>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

1 Kolejka Premier League 17-19.08.2013

Status
Zamknięty.
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Ale żeś bzdur nawypisywał. United straciło w zeszłym sezonie ponad 40 bramek i to ma znaczyc, ze obrona nie potrzebuje wzmocnien? Ferguson zostawił kompletny skład? :grin: Zwłaszcza jak ROONEY odejdzie to dopiero bedzie kompletny ;)
A ten ostatni akapit to miażdzy po prosu. Wygrają bo niedługo mają trudniejszy mecz z Chelsea. Genialny argument :grin::grin::grin: Rok temu tez chcieli mozno zaczac i jak wyszło? A moze wtedy nie chcieli?
Chciec nie znaczy mów. Np TY chcesz ocenic sytuację Manchesteru United, ale nie możesz, bo nie masz pojecia :grin:
No cóż sprawdziły się moje słowa chociaż nie zachwycili grą to skuteczność bardzo dobra ???? Rooney nigdzie nie odejdzie przynajmniej w tym okienku .
Tak stracili tyle goli bo były problemy w defensywie , ale co ty wiesz lepiej pisać bzdury i patrzeć tylko na ilość goli .
Fajnie jakbyś potrafił czytać ze zrozumieniem tekst pisany wtedy dyskusja byłaby na poziomie .
 
mlodywilc 569

mlodywilc

Użytkownik
No cóż sprawdziły się moje słowa chociaż nie zachwycili grą to skuteczność bardzo dobra ???? Rooney nigdzie nie odejdzie przynajmniej w tym okienku .
Tak stracili tyle goli bo były problemy w defensywie , ale co ty wiesz lepiej pisać bzdury i patrzeć tylko na ilość goli .
Fajnie jakbyś potrafił czytać ze zrozumieniem tekst pisany wtedy dyskusja byłaby na poziomie .
Które Twoje słowa sie sprawdziły? Walnąłeś głupotę o tym, ze skład United jest kompletny i teraz po jednym meczu sezonu ma to zostać potwierdzone?

Skład United nie jest kompletny, a do tego żeby się bić na wszystkich frontach tej ekipie są potrzebne wzmocnienia. To ze teraz tak pewnie pokonali Swansea nie znaczy, że już wiadomo, że cały sezon tak będą grać. Przyjdzie LM, inne puchary i z tą kadrą United bedzie miało ciężko. A nie daj Bóg, zeby cos się stało z van Persim. Wtedy ich ofensywa nie wygląda juz ta kolorowo. Dzisiaj im zrobił całą robotę, ale jako drużyna United w ofensywie czegoś wielkiego nie pokazało.

Ja podtrzymuje swoje słowa mimo dzisiejszego meczu. United potrzebuje wzmocnień, aby osiagać to co chcą osiągnąć czyli liczyć się do końca na krajowym podwórku i w Europie.
 
molofek 3

molofek

Użytkownik
United bez wzmocnienia środka pola może liczyć jedynie na górę tabeli... Dzisiejszy wynik nie odzwierciedla braków w składzie. I miejmy nadzieje, że coś w końcu się ruszy bo w innym wypadku będzie ciężko nie mówiąc o tym że City/Chelsea czy Tottenham mają środek pola zdecydowanie lepszy. Jak widać bo dzisiejszych meczach ten sezon nie będzie łatwy dla żadnego zespołu bo wyraźnych słabeuszy jest coraz mniej.
 
S 30

szejk89

Użytkownik
United bez wzmocnienia środka pola może liczyć jedynie na górę tabeli... Dzisiejszy wynik nie odzwierciedla braków w składzie. I miejmy nadzieje, że coś w końcu się ruszy bo w innym wypadku będzie ciężko nie mówiąc o tym że City/Chelsea czy Tottenham mają środek pola zdecydowanie lepszy. Jak widać bo dzisiejszych meczach ten sezon nie będzie łatwy dla żadnego zespołu bo wyraźnych słabeuszy jest coraz mniej.
A United ma zdecydowanie najlepszy atak w PL i w przy takiej formie RvP w środku mogli by nawet biegać O&#39;Shea z Gibsonem ; ) Ten sam skład w zeszlym roku wygrał lige w cuglach, w tym będzie podobnie .

