>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

KOHORTA

Status
Zamknięty.
kohorta 890

kohorta

Użytkownik
30.06.2013 godz 16:00
Vasteras - Umea
Typ 1
Kurs 1.96
188bet
Stawka 5/10
Vasteras w kiepskich nastrojach po ostatnich spotkaniach, ale za nimi w dzisiejszym spotkaniu przemawia fakt taki że do składu powracają dwaj bardzo ważni zawodnicy Foric i Gronvall. Ekipa nabuzowana wciąż głodna zwycięstw dzisiaj z pewnością zapunktuje naprzeciw Umei, motywacja oraz pełna siła ataku doprowadzą do victorii na własnym boisku. Umea drużyna która pod rząd na swoim boisku dwukrotnie schodziłaa zwycięsko dzięki szczęściu dziś przyjeżdża z okrojoną linią obrony. Umea wygrała z osłabionym AFC UNITED który dostał czerwo w tym meczu , a w spotkaniu z LULEĄ też dość szczęśliwie wygrali oddając nieco około 20 strzałów z czego wpadły do siatki aż 3 Lulea atakowała lecz niemogła zdobyć trzeciej bramki a oddała 40 strzałów poprzeczkii słupki były fatum w poprzednim spotkaniu dla Lulei. Vasteras grają otwartą konsekwentną piłkę i myślę że Umea dziś niema czego szukać na boisku. Kursy rosną na gospodarzy ale nie ma co się martwić , może Vasteras ma zły okres gry ale wciąż muszą twardo walczyć o punkty w lidze. Zwycięstwo gospodarzy kurs w okolicach 2.00 można spróbować.
 
kohorta 890

kohorta

Użytkownik
04.07.13 16:00
FC Chikhura Sachkhere vs FC Vaduz
Typ DNB 2
Kurs 2.38
Stawka 5/10
WilliamHill

Spotkanie to odbędzie się w Tbilisi ponieważ na terenie Chikury nie ma odpowiednich warunków do rozegrania tam spotkania a zasady europejskich pucharów nie pozwalają grać na tamtym obiekcie.Chikura straciła 13 graczy większość bo 7 była z podstawowego składu co będzie miało ogromny wpływ na końcowy rezultat dzisiejszego meczu.Dla &#39;gospodarzy&#39; jest to pierwsze spotkanie w lidze Europy w ich historii klubu ,Vaduz nieco bardziej doświadczona ekipa która już niejednokrotnie pokazała się z dobrej strony w tych rozgrywkach. Transfery transferami tak więc niestety w rynku transferowym stracili swojego napastnika Afonso Gulerhme , ale w jego miejsce będzie ściągnięty z Bellinzony Kwang Ryong Pak który w okresie przygotowawczym strzelił kilka bramek dzięki czemu mają dobre wyniki jak do tej pory.Chikura to odmianna ekipa same problemy wskazują na pożarcie w dzisiejszym spotkaniu trener już sam niewie co ma zrobić z drużyną. Po tym wszystkim co tutaj napisałem nie widzę innej opcji niż stracenie punktów przez Vaduz a naprawde duże szanse są na czyste zwycięstwo.Kursy są naprawde dobre lecz niestety info doszło do mnie trochę póżnawo ... Startowali z kursami 4.10 a teraz musimy się zadowolić tym co mamy czyli biorę DrawNoBet po kursie 2.38 !!!



ZWROT wynik 0:0
 
kohorta 890

kohorta

Użytkownik
http://www.oddsportal.com/soccer/europe/europa-league-2013-2014/fc-tiraspol-skonto-EBY77j7o/#over-under;2
04.07.13 19:00
FC TIRASPOL vs SKONTO RIGA
Typ: Under 2.50
Kurs 1.80
Stawka 5/10
WilliamHill
Tiraspol po długiej przerwie w Europejskich pucharach ponownie weźmie udział w tej imprezie , choć z formą ich jest wciąż daleko od optymalnej są nadal w okresie przygotowawczym, mają oni problemu ze stwarzaniem akcji oraz strzelaniem bramek dlatego też trener do dzisiejszego spotkania podchodzi bardzo asekuracyjnie co ma zabezpieczyć tyły przed stratą bramki. Skonto jest już w trakcie rozgrywek w swojej lidze.Za sobą mają już 11 spotkań z czego aż ośmiokrotnie wychodzili zwycięsko.
W dzisiejszym spotkaniu nie będzie mógł wystąpić ważny napastnik oraz pomocnik , też w rozgrywkach LE drużyna ta na 6 rozegranych meczy nie miała wyniku większego niż 2.5 bramki. W takiej sytuacji warto spróbować zagrać underka po kursie 1.80 - Ja osobiście zagrałem sobie dubla ze spotkaniem Vaduz plus under i mam nadzieję że pod wieczór będe liczył dobry zysk.

Wynik 0:1 +4j
 
kohorta 890

kohorta

Użytkownik
http://www.oddsportal.com/soccer/sweden/division-1-sodra-2013/skovde-halmia-KI4TEhy2/#1X2;2
07.06.2013 godz 17:00
Skovde - Halmia
Typ 1
Kurs 2.90
Stawka 5/10
Bet-at-home
Skovde patrząc z mojej perspektywy jest faworytem w tym spotkaniu.Halmia ma problemy z kontuzjowanymi zawodnikami natomiast Skovde gra dobrą piłkę i czekają wciąż na przełamanie złej passy na swoich śmieciach.Mają problem ze zdobyciem bramki u siebie na boisku - od 3 spotkań nie strzelili gola ale stracili tylko jednokrotnie z Husqvarną dość pechowo w ostatnich minutach spotkania.To będzie przełomowe spotkanie dla graczy obu drużyn ale to Halmia będzie miała kłopot znaleść drogę do siatki Skovde, mam takie przeczucie że dzisiaj Skovde odprawi Halmię z kwitkiem dość łatwo , przystępują do dzisiejszego spotkania z lepszej pozycji do podjęcia rywala ,bez kontuzji oraz problemów finansowych - tabela nie pokazuje prawdziwej sytuacji obu drużyn w tym przypadku. Powodzenia !!!
Wynik 3:2 +9.5j
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kohorta 890

kohorta

Użytkownik
http://www.oddsportal.com/soccer/colombia/liga-postobon-2013/atl-nacional-dep-pasto-IXYHo0Tr/
08.07 00:30
ATLETICO NACIONAL MEDELLIN vs DEPORTIVO PASTO
Typ 1
MarathonBet
Kurs 1.65
Stawka 5/10

Ważne spotkanie dla obu drużyn i tylko zwycięstwo może dać nadzieję na zakończenie w tabeli na pierwszym miejscu.Ale Nacional jest o wiele lepszym zespołem i na swoim boisku przy własnych kibicach nie powinni przegrać, dlatego są w lepszej sytuacjii.Pasto przystąpi do spotkania bez kluczowego defensora - mają jeden cel ugrać tutaj choćby remis ,lecz myślę że Nacional szybko zaaplikuje bramke ekipie gości co z biegiem czasu wyjdzie na dobre dla gospodarzy ponieważ będą musieli się otworzyć , a co za tym idzie ? Strata kolejnej bramki jest pewna na 75 procent - Tak to widze !! Pasto gra padake na obcym terenie i starają się ugrać to co założą przed spotkaniem, ale dziś w tak ważnym spotkaniu naprzeciw Nacional nieuda im się nic zdobyć .Nacional zespół o wiele mocniejszy od Pasto a kurs jaki dali jest jak dla mnie satysfakcjonujący biorę 1.65 .Do bardziej ryzykanckich typów zaliczał bym zwycięstwo Nacionalu większą ilością bramek niż jedna.
Wynik 1:0 +3.25j
 
kohorta 890

kohorta

Użytkownik
http://www.oddsportal.com/soccer/europe/europa-league-2013-2014/mika-ashtarak-rudar-IqZk2kWb/#ah;2
09.07.2013 godz 15:30
MIKA FC vs FK RUDAR PLJEVLJA
Typ 1
Kurs 1.90
Betsson
Stawka 5/10
Mika to klasyczny zespół swojego boiska i to na nim właśnie najwięcej zdobywają punktów grając z rywalami.Tydzień wcześniej spotkanie z Rudarem wyglądało obiecującą i gdyby nie bramka zdobyta brzuchem to osiągneli by pozytywny wynik lecz na ich nieszczęście niemogli znaleść sposobu na pokonanie bramkarza czarnogórskiej ekipy.Rudar jako gospodarz tamtego spotkania miał duże problemy aby utrzymywać się przy piłce i zagrażać drużynie MIKI, szybko strzelona bramka można tak powiedzieć ustawiła spotkanie pod czarnogóre. Nie widzę innego rezultatu w tym spotkaniu jak zwycięstwo MIKI z Erewania i to według mnie oni będą rywalem Śląska już za niedługi czas. Dzisiaj nawet można się pokusić o winner by 2 goal&#39;s po godnym kursie.

