>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ATP Tour Kitzbuhel (Austria) & Washington (USA)

Status
Zamknięty.
host3234 85

host3234

Użytkownik
Ktos ma pomysł, skąd taki wzrost kursu na Williamsa, grającego naprzeciw Devvarmana? W dosłownie kwadrans kurs z 2,37 skoczył na 2,62...,
chciałem grac na Amerykańca ale teraz nabrałem wątpliwości
Poza tym polecam Istomina. w zeszłym tygodniu fajnie zaprezentował się w Atlancie, odpadł dopiero z Andersonem, urywając mu nawet seta. O wiele lepiej prezentujący się na hardzie, niż Giraldo
 
I 13

ilsinho112

Użytkownik
Ktos ma pomysł, skąd taki wzrost kursu na Williamsa, grającego naprzeciw Devvarmana? W dosłownie kwadrans kurs z 2,37 skoczył na 2,62...,
chciałem grac na Amerykańca ale teraz nabrałem wątpliwości

Poza tym polecam Istomina. w zeszłym tygodniu fajnie zaprezentował się w Atlancie, odpadł dopiero z Andersonem, urywając mu nawet seta. O wiele lepiej prezentujący się na hardzie, niż Giraldo
dzis juz gralem na Zeballosa i tak samo pogralem na Williamsa...dla mnie kurs &quot;z dupy&quot; na czyms takim mozna zarabiac. Zlapalem 2.30 na Amerykanina i narazie sie ciesze i czekam ????
 
lucky93 529

lucky93

Użytkownik
????Blake J. (Usa) - Matosevic M. (Aus)
Typ: Blake J. (Usa)
Kurs: 1.4

Coz co tu pisac, Matosevic wygral tylko 2 na 9 mecze na hardzie, Blake troche lepiej bo 6 na 11, Blake gra u siebie. Po turnieju na trawie to jego 4 mecz na hardzie. W Atlancie przegral w cwiercfinale z Isnerem 2;0 po dwoch tie-breakach, Matosevic natomiast przegral z mlodym Harrisonem na samym poczatku turnieju. Nic ciekawego nie pokazal.
Patrzac na to wszystko mozna sie pokusic o ew dw: 2;0, albo dolozyc to do dubelka myslalem nad Falla do tego ale ostatnio gral piach wiec moze cos w strone Rama ktory gra dobrze na hardzie... ale z drugiej strony jak mu nie bedzie wchodzil serwis do Malisse go zje...
Pozdrawiam ;)
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Malisse X. - Ram R. (1.47) / Unibet ✅
Krótko, bo zaraz mecz, Malisse, na twardej nawierzchni, może nie gra tak pewnie, jak na trawiastej ale raczej w pierwszej rundzie, powinien pożegnać Amerykańca, z kwitkiem. Na hardzie, dwukrotnie był lepszy Xavier, i również był mecz, grany w USA w tym roku. Malisse słynie od tego, że bardzo często potrafi mieć swoje podanie na niekorzyść punktów 0-40 a i tak się spiąć i wygrać swoje podanie. Choć często potrafi lekceważyć rywala, w postaci, tego, że jak już mu nie wychodzi, to nie wychodzi mu do końca, ale to mecz pierwszej rundy, a on nie ma zwyczaju przegrywać. Jeśli nie straci głowy, w meczu a będzie grał rozsądnie, to mecz powinien być w jego zasięgu. Stawiam dziś na Belga.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
lucky93 529

lucky93

Użytkownik
Malisse X. - Ram R. (1.47) / Unibet

Krótko, bo zaraz mecz, Malisse, na twardej nawierzchni, może nie gra tak pewnie, jak na trawiastej ale raczej w pierwszej rundzie, powinien pożegnać Amerykańca, z kwitkiem. Na hardzie, dwukrotnie był lepszy Xavier, i również był mecz, grany w USA w tym roku. Malisse słynie od tego, że bardzo często potrafi mieć swoje podanie na niekorzyść punktów 0-40 a i tak się spiąć i wygrać swoje podanie. Choć często potrafi lekceważyć rywala, w postaci, tego, że jak już mu nie wychodzi, to nie wychodzi mu do końca, ale to mecz pierwszej rundy, a on nie ma zwyczaju przegrywać. Jeśli nie straci głowy, w meczu a będzie grał rozsądnie, to mecz powinien być w jego zasięgu. Stawiam dziś na Belga.
Patrzac na to jak gra Malisse na twardzej a jak Ram na twardej to jednak jest to dosc ryzykowny typ.... Dodam moze tyle ze jak u Rama bedzie gral serwis to Malisse bedzie miec problem.