btw.Jaki jeden Hernandez,Rooney,Welbeck to kto ? ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Weźcie pod uwagę także kontuzje... Young, Nani, Hernandez. Do tego nie jest wykorzystywany póki co Kagawa. Nie twierdzę,że skład jest kompletny bo w środku jest przerost ilości nad jakością ale wielkiej tragedii nie ma. Sprawa druga MU starał się wyciągnąć Cesca nie wyszło i skoro mówimy o braku wzmocnień to podajcie mi te nazwiska które mogłyby wejść do składu i są dostępne na rynku transferowym. Mówienie o braku wzmocnień jest prawda ale trzeba też przyznać,że obecnie nie kogo pozyskać aby z miejsca zmienił oblicze środka pola.
Chelsea - Hull
powyżej 2.5 kartki
1.83
Bet365

Wczoraj ominąłem kartki i to był mega błąd... dziś zamierzam pójść tą drogą. Sędzią tej potyczki będzie Moss i to pewnie z tego tytułu tak nisko ustawiona linia, aczkolwiek śmiem twierdzić,że może być pokryta równie szybko jak we wczorajszym meczu Swansea z United. Hull na bank tanio skóry nie sprzeda a grać będzie głównie siłowo przeciwko mocniej Chelsea, która ma w składzie szybkich i dobrych technicznie zawodników. Wariatów w ekipie z Londynu nie brakuje. Ten wpis to nie analiza ale zaproponowanie ciekawego beta na to spotkanie.
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
United bez wzmocnienia środka pola może liczyć jedynie na górę tabeli... Dzisiejszy wynik nie odzwierciedla braków w składzie. I miejmy nadzieje, że coś w końcu się ruszy bo w innym wypadku będzie ciężko nie mówiąc o tym że City/Chelsea czy Tottenham mają środek pola zdecydowanie lepszy. Jak widać bo dzisiejszych meczach ten sezon nie będzie łatwy dla żadnego zespołu bo wyraźnych słabeuszy jest coraz mniej.
Myślę,że United ma jeden z lepszych środków pola.Wystarczy,że regularnie zacznie grać Kagawa i trójka z nim Cleverley&#39;em i Carrick&#39;iem wygląda na jedną z najlepszych w Premier League.Nie wiem czemu w United na razie nie stawiają na samuraja,bo on na pewno wniósłby sporo jakości której w niektórych meczach United wyraźnie brakowało.Wczoraj zagrali bardzo dobrze przez 60 minut,a szczególnie podobał mi się Giggs.To jaki ten gość daje spokój w grze jest niemożliwe,a i potrafi cały czas dawać świetne piłki.W takim wieku grać na takim poziomie jak wczoraj,szacun.Myślę,że United dalej jest bardzo mocnym kandydatem do mistrza w tym sezonie,a jeśli nie pozwoli odejść z klubu Rooney&#39;owi to ich szansę będą tylko większe.
 
