>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Gra zakładem "BEZPIECZNY" w FORTUNIE

edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Tylko nie zapominajmy, że zarówno 3z7 i 4z7 to 35 , tak więc można ew. grać równolegle ale od siebie niezależnie , na obie te w/w linie trafień w obrębie identycznych typowań.
 
N 5

nubiru

Użytkownik
interesujące jak cholera.
długo nad tym myślałeś czy co?
No właśnie przemoeevil do kogo adresujesz pytanie??
Jeśli zainteresowałeś się moim rozwiązaniem i myślisz o tym by zagrać w realu to z chęcią mogę odsłonić więcej tajników tego systemu,
 
N 5

nubiru

Użytkownik
Identyczne podejście w grze - choć nie do &quot;bezpiecznego zakładu&quot; ( pod nazwą systemów rozkładowych na określoną ilość trafień/pudeł ) podałem ok. 3 lata temu:
http://forum.bukmacherskie.com/f18/f...1x2-46471.html
i jest to klasyka gatunku pod nazwą : system przewagowy , siegająca jeszcze czasów gry w Totalizatora Piłkarskiego na 13 spotkań
Jeszcze raz... identyczne podejście??
sam dobór typów a więc w twoim przypadku 3 drogowych w moim systemie 2 drogowych dobitnie wyklucza identyczność.
PS. Ja stworzyłem system bazujący na kuponie typu bezpieczny ok 4 lat temu i przetestowałem go w realu o czym wspominałem już w innym wątku.
I jeśli chodzi o ten system jest jeszcze wiele szczegółów dotyczących jego działania, o których póki co nie wspomniałem, a które znacznie wpływają na jego efektywność.
 
N 5

nubiru

Użytkownik
Tylko nie zapominajmy, że zarówno 3z7 i 4z7 to 35 , tak więc można ew. grać równolegle ale od siebie niezależnie , na obie te w/w linie trafień w obrębie identycznych typowań.
Tak tylko, że grając na 2 linie 3/7 i 4/7 ponosisz stratę przy trafieniu 2 zdarzeń.
Oczywiście możemy przy tym odnieść spory zysk trafiając 4 zdarzenia i ponieść mniejszą stratę trafiając 5 typów którego nie odnotujemy w przypadku gry jedną linią 3/7.
Przede wszystkim należy na początku ocenić swoją skuteczność by wybrać odpowiednią kombinację. Reguła jest prosta np. 3 chroni sąsiadujące z nią liczby. Dlatego wybierając kombinację 3/7 nie przegrywamy po trafieniu 2 lub 4 typów itd. Tak więc od naszej skuteczności zależy jaką kombinacją zagrać. Jeśli jesteśmy dobrymi typerami najlepiej jest zagrać kombinacją 4z7(przy założeniu że gramy na 7 spotkań co jak już wcześniej wspomniałem jest mało efektywne)
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Myślenie nie boli - do tej pory wiem o dysleksji , ale to chyba nie wyczerpuje katalogu ogólnie rozumianych Twoich problemów natury zdrowotnej...

Jasno napisałem o identycznym podejściu - podkreślając iż mam na myśli system przewagowy ( na ściśle określoną ilość poprawnych typowań uzupełnianych typami przeciwnymi ) bo jest on identyczny co do idei z systemem przewagowym na 3z7 który wczoraj opisałeś , choć w ramach tej idei jako podstawy , istnieje cała masa możliwych wariantów gry na zróżnicowane przewagi.
Tak więc to , czy będą w nim zastosowane typy 2-drogowe czy też 3-drogowe i czy będą tam &quot;pewniaki&quot; lub nie - jest tu drugorzędne , wobec prymarnego warunku pocelowania przewag.

Kurs 200 nie jest mi w tamtym wskazanym wątku:
http://forum.bukmacherskie.com/f18/systemy-rozkladowe-na-ilosc-wynikow-1x2-46471.html
do niczego potrzebny , bo napisałem przecież iż zastosowany tam system przewagowy nie odnosi się do &quot;kuponu Bezpieczny&quot;.

.................

Człowieku: zacznij kilka razy czytać , następnie myśleć o tym co przeczytałeś - nim cokolwiek tu napiszesz , bo w sposób ewidentny pisanie wyprzedza u Ciebie myślenie!
A to nie wróży Ci długiej kariery na tym forum , bo swoim bezmózgowym zachowaniem wprowadzasz tu ferment i kogoś z Administracji FB w końcu to zirytuje...

W każdym wpisie jasno widać , że jesteś na gruncie bukmacherki totalnym leszczem a pozujesz na eksperta i ten wczorajszy wpis o tym , że doszedłeś do takiego poziomu wiedzy o systemach iż zwolniłeś się z pracy postanawiając żyć z bukmacherki:
http://forum.bukmacherskie.com/f98/przygoda-z-bukmacherka-20905-7.html

&quot;W maju ubiegłego roku przeprowadziłem symulację a miesiąc później pożegnałem pracę na etat &quot;
po prostu wywołał u mnie salwę śmiechu.

Oczywiście z Ciebie , bo żałośnie śmieszny jesteś!
Choć z drugiej strony przecież śmiech to zdrowie... ???? a Ty powodów do wentylacji płuc dajesz całą masę.

Jednak mój prywatny , niezwykle czuły i dotąd nieomylny wskaźnik wykrywania bufonów wciąż od wczoraj wyje , na skutek lektury tego w/w tekstu...

.............
.
 
N 5

nubiru

Użytkownik
edi8&gt;&gt;Wyrastasz na mentora innych a nie przyszło ci do głowy że &quot;mix trafień i pudeł&quot; to najbardziej efektywny sposób obstawiania do w/w systemu gry??
To ewidentny przykład braku twojej wiedzy jak i kreatywnośc(zresztą nie jedyny jaki wyszukałem w twoich postach).
I nie miałem ci za złe braku wiedzy, dopóki publicznie nie zacząłeś doszukiwać się tego we mnie, dopóki publicznie nie zacząłeś kpić ze mnie, obrażać i poniżać przed innymi.

Nawiązując jeszcze do systemu. Tak jak już nakreśliłem wcześniej, w systemie tym można dokonać bardzo wiele roszad nadających mu prężności, o których istnieniu jak podejrzewam nie masz zielonego pojęcia, albo też trzymasz to w tajemnicy co jest mało prawdopodobne.
Jeśli ktoś się nimi zainteresuje z chęcią uchylę rąbka tajemnicy. Tylko nie odgrzebuj wówczas 2-3 letnich postów i nie przypisuj sobie &quot;odkryć&quot; nie będących twoim autorstwem.

A to nie wróży Ci długiej kariery na tym forum , bo swoim bezmózgowym zachowaniem wprowadzasz tu ferment i kogoś z Administracji FB w końcu to zirytuje...
Mam nadzieję, że administratorzy, jeśli już wciągniesz ich w tą swoją bezproduktywną &quot;gierkę&quot;, wykażą się większym profesjonalizmem od ciebie i nie będą patrzyć na cyferki opisujące twój login.
Każdy od czegoś zaczynał. To, że mam napisane raptem kilka postów nie oznacza, że znajduję się na niższym poziomie od ciebie w bukmacherskiej hierarchii. Tak samo jak punkty twojej reputacji nie dają ci prawa do poniżania mnie publicznie!. Nie tędy droga.
Przyczepiłeś się do jednego wyrazu &quot;bynajmniej&quot; i tak ciągniesz tą bezsensowną batalię, zamiast próbować jako doświadczony gracz współgrać z takimi jak ja, by tym samym pomóc tym mniej doświadczonym.
Dziwne, że ferment pojawia się tam gdzie jesteś Ty.
&quot;W maju ubiegłego roku przeprowadziłem symulację a miesiąc później pożegnałem pracę na etat &quot;
po prostu wywołał u mnie salwę śmiechu.
Jakaś niejasność?Znów się jakiś błąd wkradł? Tak trudno zrozumieć, że ktoś ma potencjał i doskonale go wykorzystuje? Nie kpij więc z tych którzy i w praktyce potrafią coś osiągnąć.
Jak wrócisz z pracy zastanów się nad tym!.

Wczoraj wyraziłeś się o mnie .Cytuje:&quot; niegramotny new kid on the block ( czyli na FB ) trochę w nie swoje buty usiłuje tu wejść&quot;.
Uwierz, że &quot;buty&quot; najwyższej klasy, dopasowane idealnie na wymiar.

I zapamiętaj, że cyferki pod Twoim loginem dla mnie nie mają żadnego znaczenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
hooltay 32

hooltay

Użytkownik
nubiru mógłbyś podać trochę więcej szczegółów odnośnie Twojej gry? A najlepiej jakiś przykład, bo wygląda to całkiem ciekawie, a nie za bardzo rozumiem w jaki sposób to &quot;ugryźć&quot;
 
N 5

nubiru

Użytkownik
nubiru mógłbyś podać trochę więcej szczegółów odnośnie Twojej gry? A najlepiej jakiś przykład, bo wygląda to całkiem ciekawie, a nie za bardzo rozumiem w jaki sposób to &quot;ugryźć&quot;
Przykład podałem wcześniej.
jakie masz pytania konkretniej...?
Zapomniałem napisać tego wcześniej. Jeśli już ktoś zastanawia się nad ewentualną grą w realu, musi zdawać sobie sprawę z tego, że w sytsemie tym mnożymy kursy ale i marże bukmachera.To jest znaczne utrudnienie gdyż nie łatwo jest znaleźć odpowiednie niezaniżone kursy nie mówiąc o valuebetach. W &quot;Fortunie&quot; kursy nie zachwycają i są obciążone podatkiem 12%. Także grając typ dwudrożny, dla przykładu( 1,85-1,85 )gramy tak na prawdę po kursie 1,58 z marżą 21%.To jest niewątpliwie największy minus tego systemu.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
W odniesieniu do możliwości gry zakładem typu Bezpieczny w Fortunie , to informacja ze strony tego bukmachera o tym zakładzie zawiera taki kwiatek jak:

https://www.efortuna.pl/pl/pomoc/kupon/bezpieczny.html

Warunki zawarcia zakładu, typu Bezpieczny:
- minimalny kurs kuponu: 200
- maksymalny kurs pojedynczego spotkania: 5,00
- minimalna ilość spotkań na kuponie: 3

a co jest logicznie niespójne , gdyż grając tę w/w dopuszczalną minimalną ilość zdarzeń , czyli 3 i dobierając do tej naszej ich trójki maksymalne dopuszczalne kursy po 5 - za cholerę nie wypełnimy normy minimalnego ako 200 , gdyż 5^3=125

A zatem ten regulaminowy zapis o minimalnej ilości zdarzeń jako 3 - w zderzeniu z maksymalnym ich kursem 5 , jest absurdem!

...............
.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
A oto kolejne możliwe podejście do gry w formule zakład Bezpieczny.

Aby wypełnić normę ako 200 przy grze na 6 zdarzeń , ich kursy muszą wynosić nie mniej niż 2.42 ponieważ 2.42^6=200

W takiej grze możemy zastosować technikę zwaną cover , czyli obstawienie 2z3 możliwych typów FT w ramach meczu 1-x-2 , gdzie kursy będą wynosić np. 2.5-3.2-2.8

Przedstawię rozpis na 12 zakładów 2-drogowych ( 1-2; 1-x; x-2 ) , który ma minimalną gwarancję na 5 ( choć nie wyklucza trafienia 6 ) , więc przy poprawnym wytypowaniu w tych 6 meczach wyników z wykorzystaniem opcji obstawienia po 2z3 - a zatem wypełnia warunek zakładu Bezpieczny , bo w każdym z 12 zakładów mamy minimalne ako 200 , ale także mamy tu minimum jeden kupon z 1 błędem , i jeśli tylko on zostanie wygrany , to w najgorszym razie odzyskamy aż 73.33% kosztu gry.Szansa że wygramy tylko 1 kupon wynosi 56.25% - a 43.75% czyli wszystko co brakuje do 100% to szanse na większe wygrane.
Pełny wykaz procentowych gwarancji tego rozpisu podam na końcu.

12 zakładów , czytane w pionie:

A/ 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2
B/ 1 1 1 2 2 2 1 1 1 2 2 2
C/ 1 2 2 1 1 2 1 2 2 1 1 2
D/ 2 1 2 1 2 2 1 1 2 1 2 1
E/ 1 2 2 1 2 1 2 1 2 1 1 2
F/ 2 2 1 1 2 2 1 1 2 2 1 1

( przy typowaniu remisu , w miejsce 1 lub 2 na kuponie stawiamy 1-x lub x-2 )

UWAGA: zamiast covera 2z3 z meczów 1-x-2 , można tu w każdej grupie A-F wprowadzić 2 niezależne typowania np. bloków z ako min. 2.42 , bo w przeciwieństwie do covera , możemy trafić 2 takie typy w liniach A-F

Gwarancje tego rozpisu - przy poprawnym wytypowaniu 1 typu w każdej linii , więc przy rozpatrywaniu trafienia 1z2 typów FT granych jako cover 2z3 w meczu 1-x-2 lub też przy grze na 2 oddzielne niewykluczające się zdarzenia po 2.42 ( bloki ) wejście tylko 1 takiego zdarzenia ( choć teoretycznie mogą wtedy w liniach A-F wejść w każdej z nich dwa , podnosząc wtedy ilość wygranych ) :

Na 6 trafień , czyli wygranie 1 kuponu z ako 200 - szansa 18.75%
Na 5 trafień dających wygranie 3 zakładów Bezpieczny - szansa 6.25%
Na 5 trafień dających wygranie 2 zakładów Bezpieczny - szansa 18.75%
Na 5 trafień dających wygranie 1 zakładu Bezpieczny - szansa 56.25%
Razem: gwarancja 100% na minimum 1 wygrany zakład Bezpieczny

Z powyższego wynika, że szanse na wygranie 1 kuponu tylko niewiele są wyższe od tych pozostałych łącznie liczonych szans na wygranie więcej niż 1 kuponu , bo te proporcje to 56.25%-43.75% , gdzie 56.25% to wygrany 1 kupon a 43.75% to od 2 do 3 Bezpiecznych lub 1 bezbłędny kupon z ako 200



..............

.
 
N 5

nubiru

Użytkownik
A zatem ten regulaminowy zapis o minimalnej ilości zdarzeń jako 3 - w zderzeniu z maksymalnym ich kursem 5 , jest absurdem!
Jakiś czas temu maksymalny kurs wynosił 7. Śpiący królewicze zapomnieli poprawić 3 warunku.
 
A 498

addam44

Użytkownik
A oto kolejne możliwe podejście do gry w formule zakład Bezpieczny.

Aby wypełnić normę ako 200 przy grze na 6 zdarzeń , ich kursy muszą wynosić nie mniej niż 2.42 ponieważ 2.42^6=200

W takiej grze możemy zastosować technikę zwaną cover , czyli obstawienie 2z3 możliwych typów FT w ramach meczu 1-x-2 , gdzie kursy będą wynosić np. 2.5-3.2-2.8

Przedstawię rozpis na 12 zakładów 2-drogowych ( 1-2; 1-x; x-2 ) , który ma minimalną gwarancję na 5 ( choć nie wyklucza trafienia 6 ) , więc przy poprawnym wytypowaniu w tych 6 meczach wyników z wykorzystaniem opcji obstawienia po 2z3 - a zatem wypełnia warunek zakładu Bezpieczny , bo w każdym z 12 zakładów mamy minimalne ako 200 , ale także mamy tu minimum jeden kupon z 1 błędem , i jeśli tylko on zostanie wygrany , to w najgorszym razie odzyskamy aż 73.33% kosztu gry.Szansa że wygramy tylko 1 kupon wynosi 56.25% - a 43.75% czyli wszystko co brakuje do 100% to szanse na większe wygrane.
Pełny wykaz procentowych gwarancji tego rozpisu podam na końcu.

12 zakładów , czytane w pionie:

A/ 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2
B/ 1 1 1 2 2 2 1 1 1 2 2 2
C/ 1 2 2 1 1 2 1 2 2 1 1 2
D/ 2 1 2 1 2 2 1 1 2 1 2 1
E/ 1 2 2 1 2 1 2 1 2 1 1 2
F/ 2 2 1 1 2 2 1 1 2 2 1 1

( przy typowaniu remisu , w miejsce 1 lub 2 na kuponie stawiamy 1-x lub x-2 )

UWAGA: zamiast covera 2z3 z meczów 1-x-2 , można tu w każdej grupie A-F wprowadzić 2 niezależne typowania np. bloków z ako min. 2.42 , bo w przeciwieństwie do covera , możemy trafić 2 takie typy w liniach A-F

Gwarancje tego rozpisu - przy poprawnym wytypowaniu 1 typu w każdej linii , więc przy rozpatrywaniu trafienia 1z2 typów FT granych jako cover 2z3 w meczu 1-x-2 lub też przy grze na 2 oddzielne niewykluczające się zdarzenia po 2.42 ( bloki ) wejście tylko 1 takiego zdarzenia ( choć teoretycznie mogą wtedy w liniach A-F wejść w każdej z nich dwa , podnosząc wtedy ilość wygranych ) :

Na 6 trafień , czyli wygranie 1 kuponu z ako 200 - szansa 18.75%
Na 5 trafień dających wygranie 3 zakładów Bezpieczny - szansa 6.25%
Na 5 trafień dających wygranie 2 zakładów Bezpieczny - szansa 18.75%
Na 5 trafień dających wygranie 1 zakładu Bezpieczny - szansa 56.25%
Razem: gwarancja 100% na minimum 1 wygrany zakład Bezpieczny

Z powyższego wynika, że szanse na wygranie 1 kuponu tylko niewiele są wyższe od tych pozostałych łącznie liczonych szans na wygranie więcej niż 1 kuponu , bo te proporcje to 56.25%-43.75% , gdzie 56.25% to wygrany 1 kupon a 43.75% to od 2 do 3 Bezpiecznych lub 1 bezbłędny kupon z ako 200



..............

.
edi8&gt;&gt;&gt;Czesc Edi.
A jak Fortuna rozlicza DNB uzyte w zakladzie BEZPIECZNY?Czy jesli ktorys mecz skonczy sie remisem a trafimy grajac zgodnie z Twoim tu rozpisem 5z6 a ten nietrafiony byl remis w DNB to czy ten zaklad wciaz bedzie sie kwalifikowal do rozliczenia jako BEZPIECZNY czy juz nie bo ogolne ako spadnie ponizej 200?
I nastepne...Czy jesli trafimy 5z6 ale w tych 5ciu trafionych bedzie remis (czyli zwrot)to czy Fortuna tez cos zwraca czy juz traktuje to jako przegrana?
Pzdr.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
addam44 &gt;&gt; o tym czy zakład jest Bezpieczny decyduje jego przedmeczowy kurs łączny , czyli ako minimum 200 - tak więc jeśli to ako jest na kuponie i zostanie popełniony 1 błąd ( także jako nietrafiony typ DNB ) , to nie następuje ponowne wyliczenie kursu po tym błędzie a rozliczenie w formule Bezpieczny zakład , czyli stawka*10*0.88

.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
przy jednym bledzie kupon nie bedzie trafiony jesli zagramy DNB i mecz zakonczy sie remisem
chodzi o jeden blad na kuponie i jakis mecz co gralismy dnb zakonczy sie remisem
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
przy jednym bledzie kupon nie bedzie trafiony jesli zagramy DNB i mecz zakonczy sie remisem
A czy Ty wiesz , że ten 1 błąd MUSI wystąpić aby kupon był rozliczony jako Bezpieczny?
I o to w pytaniu chodziło @addamowi44 - i to mu napisałem , że nietrafiony typ DNB także jest do błędów zaliczany.

.
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
A czy Ty wiesz , że ten 1 błąd MUSI wystąpić aby kupon był rozliczony jako Bezpieczny?
I o to w pytaniu chodziło @addamowi44 - i to mu napisałem , że nietrafiony typ DNB także jest do błędów zaliczany.

.
kazdy nietrafiony typ jest zaliczany do bledow , inaczej byc nie moze :grin:
 
Do góry Bottom