Nie neguje typu osobiscie wydaje mi sie ze Ram ugrac seta ugra na zwyciestwo mniejsze szanse ale w mojej opini, ryzkowny typ

Pozdrawiam
 
lucky93 529

lucky93

Użytkownik
????Bellucci T. (Bra) - Garcia-Lopez G. (Esp)
Typ: Garcia-Lopez ✅
Kurs:2.1


No coz Garcia-Lopez w formie, Bellucci przeciwnie. Belucci na 12 meczy na clayu tylko 4 zwyciestwa natomiast Garcia-Lopez na 34 az 22 wygrane. Garcia w Gastad porazka z Monaco, natomiast w Hamburgu z Almagro, wiec przeciwnicy z gornej polki. Bellucci nie przeszedl w tych turniejach 1 rundy, w Gastad odpadl z Delbonisem a w Hamburgu z Granollersem... to tak na szybko to tyle

Dodatkowy typ: DW: 0:2

Pozdrawiam
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Bagdatis-Lacko✅ Typ 1 2,05 Pinnacle
Bagieta w tym sezonie dno, Lacko wygrał ze słabiutkim Fallą który przegrał z Chrisem Harrisonem w Atlancie, tylko u siebie na ojczystej ziemii pokazał trochę dobrego tenisa,myślę że motywacji nie zabraknie Cypryjczykowi i taki kurs pobieram z pocałowaniem ręki, jeśli serwis będzie siedział i agresywny 2bh to nie mam złudzeń co do zwycięzcy tego spotkania, Bagieta za dużo przegrał w tym sezonie aby znów się zbłaźnić w kolejnym turnieju ,na hardzie czuje się dobrze i jeśli psychika wytrzyma jestem spokojny co do wyniku tego meczu, należy dodać że u Słowaka też nie jest ona najlepsza i jeśli mu nie idzie oddaje seryjnie punkty
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
#32#
Denis Istomin - Sam Querrey ✅
Kurs: 1.57
Amerykanin wraca po przerwie spowodowanej kontuzją, której nabawił się w Newport. Gra u siebie, na hardzie zawsze imponuje i ma naprzeciwko siebie zawodnika przeciętnego.
Istomin w tym sezonie nie osiągał dobrych wyników, natomiast Querrey w Miami zaliczył IV rundę, a w San Jose i Auckland grał w półfinałach. Jest to dość odległy czas, jednak mimo wszystko wydaje mi się po prostu lepszym graczem.
Jego ponadprzeciętny serwis zawsze ułatwia mu grę w wymianach, trudno go przełamać, a przede wszystkim spokojnie rozgrywa każdą akcję. Nie próbuje skracać wymian, a kiedy przyjdzie czas na atak rozsądnie korzysta z dogodnych okazji. Istomina w tym sezonie widziałem tylko w kilku spotkaniach i niczym specjalnym mnie nie przekonał. W spotkaniu z Giraldo zaprezentował się dobrze, lecz w meczu z Andersonem (zbliżony styl gry do Sama) zagrał już słabiej, chociaż także nawiązał walkę.
W bezpośrednich pojedynkach wygrywa Querrey 3-2. Na twardej nawierzchni spotkali się tylko raz i to 4 lata temu. Lepszy okazał się Amerykanin, który łatwo ograł Istomina 6:2 6:0. Ostatni ich pojedynek również wygrał Sam, było to w Londynie w 2012 roku (7:6 6:3).
Sądzę, że warto zaryzykować grając na Querrey&#39;a, który wraca po kontuzji. W ciągu całego sezonu prezentował się dobrze i mało kiedy zawodził. Z Denisem sprawa ma się zupełnie inaczej, potrafił przegrać ze słabym grajkiem, ale także zaskakiwał. Jak zagra dzisiaj w nocy? Tego dopiero dowiemy się po meczu.

#33#
David Goffin - Bernard Tomic ✅
Kurs: 1.53​

Australijczyk poza granicami radzi sobie przeciętnie, jednak takiego gracza jak Goffin powinien pokonać. Belg w pierwszym meczu nic ciekawego nie pokazał, wręcz ujawnił swoje słabości z Lu.
Grając na 56% z pierwszego podania będzie mu naprawdę trudno wygrać spotkanie z Tomicem, który akurat pod tym względem spisuje się na poziomie ok 70%. Rzadko kiedy tak słabo spisuje się w tym aspekcie, nawet jeżeli gra z graczami z czołówki. Serwis, który także na nawierzchni twardej jest dużym plusem u Goffina wygląda różnie. Z zawodnikiem z Tajwanu więcej narobił sobie szkody niż pożytku (5 asów, 8 podwójnych błędów). Bernard natomiast serwuje na stałym poziomie, rzadko kiedy popełnia double faulty i potrafi wykorzystać dobre podanie przy dalszych częściach swojego gema.
Mimo, że Australijczyk nie grał dawno na hardzie wydaje się dla mnie o wiele pewniejszym typem niż słabo spisujący się David. Belg wygrał challengera w Turcji, jednak nie pokonał tam choćby zawodników swojego pokroju. Forma obu zawodników jest podobna. Goffin po zwycięstwie w Eskisehir może czuć się o wiele pewniej, jednak to Tomic pokazał więcej podczas ostatnich tygodni. Na Wimbledonie dotarł do IV rundy, ogrywając Gasqueta czy Querreya, natomiast 23 - latek odpadł już po pierwszym spotkaniu z Tsogną.
Na hardzie lepiej czuje się Tomic, który wykorzystuje swoją technikę i talent do tej nawierzchni. Mianowicie dobry serwis i rozrzucanie po korcie ustawia mu prawie każdą akcję. Ofensywny styl gry na pewno jest tutaj przewagą. Goffin stara się raczej bronić i nie ma takiego potencjału jak Australijczyk. Moim zdaniem mecz zakończy się w dwóch setach, jednak na tym turnieju już mnie nic nie zdziwi. Blake odpadł ze słaby Mannarino, a Falla z Lacko, który zagrał przeciętny mecz. Zobaczymy jak będzie, mecz o 23:30 czasu polskiego.

#34#
Lleyton Hewitt - Ryan Harrison ⛔
Kurs: 1.50​

Kolejny typ na Australijczyka. Stawiam przeciwko gospodarzowi, chociaż nie brałbym tego jako pewniaka. Jak wiadomo za Amerykanem będzie publiczność i zrobią wszystko, żeby zwyciężył. Hewitt ma bardzo duże doświadczenie i taka presja nie powinna zrobić na nim większego wrażenia, jednak czasami lubi mu się &quot;zagotować&quot; głowa.
Ostatni turniej grali w Atlancie. Oboje dotarli do półfinałów, więc można uznać, że forma jest podobna. Po drodze Lleyton pokonał trochę lepszych przeciwników, jednak ma to małe znaczenie, ponieważ Harrison prezentował się bardo dobrze. W 1/2 finału Ryan odpadł z Andersonem po dwóch setach i nie było widać, żeby jakoś strasznie odstawał od niego poziomem. Były lider rankingu natomiast przegrał w bardzo wyrównanym meczu z późniejszym triumfatorem w całej imprezie, Johnem Isnerem. O tej rywalizacji decydowały szczegóły, a ostatni set był niezwykle zacięty.
Styl jakim gra Amerykanin nie pasuje mi za bardzo pod korty twarde. Mimo, że dobrze gra przy swoim podaniu mało wykorzystuje błędów ze strony rywali i stara się raczej bronić niż atakować. Hewitt natomiast cały czas w ofensywie. Skraca dużo wymian do siatki i co najważniejsze dużą część z nich kończy punktem. Także wspaniale serwuje, lecz nie polega to na siłowym uderzeniu, a raczej precyzji zagrania. Doświadczeniem na pewno jest na korzyść Australijczyka. Harrison rozegrał prawie tyle samo meczów w ciągu ostatnich lat, jednak były to głównie challengery.
Podsumowując wyraźnym faworytem wydaje się Lleyton, jednak gra z tak wspierającą publicznością jaka jest w USA może być trudno o zwycięstwo. Mecz moim zdaniem zakończy się po trzech setach, ale jednak na korzyść Australijczyka. Kurs 1.50 jak najbardziej do gry przy tak nierównych umiejętnościach.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Fish M. / Stepanek R. - Dodig I. / Melo M. (1.70)

Dzisiaj sobie upatrzyłem ciekawy dubel, do zagrania po solidnym kursie.
Dzisiaj zagram przeciwko gospodarzowi, który wczoraj wygrał w trzech meczach, z Ebdenem. Dzisiaj, po drugiej stronie siatki, już wyższa półka i mimo że Stepanek, w deblu gra dość dobrze, to na Dodiga i Melo raczej nie znajdą sposobu. Dodig z Melo, rozumieją się na korcie znakomicie, nie ma to również zbyt mocnego znaczenia, gdzie pogrywają. Dodig, przy siatce, gra ambitnie i nie popełnia pochopnych wniosków, natomiast Melo, swoje pare groszy również dołoży w tym meczu. Owszem, Fish i Stepanek, grają ze sobą chyba pierwszy raz (mogę się mylić) to wydaję mi się, że by zrozumieć się na korcie potrzebują więcej niż jeden mecz, dlatego myślę, że dziś górą będzie Ivan z Melo..



Bwin!
 
kasztanowy 1,2K

kasztanowy

Użytkownik
Dev Varman S. - Dolgopolov A. @1.48 Unibet ⛔
Kurs na Dolgo wyśmienity, spowodowany zapewne ostatnimi lepszymi wynikami Hindusa i lekkim spadkiem formy u Ukraińca. Jednak bez względu na ostatnie dwie porażki z Mayerem i Bedenem, Alex dysponuje o wiele większym potencjałem niż Somdev i jest po prostu lepszym graczem w prawie każdym elemencie. Hindus bazuje na regularności, jest szybki, zwinny, preferuje grę w obronie. Styl gry bardziej pasujący pod korty ziemne. Dolgo zaś wiadomo, jest to zawodnik nieobliczalny, lubi sobie przejść obok meczu, jednak pod względem umiejętności jest to zawodnik na TOP 10. Szkoda, że marnuje swój talent przez niepoukładaną głowę, która nieraz u niego zawodzi i potrafi w głupi sposób przegrywać mecze. W przypadku odpowiedniej koncentracji i woli walki Hindus nie będzie miał nic do powiedzenia, Ukrainiec dysponuje zbyt dużym wachlarzem zagrań i umiejętnościami ofensywnymi, powinien porozrzucać Somdeva po korcie, który pod presją sam może popełniać błędy. Wszystko zależy od odpowiedniego podejścia Dolgo do meczu.
Kilka suchych typów
Sock - Sijsling @1.90 Bet365 ⛔
Jack wprawdzie u siebie, ale to Igora cenię bardziej, mimo ostatnich 3 porażek warto go pograć, bo kurs bardzo fajny.
Levine - Tursunov @2.62 Bet365 ⛔
Tutaj myślę, że Kanadyjczyk jest w stanie powalczyć, praktycznie gra na swoim podwórku, nie musiał dużo podróżować w przeciwieństwie do Tursunova, który zmieniał strefę czasową, co może wpłynąć niekorzystnie. Levine przegrał w kwalach z Sugitą, jednak prawdopodobnie wiedział, że wejdzie jako LL. Można za lekką stawkę próbować.
 
R 4

ronin7677

Użytkownik
Groth-Raonic Typ: Groth
kurs: 7 - Bet365
Typ na Grotha teoretycznie szalony. Obaj opierają swoją grę na serwisie i tutaj Samuel nie odstaje od Milosa. Należy pamiętać, iz jest to rekordzista pod względem szybkości serwisu tj. 264km/h. W kwalifikacjach Groth pokonał ciekawie grającego Rhyne Williamsa, a w pierwszej rundzie zawsze groźnego Kudle. W obu spotkaniach prezentował on niesamowitą formę serwisową, nie dając rywalom żadnych szans na przełamanie, serwując seryjnie asy.
Raonic jeśli chodzi o podanie jest doskonały w tym elemencie gry i być może lepszy technicznie niż Groth. Jeśli chodzi o wymiany z głębi kortu to mimo wszystko Milos jest 3 klasy wyżej niż Australijczyk, lecz w mej opinii decydującym elementem w tym meczu będzie skuteczność pierwszego podania. Samuel pokazał, że jest doskonale dysponowany pod tym względem, natomiast dla Kanadyjczyka to pierwszy mecz od 27 czerwca i jego forma to wielka niewiadoma. Nadmienie, że Raonic nie błyszczał w swych ostatnich spotkaniach.
Oczywiście Milos to faworyt i należy określić szanse na 70 do 30... aczkolwiek po takim kursie za stawkę niewielką stawkę nie przepuszczę tego spotkania.
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Dev Varman S. - Dolgopolov A. @1.48 Unibet
Kurs na Dolgo wyśmienity, spowodowany zapewne ostatnimi lepszymi wynikami Hindusa i lekkim spadkiem formy u Ukraińca. Jednak bez względu na ostatnie dwie porażki z Mayerem i Bedenem, Alex dysponuje o wiele większym potencjałem niż Somdev i jest po prostu lepszym graczem w prawie każdym elemencie. Hindus bazuje na regularności, jest szybki, zwinny, preferuje grę w obronie. Styl gry bardziej pasujący pod korty ziemne. Dolgo zaś wiadomo, jest to zawodnik nieobliczalny, lubi sobie przejść obok meczu, jednak pod względem umiejętności jest to zawodnik na TOP 10. Szkoda, że marnuje swój talent przez niepoukładaną głowę, która nieraz u niego zawodzi i potrafi w głupi sposób przegrywać mecze. W przypadku odpowiedniej koncentracji i woli walki Hindus nie będzie miał nic do powiedzenia, Ukrainiec dysponuje zbyt dużym wachlarzem zagrań i umiejętnościami ofensywnymi, powinien porozrzucać Somdeva po korcie, który pod presją sam może popełniać błędy. Wszystko zależy od odpowiedniego podejścia Dolgo do meczu.
Grać takiego Dolgopolova po kursie 1.48 i pisać że to dobry wyśmienity kurs, na tak chimerycznego grajka który potrafi przegrać prawie z każdym, totalny bez sens, umiejętności ma na pewno większe ale to Dolgo więc jeśli nie jest dogiem nigdy bym na niego złamanego grosza nie postawił.

To co napisałeś o stylu gry Somdeva to nawet nie ma sensu komentować bo Ty chyba piszesz ojakimś innym zawodniku, Somdev to jest gracz wychowany na kortach twardych, jest to jego ulubiona nawierzchnia, na nich rozegrał większość meczy i na nich osiąga najlepsze rezultaty, zresztą jego styl właśnie idealnie pasuje na korty twarde, i chyba jest to oczywiste dla każdego.
Reasumując w życiu nie polecam grać Ukraińca po tak marnym kursie, oczywiście nie zdziwię się jeśli wygra, jednak jest to gracz bardzo nieprzewidywalny, potrafi oddać mecz bez żadnej walki.
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Daniel Gimeno-Traver-Jan Hajek✅✅ Typ 1 1,85 eFortuna
Bukmacherzy wystawili wyrównane kursy na to spotkanie, ja jednak gram w strone Daniela który na mączce czuje się bardzo dobrze,ostatnio dobre spotkanie z Wawrinką i łatwe zwycięstwo z De Schepperem,w tym turnieju w spotkaniu z Veicem wyglądał naprawde solidnie, dużo winnerów, dobre podanie jak i gra z głębi kortu i poruszanie,Hajek próboje coś grac na poziomie ATP ale najczęściej kończy na pierwszej rundzie, w tym turnieju musiał przebijać się przez kwale natomiast w 1 rundzie wygrał z Ogórkiem Sekticem, spotkanie z pewnością będzie na pewno wyrównane i spodziewam się tu 3 setów ale jednak moim zdaniem Hiszpan prezentuje się w ostatnich dwóch tygodniach lepieji zdecydowałem się pograć jego zwycięstwo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
misha12 72

misha12

Użytkownik
Haider-Maurer - Monaco 2 ✅
Faworytem tego spotkania może być tylko i wyłącznie Monaco. Ulubiona nawierzchnia w miarę stabilna forma, poruszanie się po korcie. Jedynie słaby serwis może być bolączką argentyńczyka. Po drugiej stronie challengerowiec, ostatnio w formie ale to dalej challengerowiec mimo, że dziś zagra u siebie to ja osobiście widzę tu pewne zwycięstwo Monaco.

Hasse - Brands 1 ✅
Zacznę od niemca. Brands dysponuje dobrym serwisem i bekhendem. Wielki chłop dużo siły. W tym przypadku dużo siły = dużo błędów. Po drugiej stronie siatki Hasse, który w Gstaad doszedł do finału, który jest obecnie w bardzo dobrej formie. Dysponuje świetnym uderzeniem z forhendu jak również jest zdyscyplinowany taktycznie. Obecna forma zdecydowanie po stronie Hasse i w to mi graj.

Verdasco - GGL 1 ✅
hmmm miałem napisać jedynie: &quot;jeśli jest zdrowy to wygra&quot; i takie właśnie odnoszę wrażenie. GGL jest po prostu cieniutki, masa UE, ni to ładne ni skuteczne. Od czasu do czasu osiągnie jakiś poprawny wynik. GGL w moim odczuciu najlepiej czuje się na ...trawie co jak na hiszpana jest dość dziwne. Po drugiej stronie rodak, który w ostatnim meczu z Delbonisem grał z kontuzją, a i tak niewiele brakowało aby wygrał.
Verdasco świetnie czuje się na ziemi i tylko problemy zdrowotne ( w grę wchodzą również problemy z głową) moga pokrzyżować mu dziś plany.


Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
tikanes 246

tikanes

Użytkownik
Hasse - Brands 1
Zacznę od niemca. Brands dysponuje dobrym serwisem i bekhendem. Wielki chłop dużo siły. W tym przypadku dużo siły = dużo błędów. Po drugiej stronie siatki Hasse, który w Gstaad doszedł do finału, który jest obecnie w bardzo dobrej formie. Dysponuje świetnym uderzeniem z forhendu jak również jest zdyscyplinowany taktycznie. Obecna forma zdecydowanie po stronie Hasse i w to mi graj.
Też postawiłem na ten mecz, głównie ze względu na determinację Haase, który broni tutaj punktów, jako triumfator ubiegłoroczny. Ponieważ umiejętności obu graczy są zbliżone, obaj dobrze wyglądają, są w &quot;gazie&quot;, choć do Haasa mi ta nawierzchnia bardziej pasuje.
Jednak po tym jak obstawiłem zobaczyłem jego h2h z graczami z jednoręcznym bh i jest on tragiczny. Pisał o tym Szakal w temacie ATP Gstaad,
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
tikanes 246

tikanes

Użytkownik
Ogólnie sprawdzam h2h na tej stronie http://www.tennisbetsite.com/ wpisując danego zawodnika i przykładowych graczy (Youzhny, Wawrinka, Gasq itp.), którzy grają jedną ręką bh. Nie wiem czy istnieje strona, która pokazuje staty: gracz vs 1ręki bh vs 2ręczny bh
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Haase Brands
Można by rzec, że Haase czuje się w Kitzbuhel jak ryba w wodzie. Dwukrotnie z rzędu zgarniał ten turniej. W poprzedzającym turnieju w Gstaad zaszedł do finału, więc dobrze trafił z formą przed swoim &quot;ulubionym&quot; turniejem. Brands raz na ruski rok potrafi wystrzelić, tak jak miało to miejsce z Federerem, ale w ogólnym rozrachunku to gracz bardzo nierówny i nie godny zaufania.
Haase 1.60 Fortuna - szczerze spodziewałem się jakiegoś 1.4
Monaco Haider Maurer
I znowu, po raz enty, Monaco, bo Monaco, więc kursy zaniżone na maxa. Juan w dalszym ciągu nieregularny, gra przeciwko gospodarzowi, który w ostatnim czasie na szczeblu CH pogrywał sobie całkiem nieźle na kortach ziemnych. Przed rokiem powalczył tu z Gulbisem urywając mu seta, więc myślę, że i teraz z tak nierównym Monaco może powalczyć
Haider Maurer minimum set 2.25 Fortuna
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Haase vs Brands 2 2.15 Unibet
Kursy trochę pospadały ale to było do przewidzenia, Brands jest dla mnie faworytem w meczu z Holendrem, Haase ostatnio zwyżka formy, ale to nadal bardzo chimeryczny gracz, Niemiec bardzo dobry mecz z Berloqiem, U Robina nie wyglądało to najlepiej s drugim secie straszne męki z Rufinem, Krótko jeśli Brands będzie serwował na przyzwoitym poziomie to powinien ogarnąć Holendra.
 
szetyn 15

szetyn

Użytkownik
Hasse leci do góry, w bet365 już 1,72. Miałem nie grać go, ale z takim kursem żał nie spróbować, jak Zeballos dwa dni temu;)

✅ ✅ ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom