>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

TEST - Progresja na Nieparzyste/Nieparzyste AKO 3.8

edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Na tym forum &quot;+dzięki&quot; jest na dole po prawej stronie... ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
D 77

dalik

Użytkownik
&quot;Musisz przyznać punkty reputacji kilku innym osobom, zanim będziesz mógł je ponownie wręczyć użyszkodnikowi edi8&quot;
Wybacz ;)
Aby nie było offtopa to na dziś:
Swindon v Sheff Utd - P
Schalke v Arsenal - N
Fleetwood Town v Rotherham - N
Charlton v Cardiff - N
 
A 498

addam44

Użytkownik
&quot;Musisz przyznać punkty reputacji kilku innym osobom, zanim będziesz mógł je ponownie wręczyć użyszkodnikowi edi8&quot;

Wybacz ;)

Aby nie było offtopa to na dziś:

Swindon v Sheff Utd - P
Schalke v Arsenal - N
Fleetwood Town v Rotherham - N
Charlton v Cardiff - N
To edi8 jest&quot;uzyszkodnikiem&quot;???Tworzysz nowe slownictwo:wowsdf:????
 
K 107

krisu3

Użytkownik
Powracam z wieściami z systemu:
Kupony 274-286 były najprawdopodobniej ostatnimi jakie zagrałem ;)
Uwaliłem 13 progów, bilans systemu jest jeszcze na +19j, na następny potrzeba 35j , a dokładać nie chcę.
W ostatnich 7 progach trafiałem same PN albo NP co drażni, że zawsze jeden nie wchodził. Ale nic nie pobije uwalenia progu 12 w 88 minucie drugiego meczu i 11 progu w doliczonym czasie drugiego meczu.
Generalnie sporo meczy w przeciągu całego testu śledziłem live i mnóstwo bramek padało w 80+ min. Niestety większość zmieniała wynik na parzysty ;)
Można to podsumować tak: stało się to, co musiało się stać :razz:
P.S. A mimo tego skuteczność typów jest 29,02% ;)
 
A 0

arosbetos

Użytkownik
Zastanawia mnie jedna sprawa . Jeżeli skuteczność jest 29% po 280 typach w dublach. Za dubel odd/even jest kurs 3.7(1.9 przystyx1.95 nieparzysty). Grając te typy płaską stawką uzyskujemy yield 7,3 % więc rewelacyjne typowanie o którym każdy typer marzy. Bez zabawę w progresje stały zarobek i już dość miarodajny bo na 300 typach. Moje pytanie jest o dobór meczów bo chyba warto ten sposób zastosować ?
 
K 107

krisu3

Użytkownik
Skuteczność powyżej 25% jest dla mnie zwyczajnym fartem i generalnie w większości przypadków płaska stawka tu nie da rady. Jeśli już musiałbym tworzyć jakąś filozofię dobierania typów to tak:
1. Im więcej meczy zagranych o jednej porze tym lepiej, bo wśród nich teoretycznie powinna być połowa nieparzystych i wystarczy, że się spotkają na jednych kuponach. W trakcie gry miałem wrażenie że łatwiej jest trafić 2 kupony z 6 postawionych w jednym czasie niż trafić z całej dostępnej puli meczy dwa nieparzyste.
2. Nie tworzyć całej serii kuponów na jednej lidze bo wiadomo, że nie wszystko wejdzie. Można wybrać na przykład dwa mecze z ligi na jeden kupon, a pozostałe pomieszać z czym innym.
Ot takie moje przemyślenia. A i tak los może sobie z nimi zrobić co chce ;)
 
A 0

arosbetos

Użytkownik
Ciekaw jestem jaką procentowo miałeś skuteczność pojedyńczych typów trafionych? Czy była ponad 55%? Osobiście boję się wszelkich progresji. Od 3 tyg gram płaską stawką po 50zł za typ singiel. Oddałem 30 typów. Skuteczność ponad 60%. Gram w ten sposób na przerwanie serii np jesli drużyna miała serię minimum 7 razy PNP lub dłuższą serię P lub N .
Trafiłem 19 a 11 razy pudło. Początek rewelacyjny. Czy to jest narazie totalny fart czy system przynoszący profity?
 
K 107

krisu3

Użytkownik
Dokładne statystyki wyszły takie:
liczba %
NN 83 29,02
PP 77 26,92
NP 66 23,08
PN 60 20,98

W tym:
N 292 51,05
P 280 48,95
Moim zdaniem system na to nie istnieje, bo jaka seria by się nie trafiła, to w kolejnym meczu i tak jest tylko 50% szans. Poza tym ktoś spojrzy na serię, uzna, że zespół jest &quot;parzysty/nieparzysty&quot; i zagra kontynuację, a kto inny stwierdzi, że po takiej serii musi ją przełamać i zagra przeciwieństwo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
A 0

arosbetos

Użytkownik
super sprawa 51 % tafionych nieparzystych na 600 typów. U japońskich bukach kursy po 2.0. Gdybyś to grał d Albertem np stawkowanie 50,100,150,200,250 to myślę że wpadło by ci kilka tys zł. JA 400zł po 30 typach. Ten weekend przerwa bo reprezentacje. W następny zaczynam od 2 progu
 
P 1

piotrekcof1234

Użytkownik
super sprawa 51 % tafionych nieparzystych na 600 typów. U japońskich bukach kursy po 2.0. Gdybyś to grał d Albertem np stawkowanie 50,100,150,200,250 to myślę że wpadło by ci kilka tys zł. JA 400zł po 30 typach. Ten weekend przerwa bo reprezentacje. W następny zaczynam od 2 progu
Mógłbyś nazwę buka z takimi kursami?
 
N 5

nubiru

Użytkownik
&gt;&gt;Krisu3
Jakiś czas temu, gdy jeszcze słabo orientowałem się w tej potężnej &quot;machinie&quot; sportowych zmagań, przez co moja skuteczność typowania była beznadziejna także zastanawiałem się by oddać sprawę w ręce losu.
Na szczęście w porę zorientowałem się, że nie tędy droga.
Grając w taki sposób prawdopodobieństwo wygranej wynosi 1:4. Nie lepiej wziąć los w swoje ręce??Nie ma się czego bać, ponieważ teoretycznie, będąc nawet kiepskim typerem, Twoja skuteczność nie powinna zejść poniżej granicy 25%
PS. Weź pod uwagę spready gdzie -160,5 to 1,98 a -160 to 2,02...
Weź pod uwagę tą sugestię.
Zresztą w ofertach widnieje spora ilość przeróżnych zdarzeń 2-drogowych (często o wyższym kursie aniżeli 1,85), które można przeanalizować przed wytypowaniem, a co za tym idzie zwiększyć prawdopodobieństwo wygranej. Bo chyba nic bardziej nie cieszy niż trafiony kupon, co niewątpliwie jest zasługą naszego profesjonalizmu, a nie bonusem od losu.

Dodaje to satysfakcji i mobilizuje do jeszcze większej pracy, w celu zwiększenia skuteczności.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
&gt;&gt; Bo chyba nic bardziej nie cieszy nisz trafiony kupon, co niewątpliwie jest zasługą naszego profesjonalizmu, a nie bonusem od losu.
Co prawda nie jest to forum polonistyczne a bukmacherskie , lecz jego Regulamin jasno określa to , iż należy przestrzegać podstawowych zasad pisowni języka polskiego...

Tylko @nubiru Miszcz
pisze nisz zamiast niż :razz:
 
N 5

nubiru

Użytkownik
A nawet jeśli-regulamin nie zabrania chyba uczestnictwa w życiu forum dyslektykom.
Miło mi, że mam duszyczkę za sobą, która tak skrupulatnie przenika moje posty.
 
Do góry Bottom