>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy by EkaGa

ekaga 238

ekaga

Użytkownik
#5 Giannina - PAOK
Nie mam za bardzo czasu więc jak ktoś chce to musi uwierzyć mi na słowo. W meczu greckiej Super League pomiędzy Giannina a PAOK&#39;iem powinno trochę bramek paść dzisiaj. Kursy zdecydowane są przesadzone tym bardziej, że spore braki w linii obrony, szczególnie u gospodarzy, ale u gości nie zagra podstawowy obrońca oraz bramkarz.
Mój typ:
Over 2 @ 2,12 Sbobet 2/10
✅ 2,24
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
ekaga 238

ekaga

Użytkownik
#6 Napoli - Bolognia
Może w meczu przed kilku dniami było coś na rzeczy i Bolognia w ostatnich minutach z 2:1 zrobila 2:3 i wygrała. Jutro z pewnością Napoli będzie się chciało zrewanżować. Ale nie to jest ważne tylko to, że Napoli zagra w najmocniejszym składzie, a goście mega osłabieni:
Agilardi (bramkarz, 17 spotkań)
Antonsson (obrońca, 16 spotkań)
Cherubin (obrońca, 15 spotkań)
Morleo (obrońca, 14 spotkań)
Motta (obrońca, 10 spotkań)
Natali (obrońca, 4 spotkania)
Taider (pomocnik, 15 spotkań)
Pazienza (pomocnik, 11 spotkań)
Diamanti (pomocnik, 15 spotkań, 5 goli)
Perez (pomocnik, 4 spotkania)
Gabbiadini (napastnik, 14 spotkań, 3 gole)
Gilardino (napastnik, 16 spotkań, 6 goli)
Gimenez (napatnik, 2 spotkania)
Aquafresca (napastnik, 4 spotkania)
Dla mnie to wystarczający argument, aby gospodarze wygrali. Wydaje mi się, że gładko tutaj pojada po gościach. Sam gram grubo Azjana -1, ale dla bardziej odważnych można próbować -1,5 a może nawet i wyższe.
Napoli -1 @ 1,68 Pinnacle 6/10
⛔ 6 // idioci!
 
ekaga 238

ekaga

Użytkownik
Żeby ktoś sobie nie pomyślał, że po raz kolejny porzucam temat to umieszczam tutaj statystyki za grudzień.
Grudzień 2012
Kupony zagrane: 6
Kupony wygrane: 4
Kupony przegrane: 2
Zainwestowane: 21j
Wygrane: 19,18j
Zysk/strata: ⛔ 1,82j
Yield: ⛔ 8,6%
Fakt faktem, że miesiąc na minus, ale gdyby nie dwa typy z odrobinę za wysoką stawką (Rijeka i Napoli) to można by osiągnąć spokojnie ten 20% yield. Temat zamierzam prowadzić dalej. Typów jednak nie będzie zbyt wiele, tym bardziej, że styczeń to trochę ogórkowy miesiąc patrząc na ligi, w których można wyłapać perełki.
Zapraszam do odwiedzania i korzystania z typów.
 
ekaga 238

ekaga

Użytkownik
#7 Perth Glory - Sydney FC
Sytuacja w obu ekipach jest trochę skomplikowana, szczególnie w linii obrony, gdyż po obydwu stronach zabranie dwójki podstawowych zawodników tej formacji. U gospodarzy nie zagrają van den Brink (12 spotkań), Thwaite (11 spotkań), a także jeden rezerwowy mniej znaczący defensor. Tym oto sposobem trenerowi gospodarzy zostaje do dyspozycji tylko czwórka obrońców, w tym ani jeden nominalny stoper. Dobra informacja jest taka, że wraca do drużyny napastnik, który w 11 spotkaniach zdobył 2 gole.
O drużynie przyjezdnych wiadomo na dzień dzisiejszy, że nie wystąpią obrońcy: Griffiths (9 spotkań), Bosschaart (6 spotkań), Fabio (9 spotkań) oraz rezerwowy obrońca Sherlock. Poza tym zabraknie pierwszego golkipera - Necevskiego. Dobra wiadomość to powrót do składu Del Piero, który jest najlepszym strzelcem (5 goli) oraz istotnego pomocnika Abbas&#39;a.
Teraz przejdźmy do statystyk. Sydney do tej pory stracili 30 bramek (19 na wyjazdach), ale i sporo strzelili jak na ostatnią drużynę tabeli (16, z tego 8 na wyjazdach). W 9 na 14 spotkań padały minimum 3 gole. Perth z kolei jest dosyć underową ekipą. Tylko 3 razy na 14 spotkań pokrywali over 2,5 gola. U siebie strzelili 11 z 14 bramek, a stracili 5 z 12. H2H dosyć korzystne dla typu, gdyż często padały między tymi drużynami minimum 3 bramki.
Podsumowując, wydaje mi się, że po takim kursie warto spróbować, tym bardziej, że zaczynają się już spadki. Stawka średnia.
Mój typ:
Over 2,5 @ 1,91 Sportingbet 2/10
✅ 1,82
 
ekaga 238

ekaga

Użytkownik
#8 Santa Clara - Benfica B
Dzisiaj będzie krótko. Obie ekipy mocno overowe. Santa Clara 3 mecze bez overa więc może czas na przełamanie. Jednak nie to jest tutaj najważniejsze lecz absencje w defensywie obu ekip. U gospodarzy nie zagrają na tej pozycji tacy zawodnicy jak Toni (20 spotkań), Serginho (19 spotkań) czy defensywny pomocnik Godinho (18 spotkań). U gości jest znacznie gorzej, gdyż tam nie wystąpi aż czterech defensorów: Cancelo (17 spotkań), Sidnei (15 spotkań), Cardoso (13 spotkań) oraz Ascues (11 spotkań). Wobec tego trener będzie miał do dyspozycji na tej pozycji jedynie dwóch doświadczonych graczy i to w dodatku będących lewymi obrońcami. Na stoperze oraz na prawej stronie z pewnością zagra młodzież debiutująca lub mająca po 2-3 występy w sezonie.
Jak dla mnie wobec tych faktów spora szansa na over, a kurs całkiem całkiem.
Mój typ:
Over 2,5 @ 1,90 Bet365 1,5/10
⛔ 2j
 
ekaga 238

ekaga

Użytkownik
#9 Maritimo - Rio Ave

Później napiszę dlaczego.

Mój typ:
Rio Ave DNB @ 1,975 Bet365 2/10

✅ 1,95

Niestety na analizę nie miałem czasu, ale kto zajrzał do działu związanego z Portugalią mógł się natknąć na analizę dobrą użytkownika zdolak ????
 
ekaga 238

ekaga

Użytkownik
#10 PSG - Ajaccio
Tutaj sprawa powinna być jasna, nie ma innej opcji niż wygrana PSG - pytanie teraz tylko w jakim stosunku. Moim zdaniem nie mniej niż dwoma bramkami i mam na to kilka argumentów.
- PSG w możliwie najsilniejszym składzie z Ibrą, Lavezzim na czele, a także solidną defensywą być może z powracającym Alexem.
- Ajaccio kilka dni temu grało 120 minutowe spotkanie na wyjeździe w pucharze, które przegrało
- Ajaccio nie dość, że nic szczególnego nie prezentuje to ma jeszcze ogromny problem z kontuzjami, szczególnie w środku Pola, gdzie nie zagrają Faty (16 spotkań), Diarra (16 spotkań), Medjani (19 spotkań), Mostefa (17 spotkań), Belghazouani (17 spotkań). Na obronie nie zagra Diawara (17 spotkań), a w jego miejsce wystąpi zawodnik, który rozegrał w tym sezonie 200 minut, na prawej stronie defensywy również wystąpi gość, który zbyt wiele czasu na boisku w tych rozgrywkach nie spędził (400 minut).
- Ajaccio tylko dwa razy na wyjeździe traciło mniej niż dwa gole
- PSG będzie chętne rewanżu za pierwszy zremisowany na wyjeździe 0:0 mecz
Jedyną kwestią dla mnie jest tutaj odpowiedź na pytanie &quot;Czy gospodarzą będzie się chciało?&quot; bo jeśli tak to z pewnością możemy liczyć na pomyślność tego typu.
Mój typ:
PSG -2 Azjan @ 1,83 Pinnacle 2/10 // głupi typ ⛔
 
ekaga 238

ekaga

Użytkownik
#11 Osjecki - VROS Darda
Spróbujemy trochę koszykówkę pograć. Liga chorwacka. Mecz Osjecki - VROS Darda. Gospodarze w kryzysie finansowym. W kadrze zostało jedynie dwóch seniorów, reszta to młodzieżowcy. Pierwszy mecz między tymi zespołami zakończył się 87-65 na korzyść Dardy. Wydaje mi się, że dzisiaj wobec takich osłabień także może być blowout. Warto jeszcze spojrzeć na formę obu ekip -&gt; http://www.livesports.pl/mecz/KYEbxVc3/#tabela;table;overall - widać, że goście ciut lepiej sobie radzą w lidze od gospodarzy. Myślę, że to wystarczające argumenty, aby pograć win gości.
Mój typ:
VROS Darda -3 @ 1,83 Pinnacle 4/10
✅ 3,32
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ekaga 238

ekaga

Użytkownik
#12 Sporting Covilha - Guimaraes B
Ten typ jest związany głównie ze wczorajszym meczem pierwszej drużyny Guimaraes, która boryka się z kontuzjami i w związku z tym trener postanowił powołać na wczorajszy mecz takich zawodników z drużyny B jak Crivellaro (5 spotkań), Kanu (11 spotkań), Rodrigues (17 spotkań), Rocha (7 spotkań), Índio (13 spotkań), Vítor Bastos (16 spotkań), Paulo Oliveira (20 spotkań). Tylko dwójka z nich nie pojawiła się wczoraj na boisku, wydaje mi się jednak, że nie zagrają dzisiaj wszyscy z wyżej wymienionych (trzeba liczyć czas na dojazd do Covilhy, co zajmuje ponad 3 godziny).
Jak widać sytuacja u gości nie wygląda najlepiej, oba zespoły plasują na podobnych miejscach w ligowej tabeli, jednak powyższe czynniki oraz zdecydowanie lepsza forma w ostanich spotkaniach wskazują zdecydowanie na gospodarzy.
Mój typ:
Covilha @ 1,95 SportingBet 2/10 ✅
Over 2 Azjan @ 2,05 Pinnacle 1/10 ▶ ZWROT
✅ 1,9
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
ekaga 238

ekaga

Użytkownik
Połowa stycznia, poniżej małe podsumowanie:
Kupony zagrane: 7
Kupony wygrane: 4
Kupony przegrane: 2
Zwroty: 1
Zainwestowane: 14,5j
Wygrane: 19,99j
Zysk/strata: ✅ 5,49j
Yield: ✅ 27,4%
 
ekaga 238

ekaga

Użytkownik
#13 Rio Ave - Guimaraes
Powoli zbliża się weekend, kilka typów zagranych, jednak w większości przypadków kursy już pozabijane, więc tutaj podaję póki co jeden, który moim zdaniem jest warty uwagi, a a kurs nadal pozostaje satysfakcjonujący. Mianowicie zwycięstwo Rio Ave, które u siebie podejmie w późny niedzielny wieczór borykającą się od jakiegoś czasu z kłopotami kadrowymi Victorię Guimaraes.
Na gospodarzy już raz stawiałem. Wtedy zdołali oni pokonać w pucharze na wyjeździe również osłabione Maritimo. Jest to zespół ambitny, który z pewnością w tym sezonie powalczy o grze w Lidze Europy za rok. Warto również odnotować fakt, iż solidnie się wzmocnili wypożyczając z MU poszukującego formy Bébé (który kiedyś grał w Guimaraes skąd trafił na Wyspy), który zdobył swojego debiutanckiego gola w spotkaniu pucharowym. Do drużyny na ten mecz powróci dwójka podstawowych obrońców - Nivaldo i Edimar.
O gościach wspominałem przy okazji meczu drużyny rezerw. Borykają się oni z poważnymi kłopotami kadrowymi sięgając po młodzież z Guimaraes B. Tak będzie i tym razem gdyż z pierwszej jedenastki wypada aż 10 zawodników - niektórzy są kontuzjowani, inni zawieszenie, a jeszcze inni odchodzą z klubu. Zabraknie m.in. Addy (obrońca, 11 spotkań), Alex (obrońca, 9 spotkań), N&#39;Diaye (obrońca, 9 spotkań), Amorim (obrońca, 3 spotkania), Rodrigo Defendi (obrońca, 10 spotkań), El Adoua (pomocnik, 12 spotkań), André (pomocnik, 13 spotkań), Soudani (napastnik, 8 spotkań), Toscano (napastnik, 10 spotkań), Lalkovic (napastnik, 8 spotkań).
Forma obu zespołów do wglądu tutaj. Wydaje mi się, że są to wystarczające argumenty by pograć przeciwko gościom.
Mój typ:
Rio Ave Win @ 2,10 PaddyPower 2/10
 
ekaga 238

ekaga

Użytkownik
Statystyki za styczeń
Kupony zagrane: 8
Kupony wygrane: 4
Kupony przegrane: 3
Zwroty: 1
Zainwestowane: 16,5j
Wygrane: 19,99j
Zysk/strata: 3,49j ✅
Yield: 21,7% ✅
 
ekaga 238

ekaga

Użytkownik
#14 Southend - Northampton
Analiza powinna pojawić się koło godziny 15 jeśli się wyrobię, naprawdę jednak warto bo spore osłabienia w obronie u gospodarzy i bardzo korzystne H2H.
Mój typ:
Southend - Northampton over 2,5 @ 1,93 Pinnacle 3/10
✅ 2,79j
 
ekaga 238

ekaga

Użytkownik
#15 Watford - Derby
Poszperałem trochę w necie i doszedłem do wniosku, że warto tutaj zainwestować w zwycięstwo gospodarzy. Jest ku temu kilka przesłanek, o których dalej.
Gospodarze to najbardziej bramkostrzelna ekipa w lidze. W ich meczach pada średnio 3,3 gola na mecz (23 na 33 spotkania kończyły się minimum 3 bramkami). Ostatnimi czasy wręcz miażdżą u siebie rywali, a overy pokrywają sami zachowując niejednokrotnie czyste konto.
Nie wiadomo mi nic na temat istotnych absencji u gospodarzy, a więc zagrają z pewnością w najsilniejszym zestawieniu gdyż walczą o bezpośredni awans do PL.
Goście to również mocno overowa drużyna (średnio 2,9 gola na mecz), sporo tracą co jest tutaj bardzo ważne. Praktycznie w każdym wyjazdowym meczy 2 bramki w plecy to norma.
Derby zagrają bardzo mocno osłabione w defensywie - zabraknie między innymi takich graczy jakFreeman, Buxton, O&#39;Brien, Roberts, O&#39;Connor. Każdy z nich sporo wnosi do zespołu, a teraz będą grali rezerwowi, mało doświadczeni (poza dwójką Brayford, Keogh, których nominalną pozycją jest prawa obrona więc jeden z nich z pewnością jeśli wystąpi będzie zmuszony grać na pozycji, do której nie jest przyzwyczajony na co dzień.
Podsumowując, miałem grać początkowo na over 1,5 gola gospodarzy, jednak kurs nie jest satysfakcjonujący (1,66) dlatego gram Win zakładając, że Watford strzeli przynajmniej dwa gole i nie da sobie wbić tyle samo.
Mój typ:
Watford FC win @ 1,80 Bet365 3/10
Można również spróbować jakieś overy czy handicapy/zakłady łączone pograć za mniejszą stawkę.
✅ 2,40j
 
ekaga 238

ekaga

Użytkownik
#16 Internacional - Gremio
Już dzisiaj w Campeonato Gaucho szlagierowe spotkanie pomiędzy Interem a Gremio, czyli wielkie derby Porto Alegre. 3 tygodnie temu, w pierwszym meczu tych drużyn padł wynik 2:1 dla Interu. Wtedy kursy na ich zwycięstwo wynosiły 1,75. Dzisiaj możemy złapać spokojnie 2,00 co dla mnie jest sporym value wobec sytuacji kadrowej obu zespołów.
Gospodarze zagrają prawdopodobnie w najsilniejszym składzie z Forlanem (strzelcem jednej z bramek podczas ostatniej konfrontacji tych ekip) czy D’Alessandro na czele. Na oficjalnej stronie klubu możemy znaleźć wypowiedzi Forlana na temat tego jak bardzo są zmotywowani, aby wygrać dzisiejsze derby. Dowiadujemy się, że Urugwajczyk zaaklimatyzował w zespole, poznał lepiej ich grę.
Natomiast Gremio wystawi dzisiaj rezerwy gdyż 3 dni temu grali mecz w Copa Libertadores, i to właśnie te rozgrywki są dla nich priorytetem więc trener daje odpocząć podstawowym zawodnikom.
Dodam, że oglądałem kątem oka poprzednie spotkanie 3 tygodnie temu i zdecydowanie dominował Internacional, a gol dla Gremio padł przy 2:0 po głupim błędzie bramkarza. Jak dla mnie wszystko przemawia tutaj za gospodarzami i myślę, że odniosą tutaj zwycięstwo, jednak polecam nie przesadzać ze stawką bo są to derby i z pewnością każdy z zawodników da z siebie wszystko.
Mój typ:
Internacional Win @ 2,05 Sportingbet 2/10
✅ 2,10j

#17 Borgo a Buggiano - Salernitana
We włoskiej Serie C2 lider grupy B Salernitana podejmuje dzisiaj na wyjeździe ekipę środka tabeli Borgo a Buggiano, która ma jedynie 3 punkty przewagi nad strefą spadkową. Moją uwagę przyciągnął tutaj kurs na over 2,5 goli w meczu. Obie drużyny plasują się w czubie tabeli overowej. Kto chce może zobaczyć to tutaj. Stawiam na tutaj na bramki bo wydaje mi się, że będzie to otwarty mecz. Goście powinni coś wsadzić, a i gospodarze powinni strzelić gdyż lider zagra mocno osłabiony w defensywie (nieobecni to Rinaldi, Tuia, Molinari i Chirieletti - wszyscy to podstawowi obrońcy). Niestety nie ma w Bet365 BTS&#39;a więc wybieram over.
Mój typ:
Borgo a Buggiano - Salernitana over 2,5 @ 2,00 Bet365 2/10 (stawka delikatna bo liga ciut egzotyczna ;))
⛔ 2,00j

#18 Xerez - Sabadell
Od czego by tu zacząć... Xerez to najgorsza ekipa ligi, 22 punkty na koncie, 5 porażek z rzędu, każda do zera. Sabadell z kolei jest przeciwieństwem dzisiejszych gospodarzy, drużyna w niezłej formie, miejsce w środku tabeli oraz aspiracje na playoffy. Jedyną ich wadą jest gra na wyjazdach, gdzie często dostają lanie.
Goście to mocno overowa ekipa. Gospodarze trochę gorzej prezentują się w tej statystyce, jednak to głownie przez nieskuteczność w ataku bo tracą sporo (często ich mecze kończą się dokładnie dwoma bramkami). Po więcej odsyłam do tej tabeli
U bukmacherów widać spore spadki na Xerez - jest to z pewnością związane z pojawieniem się w klubie nowego trenera. Jednak ja sam wątpię, że od razu po przyjściu jest on w stanie przemienić najgorszą drużynę ligi w maszynkę do gry, która zapewni utrzymanie. Wydaje mi się, że taktyka będzie dziś prosta. Mianowicie celem gospodarzy będzie zdobycie bramki (nie wątpię, że im się to uda ponieważ goście są mocno osłabieni o czym za chwilę). Jednak czy defensywa będzie na tyle szczelna aby zachować czyste konto? Wątpię, tym bardziej, że Sabadell dysponuje kilkoma bramkostrzelnymi zawodnikami, którzy są w 18 meczowej.
Na koniec warto się przyjrzeć absencjom w obu drużynach. Xerez wystąpi bez takich graczy jak David Prieto, Redondo, (obrońcy), Alvaro Rey (pomocnik), Inigo Valez, Jose Mari i Ogbeche (napastnicy) z kolei u gości nie wystąpią Lao, Tortolero, Olmo, Espasandin (obrońcy), Fito, Artega, Juanjo (pomocnicy).
Wszystko wskazuje tutaj na over według mnie i jedynie jakaś znacząca rola nowego szkoleniowca może tutaj przeszkodzić temu typowi.
Mój typ:
Xerez - Sabadell over 2,5 @ 2,18 Pinnacle 3/10
⛔ 3,00j
 
ekaga 238

ekaga

Użytkownik
REAKTYWACJA

1. Malmo FF - Atvidabergs +1
1,99 Pinnacle 100 PLN

2. Mjallby - Djurgården over 2,25
1,88 Dafabet 50 PLN

3. Dinamo Kiev - Volyn Lutsk over 2,75
1,83 Pinnacle 100 PLN

4. Gremio - Botafogo RJ +0,75
1,94 Dafabet 100 PLN

5. Vasco +0,5 - Flamengo RJ
1,93 Pinnacle 100 PLN

6. Coritiba -0,5 - Atletico-PR
2,10 Pinnacle 100 PLN

Na razie tyle + jeszcze na live będę ścigał overy w meczach Dynama, Malmo, Corinthians, Vasco, Coritiby, Cruzeiro ;)
 
Do góry Bottom