maestro12 773

maestro12

Użytkownik
Chelsea Londyn -:- Hull City

Mecz Dawida z Goliatem ciężko jest mi sobie wyobrazić inny wynik niż zwycięstwo The Blues chociaż jest to początek rozgrywek więc jakieś niespodzianki mogą jeszcze paść. Za drużyną gospodarzy przemawia sporo atutów własny stadion, lepsi zawodnicy no i lepszy trener dlatego zwycięstwo jest mega pewniakiem jednak kurs w granicach 1,18-1,2 nie powala dlatego myślę że warto poszukać innego bardziej dochodowego kursu mi osobiście wpadł w oko typ na BTS i myślę że jest wart postawienia kilku groszy po pierwsze dlatego że formacja obronna Chelsea nie jest jakimś murem nie do przebycia, po drugie raczej napewno w spotkaniu wystąpi Dawid Luiz który już nie raz fauluje w głupi sposób napastników a ich drużyna w ten sposób dostaje w prezencie karny a po trzecie dlatego że teoretycznie Hull nie ma nic do stracenia w tym spotkaniu, jak przegrają to raczej prezes nie zwolni trenera, prasa nie nazwie ich frajerami a kibice nie zbojkotują drużyny i zaprzestaną przychodzić na kolejne spotkania, poprostu porażka jest z góry wliczona w grafiku spotkań Premier League więc jak osiągną chociażby remis to będzie to dla nich wielki sukces. Myślę że nie będą przez całe spotkanie bronić się na swojej połowie ale wyprowadzą kontry które przy dobrym zgraniu i odrobinie szczęścia zamienią na bramkę nie spodziewam się wprawdzie kanonady bramek z ich strony ale liczę że ta jedna bramka napewno dla nich wpadnie: karny ,korner kto wie? a o bramkę dla Chelsea którzy grają u siebie raczej martwić się nie muszę myśle że tą jedną powinni trafić:grin:. Dodatkowo na innym kuponie postawię również na to że w tym spotkaniu bramkę zdobędzie Romelu Lukaku który wraca z wypożyczenia z West Bromwitch w którym zdobył 17 bramek w 35 spotkaniach. Podczas okresu przygotowawczego Lukaku podobnież bardzo pozytywnie zaskoczył swoimi umiejętnościami strzeleckimi Jose Mourinho więc zapewne da mu szanse na to aby wykorzystał swoje umiejętności podczas tego meczu



