to o to chodzi ? z góry dzięki za pomoc
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Jak ktoś ma pół godziny na obejrzenie skrótów spotkań Rumunów z dwumeczu z Dinamo Tibilisi to serdecznie zapraszam.

http://www.youtube.com/watch?v=FPm1bWty8f8

http://www.youtube.com/watch?v=-biROFiP5C8

Ja po zapoznaniu się z tym rumuńskim wytworem piłki nożnej stwierdzam, że nie taki diabeł straszny jak go malują. W pierwszym spotkaniu Steaua miała sporo szczęścia bo moim zdaniem Gruzini narzucili swój styl gry i mieli więcej okazji. Jednak z drugiej strony widac, że do pewnego poziomu Rumuni to dobrze zorganizowana drużyna. Świetnie wykonują stałe fragmenty gry oraz mają bardzo dobrze rozplanowane ataki ze skrzydeł - gdzie najczęściej piłka od pomocnika zostaje wycofywana w okolice 12-14 metra. Zwróccie uwagę na rzuty wolne bo chłopaki z Bukaresztu dokręcają je bardzo dobrze. - Może bramka głową zdobyta przez Steuae?

Wracając do pierwszego meczu w Tibilisi. - Kupa szczęścia. Gospodarze nie wykorzystują rzutu karnego (strzał tragiczny), potem szybka zmiana sytuacji i znakomity strzał z dystansu i pompka w Dinamo się zepsuła.

Myślę, że Steaua ma podobny do Legii styl. Największym problemem będzie utrzymanie kontroli w środku pola i twarda obrona, ponieważ przewaga jednego zawodnika w pewnym fragmencie boiska robi zajebistą różnicę na skrzydle a potem już karuzela kręci się sama. - Z tym Legia może miec problemy, zobaczymy kogo do pierwszej 11 anonsuje Urban.

Ogólnie podobają mi się takie bety jak: Steaua strzeli bramkę głową (jeżeli taki by był, ale podoba mi się coś takiego), over rzutów rożnych, Legia strzeli bramkę po 1.75! Moim zdaniem to lekka przesada bo i u siebie i na wyjeździe Dinamo Tibilisi miało kilka dobrych sytuacji do strzelenia gola.

Tylko czy do majt Legionistów nie dostanie się półpłynna substancja - oto jest pytanie. 50 koła wariatów na Stadionie Narodowym w Bukareszcie z pewnością zrobi robotę - z pewnością lepszą niż Żyleta na Łazienkowskiej 3.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
U 45

ucho12

Użytkownik
1.połowa - handicup azjatycki:
Steaua Bukareszt - Legia Warszawa 0,0 -0.5 kurs: 1.8
Jeśli uważam, że Bukareszt wygra 1 połowę, a nie mogę dać że strzeli to spróbuję dać to. Pytanie do was: To co chcę zagrać oznacza np. wynik 1-0 luz wyższy do przerwy, w przypadku remisu 0-0, 1-1 itp następuje zwrot, a stawka zostanie zwrócona w połowie ? czy to o to chodzi ? z góry dzięki za pomoc
dokładnie tak jak myślisz. oznacza to, że jeśli postawisz np 100 zł na ten zakład, to 50 zł idzie na opcję DNB, a 50 zł na Steauę. Remis - masz zwróconą stawkę za DNB, wygrana Steauy - wygrywasz na czysto 80zł, wygrana Legii - wtopa po całości
 
seba75 32

seba75

Użytkownik
Przewidywany skład Legii: Kuciak - Broź, Rzeźniczak, Dossa Junior, Wawrzyniak - Jodłowiec, Vrdoljak - Kosecki, Radović, Kucharczyk - Dwaliszwili.
Prawdopodobnie od pierwszych minut zagra dziś Broź w miejsce Bereszyńskiego a Jodłowiec będzie grał na pozycji defensywnego pomocnika tak jak w rewanżu z Molde.
 
C 0

cwaniak11

Użytkownik
Jodłowiec grając defensywnego pomocnika prezentuje się lepiej niż grając na środku obrony. Mam nadzieję, że w drugiej połówce (jeśli potwierdzi się skład podany wyżej) na boisku pojawi się Ojaama i Saganowski. Kucharczyk może zrobić trochę wiatru z przodu, Dwaliszwili może znowu przestać cały mecz a i tak strzeli bramkę. Martwi trochę obecność Wawrzyniaka na lewej stronie, ale miejmy nadzieję, że wykorzysta szansę i zagra lepiej niż miało to miejsce w ostatnich spotkaniach.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom