>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

MLB Season 2013 - Lipiec

Status
Zamknięty.
odi 2,3K

odi

Forum VIP
SF Giants - CIN Reds -&gt; under 10,5 [1.43] ✅
TB Rays - HOU Astros -&gt; under 8,5 [1.80] ⛔
stawka = 5j Bet365 AKO= 2.58

No zapowiada się dosyć underowy poniedziałek. Zacznijmy od Tampy, która w zeszłym tygodniu &quot;przywiozła&quot; na sześć meczów pięć underów i jest w tym okresie zdecydowanie najlepszym teamem do stawiania na &quot;poniżej&quot;. Do stawiania tego typu zachęca wybór starterów na dzisiejszy mecz, oraz fakt że Astros podczas tego jak zostali &quot;zesweepowani&quot; także w 2/3 były to undery. Super bonusem dla tego typu jest fakt że nie zagrają bardzo dobrzy pałkarze - po stronie TBR może zabraknąć Longorii (sprawa wyjaśni się na 2-3 godzinki przed meczem) ale na pewno w Astros nie zagrają Carlos Pena i Justin Maxwell.
W drugim matchupie linia jest wg mnie za wysoka, w stosunku do tego co rzeczywiście pokazują obie ekipy. Szczytowym osiągiem SF w ostatnim czasie było zdobycie 5 R przeciwko Colorado. Ich średnia punktowa w ostatnich tygodniach jest na prawdę marna. Doskonała okazja dla Reds i Arroyo, który ostatnio spisał się słabo ale jest to na tyle dobry miotacz że powinien dziś &quot;odkupić&quot; swe winy. Reds to bardzo dobra domowa drużyna i powinna tu kontrolować mecz, a najłatwiejszym sposobem na to jest dobre bronienie przeciwko Giants. Na wszelki wypadek skorzystałem z alternatywnej linii, która jest już o dwa stopnie za wysoka ;). Jak ktoś rozbija na single może to grać na linii 9.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Detroit Tigers@Toronto Blue Jays



Zapowiada się ciekawy mecz, z wielkimi niewiadomymi pod względem dyspozycji starterów. Zacznę od gospodarzy bo to główny punkt programu odnośnie mojego typu, którzy dziś desygnują Dickey&#39;a, człowiek który od początku sezonu toczy walkę z samym sobą, świetne występy przeplata totalnymi porażkami, dlatego też ciężko wyczuć co dziś zaprezentuje R.A. Jedno jest pewne Dickey kontra ofensywa Tigers = bardzo przeciętne statystyki, a średnia odbić rywali to .371 Co ciekawe liczby z ostatnich 3 sezonów pokazują że Dickey radził sobie z Detroit naprawdę dobrze, bo to zaledwie 3 ER podczas 15 IP, jednak to wszystko działo się podczas gry w NY Mets, a wiadomo że wtedy amerykański miotacz był w świetnej formie. Dziś fakty są takie że Dickey u siebie wypada gorzej niż na wyjazdach, spotkania rozgrywane w dzień też nie należą do jego ulubionych, 49 innów rozegranych u siebie i aż 33 ER przy udziale 12 HR, także wygląda to naprawdę słabo. Również statystyka WHIP w domowych występach nie pomaga Dickey&#39;owi bo jest na poziomie 1.40, a wiadomym jest że Tigers lubią wykorzystywać sytuacje gdy ktoś jest na bazie, zwłaszcza tyczy się to Cabrery, który jak na razie tylko 15 razy miał okazje stawać na przeciwko SP Toronto, ale w tym czasie zaliczył 5 odbić i jednego homera. Analizując dzisiejszy line-up Tigers wpadają w oko dwa nazwiska Hunter oraz Infante, obaj panowie przeciwko miotle Jays radzą sobie bardzo dobrze, a co najważniejsze zaliczyli na nim sporo RBI więc przy takim układzie linii Detroit, a także realiom jakie tyczą się Dickey&#39;a w grach na własnym stadionie, linia 4.0 team total na gości wydaje się być bardzo rozsądnym rozwiązaniem.​

Detroit Tigers over 4.0 / 1.85 Marathonbet ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik

Cincinati Reds - SF Giants
Typ: REDS - 1.5
zwrot przez deszcz ...8-1
kurs : 2.30
Bet365