Mój typ:
Obie drużyny zdobęda bramkę - TAK⛔
kurs:2,20

Romelu Lukaku strzeli bramkę - TAK⛔
kurs:1,87


Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Ja odpuszczam typowanie dzisiejszych meczów. Mecz Crystal Palace - Tottenham i kurs zaledwie 1,75 na Koguty. Nie ma tu żadnego value. Kurs zaniżony, biorąc pod uwagę, że w poprzednim sezonie za Tottenham na wyjazdach płacono z reguły 1,90-2,00 i to wtedy, gdy w składzie był Bale. Teraz Koguty bez Bale&#39;a. W poprzednim sezonie, gdy go nie było zespół nie radził sobie najlepiej. Wprawdzie przyszło kilku wartościowych graczy, ale nie wiadomo jak wkomponują się oni w zespół. Łatwiej by było, gdyby jednak Bale zagrał. A tak nie wiadomo, kto ma tą grę pociągnąć, do kogo podać jak nie idzie. Pierwszy mecz, więc może być niespodzianka, tym bardziej, że Crystal Palace gra u siebie - jako jedyny w tej kolejce beniaminek. Odpuszczam ten mecz, bo jest to duża niewiadoma.
Drugi dzisiejszy pojedynek Chelsea - Hull City. Niby wszystko wydaje się jasne i oczywiste, ja też jestem przekonany, że Chelsea raczej tu wtopy nie zaliczy, ale kurs 1,20 nie powala na kolana. Widzę, że dużo osób typuje handicapy na Chelsea czy overy. Sam się zastanawiałem nad postawieniem jednego z tych zakładów i ostatecznie odpuszczam. Wszystko będzie zależało od tego czy Chelsea będzie się chciało grać czy nie. Przypominam, że już w środę czeka mecz z podbudowaną po zwycięstwie z Arsenalem Aston Villą. handicap może wejść a może też nie. Przypomina mi się sytuacja z poprzedniego sezonu, gdy na inaugurację do Manchesteru na mecz z City przyjechał Southampton. Kursy na City były nawet niższe niż teraz na Chelsea. Ludzie stawiali handicapy na City spodziewając się pogromu, a skończyło się 3:2 i wtopieniem kasy. City cały mecz atakowało, a Southampton skontrowało i strzeliło dwie bramki, mało tego - nawet przez pewien okres meczu prowadzili. Co do overu - jest duża szansa, że padnie, ale kurs nie zadowala, tym bardziej, że jak już wspomniałem Mourinho może oszczędzać graczy na najbliższe spotkania i np. po strzeleniu dwóch bramek będą już grać spokojniej bez forsowania tempa. Chelsea za Mourinho to była drużyna, która grała nudny futbol, często wygrywali tylko 1:0, 2:0. Sprawdziłem również jak wyglądały początki sezonu w wykonaniu drużyn, które prowadził Mourinho i raczej były to undery, często remisy lub jednobramkowe wygrane.
Także ja dziś nie gram, bo nie widzę jakiegoś wartościowego i pewnego zakładu.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Tak jak pisałem kilka dni temu. Czysto w stronę Kogutów nie pogram, ale żeby lepiej się oglądało spotkanie to mam taki neutralny typ.
Crystal Palace - Tottenham BTS (Tak) 1.73 Bet365 ⛔ 0:1
Jak już pisałem w ekipie &quot;Wijasza Boasza&quot; sporo zmian. Chadii, Paulinho i Soldado dziś powinni zadebiutować w Premier League. (PRzynajmniej wg większości brytyjskich mediów) Dempseya już nie ma, Bale buja z głową w chmurach a występ Vertonghena jest niepewny. Jakby nie patrzeć sporo znaków zapytania dziś po stronie Totków. Mecze z kontrolne z Monaco czy słabiutkim Espanyolem na duży minus. Odpowiednio 5:2 i 1:1. Meczów z jakimiś amatorami z Chin nie liczę bo to jest aby piknik. Nie ukrywam, że dziś bardziej liczę na lekki chaos u gości niż wybitny mecz gospodarzy. Wcześniej jak coś nei szło, to była taktyka podajmy do Bejla, on nas pociągnie za uszy. Bejla nie będzie, więc zobaczymy jak to będzie szło. O drużynie gospodarzy raczej ciężko coś napisać. Bo nie ma sensu porównywać nPower do Premier League. Wraz z końcem sezonu skład opuścił Zaha który uznany był najlepszym piłkarzem Crystal w poprzednim sezonie i to on pociągnął ich do awansu. Zahy nie ma, przyszedł za to Chamakh. Marokańczyk zagubił się w Arsenalu i dobrze, żrobił, że postawił na regularną grę. Bo taką raczej Holloway powinien mu zapewnić. Chamakh na Emireates dostawał mało szans, pamiętam go jeszcze z czasów Bordo i zainteresowanie jego osobą było ogromne. Ma ten chłopak potencjał, ale jak każdy piłkarz potrzebuje regularnej gry. Crystal może mieć z niego sporo pociechy. Marokańczyk dziś powinien wybiec w podstawie i to on powinien być największym zagrożenie pod bramką Llorisa. Zobaczymy, liczę na dobry ofensywny mecz i bramy z obu stron.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Crystal Palace - Tottenham / over 1.5 2 połowa (1.92)
A ja sobie pójdę w tym kierunku. Pierwsza kolejka obu drużyn i od razu najważniejsze dla nich będzie, kto będzie dyktować warunki. Crystal, po awansie z Championship, będzie utrudniało swoim rywalom, że nie na marne są w Premier League. Tottenham, nie należy do słabeuszy i każdy o tym wie, choć spodziewam się jednak, że w drugiej połowie zaczną padać bramki. Crystal Palace, już w swojej lidze, bardzo dużo strzelał, a Tottenham wiadomo wysoka firma, dużo talentów w ekipie, lecz to jest dopiero pierwsza kolejka, wszystko może się wydarzyć, wiec stawiam na over, 1.5 w drugiej połowie.
/ Unibet !
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Crystal Palace vs Tottenham Hotspur
Tottenham Hotspur kurs: 1,752 buk: Pinnacle ✅ (edit po meczu: mieli dużą przewagę, Palace bez szans)
poniżej 2,5 gola kurs: 2,060 buk: Pinnacle ✅ (edit po meczu: zgodnie ze scenariuszem, jak bym się bawił w CS to bym ładnie przewidział to 0:1)
A ja to widzę tak: obrona Częstochowy w wykonaniu zespołu, który awansował z niższej klasy rozgrywkowej i skromne zwycięstwo Tottenhamu. Widziałem parę meczy Crystal Palace i ich gra nie zachwycała, ale, że grają u siebie pierwszy mecz zrobią wszystko aby nie przegrać. Sami... w mojej ocenie nie są zdolni do zadania ciosu utytułowanemu przeciwnikowi. Jak nie będzie wczorajszego scenariusza z United to oba typy powinny wejść. Myślę, że może być ✅ 0:1 lub jak się Palace wzniesie na wyżyny 1:0.
edit: wonderkido tak - Palace strzelał dużo w swojej lidze,a le to było w swojej lidze, a poziom tam był żenujący.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
popijava 87

popijava

Użytkownik
nie widzę jakiegoś wartościowego i pewnego zakładu
Nie ma czegoś takiego jak &quot;pewny zakład&quot;, a jeszcze wymagasz, by był wartościowy.
Wartościowe typy to dawał tu Kylu, ale coś go nie widzę. Może zrezygnował lub został zbanowany, co dzieje się często...

Ale generalnie się zgadzam co do Chelsea. Przede wszystkim nie wchodzi się 2 razy do tej samej rzeki, a poza tym Mou nie zaliczał się nigdy do trenerów stawiających na ofensywę. Pogromu raczej nie będzie, więc handicapy wydają się ryzykowne, tym bardziej, że kursy d... nie urywają. Poza tym Hull wygląda solidnie w tyłach i nie traci dużo. Zrobiła się już taka masówka że kurs 19 na gości warto łyknąć za kilkanaście lub kilkadziesiąt złociszy, bo na inaugurację nie takie numery wchodziły. Lepsze to niż przyglądanie się z boku, jak mały leje wielkiego
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Nie ma czegoś takiego jak &quot;pewny zakład&quot;, a jeszcze wymagasz, by był wartościowy. Wartościowe typy to dawał tu Kylu, ale coś go nie widzę. Może zrezygnował lub został zbanowany, co dzieje się często...
Czepiasz się. Podać Ci przykład wartościowego i w miarę pewnego zakładu? Wczorajszy zakład Aston Villa+1,5. Wiadomo, że nie można być pewnym na 100%, ale jak ktoś śledzi Premier League to potrafi wyłapać w miarę pewne i wartościowe zakłady. Na dziś takiego nie widzę
Kylu ma swój temat w dziale Kupony ze statystykami i z tego co widziałem, wczoraj zaczął sezon bardzo dobrze.
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Które Twoje słowa sie sprawdziły? Walnąłeś głupotę o tym, ze skład United jest kompletny i teraz po jednym meczu sezonu ma to zostać potwierdzone?
Skład United nie jest kompletny, a do tego żeby się bić na wszystkich frontach tej ekipie są potrzebne wzmocnienia. To ze teraz tak pewnie pokonali Swansea nie znaczy, że już wiadomo, że cały sezon tak będą grać. Przyjdzie LM, inne puchary i z tą kadrą United bedzie miało ciężko. A nie daj Bóg, zeby cos się stało z van Persim. Wtedy ich ofensywa nie wygląda juz ta kolorowo. Dzisiaj im zrobił całą robotę, ale jako drużyna United w ofensywie czegoś wielkiego nie pokazało.
Ja podtrzymuje swoje słowa mimo dzisiejszego meczu. United potrzebuje wzmocnień, aby osiagać to co chcą osiągnąć czyli liczyć się do końca na krajowym podwórku i w Europie.
W tamtym sezonie też środek wyglądał słabo a tu dziwnym trafem mistrz . Jedynie czego im trzeba to środkowego pomocnika I NIKOGO WIĘCEJ a każdej pozycji jest zmiennik na poziomie .
Co do RVP jest przecież Rooney , Welbeck , Chicharito to jest za mało ?
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna / Anglia / Premiership
Spotkanie: Manchester City - Newcastle
Typ: Manchester City wygra i obie drużyny strzelą? Tak
Kurs: 3,25
Bukmacher: WilliamHill
vs.

Analiza: Ostatnie spotkanie pierwszej kolejki w lidze angielskiej. Ubiegły sezon Manchester City uplasował się na 2 pozycji za Czerwonymi Diabłami. W poprzedniej edycji LM zajeli ostatnie miejsce w grupie i skupiali się tylko na lidze. Obecnie posiadają bardzo dobrą i mocną drużynę, tak więc licze w tym meczu że rozgromią Newcastle ! Man. city wydał najwięcej w całej lidze na transfery bo ponad 100 mln euro ale tylko zakupili 4 graczy i są to grający w Sevilli Navas i napastnik Negredo, brazylijski pomocnik Fernandinho z Shakhtar i napastnik Jovetic z Fiorentiny. Z drugiej strony, zespół opuścił argentyński napastnik Tevez i doświadczonych dwóch obrońców Maicon i Kolo Touré, a na początku sezonu z powodu kontuzji Pellegrini nie może liczyć na napastnika Aguera i stopera Nastasic.
Prawdopodobny skład : Hart – Richards, Kompany, Lescott, Clichy –Fernandinho, Yaya Toure – Navas, Jovetic, Silva – Dzeko
Sroki ubiegły sezon zakończyły delikatnie oddalając się od grupy spadkowej.. sugerując się h2h to widać definitywnie że w bezpośrednich pojedynkach obu drużyn z podniesioną głową wychodziła drużyna City, ale zawsze gdzieś tam Newcastle było wstanie &quot;wsadzić nogę&quot; i strzelić bramkę honorową. Do Newcastle doszedł francuski napastnik Remy przybył na razie na jeden rok wypożyczony z QPR. Z drugiej strony odeszło trzech zawodników; obrońca Simpson i Perch, oraz doświadczony Harper bramkarz. Należy dodać, że ten mecz z City zabraknie obrońcy Ryan Taylor i napastnik Shola Ameobi z powodu kontuzji.
Prawdopodobne skład: Krul - Debuchy, Coloccini, Yanga-Mbiwa, Santon - Tiote, Cabaye - Ben Arfa, Sissoko, Gutierrez - Papis Cisse
Widząc taki bet na WH byłem skłonny zagrać ten typ. Mam nadzieje że będą Sroki w stanie coś strzelić.
30/03/13 Manchester City 4 - 0 Newcastle United
15/12/12 Newcastle United 1 - 3 Manchester City
06/05/12 Newcastle United 0 - 2 Manchester City
19/11/11 Manchester City 3 - 1 Newcastle United
26/12/10 Newcastle United 1 - 3 Manchester City
03/10/10 Manchester City 2 - 1 Newcastle United
wynik: Manchester City 4 - 0 Newcastle / ⛔ nie zaliczony !
 
kuba22 921

kuba22

Użytkownik
Manchester City - Newcastle United
Typ: 1 - 1,28
Typ: powyżej 9 rożnych - 1,40
Kurs: 1,79
Bet365
Dziś jedno spotkanie PL do którego jestem średnio nastawiony. City nie przekonywało mnie po sparingach, ale uważam, że meczami testowymi nie ma co się przejmować. Jak zwykle klub pozwolił sobie na pokaźne zakupy. Na szczęście to nie pieniądze decydują o powodzeniu w sporcie, ale mogą pomóc. Priorytetowym celem City będzie odzyskanie mistrzowskiego tronu i aby to się udało trzeba zdobywać punkty od samego początku. Kurs na City nie powala, a handicapu nie jestem pewny, Pardiew to nie jest jakiś przypadkowy trener. Wie czym dysponuje City i będzie tak rotował ustawieniem, aby jak najdłużej trzymać zero z tyłu. Jeśli City nie strzeli szybko gola to udzieli się stres i zdenerwowanie i to na pewno im nie pomoże. Stawiam też na dużą liczbę rzutów rożnych, mam nadzieję, że 10 na pewno padnie. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
 
flpman 292

flpman

Użytkownik
Manchester City - Newcastle United Typ: over 3.5 kartki Kurs: 1,83 Bet365 ✅✅✅
Długo myślałem, nad dzisiejszym meczem i zdecydowałem się na kartki, sugerując się kilkoma &quot;zjawiskami&quot;:
- ostatnie 5 spotkań między tymi drużynami kończyły się 2, 5, 7, 0 i 6 kartkami
- sędziuje dzisiaj Andre Marriner, który w ostatnich swoich 5 spotkaniach pokazał odpowiednio 4 żółte, 4 żółte 1 czerwoną, 4 żółte 1 czerwoną (czerwoną dla City), 6 żółtych, 5 żółtych 1 czerwoną (czerwoną dla Newcastle)
- w ostatnim meczu między tymi drużynami sędziowanym przez Marrinera mieliśmy 5 żółtych kartek
Na start sezonu obie drużyny powinny być wystarczająco zmotywowane do walki, a sędzia kartkami sypnąć lubi, przypuszczam, że mecz toczony będzie pod dyktando gospodarzy i Newcastle raz po raz będzie miało sporo problemów z szybkimi piłkarzami City, dlatego dodam jeszcze nieco bardziej ryzykowny typ:
Newcastle over 2.5 kartki Kurs: 2.20 Bet365 ✅✅✅
edit. Pan Marriner nie kazał długo czekać ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
W okresie przerwy między sezonami z obozu Newcastle dobiegały różne niezbyt ciekawe informacje. Mówi się, że są konflikty w drużynie, szatnia się podzieliła, porobiły się grupy i grupki, Pardew ma jakiś konflikt z dyrektorem i jest na &quot;cenzurowanym&quot; za kiepski ostatni sezon. Dodatkowo Papis Cisse miał jakieś kłopoty z przywdzianiem koszulki Srok z logiem nowego sponsora. Podobno islam mu tego zabrania (ale jakoś do kasyna pójść to mu to nie przeszkadzało). Jakoś Ben Arfa czy Tiote nie mięli z tym kłopotu. Szybko podłapano, że Cisse szuka pretekstu aby zmienić pracodawce. Forma Srok to tak naprawdę wielka niewiadoma, już w poprzednim sezonie personalia prezentowały się bardzo ciekawie ale nie zawsze idzie to w parze z wynikiem. Co zresztą w tamtym sezonie udowodniło QPR. Jak pisałem forma Srok jest wielką tajemnicą.
Co do City. Szybko uwinęli się na rynku. 100 baniek pękło, zaczęli ogrywać sobie swoje nabytki. Navas, Jovetić i Fernandinho dziś powinni rozpocząć mecz, na szpicy Dżeko dla którego nastało nowe życie na Etihad po odejściu Manciniego. Z drugiej strony, żeby nie było tak kolorowo dodam, że po za składem znajdują się Aguero i Nastasić. Aguero wiadomo, coś z niczego to jego specjalnośc, a Nastasić ma za sobą świetny poprzedni sezon.
Fajnie się zapowiada ten mecz, ale pogrywać nie zamierzam. Miałem nic nie grać w I kolejce, skusiłem się na BTS w meczu Palace z Tottenhamem i się przejechałem. Teraz nie dam się skusić ;)
edit/ Aguero być może jednak wystąpi ...
to edit 2/
MC: Hart, Zabaleta, Kompany (C), Lescott, Clichy, Navas, Fernandinho, Toure, Silva, Dzeko, Aguero
NU:Krul; Debuchy, Taylor, Coloccini (c), Yanga-Mbiwa; Tiote, Gutierrez; Ben Arfa, Sissoko, Gouffran; Cisse
Brak Cabaye. Czyżby transfer do Arsenalu?
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Ja w meczu City-NU próbuje rzutów rożnych. Rzucił mi się w oczy kurs na NU powyżej 3.5 rzutu rożnego po kursie 2.00. City w przebudowie nie wiadomo jak to będzie wyglądać aczkolwiek na papierze wygląda to dziś bardzo imponująco... w obronie City zagra Lescott, który dla mnie obecnie jest najsłabszym ogniwem tego klubu. NU moim zdaniem musi szukać szczęścia w strzałach z dystansu. Kurs moim zdaniem wart uwagi i pograne aby lepiej się oglądało
Myślałem też o kartkach i fajnie prezentuje się kurs na City 1.5 kartki 2.62, jednak wybrałem rożne
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom