>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Cover + Progresja na remisy

edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Spór ten nie dotyczył mojej wiedzy a rzekomego błędu gramatycznego.
@nubiru - wielu tu już na tym forum osłów , pajaców , kretynów i przygłupów widziałem i przeżyłem , ale typa równie bezczelnego jak to co widzisz w lustrze w formie własnego wizerunku , chyba tu dotąd nie było.

Ośmielasz się jeszcze w formie zwrotu &quot;rzekomego błędu&quot; kwestionować to, że jesteś niedouczonym gówniarzem ( bez względu na wiek , bo gówniarz to ktoś kto nie ma jaj do tego aby przyznać się do błędu i przeprosić - a Ty swoją postawą tę normę wypełniasz aż nadto! ) .

Zatem udaj się tam gdzie Twoje miejsce , czyli do piaskownicy , gdyż do poziomu tego forum dla dorosłych wg mnie nie dorosłeś.
I wróć wtedy gdy kiedyś zrozumiesz , że to właśnie brakiem wiedzy tu błysnąłeś - łamiąc Regulamin forum , obligujący przecież użytkowników do przestrzegania podstawowych zasad pisowni języka polskiego.
 
N 5

nubiru

Użytkownik
@nubiru - wielu tu już na tym forum osłów , pajaców , kretynów i przygłupów widziałem i przeżyłem , ale typa równie bezczelnego jak to co widzisz w lustrze w formie własnego wizerunku , chyba tu dotąd nie było.
To potwierdzenie mojej TEZY odnoszącej się do twojego aroganctwa, chamstwa, bezczelności i prostactwa.
( bez względu na wiek , bo gówniarz to ktoś kto nie ma jaj do tego aby przyznać się do błędu i przeprosić - a Ty swoją postawą tę normę wypełniasz aż nadto! )
To z kolei, klasyczny przykład projekcji. W kwestii wyjaśnienia, jest to jeden z narcystycznym mechanizmów obronnych, objawiający się przypisywaniem innym własnych poglądów zachowań i cech.
I wróć wtedy gdy kiedyś zrozumiesz , że to właśnie brakiem wiedzy tu błysnąłeś - łamiąc Regulamin forum , obligujący przecież użytkowników do przestrzegania podstawowych zasad pisowni języka polskiego
O poziomie wiedzy wyraziłem bolesną prawdę wcześniej. Jeśli chodzi o łamanie regulaminu, to tobie należałby się order championa w tej materii.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@nubiru &gt;&gt;&gt; swoje chamstwo , prostactwo i brak zarówno wiedzy jak i elementarnej ogłady aż nadto już udowodniłeś , a za dowód tego niech posłuży to , że wśród ludzi na poziomie normą jest w korespondencji odnoszenie się do interlokutora ( w zakresie pisowni zaimków osobowych ) od dużej litery: Ty , Ciebie.

Ale cham to jest cham i tego , że mu słoma z butów wystaje ukryć nie może , bo to tkwi w jego naturze - i dotyczy to także chama o nicku &quot;nubiru&quot; , który w/w kanonu kindersztuby BYNAJMNIEJ nie przestrzega... bo w rodzinnym gumnie tego mu nie wpojono i taka patologia poszła w świat , niosąc za sobą smrodek niczym ze sławojki - co widać i czuć!

Myślę że się nie obraziłeś , bo przecież nie od dziś wiadomo że:
&quot;Chamy honoru nie mają!&quot; ????

http://www.youtube.com/watch?v=XvAwziD3r0c

...............
.
 
N 5

nubiru

Użytkownik
@nubiru - wielu tu już na tym forum osłów , pajaców , kretynów i przygłupów widziałem i przeżyłem , ale typa równie bezczelnego jak to co widzisz w lustrze w formie własnego wizerunku , chyba tu dotąd nie było.
@nubiru &gt;&gt;&gt; swoje chamstwo , prostactwo i brak zarówno wiedzy jak i elementarnej ogłady aż nadto już udowodniłeś , a za dowód tego niech posłuży to , że wśród ludzi na poziomie normą jest w korespondencji odnoszenie się do interlokutora ( w zakresie pisowni zaimków osobowych ) od dużej litery: Ty , Ciebie.
Faktycznie gdy wyrażamy się do interlokutora,Ty ośle,Ty pajacu,Ty kretynie, Ty przygłupie świadczy to o naszym poziomie...
Brak słów edi8- ośmieszasz się i nic poza tym. Trochę ogłady i samokrytycyzmu.
Niestety ale prawda boli i wzbudza przy tym akty desperacji, u tych którym wydaje się, że są pępkiem wszechświata.
Kończę tą mało konstruktywną rozmowę z tobą, gdyż w żaden sposób nie odnosi się do głównego wątku który rozpoczął adamek69.
Jeszcze jedno. Doskonale zrozumiałem insynuację wypływającą z fragmentu filmu. Strachy na lachy.
Zrozum w końcu!244
http://www.youtube.com/watch?v=IwHAUQhfaL4
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Faktycznie gdy wyrażamy się do interlokutora,Ty ośle,Ty pajacu,Ty kretynie, Ty przygłupie świadczy to o naszym poziomie...
@nubiru &gt;&gt; nie wiem co synek ćpasz pod trzepakiem , ale ewidentnie ostro wali Ci po tym na dekiel bo bezczelnie kłamiesz , zarzucając mi iż pisałem do Ciebie:
&quot;Ty ośle,Ty pajacu,Ty kretynie, Ty przygłupie&quot;
bo to przecież nieprawda!

Bowiem ewidentnie nie o Tobie tu pisałem:
&quot;wielu tu już na tym forum osłów , pajaców , kretynów i przygłupów widziałem i przeżyłem , ale typa równie bezczelnego jak to co widzisz w lustrze w formie własnego wizerunku , chyba tu dotąd nie było&quot;

więc pisząc jedynie o Twojej bezczelności , gdy po tej kompromitacji w zakresie niewiedzy co do znaczenia zwrotu &quot;bynajmniej&quot; i dobitnym Ci tegoż udowodnieniu - ośmieliłeś się dziś napisać o tym , jako o Twoim rzekomym błędzie :grin: :grin: :grin:

Pozwolę sobie tu przypomnieć , że nie byłem pierwszym użytkownikiem który to &quot;bynajmniej&quot; skomentował , bo @John Smith zrobił to wcześniej i dobitniej - pisząc słusznie o Tobie jako o analfabecie:
http://forum.bukmacherskie.com/f18/progresja-na-uderzenia-hits-mlb-93547.html

Tak więc to jedynie Twoja niska samoocena sprawiła , że sam odszukałeś się wśród tamtego wymienionego grona różnorakich osłów , pajaców , kretynów i przygłupów - a byłych użytkowników FB , którzy tu się w minionych latach niezbyt chlubnie pokazali i których wspomniałem...

A to przecież już nie mój problem , że czujesz z nimi tak silną więź.
Może to poprzez tę wspólną z nimi płaszczyznę w postaci analfabetyzmu?
 
N 5

nubiru

Użytkownik
Naucz się czytać między wierszami i daruj sobie próby ośmieszenia mnie przed innymi użytkownikami. Zresztą nie sądzę, by specjalnie ich to interesowało.A Ci ciekawi, mogą przecież przeczytać &quot;polemikę&quot; od początku.
A tam czarno na białym.
Kumaci będą wiedzieć co jest 5.
 
N 5

nubiru

Użytkownik
Cytat:
Napisał nubiru -&gt;
Faktycznie gdy wyrażamy się do interlokutora,Ty ośle,Ty pajacu,Ty kretynie, Ty przygłupie świadczy to o naszym poziomie...
@nubiru &gt;&gt; nie wiem co synek ćpasz pod trzepakiem , ale ewidentnie ostro wali Ci po tym na dekiel bo bezczelnie kłamiesz , zarzucając mi iż pisałem do Ciebie:
NAPISAŁ NUBIRU!!
Z nas dwojga ja nie ćpie jak to ujmujesz ????
Tylko herbatkę Czasami piję.
BEZ ODBIORU!!
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Z nas dwojga ja nie ćpie jak to ujmujesz ????
Skoro ja jestem facetem a Ty piszesz: z nas dwojga , to inaczej nie wychodzi iż tylko to , że jesteś &quot;panienką&quot;.

Czułem to od początku, że takie debilne teksty i poziom IQ under 80 prezentowany we wpisach , skrywają pod nickiem @nubiru jakąś nadzieję polskiego kolarstwa , czyli cudowne dziecko dwóch pedałów ????

I się nie pomyliłem!
 
N 5

nubiru

Użytkownik
Skoro ja jestem facetem
Poważnie?? A to przepraszam , po prostu przez chwilę wydawało mi się, że nie masz jaj.
A do tej niepełnej 80 dodaj jeszcze swój iloraz( nie poziom IQ), to powinno dać wynik ok 140 IQ i wtedy będzie git.
Albo nie edi8, zrobimy inaczej.
Dla pewności uzyskania właściwego wyniku przemnóż te dwie cyfry. ????
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@Gajin &gt;&gt;&gt; masz rację , ale ten niegramotny new kid on the block ( czyli na FB ) trochę w nie swoje buty usiłuje tu wejść i jakby w roli krytyka występować , de facto nie mając nic do powiedzenia poza głupawką w postaci totalnie lamerskich komentarzy do wygrzebywanych starych wątków.
Dotąd ani jednego jego merytorycznego wpisu tu nie znalazłem...
 
mzrm 13

mzrm

Użytkownik
edi8 nie kwestionuje twojej opinii na temat inteligencji innych forumowiczów, ale musisz ze mną się zgodzić, że w tym temacie powinny być dodawane posty na temat systemu.
Panowie, mądrzejszy ten, kto nie da się sprowokować i pierwszy odpuści ;)
Dalej się nie wtrącam.
 
Do góry Bottom