>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bwinner365

S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Ilez łakomych niedzielniakow na 5 euro hehehe, 99% przegra to a buk robi sobie mega reklame ;). Genialny jest dzisiejszy marketing
 
K 1

ksw1908

Użytkownik
krecik1988 wypłacał na mb to niech odpowie czy wcześniej wpłacał będziesz to pomoc dla innych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
T 3

tygrys28

Użytkownik
HEJ PRZEROBIŁEM to DZIADOSTWO i niema sensu sie PODNIECAC. Dostałem od razu 5 EURO, niewiem jak ale po kilku godzinach zabawy zrobiło sie 50, na drugi dzień było juz 164 EURO, oczywiscie 64 przegrałem HISZPANIA - WŁOCHY, ale ze 100 połowe dałem do WYPŁATY. z 50 zrobiłem zaraz 130 pózniej przegrałem 40 a po kilku godzinach na koncie 140 COFNEŁY DUPKI kase tak ze wypłaty są niemozliwe!!!! i szkoda sobie dupy zawracac. DLA dowodu moge przesłać historie konta. A kontakt w sprawie wyjasnienia dlaczego kase wycofali urwał sie od razu.. KAZAŁEM ZAMKNAC konto i usunąc moje dane - to dziady!! i sorki darmo to nikt nie da.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
krecik1988 246

krecik1988

Użytkownik
musiałeś złamac regulamin. mi wypłącili na Skrill bez problemu, kumplowi na konto bankowe po 5 dniach tez wyplacili. Więc buk jak najbardziej wyplacalny
 
T 3

tygrys28

Użytkownik
NIEMOZLIWE
NAPEWNO a z drugiej strony wysłałem dwie wiadomosci i zadnej odpowiedzi, ze z 5 euro zrobiłem ponad 100 a wypłacałem 50/// przeciez nigdzie nie ma napisane minimalna wypłata wypłate chciałem w Euro zreszta robią sobie reklame a buk który nie ma mozliwosci wpłat przez paysafe, czy ukasch to zaden partner a jeszcze support po rusku i ang, szkoda wg mnie czasu ale jak ktoś wypłacił to SUPER niech sie pochwali...
 
M 0

mateeo1

Użytkownik
Ja również skorzystałem tylko, że z bonusu 150% do 75 euro. Wpłacone 40 wypłacone ponad 200. Bez żadnych problemów, bez dokumentów. Polecam ????
 
G 0

gigstyper99

Użytkownik
witam mam pytanie bo nie znalazłem w opcji dowodu osobistego jest tylko paszport prawo jazdy ksiazeczka wojskowa i jakis certyfikat ?
 
pampus 81

pampus

Użytkownik
Z tych 5E zrobilem 80 no i zlecilem wyplate MB.
Nie wysylalem zadnych dowodow dot. weryfikacji.
Wyplata zlecona dzis o 19, o godzinie 20 status &#39;authorizied withdrawal&#39;, tak ma byc?
Pieniadze mi z konta znikly, na MB jeszcze ich nie ma, no ale dalej czekam.
Mam nadzieje, ze nie wpisalem zlych danych...
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Ja również skorzystałem tylko, że z bonusu 150% do 75 euro. Wpłacone 40 wypłacone ponad 200. Bez żadnych problemów, bez dokumentów. Polecam ????
Dobrze teraz czytam w regulaminie że najpierw trzeba obrócić depozyt 3x po 1.5 a dopiero wtedy zgłosić się po bonus?Rozumiem że przy potencjalnej wtopie tego depozytu bonus przepada wpłacając kolejne pieniądze?
 
M 0

mateeo1

Użytkownik
ale obrócić 120 euro po 1,5 to akurat nie jest problem....ja grałem po 10 i 5 euro i spokojnie obórcone chyba w 3 dni.
 
lemar 75

lemar

Użytkownik
Dobrze teraz czytam w regulaminie że najpierw trzeba obrócić depozyt 3x po 1.5 a dopiero wtedy zgłosić się po bonus?Rozumiem że przy potencjalnej wtopie tego depozytu bonus przepada wpłacając kolejne pieniądze?
jak przegrasz depozyt to bonus tez ci przysługuje.
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Czyli buk godny polecenia napiszcie coś więcej o bonusie . Jeśli wpłacę w złotówkach czy przewalutują mi wpłatę
 
Do góry Bottom