>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niejasności...

marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Zostały 3 kolejki a w 8 grupie nadal nie ma tabelki. Osoba która się powinna zająć tą grupą nie powinna być modem bo za co dostaje kasę za olewanie sobie konkursu. ja rozumiem że czasu ludzie nie macie ja również nie mam lecz chcieliście być modami to wywiązujcie się ze swoich obowiązków. Wystarczyło zrobić tabelką w połowie i teraz i tak piszecie niedługo będzie a nie ma tabeli. W ogóle nie jesteście słowni a od uczestników wymagacie trzymania się regulaminu a wy nie trzymacie się tego co powinniście robić czyli podliczać i dawać tabelkę. Wystarczyło raz zrobić tabelkę i potem na bieżąco sobie ją uzupełniać lecz osoba odpowiedzialna za tą grupę olała sobie całkowicie a potem będzie płakała że ma dużo do podliczania jak regularnie się nie podlicza to tak jest. Wiem co mówię bo jestem modem gdzieś indziej więc nie piszcie mi tu że nie wiem ile to pracy jest bo wiem lecz trzeba się z tego wywiązywać !!!!
Pozdrawiam modów którzy trochę tym konkursem się interesują ????
 
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Jest bo dzisiaj wrzuciłeś ???? lecz sądzę że to nie jest twoja grupa do podliczania więc i tak szacun dla ciebie że robisz za kogoś robotę. Lecz na serio osoba która zajmuje się tą grupą nie powinna być modem by gdyby nie ty to sądzę że do zakończenia tabeli by nie było. Pozdrawiam
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Kolejka 3 [vs. Yetz]

1) Thursday, June 27 3:05pm CDT DBacks at Nationals # Over 6.0 # 1.61 ⛔ 100 powtórzenie
2) Thursday, June 27 5:10pm CDT Mets at Rockies # Rockies +1.0 # 1.40 ZWROT
3) Thursday, June 27 6:05pm CDT Indians at Orioles # Orioles +1.0 # 1.55 ✅ 55
4) Thursday, June 27 9:10pm CDT Phillies at Dodgers # Phillies +2.0 # 1.50 ZWROT
5) Thursday, June 27 6:10pm CDT BJays at RSox # Under 11.5 # 1.45 ⛔ 100 powtórzenie

#5 Grzesiu to jest ten dzień o którym Ci mówiłem, że jest gówniany wybór i gra się bez sensu na siłe ;) WilliamHill // dopisane w skasowanym poście z update&#39;m

⛔145
Grzegorz przerwa wakacyjna w Gimnazjum źle na Ciebie wpływa.

Z jakiej okazji nie mogę podać typu na under 11.5 Red Sox? Przemyśl i uznaj to pytanie za niewymagające odpowiedzi i popraw błąd....
 
grzesio 39,1K

grzesio

Forum VIP
Regulamin to ty czytałeś :?:
Punkt 15.
W skrócie - jak rywal dał Under/Over to ty możesz dać - ML , RL , Team Totals czy 1 inning.
To samo sie tyczy alternatywnych linii na Under/Over ...
Proste :?:
Jest dobrze.
 
munez 0

munez

Użytkownik
10.kolejka
Ramzesa - Munez

1.6/07 4:05 BOS Red Sox (F Doubront) @ LA Angels (C Wilson) - Suma Runs X Powyżej (9.0) @ 2.10 ⛔
2. 6/07 2:10 OAK Athletics (T Milone) @ KC Royals (W Davis) - Handicap Run Line X OAK Athletics (T Milone) (-1.5) @ 2.40 ✅
3. 6/07 1:05 ATL Braves (T Hudson) @ PHI Phillies (C Lee) - Handicap Run Line X ATL Braves (T Hudson) (+1.5) @ 1.61 ZWROT
4. 6/07 2:05 HOU Astros (L Harrell) @ TEX Rangers (N Nepesch) - Suma Runs X Powyżej (9.5) @ 1.91 ✅
5. 6/07 1:05 BAL Orioles (M Gonzalez) @ NY Yankees (I Nova) - Handicap Run Line X BAL Orioles (M Gonzalez) (-1.5) @ 2.45 ZWROT

WilliamHill

✅ 131
___________
Czy aby na pewno w typie nr.5 powinien być zwrot?Prosiłbym o ponowne sprawdzenie gdyż obydwaj SP rozpoczęli mecz zgodnie z planem.
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
GRUPA 1
Wszystkie kolejki podliczone. Sprawdzać to machnę tabelkę. Przez swoją nieuwagę w 13 i 14 kolejce nie podałem buka tak więc zgodnie z regulaminem oba te pojedynki przegrywam... :&lt;
 
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Co w przypadku zwrotu podajemy typ zastępczy czy jak ?? Bo mecz Philadelphia Phillies - Chicago White Sox został odwołany i nie wiem co teraz zrobić czy podać typ zastępczy czy nie podawać i wy uznacie to jako zwrot ??
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Co w przypadku zwrotu podajemy typ zastępczy czy jak ?? Bo mecz Philadelphia Phillies - Chicago White Sox został odwołany i nie wiem co teraz zrobić czy podać typ zastępczy czy nie podawać i wy uznacie to jako zwrot ??
Oczywiście będzie policzone jako zwrot ;) nic już dodać nie możesz.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Grzesio nie zlukałem w terminarz przy podawaniu typów i dopiero teraz obczaiłem że dziś dzień przerwy. Skasujcie mój post z typami ;)
 
Do góry Bottom