>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

ATP Tour - Montreal 05.08.2013-11.08.2013

Status
Zamknięty.
G 48

grozer9

Użytkownik
Del Potro gral z kontuzja plecow , dlatego wygladalo to tak w jego wykkonaniu jak by byl zdrowy to by wciagnal Raonica nosem.... Dzis Gulba jak mu glowa bedze poddawac dobrze to wygrac powinien ...
 
C 10

cyklon

Użytkownik
Tu jest tylu znawcow tenisa, ze az zal :] Raonic v Gulbis po takim kursie, serio? Chyba was wszystkich pogrzalo. Ogladacie mecze tych panow? Przeciez JMDP gral jak Challengerowiec, widac ze nie gral 100%, co tam 100% gral moze na 50%, a i tak Milosowi nie poszlo tak gladko. Gulbis wygral z Murrayem i robil z nim co chcial. Wiadomo hard to nie specjalnosc Murraya i moze to nie byl do konca jego dzien, ale odprawienie takiego tenisisty w 2 setach jest czyms. Juz widze jak Raonic wczoraj wygrywa 2:0 z Andym:mrgreen: Co do komentarzy &#39;Milos gra u siebie&#39; Przestancie z tym dopingiem publicznosci.. To nie pilka nozna, ze gra Galatasaray v Liverpool i Gala wygrywa bo 50tys turkow drze pape i gracze Liverpoolu sraja po majtach. Ogladalem mecz Pospisila z Isnerem, kibice pomagali? Darli sie po kazdym udanym zzagraniu Pospisila, ale Vasek wygral to po prostu na wielkim farcie. Takie pily mu wtedy wchodzily, ze oczy ze zdumienia przecieralem.

Dlatego jak ruszacie ten mecz, to nie ma innej opcji jak czyscioch na Gulbisa po kursie 2.25. 7/10

Dla tych do beda ogladali mecz i chca troche emocji 2:0 Gulbis po kursie 3:50 4/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Montreal
???? Raonic M. - Gulbis E.
Powyżej 22,5 gema ::: 1,63 ::: Pinnacle ::: 3/10
Pojedynek Goliata z ... Goliatem. Obaj są w dość dobrej, obaj walczą o półfinał Mastersa, mecz z cyklu 50 na 50. H2H 3:0 na korzyść Kanadyjczyka, ale Gulbis w tym roku przegrał na hardzie tylko jedno spotkanie i to z samym Nadalem. W poprzedniej rundzie obaj pokonali światową czołówkę, jeden Juana Martina Del Potro, a drugi Andy Murraya. Warto dodać, że obaj przegrani nie grali swojego &quot;kosmicznego&quot; tenisa. Trudno stało się, w ćwierćfinale publika będzie trzymała kciuki za ich gwiazdą Raonicem który być może spotka się w półfinale z drugim Kanadyjczykiem, a to będzie świadczyło o tym, że Kanada będzie miała finalistę w Mastersie. Raonic na pewno wie przed jaką szansą stoi, będzie chciał utrzymać swoje podanie i awansować do półfinału. Gulbis jest piekielnie mocny, na pewno łatwo tego meczu nie odda bo wie przed jaką szansą stoi. Co mnie najbardziej dziwi w ich meczach na tym turnieju padł tylko jeden tie-break, a dokładnie to w pierwszej rundzie w meczu Gulbisa z Lopezem. Dziś liczę na długi mecz i niewątpliwie być może 3 setowy.
Wynik: 7:6(3) 4:6 6:4 ✅
 
rafiii 142

rafiii

Użytkownik
CyklonB chłopie gadasz bzdury że szkoda gadać. Mecz meczowi nie równi. Nie masz pojęcia o tenisie pisząc takie bzdury typu, że widzisz jakby Raonic wygrał 2:0 z Murrayem. Idąc twoim tokiem myślenia, Janowicz wygrał z Murrayem w Paryżu, a Murray wygrał finał US Open rok temu z Djokovicem, to Janowicz wygra US Open w tym roku. Ide postawić na to do buka! Raonic wygra, ale 2:1, więc albo over gemów, albo win Raonic - pewniak
 
pampus 81

pampus

Użytkownik
CyklonB chłopie gadasz bzdury że szkoda gadać. Mecz meczowi nie równi. Nie masz pojęcia o tenisie pisząc takie bzdury typu, że widzisz jakby Raonic wygrał 2:0 z Murrayem. Idąc twoim tokiem myślenia, Janowicz wygrał z Murrayem w Paryżu, a Murray wygrał finał US Open rok temu z Djokovicem, to Janowicz wygra US Open w tym roku. Ide postawić na to do buka! Raonic wygra, ale 2:1, więc albo over gemów, albo win Raonic - pewniak
Rao wygra? Hmm...
Wystarczy, że serwis nie będzie mu wchodzić, a za dużo z Gulbisem nie zwojuje.
Oglądałem wczorajszy mecz Łotysza z Murray&#39;em i jestem pod wrażeniem jak on gra. Ostre, płaskie i mocno kątowe grane piły, których nawet taki zwinny Murray nie mógł DOBRZE odebrać, to co dopiero Rao? Rao nie jest takim atletą jak Djoko czy Murray. Jego poruszanie się po korcie jest zdecydowanie gorsze. Gulbis jest zdecydowanie szybszy od Milosa.
Wystarczy, ze Gulbis raz przelamie Rao, a potem bedzie pilnowac swojego serwisu tylko. Widac, ze w tym roku znacznie poprawil serwis.
Ktoś tu pisał, że żaden z nich nie potrafi utrzymać nerwów na wodzy. Może i to prawda, ale zdecydowanie Łotysz poprawił swoje problemy z główką. Milos ma wieksze problemy z psychika, przykladowo przytocze tutaj mecz z Matosevicem jak mial 5**-2 i serwowal na seta ;) No ale sie ze tak powiem obsral i jeszcze tego TB przegral.
Milos jedynie moze byc wspomagany przez widownie, bo dla mnie, to faworytem jest tutaj Gulbis i on udowodni, ze taki kurs na niego jest, to trzeba skorzystac ????
 
L 1

lepki

Użytkownik
Oglądałem wczoraj mecze obu panów i muszę przychylić się w stronę gry na Łotysza. Raonic niby ma mocny serwis, forehand, ale we wczorajszym meczu zdarzały mu się przestoje przy własnym serwisie gdzie oddawał seryjnie punkty i dawał się łamać. Prawdę mówiąc, gdyby DelPo mógł normalnie serwować, ciężko byłoby mu przegrać ten mecz.
Z drugiej strony Gulbis, który pokonał również nie grającego na swoim poziomie Szkota. Wg mnie jednak to on i jego ofensywna gra będą dziś górą. Owszem zdarzają mu się również głupie błędy, ale wg mnie jest ich mniej, poza tym tegoroczna statystyka na hardzie pokazuje jak bardzo leży mu ta nawierzchnia.
 
C 10

cyklon

Użytkownik
CyklonB chłopie gadasz bzdury że szkoda gadać. Mecz meczowi nie równi. Nie masz pojęcia o tenisie pisząc takie bzdury typu, że widzisz jakby Raonic wygrał 2:0 z Murrayem. Idąc twoim tokiem myślenia, Janowicz wygrał z Murrayem w Paryżu, a Murray wygrał finał US Open rok temu z Djokovicem, to Janowicz wygra US Open w tym roku. Ide postawić na to do buka! Raonic wygra, ale 2:1, więc albo over gemów, albo win Raonic - pewniak
Zapodaj ostatnie wygrane.. posmieje sie ???? Wylapales jedyny fragment, ktory nie byl argumentem przemawiajacym za wygrana Gulbisa. Nie zauwazyles ze to zdanie mialo funkcje przesmiewcza, brawo ???? Bez dalszych klotni, zobaczymy po meczu kto byl madrzejszy.
 
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
Tu jest tylu znawcow tenisa, ze az zal
Gulbis wygral z Murrayem i robil z nim co chcial. Wiadomo hard to nie specjalnosc Murraya i moze to nie byl do konca jego dzien, ale odprawienie takiego tenisisty w 2 setach jest czyms. Juz widze jak Raonic wczoraj wygrywa 2:0 z Andym Co do komentarzy &#39;Milos gra u siebie&#39; Przestancie z tym dopingiem publicznosci.
Właśnie udowodniłeś, że znasz się najlepiej. Niby gdzie Murray gra wspaniale? Na clay&#39;u? Wiadomo, że trawa jego ulubiona nawierzchnia, ale, że na hardzie grać nie potrafi tego nie wiedziałem. Dzięki za informacje.
Andy grał fatalnie i Ernests to wykorzystał, dokładnie tak samo ma się sytuacja z Raonicem. Nie widzę tutaj przewagi Łotysza, a jak będzie to się przekonamy po meczu.
Murray nie mógł DOBRZE odebrać, to co dopiero Rao? Rao nie jest takim atletą jak Djoko czy Murray. Jego poruszanie się po korcie jest zdecydowanie gorsze.
Może i gorsze jest, ale i tak jak na swój wzrost porusza się lepiej po korcie niż taki Kubot, czy nawet Berdych.
Zapodaj ostatnie wygrane.. posmieje sie
No tak bo Ernests pokazał, że jest w TOP. Wygrał z Murray&#39;em to jest wielki, to samo było z Jerzykiem i co? W AO odpadł szybko, Gulbis jest w formie, ale Rao też nabrał pewności siebie w tym turnieju.
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Poruszanie swoją droga u Raonica ale on jest tak drewniany że każda piłka w wymianie może być załadowana w aut/siatkę . U Raonica pewna akcja to as , ewentualnie jak piłka nie wróci . Dla mnie zagranie na Gulbisa jest dobrym pomysłem , kurs fajny . Łotysz dobra forma , z gry Gulbis zdecydowanie lepszy (a i w serwowaniu mocno nie odstaje), potrafi dostosować grę do sytuacji na korcie a Raonic wali na pałę i jak wchodzi do spoko . Gorzej jak trafi się gorszy dzień i np 1 serwis nie funkcjonuje . Nie podpalałbym się na tego Raonica bo Del Potro już może był wypompowany wczoraj po ostatnim graniu . Nie oglądałem meczu , takie tylko mam luźne przemyślenia , chociaż słyszałem że Del Potro grał bardzo słabo .

Gulbis @ 2.25

bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
To drewno w poprzednim sezonie miało bilans 46:21, a na hardzie 23:8. W tym roku pokonał Cilica, Haasa, Querreya, Del Potro. Dla Raonica to jest jeden z najważniejszych turniejów w sezonie. Już nie róbcie z niego Challengerowca, bo chłopak ma talent.
3. to co było w tamtym roku mnie mało obchodzi , widziałem wiekszość jego meczów w ostatnim czasie w których się kompromitował : Anderson , Monfils , Dodig i to ważne a nie jego bilans w 2012 .
To szkoda, że nie patrzysz na sezony wstecz, bo można zauważyć że Raonic właśnie odpalił w drugiej części sezonu gdzie zaczyna się maraton na hardach od turnieju w Toronto. A właśnie na tej nawierzchni Raonic czuje się najlepiej. Tak było w 2012 roku i być może będzie w 2013, na razie zanosi się na to.
 
host3234 85

host3234

Użytkownik
To drewno w poprzednim sezonie miało bilans 46:21, a na hardzie 23:8. W tym roku pokonał Cilica, Haasa, Querreya, Del Potro. Dla Raonica to jest jeden z najważniejszych turniejów w sezonie. Już nie róbcie z niego Challengerowca, bo chłopak ma talent.
Dokładnie tak. Szkoda, że większość dopasowuje sobie opinię o zawodniku pod typ.
Ja trzymam się z daleka od meczu Raonica z Gulbisem. Osobiście stawiałbym na Gulbisa, ale nie lubię grac przeciwko gospodarzom w takiej fazie turnieju. Niemniej 1,61 na Raonica to kurs niewarty gry, przy takim ryzyku.
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
To drewno w poprzednim sezonie miało bilans 46:21, a na hardzie 23:8. W tym roku pokonał Cilica, Haasa, Querreya, Del Potro. Dla Raonica to jest jeden z najważniejszych turniejów w sezonie. Już nie róbcie z niego Challengerowca, bo chłopak ma talent.
1. nie robię z niego challengerowca
2. talentu to on za dużo nie ma tylko super serwis . poza tym niewiele mocnych stron
3. to co było w tamtym roku mnie mało obchodzi , widziałem wiekszość jego meczów w ostatnim czasie w których się kompromitował : Anderson , Monfils , Dodig i to ważne a nie jego bilans w 2012 .
 
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
2. talentu to on za dużo nie ma tylko super serwis . poza tym niewiele mocnych stron 3. to co było w tamtym roku mnie mało obchodzi , widziałem wiekszość jego meczów w ostatnim czasie w których się kompromitował : Anderson , Monfils , Dodig i to ważne a nie jego bilans w 2012 .
Talent to akurat ma tylko korzystać z niego nie potrafi. Serwis i forehand, bo nie wiem dlaczego wszyscy zapominają o tym drugim aspekcie. Wczoraj z del Potro naprawdę nieźle funkcjonował.
W tym roku Raonic nie gra świetnie, ale w tym turnieju odpalił i aktualnie dyspozycja jest dobra.
 
greeey 1,5K

greeey

Użytkownik
Vasek Pospisil - Nikolay Davydenko : 1 @ 1.70 / Betsson / Expekt
co prawda na betssonie dostanę zwrot, ale na szczęście expekt rozlicza to jako wygraną
To co Kanadyjczyk robi w tym turnieju budzi podziw. Vasek ograł już Isnera, Stepanka i wczoraj w 3 setowym pojedynku Berdycha. Mający już swoje lata Rosjanin Davydenko wydaje się być najłatwiejszym przeciwnikiem wobec pokonanej wcześniej trójki zawodników. Vasek prezentuje znakomitą formę, szczególnie pod względem serwisowym, swoje gemy wygrywa dość pewnie. Dzisiaj liczę na kolejne dobre spotkanie i solidną dyspozycję serwisową ze strony Kanadyjczyka, ma predyspozycje aby ograć Nikolaya, który w tym turnieju co prawda nie gra najgorzej ale pokonał zawodników dużo słabszych niż Vasek. Dzisiaj przeciwnikiem gospodarz turnieju, który będzie chciał ten mecz po prostu wygrać i we wszelki możliwy sposób utrudnić grę Nikolay&#39;owi.
M.Fyrstenberg / M.Matkowski - M.Granollers / M.Lopez : 1 @ 2.00 ✅✅✅ / Betsson
Brawo Polaczki! ????
Fajne spotkanie zapowiada się również w grze deblowej. Polacy po powrocie na kort po kontuzji, z meczu na mecz prezentują coraz lepszą formę. Frystenberg/Matkowski ostatnio grali z parą Granollers/Lopez gdzie wygrali 2:0, zaznaczyć trzeba, że była to nawierzchnia ziemna, która faworyzuje Granollersa i Lopeza. Liczę że dzisiaj Polacy powtórzą ten sam wynik jaki był pomiędzy tymi parami ostatnio.
 
cezarinh0 108

cezarinh0

Użytkownik
TENIS, ATP MONTREAL
Gulbis Ernests - Raonic Milos ⛔⛔⛔ wygrał słabszy
Typ: Gulbis wygra mecz
Kurs: 2.22
Betfair
Mecz jednego z trzech moich ulubionych tenisistów z faworytem gospodarzy - mimo to analiza będzie obiektywna ;) Świetną formę zaprezentował Łotysz we wczorajszym spotkaniu z Murrayem, wielkie oklaski! Długie, celne uderzenia, bezbłędne poruszanie się po korcie, pewność siebie, trzymanie inicjatywy i zmuszanie Szkota do bezustannego biegania. Nieco martwiłem się o Ernestsa przed tym spotkaniem, bo nie do końca podobało mi się, że z Fogninim dawał się łatwo łamać. Na szczęście przy stanie 3-3 w gemach w pierwszym secie udało mi się go zagrać live po fajnym kursie - wtedy już czułem, że powalczy, tym bardziej, że Murray wielkiego tenisa z Granollersem nie pokazał.
Co do Raonicia - muszę przyznać, że nie spodziewałem się, że dojdzie tak daleko - skreślałem go już w pierwszej rundzie z Chardym, następnie z Youzhnym, potem z Delpo już wiedziałem, że może wygrać, w końcu Argentyńczyk nie może się przemęczać przed US Open ;&gt; Niemniej uważam, że dziś Raonic zatrzyma się na Ernestsie. Po prostu uważam, że z taką ofensywą, jaką prezentuje Łotysz, Milos będzie miał ogromne problemy. Jedyną nadzieją jest raczej serwis, który będzie mu dawał sporo punktów i inicjatywę w wymianach (chociaż Ernests kapitalnie potrafi skontrować). Obawę również niesie tu fakt, że jak Gulbis da się raz przełamać, to może być potem ciężko dogonić rywala.
Stawiam jednak na &quot;Łabędzia&quot;, gdy przejdzie Milosa, to najpewniej zagra również w finale, dlatego zagrałem również jego zwycięstwo w turnieju, przed finałem będzie można skontrować. Powodzenia! Dorzucam highlights z meczu z Murrayem, warto obejrzeć.
http://www.youtube.com/watch?v=p0Nbrdqr1Wc
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Talent to akurat ma tylko korzystać z niego nie potrafi. Serwis i forehand, bo nie wiem dlaczego wszyscy zapominają o tym drugim aspekcie. Wczoraj z del Potro naprawdę nieźle funkcjonował.
W tym roku Raonic nie gra świetnie, ale w tym turnieju odpalił i aktualnie dyspozycja jest dobra.
Talent z którego nie umie korzystać to ma Dimitrov np a nie Raonic który ma warunki fizyczne + moc w łapie i to wszystko . Chociaż może inaczej interpretujemy pojęcie talentu . Swoją drogą ma 195 cm to dziwne było by żeby serwował jak Agustin Velotti ;) Bardziej uwarunkowane możliwościami jakie daje mu jego budowa ciała niż talent .
Nie twierdzę że jest słaby bo jest wielu mocno serwujących którzy nie notują takich wyników . Ma jakieś tam atuty do wygrywania na hardzie , tak jak mądrze wspomniałeś , serwis + piekielnie mocny FH często załatwia sprawę , Tylko że w poprzednich turniejach ten FH strasznie zawodził i na 4 strzały 2 były autowe . Sam pamiętam mecze w których Raonic mógł się podobać , jednak było to dawno .
Jak ostatnio oglądałem jego wyczyny to bardziej chodziły o jakieś problemy z głową niż formę . Ciągle narzekał , mało skoncentrowany itd , męczyło go przebywanie na korcie chyba .
Jednak skoro twierdzicie że tutaj odpalił to ok , sam nie widziałem i muszę wam wierzyć .
Dla mnie po prostu kurs na Gulbisa jest warty gry , podobne możliwości jeśli chodzi o trzymanie własnego podania + Gulbis potrafi moim zdaniem więcej zdziałać w akcjach w których serwis nie ustawia wymiany .
Dokładnie tak. Szkoda, że większość dopasowuje sobie opinię o zawodniku pod typ.
.
Jak się zachwycasz bilansem Raonica z 2012 to od razu wspomnij o 18-1 na hard Gulbisa z 2013 co jest ważniejsze chyba . I kto dopasowuję opinię pod typ ? ????
 
J 0

justinaza

Użytkownik
Nie oglądaliscie wczorajszego meczu chyba, Raonic juz po pierwszym gemie mial przerwe medyczną ! w sumie co 2gemy był u niego trener i pytał czy wszystko dobrze (przedluzaly sie przerwy). Chodził jakis skrzywiony ten dzieciak. Gulbis bez senntymentow go łyka 2-0. Potro nic anic nie biegal widac bylo po nim ze ledwo zywy chlop. Nic tylko brac po atrakcyjnym kursie. Tam gdzie krecz p o1 pilce tez warto.
 
C 2

czita

Użytkownik
musialem chyba z 10 razy przeczytac 1 zdanie zeby zrozumiec je. pociagne jeszcze ten watek, pozniej mozna sobie kasowac.... powiedz mi, jesli ty inwestujesz u mnie zlotowke a ja mieszkam na slowacji i moja waluta jest euro to powinienem wystawic ci kurs 1,7E?? mam problem teraz jaka kwote powinienem ci wyplacic?? 1,7E jak wygrasz czyli zeby przeliczyc to na zlotowki to musze teraz sprawdzic kurs euro w najblizszym kantorze??
 
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
Nie oglądaliscie wczorajszego meczu chyba, Raonic juz po pierwszym gemie mial przerwe medyczną ! w sumie co 2gemy był u niego trener i pytał czy wszystko dobrze (przedluzaly sie przerwy). Chodził jakis skrzywiony ten dzieciak. Gulbis bez senntymentow go łyka 2-0. Potro nic anic nie biegal widac bylo po nim ze ledwo zywy chlop. Nic tylko brac po atrakcyjnym kursie. Tam gdzie krecz p o1 pilce tez warto.
O ile dobrze widziałem trener był tylko raz jak brali medicala. Jakieś nadwyrężenie barku, ale to nie zmienia faktu, że podczas gry było to niezauważalne. Nie ma to jak opierać słowa o agresję. On ma pewnie więcej lat niż ty człowieku.
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Co tak kursy na Pospisila lecą w góre? jakiś uraz?
Proste że Nikolay go dzisiaj łyka,kogo ten Vasek pokonał? Drewniaka Isnera po tie breakach,dziadka Stepanka czy Berdycha który lamii ostro w tym sezonie i potrafi przegrać z Bautista Agutem czy De Bakkerem, w sumie Rusek miał też łatwą drabinkę bo Gilles przebijacz,ziemniak Andujar i mecz z Bogo Juniorem który sprzątnął Ferrera jak chciał, wczorajszy mecz Nikolaya i Bogo Juniora stał na świetnym poziomie, kapitalny mecz Nikolaya świetne returny, dużo winnerów , nienaganne poruszanie się po korcie,serwis oczywiście nie najlepszy, był po prostu dużo lepszy od Bogomolova który również rozegrał dobry mecz, radze się nie sugerować porażkami Denki na ziemii w tym sezonie bo on na clayu nie umie grać i dostawał prawie z każdym to właśnie na hardzie czuje się najlepiej, wystarczy przytoczyć początek sezonu gdzie lał prawie wszystkich, Vasek również rozgrywa dobry turniej ale na Nikolaya to moim zdaniem za mało... Rzadko gram na Denke ale tym razem warto... Kurs złapałem z samego rana
Typ: Davydenko 2,01 William Hill Krecz=Zwrot ????
Co do meczu Gulbisa z Raonicem to już wiele zostało napisane i moim zdaniem wszystko zależy od serwisu Kanadyjczyka, Gulbis jest lepszy w każdym elemencie tenisowego rzemiosła,spodziewam się tu nawet 3 setów ale ze wskazaniem na Łotysza,myśle że jeśli nie podpali się psychicznie to jest w stanie to wygrać, Łotysz dysponuje świetnym returnem więc Milos nie będzie miał tak różowom to co zagrał Del Potro wczoraj to dno i wodorosty więc nie ma się co zachwycać wygraną Raonica, myśle że Gulba dzisiaj to ogarnie lecz pojedynek będzie dosyć wyrównany
Typ Gulbis 2,11 Pinokio wygrał⛔ ???? William Hill
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom