>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Cover + Progresja na remisy

postrach 0

postrach

Użytkownik
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem ów system, ale mi też się wydaję, że obstawianie wszystkich możliwych wyników trochę mija się z celem. Skoro i tak tylko remis daje zysk to można obstawić tylko remis z odpowiednio niższą stawką bez doddatkowej roboty związanej z obstawianiem 12, czyż nie? ;)

A tak na marginesie to pierwszy poziom, jak zauważył sam autor, jest trochę bez sensu, ponieważ wygrana to praktycznie wyjście na zero. Należałoby od razu zacząć od II poziomu, co jak pisałem wyżej wydaję mi się trochę przekombinowane.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@postrach &gt;&gt; w bukmacherstwie wyjście na zero to nie powód do wstydu a prawdopodobieństwo remisu w zakładzie 1x2 jest z reguły najniższe z 3 opcji wynikowych.
 
A 22

admek69

Użytkownik
edi8 to o czym piszesz żeby grac zwycięstwa na osobnych liniach to też ciekawa rzecz. Tylko np. czarna seria może się zdarzyć trochę szybciej chodzi mi tutaj o to że np. 5 wygranych gospodarzy i 5 remisów podwyższa drugą linie na 11 poziom;/
A przeważnie 11 poziom to juz kolosalne sumy.
Nie wiem jak by tutaj się sprawdziła twoja przerzutka? Wygrywalibyśmy gdybyśmy wytypowali 2x wygrana gospodarzy lub gości.
Tylko trzeba by sprawdzić jakie najczęściej wyniki padają w takich meczach gdzie kurs wynosi over 2 na każdą opcje.
Np. gdyby wyszło że goście najrzadziej wygrywają w meczach o wyrównanych kursach. To można by zrobić 2 linie gospodarze i remisy. A każda wygrana gości, kazał by wskoczyć o 1 poziom wyżej w dwóch liniach.
Ciekawe to może być ciekawsze;]
 
M 1

marasco

Użytkownik
@marasco &gt;&gt; pragnę Ci jedynie przypomnieć , iż po 1. nie istnieje coś takiego jak kurs @3zł a jedynie @3 oraz to, że jesteś jedynym który taki właśnie co do wysokości niski kurs jak @3 dla remisu tu podaje i uwzględnia w swoich rozważaniach...
Pewnie... łap mnie za słowa :grin: A kurs jak kurs, podałem dla przykładu. Może i być nawet 20, ważne, żeby wszedł, a z tym bywa różnie.
@Admek69 - granie progresji &quot;na papierze&quot; mija się z celem, bo wtedy dziwnym trafem zawsze wchodzi ;) poza tym uważam, że granie progresji ogólnie jest nierozsądne (jeśli nie jest się milionerem). Przykład: masz np. na progresję przeznaczone 200zł. Co zrobisz, jeśli dojdziesz do etapu, w którym już nie będziesz miał kasy, żeby obstawić kolejny etap? Nie weźmiesz jej przecież z wygranego segmentu 1-2, bo będzie jej za mało... pozostanie ci zacząć od nowa. System zakłada, że progresja ewentualnie wpadnie i to dość szybko, i to jest podstawowy błąd. Paradoksalnie ryzyko jest wysokie, mimo, że zawsze trafiamy...
P.S. W każdym razie życzę dużo szczęścia... będzie potrzebne ????
 
postrach 0

postrach

Użytkownik
@postrach &gt;&gt; w bukmacherstwie wyjście na zero to nie powód do wstydu
Ale przy założeniu, że można było też coś wygrać.
Biorąc pod lupę ostatni zakład ryzykujemy 0.3j aby wygrać 0.1 co daje zajebiście wysoki kurs 1.33 na remis. Nie brałbym tego :razz:
Grając ten sam zakład na poziomie nr 2 będzie to kurs 2.69. Jak można się domyślić w miarę postępu progresji kurs na ten zakład będzie się zbliżał do wartości 3.10. Nie biorę pod uwagę wygranych z coverów, no bo co nam daje wygrana rzędu 7j na 10 poziomie progresji?
prawdopodobieństwo remisu w zakładzie 1x2 jest z reguły najniższe z 3 opcji wynikowych
To akurat tutaj nie pomaga :razz:
Wiem z doświadczenia co znaczy marnowanie czasu nad systemem, który nie ma szans na powodzenie. Nie idźcie tą drogą :grin:
 
A 22

admek69

Użytkownik
postrach, jak dobrze rozumiem Tobie chodzi o to aby zniesc 1 etap progresji za 1j i od razu grac za 2j? jezeli tak to dzieki za pomoc, tak jak pisalem wczesniej stawkowanie progresji jest do porawy ???? wiec juz 1 uwage mamy, dzieki
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Raczej na 1. etapie odpuściłbym granie opcji remisu a zostawił sobie (obstawionymi typami 1 i 2) w ramach 3 możliwości , te 2 szanse na wygraną.
 
A 22

admek69

Użytkownik
4 Mecz
Albirex Niigata - Tampines (Singapur: S-League) wynik: 1:2
2,80 | 3,40 | 2,40
1j | 2j (II poziom progresji) | 1j
✅ 0,40j​
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Nie można od razu cofnąć się do meczy, które się odbyły i przetestować system zamiast czekać na typy przez tydzień 2, czy miesiąc ?
@ Admek69
Do testów polecam Ci Marathonbet.
Singla można grać za 0.17 GBP a jak z tego zrobisz double to 0.02 (możesz dołożyć jakiś mecz z kursem 1.001)
No i kursy: 2.78 3.45 2.55
 
postrach 0

postrach

Użytkownik
postrach, jak dobrze rozumiem Tobie chodzi o to aby zniesc 1 etap progresji za 1j i od razu grac za 2j? jezeli tak to dzieki za pomoc, tak jak pisalem wczesniej stawkowanie progresji jest do porawy ???? wiec juz 1 uwage mamy, dzieki
Tak myślałem, jednak jak się okazuje ten cały system to po prostu progresja na remis z tym, że na pierwszych kilku poziomach po kursie dużo niższym niż oferowany od razu. Niemniej jednak powodzenia, może uda się po drodze wykombinować coś lepszego.

Raczej na 1. etapie odpuściłbym granie opcji remisu a zostawił sobie (obstawionymi typami 1 i 2) w ramach 3 możliwości , te 2 szanse na wygraną.
To wydaje się dobre wyjście jeśli już koniecznie chcesz mieć te covery.
 
M 1

marasco

Użytkownik
Nie można od razu cofnąć się do meczy, które się odbyły i przetestować system zamiast czekać na typy przez tydzień 2, czy miesiąc ?
Generalnie z progresją jest tak, że ludzie myślą, że jak obstawiają &quot;wyselekcjonowane i przeanalizowane&quot; spotkania i muszą czekać parę dni na odbycie się meczu, to mają większą szansę na wygraną (a większa jest tylko nadzieja). ???? Nikt nie zrozumie, że to zły system póki nie przegra. A w końcu przegra, bo jak wiadomo wygrana zachęca do dalszego obstawiania, a jako, że w tym systemie trzeba zwiększać stawkę, kiedy czarna seria w końcu nadejdzie to pozbędziemy się pieniędzy, które poprzednio wygraliśmy. Błędne koło.
@ Adamek69 - jeśli koniecznie zależy ci na kursach 2,3,2 to włącz sobie wszystkie mecze na dany dzień i przeprowadź progresję w ciągu dnia. I tak stawiasz każy możliwy wynik, więc wynik testu &quot;na przypał&quot; będzie równie wiążący.
 
A 22

admek69

Użytkownik
testowałem to wszystko na wcześniejszych meczach
Choćby 2 dni temu Środa:
* Meczy które spełniały wymagania: 64
* Mecze zakończone zwycięstwem gospodarzy: 17
* Mecze zakończone remisem: 23
* Mecze zakończone zwycięstwem gości: 24
Dzień wybrany losowo.
jak widać wyniki padają stosunkowo często. Jednak pamiętajmy że większość tych meczy się pokrywa i nie grał bym ich wszystkich. Więc mogło by być tak że obstawił bym akurat te mecze w których wygrywali tylko goście, lub tylko gospodarze lub tylko były remisy.
Miło mi że się tak interesujecie tematem, jednak dajcie mi na spokojnie przetestować system. Jezeli Wam to bd przeszkadzać to bd robił to w exelu.
Pozdro
 
pagni 138

pagni

Użytkownik
Generalnie z progresją jest tak, że ludzie myślą, że jak obstawiają &quot;wyselekcjonowane i przeanalizowane&quot; spotkania i muszą czekać parę dni na odbycie się meczu, to mają większą szansę na wygraną (a większa jest tylko nadzieja). ???? Nikt nie zrozumie, że to zły system póki nie przegra. A w końcu przegra, bo jak wiadomo wygrana zachęca do dalszego obstawiania, a jako, że w tym systemie trzeba zwiększać stawkę, kiedy czarna seria w końcu nadejdzie to pozbędziemy się pieniędzy, które poprzednio wygraliśmy. Błędne koło.

@ Adamek69 - jeśli koniecznie zależy ci na kursach 2,3,2 to włącz sobie wszystkie mecze na dany dzień i przeprowadź progresję w ciągu dnia. I tak stawiasz każy możliwy wynik, więc wynik testu &quot;na przypał&quot; będzie równie wiążący.
Nie istnieją złe systemy !!! istnieją tylko złe typy !
 
N 5

nubiru

Użytkownik
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem ów system, ale mi też się wydaję, że obstawianie wszystkich możliwych wyników trochę mija się z celem.
Nie wiem czy dobrze zrozumiałeś ten &quot;system&quot; ale z pewnością Twoja sugestia jest słuszna.
Adamek 69 z całym szacunkiem dla Twojego, bądź co bądź, kreatywnego pomysłu, ale nie widzę w nim żadnej efektywności. Przede wszystkim nie da się &quot;zbilansować&quot; kapitału wspierającego typy 1 i 2 z tym budującym kolejne poziomy progresji. Granie samą progresją na kurs ok 3,0 wymaga sporego budżetu dlatego nie ma mowy o jakimkolwiek efektywnym &quot;wsparciu&quot; jej 2 drogowym zdarzeniem o kursie ok 2,5. O ile na pierwszych poziomach wygląda to powiedzmy w miarę- strata dajmy na to 8j nie boli, to przekonasz się, że później będzie inaczej.
Oczywiście życzę Ci jak najlepiej.Czasami tak bywa, że wszystko układa się na przekór, a przez to wygrywają ci, którzy teoretycznie wygrywać nie powinni. ????
edi8, o czym ty mówisz?
Tak, gra na remis to oddzielny segment, ale pieniądze idące na gre na nią idą z tego samego budżetu. No chyba, że grając na 1 i 2 masz swoje pieniądze, a na stawianie progresji grasz pieniędzmi kolegi i nic nie tracisz,
no właśnie edi8 o czym ty mówisz?
Rozumiem, że w przypadku gdy twoja bukmacherka nie ogranicza się do jednego, lecz większej ilości systemów, ustalasz, budujesz bądź rujnujesz, w każdym bądź razie monitujesz, zarządzasz itp. budżetem każdego z nich z osobna. W tym przypadku mamy do czynienia jeśli można to tak nazwać z jednym systemem w którym stawkujemy typy na to same spotkanie.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
no właśnie edi8 o czym ty mówisz?
Rozumiem, że w przypadku gdy twoja bukmacherka nie ogranicza się do jednego, lecz większej ilości systemów, ustalasz, budujesz bądź rujnujesz, w każdym bądź razie monitujesz, zarządzasz itp. budżetem każdego z nich z osobna. W tym przypadku mamy do czynienia jeśli można to tak nazwać z jednym systemem w którym stawkujemy typy na to same spotkanie.
@nubiru &gt;&gt;&gt; odnosze wrażenie , że z nas 2 tylko 1 wie o czym tu mówi - i że to nie jesteś Ty...
Ale cóż , historia lubi się powtarzać , bo przecież nasz niedawny spór z innego wątku został ( litościowie dla Ciebie! ) zakończony przez moderatora , który sam dokonał poprawki w Twoim wpisie , którego fragment z tym &quot;bynajmniej&quot; stał się podstawą naszej korespondencji , muzycznie okraszonej przeze mnie piosenką Wojciecha Młynarskiego &quot;Bynajmniej&quot;.

I wtedy też byłeś wielce przekonany do swoich racji - choć moderacja zmieniła to już tam na &quot;przynajmniej&quot;...

Teraz piszesz mi:
&quot;no właśnie edi8 o czym ty mówisz?
W tym przypadku mamy do czynienia jeśli można to tak nazwać z jednym systemem w którym stawkujemy typy na to same spotkanie&quot;.

Kolego - nie czyń mi zarzutów z tego , czego nie rozumiesz!

No i co z tego że to z jednego spotkania - skoro najistotniejszego nie widzisz czy nie rozumiesz , a jest nim to , że właśnie w ramach tego samego spotkania i określonego budżetu na naszą grę , stosujemy oddzielne stawkowanie wynikające z przyjętego podziału tej kasy na grę ( dla ułatwienia załóżmy że jest to 100j. ) w proporcji 2/98 - a więc 2 jednostki do stałej obsługi 2 typów tzw. coverów granych stałą płaską stawką po 1j. i 98 jednostek do obsługi linii remisowej granej już progresją.
Zatem ten budżet 100j. został tak rozdzielony, że jego 2% idzie na typy 1 i 2 a 98% na typ x .

I dlatego pomimo tego , że te 3 zakłady dotyczą tego samego spotkania - to jednak w ramach tej gry do ich obstawiania stosuje się tu oddzielne zarządzanie tym budżetem.

P.s: przypominam Ci że to nie jest mój wątek - ja jedynie mając chyba nieco większe doświadczenie w bukmacherce niż jego autor @Admek69 ( bo sam zacząłem grać na jesieni 2001 ) dołączyłem tu starając się wyjaśnić niektóre kwestie dotyczące opisanego tu sposobu gry, bo sądząc po wpisach były one niezbyt zrozumiałe dla poniektórych uczestników dyskusji.
A w Twojej osobie przybył kolejny z tego grona , który także nic nie rozumie ????

..............

Dla takiej gry można przyjąć kursy jakie są wystawione dla dzisiejszego meczu ligi MLS w firmie Bet365 :

Chicago - Kansas City 2.5-3.25-2.8

i stosując np. ten przykładowy budżet 100j. pozwala on zabezpieczyć grę na 9 etapów w oczekiwaniu na pierwszy remis , czyli za każdym razem trafiając typy coverowe 1 lub 2 z kursami 2.5 lub 2.8.
Przy tym trafieniu na 9. etapie zyskiem netto stanie się wtedy suma wygranych pośrednich , z etapów 1-8 ( od 0.5j. do 0.8j. na każdym z nich ) oraz 0.75j. jako nadwyżka ponad łączną sumę kosztu gry 100j. - za trafienie remisu na 9. etapie grając wtedy stawką 31j. ( 31*3.25=100.75j. ) .


Na wypadek gdyby jednak trafienie remisu miało wystąpić już na 1. etapie - można stawkowanie tej remisowej linii ( bo linia stawek covera 1 lub 2 jest stała i wynosi zawsze po 1j. ) rozpocząć od stawki 2j. gdyż wtedy wygrana to 2*3.25=6.5j. a koszt gry to 1+1+2=4j. a zatem zysk 2.5j.

Po takim trafieniu remisu na 1. lub późniejszym etapie , grę zaczynamy ponownie i kolejne stawki w oczekiwaniu na kolejny ( bądź też pierwszy... ) remis przy nieuchronnym wtedy trafianiu 1 lub 2 to:

1. 2j. i ew. zysk 0.5j.-0.8j. ( brak remisu zaś zysk 0.5-0.8 jest odłożony )
2. 2j. i ew. zysk 0.5j. przy remisie plus wygrana 1 lub 2 z 1. etapu
3. 3j. i ew. zysk 0.75 przy remisie plus wygrane 1 i 2 z etapów 1-2
4. 5j. i ew. zysk 2.25 przy remisie plus wygrane 1 i 2 z etapów 1-3
5. 8j. i ew. zysk 4.0j. przy remisie plus wygrane 1 i 2 z etapów 1-4
6. 11j. i ew. zysk 2.75j. przy remisie plus wygrane 1 i 2 z etapów 1-5
7. 15j. i ew. zysk 0.75j. przy remisie plus wygrane 1 i 2 z etapów 1-6
8. 21j. i ew. strata 0.75j. przy remisie ale wygrane za 1 i 2 z etapów 1-7
9. 31j. i ew. wygrana 0.75j. przy remisie plus wygrane 1 i 2 z etapów 1-8

Suma stawek w linii remisu 98j. oraz stała odnawialna łączna stawka 2j. w linii typu 1 lub 2 = 100j.
Powyższa rozpiska ma charakter jedynie informacyjno-poglądowy , bo można ją zrobić dużo bardziej precyzyjnie np. ze stawkami z dokładnością do 2 miejsc po przecinku i tylko na pełen zwrot aktualnego łącznego kosztu gry przy wejściu remisu , z nastawieniem wtedy na zysk pochodzący wyłącznie z covera 1 i 2 na poprzednich etapach przed tym trafieniem remisu.

UWAGA: podany budżet 100j. został tu użyty jedynie przykładowo , dla ilustracji istoty takiej gry , w której skromna jego część ( tu 2j. czyli 2% ) buduje wygraną a lwia część budżetu ( tu 98 j. czyli jego 98% ) to zabezpiecza.
Te 2 j. na grę na typy 1 i 2 odzyskujemy z zyskiem 0.5-0.8j. każdorazowo gdy nie wystąpi remis w meczu , zaś ich pozorna strata następuje przy wejściu remisu , ale wysokość trafienia remisu oddaje to bezpośrednio lub w przypadku 8. etapu z sumy trafień pośrednich na etapach 1-7.
...............

Tak więc proszę sobie oszczędzić uwag typu: a co będzie jak remis nie wejdzie do 9. etapu itp. bo nikt rozsądny nie wchodzi do gry, nie mając w odwodzie strategii na wypadek wystąpienia czarnego scenariusza.

Przypominam też, że gospodarzem tego wątku jest @Admek69 i to ew. do niego proszę kierować uwagi i zapytania dotyczące tego co jest zawarte w samym tytule wątku , czyli tym jego pomyśle.

................

.
 
N 5

nubiru

Użytkownik
@nubiru &gt;&gt;&gt; odnosze wrażenie , że z nas 2 tylko 1 wie o czym tu mówi - i że to nie jesteś Ty...
Ale cóż , historia lubi się powtarzać , bo przecież nasz niedawny spór z innego wątku został
Spór ten nie dotyczył mojej wiedzy a rzekomego błędu gramatycznego. Więc nie powinieneś o nim wspominać!
A w Twojej osobie przybył kolejny z tego grona , który także nic nie rozumie
Panie wszechwiedzący, znacznie przesadza Pan ze swoją zgryźliwością, arogancją , nie rzadko chamstwem, czy to w stosunku do mnie, czy w stosunku do innych użytkowników, co nie trudno jest zauważyć śledząc forum.
Jeśli chodzi o poziom wiedzy gwarantuję Ci, że mógłbym pomimo Twojego 12 letniego stażu jeszcze wiele Cię nauczyć.
PS.W Twoich wiadomościach, dostrzec można bez wątpienia , przerost formy nad treścią.
 
N 5

nubiru

Użytkownik
&quot;no właśnie edi8 o czym ty mówisz?*
W tym przypadku mamy do czynienia jeśli można to tak nazwać z jednym systemem w którym stawkujemy typy na to same spotkanie&quot;.


Kolego - nie czyń mi zarzutów z tego , czego nie rozumiesz!
Nawiązując jeszcze do Twojego &quot;ślinotoku&quot;. Po pierwsze, jeśli dostrzegasz jakiekolwiek zarzuty w kierunku z mojej strony, to wybacz ale to nie moja wina, ponieważ zrodzone zostały one w zarozumiałym- jak już wcześniej wspomniałem aroganckim ego Twojego umysłu.
Przeczytaj jeszcze raz, tym razem przytomnie, bez jakichkolwiek uprzedzeń w stosunku do mnie ten post, a wtedy daj Boże może zrozumiesz.
Po drugie nie przeszła Ci nigdy taka myśl, że każdy ma inny umysł, system wartości, moralność itp. dlatego każdy z nas ma prawo mieć swoje własne zdanie?????
Ty natomiast nie jesteś alfą i omegą dlatego z uwagą i pokorą przyjmuj to co mają do powiedzenia tacy jak Ty czy ja.
 
Do góry Bottom