Wynik 0:0 Przegrana -5j
 
kohorta 890

kohorta

Użytkownik
http://www.oddsportal.com/soccer/brazil/serie-b-2013/oeste-boa-fXdjtj3a/#double;2
10.07.13 godz 02:00
OESTE SP vs BOA ESPORTE CLUBE
Typ X2
Kurs 2.05
Bet365
Stawka 5/10
Szczerze mówiąc spodziewałem się wyrównanych kursów w tym spotkaniu. Ale skoro dają zarobić to korzystajmy , szykuje się bardzo ciężki mecz ale po takim kursie bierzemy bez żadnego zastanowienia X2 po kursie 2.00 - Gracz Macedo już w pełni sił będzie chciał dopasować się do składu Esporte i to on powinien doprowadzić do zwycięstwa. Oeste ostatnio ma duży problem w 3 ostatnich spotkaniach zostali zjedzeni na podwieczorek przez rywali nie aplikując ani jednej bramki. Kolejnym problemem który stanie na ich drodze będzie dzisiejszy wąż &quot;BOA&quot; ???? bardzo zmotywowana drużyna która w spotkaniach wyjazdowych potrafi przypunktować.Obie drużyny mają po 8 punktów - Skąd tak niski kurs na Oeste skoro w szeregach ich mówi się o spadku i ponownych występach w Serie C? Niewiem ! Ale wiem jedno że Boa Esporte w spotkaniu ma naprawde duże szanse by wywieść jakieś punkty z terenu Oeste.
Wynik 0:0 +5.25j
 
kohorta 890

kohorta

Użytkownik
http://www.oddsportal.com/soccer/brazil/copa-do-brasil-2013/fortaleza-luverdense-tr4Jk7c5/
11.07.13 00:30
FORTALEZA CE vs LUVERDENSE MT
Typ 1
Kurs 1.75
Bet-at-home
Stawka 5/10
Fortaleza powraca w tym spotkaniu na swój stadion, frekwencja będzie dość duża bo ponad 20 tysięcy kibiców chce zobaczyć swój zespół w walce o puchar Brazylii .W tym sezonie Fortaleza zrobiła dobre kroki ,ściągnęła dobrych zawodników i są kandydatami do Serie B - trener jest bardzo doświadczoną osobą oraz ma duże plany na przyszłość także zapowiadał w mediach że ugrać muszą coś w Copa Brasil. Luverdese jest to drużyna z kłopotami straciła ostatnio dwie bardzo ważne osoby Louisa Eduarda i Terceirea + najlepszy strzelec doznał kontuzji na dzisiejszych treningach i jego występ jest wątpliwy.
Dla mnie kursy 1.75 to promocja którą wziąść trzeba !
Wynik 0:0 -5j
 
kohorta 890

kohorta

Użytkownik
http://www.oddsportal.com/soccer/austria/ofb-cup-2013-2014/a-klagenfurt-wiener-viktoria-4zfg4Gl1/
13.07.13 17:30
AUSTRIA KLAGENFURT vs WIENER VIKTORIA
Typ 1
Kurs 1.90
Unibet
Stawka 5/10
Austria Klagenfurt ma kompletnie nowy zespół - kilku dobrych graczy rodem z Hiszpanii , nowy dyrektor sportowy Bender ex Bayernu. Wszyscy oczekują dużego zaangażowania w ten sezon i pieniądze trzeba zamienić na sukcesy. Wiener stracił ważną postać w klubie trenera , w ramach przygotowań przegrali oni 6-1 z FAC. Dlatego w dzisiejszej potyczce widze jednego faworyta i jest nim Klagenfurt , fani bardzo podekscytowani chcą zobaczyć NOWY zespół na boisku i nie widzę innej opcji niż dzisiejszy awans ekipy z Klagenfurtu w pucharze ÖFB.

Wynik 3:2 +4.5j
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom