>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Betsson zakład bez ryzyka za 75zł

TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Pasek się pojawi dopiero jak się wybierze dowolny zakład z 1 kolejki Premier Legue, ja przed chwilą dałem dodałem do tego 2 spotkania z ligi hiszpańskiej i normalnie mi obstawiło (tzn strona coś się zawiesił wyskoczyła informacje o przerwanym serwerze ale zakład zaliczyło i jest w historii.
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
akurat i u mnie znikł ten zakład ale pewnie jutro będzie można już stawiać, więc spokojnie, betsson by jaj sobie nie robił:p
 
popijava 87

popijava

Użytkownik
Dobrze że ja nie dostałem takiej &quot;oferty&quot;, ale jak bym dostał, to od razu bym ją wywalił do kosza.
Nie bądźcie naiwni, nikt wam nie da za darmo 75 złotych, a już na pewno nie Betsson, BAH czy np. Comeon.
Ci bukmacherzy, którzy popełnili ten błąd, dziś nie chcą już Polaków lub ich nie lubią i sypią piasek w tryby.
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Dobrze że ja nie dostałem takiej &quot;oferty&quot;, ale jak bym dostał, to od razu bym ją wywalił do kosza.
Nie bądźcie naiwni, nikt wam nie da za darmo 75 złotych, a już na pewno nie Betsson, BAH czy np. Comeon.
Ci bukmacherzy, którzy popełnili ten błąd, dziś nie chcą już Polaków lub ich nie lubią i sypią piasek w tryby.
Za takie posty to ja bym ci dał odpocząć, za darmo oczywiście ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
A 861

amigo007

Użytkownik
O w mordę 100 euro, to kupa kasy jak na kompletnie darmowy freebet. Mimo że z ewent. wygranej dodawany jest sam zysk, to i tak wygląda to tak jakby ktoś nam wpłacił zupełnie za darmo około 210zł. Ja niestety nie dostałem nawet 75zł, chociaż dzisiaj właśnie utopiłem u nich 300zł. Mariuszck na jak dużym minusie u nich jesteś? A może rozdawali te freebety losowo?
 
Z 26

zenekk1

Użytkownik
Co myślicie o takim freebecie?
Chelsea - Hull : 1
1.18


Borussia Dortmund - Braunschweig : 1
1.13


Eintracht Frankfurt - Bayern München ( 1. - 0 ) : 2
1.70


Potrójny
Wszystkie kursy:
2.27
 
cock 756

cock

Użytkownik
Ani maila, ani freebeta... Nie lubią mnie, może dlatego że odkąd weryfikowali mi konto 4 tygodnie nie przegrałem u nich ani grosza...

Swoją drogą ciekawe jakiej garstce uda się coś z tego zrobić.

Powodzenia!
 
A 6

amstrad

Użytkownik
Dodam że TYLKO wygrana netto (wygrana minus stawka) Twojego darmowego zakładu będzie wypłacona na Twoje konto w postaci bonusu.
Mi przy pierwszym zalogowaniu też nic nie widziałem wiec zrobiłem tak
wszedłem z poczty na Betsson pojawiła sie strona zalogowaem się i znowu z Poczty wszedłem poraz kolejny Graj tutaj otwarła się strona gdzie juz automatycznie byłem zalogowany pojawiły się mecze z Premier league i z ligi Hiszpańskiej wybrałem Liverpool i po prawej stronie pojawił sie kupon z Free bet dodałem Leeds i kupon poszedł .
Pomogło wam ??
 
arturro100 118

arturro100

Użytkownik
nie pomaga, nie ma tej ramki z darmowym zakładem ???? . maila dostałęm , ....ale lipa, piszę do supportu polskiego , ale nie ma na razie odp)
 
Do góry Bottom