Reds po niezbyt udanym road trip wracają do siebie gdzie na pewno zechcą sobie odbić niepowodzenia , 7 porażek w ostatnich 9 wyjazdach. Idealna okazja co do tego , miotacz Reds , Bronson Arroyo doskonałe statystyki przeciwko Giants : 4-2 z ERA na poziomie 1.72 . Do tego dochodzą duże problemy z ofensywą ekipy Gigantów , ostatnie 8 meczów to 7 porażek , w przegranych siedmiu meczach zdobyli łącznie tylko 12 runs . Arroyo ostatnio oddał 7 punktów więc powinien podejśc maksymalnie zmobilizowany do tego meczu . Doświadczony miotacz w ostatnich 10 meczach miał 2 razy taką sytuacje , po słabym starcie kolejno 5 i 4 Runs , kolejny mecz był na 0 .
Miotacz Giants to najsłabszy punkt obecnej rotacji , młody leworęczny Kickham , 2 starty w tym sezonie (oraz karierze) to 9 oddanych runs i 3 HR .
Scutaro ma problemy zdrowotne i jego występ stoi pod znakiem zapytania .
Reds powinni się odkuć na własnym stadionie , Giants ostatnio kompletnie bez mocy .
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Detroit Tigers@Toronto Blue Jays
Drugie spotkanie serii i kursy podobne jak wczoraj z tym że odwrócone w drugą stronę :razz: Wczoraj dość niespodziewanie jak dla mnie Toronto gładko ograło Tigers i mimo świetnej postawy Infante, który zaliczył 4-4 + 2RBI, goście nie zdołali nawiązać walki z Jaskółkami. Dziś na górce zobaczymy Ming Wang&#39;a oraz Fister&#39;a, różnica klas jest zauważalna pomiędzy oboma SP, ale to wcale nie znaczy, że gospodarze zostaną zneutralizowani. To czego wczoraj się obawiałem, to ofensywa Toronto, która już w spotkaniach z Red Sox dawała znaki, że jest coraz lepiej. Co na pewno cieszy to dobra dyspozycja Reyes&#39;a, który po kontuzji rozegrał dopiero kilka spotkań, a wygląda znacznie lepiej jak przed urazem, efekty to homery dzień po dniu i spora ilość hit&#39;s, może w końcu doczekamy się Jose z najlepszej formy w Mets, gdzie śrubował rekordy uderzeń w kolejnych spotkaniach. Z racji tego, że buki słabo cenią sobie Wang&#39;a ja z chęcią to wykorzystam i pójdę w stronę Toronto na dodatnim hendi, które po takim kursie jest przynajmniej dla mnie dużą pokusą.
Co do Fister&#39;a i jego osiągnięć w tym sezonie, a także przeciwko Toronto. Ostatnich kilka spotkań to długa seria porażek, jednak nie zawsze z winy Doug&#39;a, jak wiadomo Tigers nie od dziś mają problemy ze zmiennikami starterów, którzy notorycznie co parę dni zawalają jakieś spotkanie, taka sytuacja miała miejsce choćby w meczu z Angeles gdzie Fister narzucał 7 solidnych innów, jednak ostatecznie Coke w swoim ulubionym stylu oddał LAA 2 run&#39;y i Detroit poległo. Co jest pozytywne po stronie Fister&#39;a a niekoniecznie dobre dla ofensywy Toronto to fakt, że Doug nie ma problemów z łapaniem outów w postaci ground ball&#39;s oraz fly ball&#39;s, ostatnie mecze pokazały wysokie liczby w tych dwóch kategoriach i tego na pewno można się obawiać. Co do rywalizacji z baterami Toronto, to nie wygląda to źle bo przy 120 AB, mamy 0 HR oraz tylko 5 RBI, ale średnia odbić kształtuje się na poziomie .267 z czego w miarę dobre średnie mają naczelni &quot;bombermeni&quot; Toronto czyli Melky (wiem wiem jest kontuzjowany), Bautista i Davis.
Może i ofens Jays przeciwko Fisterowi nie powala, ale biorąc aktualną dyspozycję jestem pewny że Toronto zdobędzie kilka run&#39;s.
Odnośnie Wang&#39;a jeszcze to mimo iż ma tylko 56AB z pałkarzami Tigers to jego liczby wyglądają wręcz koncertowo, z tym że poniżej 100AB to bardzo często mało trafny wskaźnik, ale mimo wszystko, nadzieja na lepszy występ niż ostatnio w Bostonie z pewnością jest.
Toronton Blue Jays +1,5 ✅ / 1.79 Pinnacle i cały czas rośnie, także jeszcze kilka godzin i myślę że około 1.85 będzie można chwytać ;)
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Chicago White Sox - Baltimore Orioles
Typ: Orioles ⛔
1.87
William Hill
Orioles w gazie , sweep z Yankees . White Sox kompletne przeciwieństwo , 5 porażek z rzędu i 23 z 31 ostatnich meczów to porażki .
Orioles wystawiają Jamesa Hammela , bardzo niedocenianego miotacza moim zdaniem , lubię stawiać jak jest on starterem .
Hammel przeciwko White Sox 2 mecze , bilans 1-0 z 2.77 . Miotacz któremu co prawda zdarzaja się mecze gdzie oddaje 5+ runs i dlatego ERA na poziomie 5.09 szału nie robi . Jednak jak gra swoje to daje solidne 6 inningów z 2-3 runami oddanymi co przy ofensywie Orioles łatwo zamienić na wygraną .
White Sox w tym roku to dla mnie drużyna pośmiewisko , ofensywa beznadziejna , atmosfera fatalna , widać że są sfrustrowani .
Miotacz CWS na dziś to John Danks , niezbyt dobry sezon , ostatni mecz to jego najlepszy występ w tym sezonie - 7.1 IP , 3 R , 1 ER , 7 SO , jednak zakończony porażką 3-0 .
Baltimore obok Bostonu najlepsza ofensywa MLB , cały lineup stanowi zagrożenie , Chris Davis robi niesamowite rzeczy , chociaż można było by wymieniać i zachwalać wielu zawodników Orioles . Wrócił Brian Roberts co na pewno jeszcze doda mocy .
White Sox wciąż bez Paula Konerko , stawiam na Orioles .
Konkurs MLB
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
odi 2,3K

odi

Forum VIP
OAK Athletics - CHI Cubs -&gt; Athletics wygra [1.50] Marathonbet ✅
Kurs może nie powala bo trochę już zdążył spaść w trakcie dnia, ale wciąż uważam to za warte gry. Na Oakland dziś wychodzi miotacz Cubs, który kompletnie sobie nie radzi z tymi pałkarzami (Feldman, jego historia z nimi to 1-5 i ERA 8.39). Oakland to najlepszy team American League w meczach u siebie z bilansem 26-13. Punktują głównie przed własną publiką, zaś Chicago na wyjazdach gra raczej słabiej (18-23 , średnio mniej niż 4 runs) i ostatnio wykorzystali już swój &quot;przydział&quot; na wyjazdy poza własnym stadionem ogrywając Seattle a wcześniej także koszmarne Milwaukee. Dziś naprzeciwko ofensywy Cubs stanie A.J. Griffin praworęczny który ostatnio fenomenalnie zagrał przeciwko Cincinnati i sądzę, że tutaj to podtrzyma. W obliczu słabszego odbijania CHI na wyjazdach i startera w postaci Griffina powinien tu być win nawet z handi.
KONKURS MLB
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
over 9 Dodgers @ Rockies @ 2.000 Pinnacle⛔⛔

Nie wiem czemu z rana miała miejsce korekta kursu w kierunku undera, bo nie wydaje mi się, że under jest tutaj dobrą opcją. Kershaw w tym sezonie nie jest tak ostry - miesiąc temu na Coors Dodgers wygrali 7-5, a zeszłym roku na Coors miał ponad 6 ERA z hitami, walkami i kilkoma HR. Oswalt najlepsze lata ma za sobą. Skoro nie radził sobie we wcześniejszych grach, to Coors, mekka batterów, raczej mu nie pomoże.Do tego trzeba dodać, że Rockies mają 6 meczowy streak underowy na Coors Field, co jest pewnym ewenementem. Jedynym minusem jest dla mnie to, że Colorado bez Fowlera i Tulo to nieco inna, jakby uśpiona drużyna, ale mimo wszystko biorąc pod uwagę tegoroczną formę Kershawa, jego staty na Coors, formę Oswalta myślę, że warto spróbować po fajnym kursie over.

White Sox @ 2.040 over Orioles Pinnacle✅✅

Lubię Oriolków, ale dzisiaj są makabrycznym public betem, dlatego m.in. omijam. Ale poza tym, że mają dobry offense to niezbyt wiele przemawia za Orioles w tym matchupie. Hammel przereklamowany, gdyby nie support ofensywy to chyba miałby 0 zwycięstw, bo narzuca bardzo słabo, zresztą bilans 9-7 chyba jasno pokazuje, że nie jest to ten sam Hammel co rok temu. Wspomniałem o offensie Orioles, owszem imponujący, ale tylko przeciwko praworęcznym batterom. Przeciwko leworęcznym już tak pięknie to nie wygląda. Scott Kazmir wybitnym pitcherem nie jest, a robił z Orioles co chciał i to na wyjeździe. Danks też nie zachwyca, ale u siebie nie jest najgorzej. Kursy zbliżone więc nie pachnie ładnie.

Konkurs MLB
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
klemenspff 407

klemenspff

Użytkownik
Dyscyplina:Baseball MLB
Spotkanie:Washington Nationals-Milwaukee Brewers
Typ:Washington Nationals over 5 5runs=zwrot
Kurs:2,30
Bukmacher:William Hill
Drugi mecz serii pomiędzy Nationals a Brewers i pojedynek Stephen&#39;a Strasburg&#39;a z Wily&#39;m Peraltą.Mecz z pozoru ma swojego faworyta choć kilka kursów na to spotkanie jest moim zdaniem zawyżone.Wybrałem dziś linie 5 dla gospodarzy i dziwi mnie taki kurs ponieważ Pinnacle wystawia linie 4,5 po kursie 1,909 a tutaj nawet w przypadku 5 run-ów dostaniemy zwrot.Co do pitcherów to Strasburg praktycznie nie rzucał przeciwko pałkarzą Brewers natomiast Peralta w 12AB zanotował 5 hitów w tym trzy double co jest dobrym prognostykiem patrząc na obecną formę Nationals.Wczoraj pałkarze ze stolicy USA zanotowali 13 hit-ów tym jeden HR zdobywając 10 run-ów przeciwko Gallardo,dziś miotał będzie Peralta więc powinno być jeszcze łatwiej bo ten sezon w jego wykonaiu jest na prawdę słaby.Przeciwko Nats też nigdy nie błyszczał i wydaje mi się że ta linia jak i linie U/O są za niskie bo wątpie także aby Strasburg nie stracił kilku ran-ów skoro wczoraj Zimmermann dał gością zaliczyć 2HR 11H i 5R co gwaratuje wyrownany mecz z dużą ilością akcji.Uważam że warto dziś zainteresować się wszelkimi zakładami U/O w tym meczu,ja wybieram over 5 bo kurs jest dość dobry jednak inne overy też są kuszące.Polecam
 
A 27

arturito

Użytkownik
Witam wszystkich. Dziś moją uwagę przykuło kilka spotkań.

Nationals - Brewers 1.40 William Hill ⛔
S.Strasburg vs W.Peralta
godzina: 1:05​

Zdecydowanym faworytem jest tutaj zespół z Waszyngtonu. Po pierwsze są w znacznie lepszej formie, na ostatnie 10 spotkań wygrali 6, w porównaniu do Milwaukee które notuje bilans 3-7, w dodatku 6 porażek z rzędu.

W Waszyngtonie zaczynać będzie Stephen Strasburg (4-6, 2.41), natomiast w Milwaukee Wily Peralta (5-9, 5.58). Tutaj od razu rzuciła mi się w oczy różnica pomiędzy nimi. Jak do tej pory Strasburg w 93.1 inningach oddaje 70 H, 34 R, popełniając 25 ER i 27 BB, a powodując aż 90 SO. U Peralty sprawa wygląda następująco: 92 IP, 111H, 70R, 57 ER, 37 BB, 51 SO. W każdej statystyce lepszy jest Strasburg. Na dodatek Peralta w jednym dotychczas meczu rozegranym przeciwko Nationals w 2.2 IP oddał 5H i 3R ( koniec końców Waszyngton wygrał wtedy 10-4).

Waszyngton u siebie jak do tej pory wykręcił bilans 23-16, Milwaukee na wyjazdach zgoła odmiennie 13-26. Przewiduję tutaj ich pewne zwycięstwo. Ciekawym kursem jest także prowadzenie Waszyngtonu po 3 inningach 1.83 bet365.

------------------------------------------------
Mets - Diamondbacks 1.76 Pinnacle ⛔
J.Hefner (R) vs P.Corbin (L)
godzina: 1:10​

Tutaj spodziewam się przełamania fatalnej serii 4 porażek Arizony, która na dzisiejsze spotkanie wystawiła swojego najmocniejszego startera Patricka Corbina (9-0, 2.22). Ostatnimi czasy to właśnie on rozganiał czarne chmury nad Arizoną ???? Na przeciw niemu stanie dość przeciętny Jeremy Hefner (2-6, 3.72). Do tego hitting Mets przeciwko leworęcznym pitcherom notuje tylko 3.56 runa na mecz, w porównaniu do Arizony przeciwko praworęcznym 4.51 runa na mecz.
--------------------------------------------------
Angels - Cardinals -1.5 2.85 bet365 ⛔
J.Weaver vs L.Lynn
godzina: 4:05​


W prawdzie seria wyjazdowa przez Angels zakończyła się 6-0 na ich korzyść, ale teraz wracają na swoje śmieci, gdzie co ciekawe notują gorszy bilans (20-23) niż na wyjazdach (19-20). Przyjdzie im grać z solidną wyjazdową paczką (27-16) chłopaków z St.Louis.

Starterami tutaj będą praworęczni Jered Weaver (1-4, 4.15) i Lance Lynn (10-2, 3.52). Na przestrzni całego sezonu trudniej ich prorównać gdyż Lynn rozegrał ponad 2 razy więcej inningów, więc odwołam się do ostatnich 7 meczy:
Weaver ... Lynn
41.2 IP 44.2
44 ⛔ H ✅ 37
23 ⛔ R ✅ 19
21 ✅ ER ⛔ 19
12 ✅ BB ⛔ 15
32 ⛔ SO ✅ 41

Z tego zestawienia nieco lepszy jest Lynn. Trochę lepiej spisuje się także hitting Cardinals (.282 AVG), Angelsi mają (.271 AVG), oraz kolejno notują 5.35 (!) i 4.9 runa. Typ ryzykowny, skierowany głównie przeciwko dobrej serii Los Angeles, którzy lubią kilka meczów wygrać, by potem kilka przegrać. A że ofensywa Cardinals prezentuje się wyśmienicie decyduje się na ujemny handicap w ich kierunku.
----------------------------​

Z pozostałości jakie zostały ciekawie wyglądają:
Rockies - Dodgers 1.64 bet365 ✅
Roy Oswalt vs Clayton Kershaw​

Różnica między nimi kolosalna, Los Angeles ostatnio 8-2, Colorado pod formą, myślę, że niespodzianki być nie powinno.
----------------------------
Reds - Giants under 9 ✅
1.64 bet365
H.Bailey vs T.Lincecum​

W tym przypadku powołam się na dużą liczę wyautowań przez pitcherów: Bailey (102 IP, 102 SO), Linceceum (95 IP, 92 SO). W dodatku odpowiednio (92H, 45R) i (95H, 55R). Linia dość wysoka, dodam, że na ostatnie 10 meczy między tymi zespołami over był w dwóch 2 przypadkach.
 
A 27

arturito

Użytkownik
Red Sox - Padres -1.5 ⛔
2.05 Pinnacle
J.Lester(L) vs E.Volquez(R)
Godzina: 1:10​

Spodziewam się tu wysokiego zwycięstwa Bostonu. Po powrocie do domu prezentują się znakomicie (6-1). San Diego w prawdzie rozpoczęło serię wyjazdową od zwycięstwa, ale potem przeszedł czas na 4 porażki, w tym 3 ze słabiutkim Miami.

Starterami dziś będą Jon Lester (8-4, 4.61) i Edinson Volquez (6-6, 5.50). Lester w domu prezentuje się bardzo solidnie (3-0, 3.24) przy bardzo niskim WHIP 1.15. Z kolei Volquez na wyjazdach spisuje się słabiutko (3-2, 6.23) oddając prawie 2 razy więcej wybić i ponad 2 razy więcej biegów niż Lester u siebie (JL- 41.2 IP, 34H, 15R; EV-47.2IP, 61H, 33R).

Do tego dorzućmy, że Boston przeciwko praworęcznym notuje 5.80 biegów na mecz.

-------------------------------

Braves - Marlins -2.5 ⛔
2.95 bet365
M.Minor(L) - R.Nolasco(R)
Godzina: 1:10​

Altanta po powrocie do domu niepokonana (4-0) zmierzy się z Miami, które wczoraj zaczęło serię wyjazdową (0-1).
Atlanta w domu jest najlepszą drużyną MLB (29-11). Najgorsi na wyjeździe są Marlins (12-28).
Pitcherami dziś będą Mike Minor (8-3, 2.98) i Ricky Nolasco (4-8, 3.93). Ricky przeciwko Atlancie w ostatnich 5 meczach ma bilans 0-4, w tym raz wygrali Marlins gdy wynik nie zależał od niego. A wyglądało to tak:
ATL 7:1 MIA
MIA 1:7 ATL
ATL 7:0 MIA
MIA 6:5 ATL
ATL 4:1 MIA
Zanotował w sumie przez 28 inningów 32H, 23R, 22ER, 10BB, 20 SO.

Ostatnie 5 (2-2) Minora przeciwko Miami:
MIA 0:8 ATL
ATL 6:1 MIA
MIA 2:1 ATL
MIA 2:8 ATL
ATL 4:8 MIA

Ofesywa Atlanty ostatnio funkcjonuje znakomicie. W ostatnich 4 meczach domowych zdobyli łącznie 31 R, co daje zawrotne 7.75 R na mecz! Spodziewam się tutaj ich wysokiego zwycięstwa i utrzymania dobrej passy.

-----------------------------------------

Twins - Yankees ✅
1.67 Expect
P.J.Walters vs CC Sabathia
Godzina: 2:10​

Od kilku lat mocny punkt ekipy Yankeesów - Sabathia (8-6, 4.15) zmierzy się dzisiejszej nocy z Waltersem (2-4, 6.03). Obaj w zupełnie odmiennej formie. W ostatnich 3 meczach notowali kolejno: Sabathia (22IP, 16 H, 11R przy 0.95 WHIP, 4.50 ERA), Walters (9IP, 16H, 16R przy 2.78 WHIP, 16.00 ERA).

Do tego dodajmy ostatnie 5 meczy Sabathii (4-0) przeciwko Twins:
MIN 2:8 NYY
NYY 8:3 MIN
MIN 4:8 NYY
NYY 4:5 MIN
MIN 2:10 NYY
Nowy Jork przegrał tylko wtedy, gdy wynik nie zależał od Sabathii w dodatku było to w grze domowej. Poza tym były to pewne zwycięstwa Yankesów.

-----------------------------------------

Angels - Cardinals under 7 ⛔
2.80 bet365
J.Williams vs S.Miller
Godzina: 4:05​

Tutaj szybkie porównanie pitcherów i ciekawa statystyka na koniec.
Williams (4-5 o/u):
84 IP
77 H
34 R
53 SO

Miller (5-11 o/u):
93.2 IP
78 H
31 R
101 SO

Williams w domu świetne 1.05 WHIP, duża licza SO Millera może narobić kłopotów pałkarzom Angels.
Cardinals w ostatnich 32 środowych meczach mieli over w dwóch przypadkach. Tradycji nie można łamać ????

---​

Baseball typuję od jakiegoś czasu z lepszymi i gorszymi skutkami. Postanowiłem zamieścić kilka swoich analiz. Chętnie wysłucham Waszych rad, jako zapewne bardziej doświadczonych w tej dziedzinie sportu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
A 27

arturito

Użytkownik
Red Sox - Padres under 8.5 ⛔
2.90 bet365
A.Webster(R) vs E.Stults(L)
Godzina: 19:35​

Po pierwsze linia jest wyraźnie przesadzona. W ostatnich dwóch meczach między sobą te zespoły zdobyły łącznie 8 biegów (2:1 ; 4:1). Stults to solidny pitcher, oddający średnio mniej niż jedno uderzenie na inning. Tego nie można powiedzieć o Websterze (18 IP, 25H), jednak słabość Padres do praworęcznych (3.84 R/9), a także Bostonu do leworęcznych (4.03 R/9) składnia mnie do zagrania undera w tym meczu, nawet o obniżonej linii. Dodać można, że w ostatnich 8 meczach wyjazdowych Stultsa w aż 7 padł under.

Angels - Cardinals -4.5 ⛔
Joe Blanton(R) vs A.Wainwright(R)
Godzina: 03:05​

Dziś Cardinals przerwali serię Angels (7-0) wygrywając 12-2. Widać, że chcą podtrzymać serię, wystawili Wainwrighta(11-5, 2.22 ), który przede wszystkim oddaje bardzo mało runsów (125.2 IP, 34R). Z drugiej strony zobaczymy Blantona (2-10, 5.07), który przez 97.2IP daje 126H i 60R. To z kolei sprzyja ofensywie Cardinals (5.37 R/9) przeciwko praworęcznym.

Kolejną ciekawą sytuacją są występy obu pitcherów. Blanton w domu (0-4, 1.54 WHIP) nie poprowadził jeszcze Angels do zwycięstwa, natomiast Wainwright na wyjazdach notuje bilans 8-1 (1.14 WHIP).

Do tego na Cardinals mamy dość niską linię (4.0).

Polecam zagrać:
Cardinals 1.75 ⛔ Angels w ostatnim 3:0 :;/:
Cardinals over 4.0 @1.76 ✅
lub któryś z handicapów. ⛔
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
TEX Rangers - SEA Mariners -&gt; under 8,5 [2.02] Betsson ⛔
Bazowa linia na &quot;starcie&quot; do tego matchupu była 9, ale i 8,5 można grać spokojnie. Kurs jest zawyżony w moim mniemaniu i leci w dół. Z jednej strony Hisashi Iwakuma (7-3, 2.42 ERA), dobre liczby bo to przecież mocny kandydat do meczu gwiazd. Dwa ostatnie starty nie po jego myśli, dziś niezła okazją na przełamanie tego okresu gorszego. Pitcherem gospodarzy będzie Martin Perez (2-1, 2.37 ERA) nie widziałem go w akcji, ale jego statystyka przeciwko czołowych batterom Seattle jest korzystna dla typu. Defensywa zespołu z Texasu jest na bardzo dobrym poziomie i chociaż dali się zaskoczyć dwa dni temu (Mariners 9 runs), to już wczoraj ograniczyli rywala do 4 runs. Dziś mają duże szansę wygrać i uniknąć sweepu i powinno się to odbić właśnie poprzez sprowadzenie przeciwnika do wyniku poniżej 4R. Sami nieco się zacieli w ataku, ale stać rozsądnie patrząc stać ich na wynik 3-4R.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
munez 0

munez

Użytkownik
Pittsburgh Pirates - Chicago Cubs 1 @1,74 ✅
Dziś G1 pomiędzy Pirates a Cubs.Faworytem wg bukmacherów są dziś goście i nie ma co się dziwić, gdyż Pitt&#39;s spisują się w tym sezonie fantastycznie, obecnie legitymują się bilansem na poziomie 52w-32l i oczywiście są na 1.miejscu w Centralnej Dywizji NL.A ostatnio nie spuszczają z tonu, w 10 ostatnich spotkaniach wygrali 8-krotnie, przegrywając zaledwie 2 razy.Inaczej jest z Cubs, którzy w tej samej dywizji zajmują 4.miejsce z bilansem 36w-47l.
Dzisiaj jako SP u gospodarzy wystąpi Jeff Samardzija(5w-7l, ERA:3.34).W 3 ostatnich pojedynkach rzucał bardzo dobrze, jego ERA była na poziomie 2.82 i dodając aż 16SO.Po stronie gości wystąpi świetnie spisujący się leworęczny Francisco Liriano(7w-3l, ERA:2.23).
To może być zacięty mecz, jednak uważam, że Pitt&#39;s mają po swojej stronie więcej atutów i to oni zaczną tę serię od zwycięstwa.Początek spotkania już dziś o godz.22:05 polskiego czasu.
 
A 27

arturito

Użytkownik
Arizona - Colorado ⛔
2.17 bet365
T.Skaggs (L) vs J.De La Rosa (L)
Godzina: 3:40​

Po wczorajszym zaciętym meczu z Mets (skończonym w 6 ekstra zmianie) Arizona wraca do Phoenix, na drugi koniec Stanów. Na pewno nie będą wypoczęci.

W Colorado zacznie dziś De La Rosa (8-4, 3.09). Poza długim meczem Arizony to właśnie on mnie przekonuje do zagrania na Rockies. Nie pozwala na wiele uderzeń, WHIP na poziomie 1.28. Prezentuje się równo w domu jak i na wyjeździe. W tym sezonie w dwóch meczach przeciwko Arizonie oddał im tylko 3R przez 12 inningów.
Skaggs - młodziak, w tym sezonie łącznie rozegrał tylko 16.2 IP. Trudno w takiej sytuacji powoływać się na jego statystyki. Zadziwiająca jest jedynie jego liczba SO, w meczach domowych wynosi 13 na 11IP.

Oprócz zwycięstwa Colorado widzę w tym meczu także wynik underowy (H2H last10 9-1-0).
poniżej 8 @2.14 Pinnacle ✅

------
Phillies - Braves poniżej 3.5 ⛔ 4 :;/:
1.76 bet365
C.Lee vs T. Hudson
Godzina: 1:05​

Jak do tej pory Lee przez 125.1 IP pozwolił na 39R, zaliczając 115SO. W ostatnich pięciu meczach przeciwko Atlancie grał znakomicie (38IP, 4R, 36SO). W dodatku ostatnio trzyma dobrą formę. Under jak nic! ????

