>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Jakie piwo

puszol 4

puszol

Użytkownik
Od zawsze perła, ale ostatnio niezłe siki się z tego zrobiły.Teraz harnaś z puchy dobrze zmrożony nie kiepski jest.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Od zawsze perła, ale ostatnio niezłe siki się z tego zrobiły.Teraz harnaś z puchy dobrze zmrożony nie kiepski jest.
Harnas to siki ???? a o piwie z puszki to juz nawet nie wspomne ????

Ostatnio sprobowałem Perłe i jest naprawde OK, trzyma poziom razem z Lechem ???? Inne piwa to siki!
 
mareq_7 134

mareq_7

Użytkownik
Harnas to siki ???? a o piwie z puszki to juz nawet nie wspomne ????
Ostatnio sprobowałem Perłe i jest naprawde OK, trzyma poziom razem z Lechem ???? Inne piwa to siki!
Spróbujta sobie Tatrę, wg mnie za cenę 2 zł piwko naprawdę przednie.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Wszystkie koncerniaki sa identyczne, goryczka zadna, smak plaski wiec juz wole miodowe czy reddsy. W kazdym duzym miescie mozna kupic piwa zagraniczne i lepiej juz wydac kilka zl wiecej ale napic sie cos dobrego. Szczegolnie piwa ciemne, portery, Ale itd.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Spróbujta sobie Tatrę, wg mnie za cenę 2 zł piwko naprawdę przednie.
Na typ piwie to sie wychowałem ???? )

Aj Roxxx jak Ty cos... smakowe piwa są dla panienek ???? Reed to mi przez gardło nie przchodzi albo jak Desperados bleeeeeeeeee. Miodowe itp tez mi nie smakuja ???? Lech,Warka i ostatnio Perła ???? mozna pic litrami.
 
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
polecam Starovar ;) normalnie kupuję po 3 zł w tesco, ale teraz promocja w Inter Marche po 2.29zł bodajże. bardzo dobre
 
maite-radar 22,9K

maite-radar

Użytkownik
Piwa miodowe &lt;3

polecam Starovar ;) normalnie kupuję po 3 zł w tesco, ale teraz promocja w Inter Marche po 2.29zł bodajże. bardzo dobre
zawsze po nim w ustach straszny niesmak, nie polecam.

QUOTE=forin;3793705]Łomża miodowe polecam kupić, bardzo dobre jak dla mnie.[/quote]
Ujdzie, ale nic więcej.

dzisiaj po raz pierwszy spróbowałem Maćkowe miodowe. polecam! smakuje świetnie. jutro kupuje więcej, nie tylko na próbowanie ????
koszt: 3,99 w sklepie Eko.

http://www.mackowe.pl/
T|rzeba spróbować ;)

Z miodowych najlepszy Miodowy Ciechan, do tego ewentualnie Bartnik, też przyzwoicie ;) Patrzę, że chyba przegrywacie u buków dużo, skoro pijecie szczyny pokroju Harnasia czy Tatry. Chociaż te drugie to małym kosztem najlepszy szum we łbie, trzeba przyznać :p
Ja tam jak wygram to zachodzę do Piw Świata, ceny koło 6 zł, ale mieli nosa żeby zrobić sklep w bezpośrednim sąsiedztwie naziemnego buka &#39;Fortuna&#39; :grin:
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Wczoraj wybrałem się do rzeszowskiego sklepu z piwkami i zakupiłem na spróbowanie 3 sztuki. Pierwsze to Kormoran Ciemny, który bardzo mi posmakował. Dość specyficzny smak. Następnie piwo Świeże - dla mnie smak jak Tatra pils, może trochę lepsze ale bez rewelacji. Ostatnie to polecany przez wiele osób Ciechan miodowy: no coś pięknego. ;)
Teraz mam zamiar na bieżąco próbować takich wyrobów i w miarę możliwości będę się dzielił wrażeniami. ;)
 
Do góry Bottom