----
Nationals - Padres poniżej 3.5 ⛔
1.90 bet365
G.Gonzalez vs A.Cashner
Godzina: 1:05​

Obok tego meczu nie mogłem przejść obojętnie. Po pierwsze: ofensywa San Diego od sześciu meczy nie istnieje (łącznie 7R). Po drugie: Gonzalez (105IP, 38R, 104SO). Gonzalez przeciwko Pardes: 12.2IP, 3R, 11SO, 1.42ERA. Nic nie wskazuje na nagłe przebudzenie San Diego.

Do tego mamy niezły kurs na wygraną gospodarzy:
Nationals 1.67 pinnacle ✅

----​
Do tego na szybko:
2:15| Cardinals - Marlins 2.60 William Hill ⛔
Westbrook przeciwko Marlins (którzy w dodatku wystawili dobrego pichera) nie specjalnie mnie przekonuje, spodziewam się wygranej Miami.
4:15| Giants - Dodgers 1.80 William Hill ⛔
Typ na przełamanie, Giants wszystkiego przegrywać nie będą i na odwrót, Dodgers wszystkiego wygrywać nie będą. Do mnie wystawienie Caina i powrót na własny stadion Giantsów wystarczająco przemawia.
1:10| Rays-1.5 - White Sox 2.10 Pinnacle ✅
Mocny Helickson przeciwko słabszemu Axelrodowi. Mocniejsza Tampa przeciwko słabym Chicago.
1:10| Reds-1.5 - Mariners 2.10 William Hill ⛔
Mocny Leake przeciwko słabszemu Harangowi. Mocniejsze Cincimnati przeciwko słabym Mariners. W dodatku Reds kontynuują serię domową (3-0).
 
grzesio 38,5K

grzesio

Forum VIP
Boston @ LA Angels
Over 8.5 ✅16
1.82 @ Pinnacle

Ryan Dempster vs Jerome Williams

Wracam po przerwie.
Obaj miotacze w dobrej formie do oddania łącznie z 6-7 punktów przez mecz.
Williams ostatnie 3 gry to ERA 7.71 , OBP .422 , 4 HR , WHIP 1.86 oraz 9 BB w 14 IP.
Dość brutalnie potraktowali go zawodnicy Cardinals , a teraz przyjeżdża kolejna dobra ofensywa
W domu Williams ma lepsze liczby , bo OBP tylko na poziomie .291 czy WHIP 1.19 , ale 4 Overy do 2 Underów mówi , że trzeba się liczyć na ofensywny mecz.
Bullpeny obu ekip grają ze średnią ostatnio =&gt; ERY około 3.00 , WHIP między 1.0 , a 1.2
Batterzy Red Sox odbijają w ostatnich grach ze średnimi AVG ponad .360 i OBP ponad .400
Są to spore liczby.
Williams na dodatek ma przeciwko Bostonowi liczby .375/.444/.800 za karierę
Dempster na wyjazdach ma liczby 1-2 , ERA 4.24 , OBP .374 i WHIP 1.71 w 23.1 IP.
Ryan ostatnie 3 gry grał w domu i na ostatnie 10 - 8 w domu , więc jak widać manager nie lubi go wystawiać na serie wyjazdowe. Prawie 80 IP rozegrał w domu.
Ostatnie 3 gry - to mecze w domu właśnie - z Toronto , Colorado i Tampą.
ERA 3.63 , WHIP 1.62 , OBP .364
Co mnie przekonało za typem.
Home Plater Umpie -&gt; Tim Timmons.
W tym sezonie 11 Overów i 5 Underów ze średnią 2 HR na mecz
Wczoraj do Overa zabrałko runu.
Over is 7-2 in the last 9 meetings.
Over is 5-0 in Timmons&#39; last 5 Saturday games behind home plate.
Pomimo , że nie wszystkie statystyki mnie przekonują co do dużej ilości punktów - to obie ekipy sa napakowane zawodnikami mogącymi uderzyć piłkę dość daleko.
Do formy powraca Josh Hamilton

#KonkursMLB
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Tampa Bay Rays - Chicago White Sox -&gt; Tampa Bay wygra [1.73] Pinnacle ✅
Na papierze wygląda to na under, a w takich Tampa czuje się bardzo dobrze zwłaszcza u siebie. Wolę obrać kierunek na gospodarzy niż na liczbę punktów. Obaj miotacze to lewuski (swoją drogą obaj młodzi i bardzo utalentowani) więc może być tu nieco dziko. Forma obu drużyn nie przecina się w ogóle, Rays po wysokiej wygranej z piątku (8:3) i na przestrzeni ostatniego tygodnia z zaledwie jedną porażką. White Sox szukają stabilizacji, większość ostatnio przegrywali. Tampa ma kilku potężnych pałkarzy, którzy notując HR w jednym momencie są w stanie zapewnić im niezbędne R do wygranej, myślę że scenariusz będzie właśnie taki - niskie zwycięstwo Rays dzięki lepszej postawie batters w decydujących chwilach. Na &quot;górce&quot; dla narzucających jak dla mnie na remis.
KONKURS MLB
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
A 27

arturito

Użytkownik
Ostatnio pech i fatalna skuteczność. Na noc ciekawy dubel o niższych kursach (pinnacle):
Giants - Dodgers under 8 @1.66 ✅
Rays - White Sox under 8 @1.50 ✅
razem @2.49 ✅

Giants - Dodgers
M.Bumgarner vs S.Fife
Godzina: 1:15​

W tym roku w meczach między tymi drużynami oboje oddali po 3 runsy (7.0 | 6.2 IP). Underowi szczególnie sprzyja Bumgarner (111 IP, 78 H, 41 R, 107 SO i tylko 38 ER, WHIP na poziomie 1.00). Stephena Fife poza kwietniowym epizodem możemy oglądać od czerwca. W tym czasie wykręca niezłe liczby (41.1 IP, 14 R, 35 SO), WHIP 1.21. Dwóch solidnych pitcherów wskazuje na under.

Rays - White Sox
M.Moore vs C.Sale
Godzina: 1:15​
W tym roku w meczach między tymi drużynami oboje oddali kolejno 1 i 2 runsy (6.0 | 7.0 IP). Dwóch bardzo solidnych pitcherów, szkoda tylko, że linia taka niska (wyjściowa 7.0). Krótkie zestawienie:
MM vs CS
93.1___IP________106.1
75_____H________78
39_____R________36
38_____ER_______33
92_____SO______114
1.35____WHIP___0.96

Wszystko wskazuje na 2 undery, do tego podwyższone linie, no i czekamy na końcowe rozstrzygnięcia.

Kursy na Chciago podskoczyły, a w Tampie spisują się dość dobrze. Przy narzucającym Sale można spróbować:
Chciago WS 2.33 bet365 ⛔
 
munez 0

munez

Użytkownik
Chicago White Sox - Tampa Bay Rays Over 7.5 @2.00 ⛔
W dzisiejszym spotkaniu pomiędzy White Sox a Rays pojawiła się dość niska linia na poziomie 7.5.Co ciekawe w obydwu ekipach nie wystąpią dziś wyborni miotacze, po stronie gospodarzy z TB rzucać będzie David Price(2w-4l, ERA:4.65), zaś po drugiej stronie John Danks(2w-5l, ERA:4.38).
Dla drużyny z Chicago ten sezon jest bardzo kiepski, zajmują ostatnie miejsce w centralnej dywizji AL i mogą całkowicie odłożyć nadzieje na PO w tym sezonie.Tampa Bay spisuje się lepiej, zdecydowanie lepiej..bilans na poziomie 48w-40l w bardzo mocnej dywizji wschodniej.Z tak dobrym bilansem, TB Rays zajmują dopiero 4.miejsce.
Wczorajsze spotkanie pomiędzy tymi ekipami zakończyło się niskim wynikiem, 3:0 dla Rays.Świetnie w tym spotkaniu rzucał Matt Moore, który zaliczył 12 zwycięstwo w tym sezonie, zaliczając w tym spotkaniu także 6 Strikeout&#39;s.
Bukmacherzy nie wystawili na to spotkanie zbyt wysokiej linii, a SP w tym spotkaniu w tym sezonie nie są w wybornej dyspozycji.8 runs jest jak najbardziej w zasięgu, a po takim kursie naprawdę warto zaryzykować i postawić.Początek spotkania już o godz.19:40 polskiego czasu.
 
grzesio 38,5K

grzesio

Forum VIP
Mariners @ Reds
Reds ⛔ ..... 1:3
1.53 @ Pinnacle

Joe Saunders vs Bronson Arroyo

Typ z racji konkursu.
Bronson w domu bilans 6-1 , ERA 2.42 , OBP .281 i WHIP 1.10 w 74.1 IP.
Jego ekipa ma 9-2. Jak widać solidnie i udanie.
Od początku Maja tylko raz z jego winy przegrało CIN mecz w domu - drugi przegrany mecz był z STL , gdzie bullpen zaliczył nie najlepsze spotkanie i zawalił wynik
W ostatniej grze z SFG oddał tylko 1 ER i 2 Hits w 6 IP , z PIT w przedostatnim meczu domowym dał 1 ER i 7 H w w IP. Run w meczu z SFG był po HomeRunie.
Ostatnie 3 mecze ma zawyżone przez wyjazd do Oakland , gdzie w 4 IP oddał 7 ER.
Arroyo nie ma szczęścia do obcych stadionów - na wyjeździe spowodował tylko jedno Zwycięstwo swej ekipy w całym sezonie.
Saunders na wyjazdach bilans posiada 2-5 , ERE 5.81 , OBP .382 i WHIP 1.71 w 52.2 IP.
Ostatnie 3 spotkania to 1-2 , ERA 4.41 , OBP .370 i WHIP 1.59.
Tłumacząc na polski - liczby dość słabe i przy lepszej ofensywie może nie przetrwać do połowy spotkania.
Pierwsze spotkanie w serii wygrało Mariners , drugie Reds.
Dzisiaj liczę na wygraną ze strony ekipy z Ohio , który w domu ma bilans 30-15.
Bronson w domu powinien wspomóc Red , które obok Cardinals i Pirates będą walczyć o pierwsze miejsce w dywizji.
#Konkurs MLB
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom