>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Wimbledon '13 - turniej główny mężczyzn

Status
Zamknięty.
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Nie wiem na ile ten uraz jest groźny, ale nawet jak nie wyjdzie na kort to najwyżej będzie ZWROT. Mógł przecież poczuć delikatny ból i odpuścił debel, który dla niego nie jest bardzo istotny...
Z całym szacunkiem ale tutaj wypadałoby po prostu napisać - sorry, nie polecam. Sam chciałem wjeżdżać mocniej w kangura, ale w kontekście dzisiejszego kreczu byłoby to szaleństwem. Kreczował, czyli ma jakiś problem. Może jutro wyjdzie i rozniesie Blake&#39;a, a może będzie odwrotnie ? Sporo niewiadomych jak na typ po kursie ~1,5. Tym bardziej, że Blake to zawodnik typu wchodzi albo nie i jeśli piłka będzie mu siedzieć na rakiecie to nawet zdrowemu Tomiciowi może napsuć krwi.
Ogólnie biorąc pod uwagę wydarzenia na obecnym Wimbledonie nie ma co ryzykować.

Z tych samych powodów co wyżej za drobne polecam:
D.Bracciali / J.Erlich - L.Paes / R.Stepanek 1 3,05
Betsson (po rozegraniu 1 seta win/lose)
Jak wiadomo Stepanek kreczował dziś w spotkaniu z naszym Jurkiem.
bracciali/erlich (doświadczeni debliści z poza ścisłego topu, max ok 20 miejsca)
 
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
Nie wiem na ile ten uraz jest groźny, ale nawet jak nie wyjdzie na kort to najwyżej będzie ZWROT. Mógł przecież poczuć delikatny ból i odpuścił debel, który dla niego nie jest bardzo istotny...
może też wyjść na kort i po którymś zrywie do piłki bądź poślizgnięciu się uraz pogłębić i kreczować. dlatego najlepiej zagrać tam gdzie krecz=zwrot czyli np bet365.

ode mnie na jutro
Ivan Dodig - Denis Kudla 1 @1.44 Betsson ✅✅✅
niby Kudla ostatnio dobre wyniki na trawce, w Queens odpadł dopiero z Tsongą, tutaj przeszedł kwale jak burza, zwłaszcza zwycięstwo 3-0 z Bemelmansem zrobiło na mnie wrażenie, za to ta pięciosetowa męka z Duckworthem chwały mu nie przynosi. Szczerze Kudlę oglądałem głównie w challengerach w USA w zeszłym roku, w tym widziałem go tylko w meczu z Tsongą gdzie nie miał za wiele do powiedzenia, ale rywal bardzo godny. Dodiga za to oglądałem z Raonicem gdzie bardzo ładnie poskładał Milosa i pierwsze dwa sety z Kohlschreiberem, które wcale nie musiały się zakończyć na korzyść niemca bo były bardzo wyrównane, zwłaszcza drugi gdzie Ivan miał już nawet piłkę setową przy swoim serwisie. Na pewno chlubę przynosi mu powrót ze stanu 0-2 w setach do 2-2 który to powrót przerwało potem to SPUSIACZENIE Kolby bo Ivan już brał ten mecz ;) bardzo dobrze serwował, dość dobrze się porusza jak na swój wzrost i praktycznie przewyższa Kudlę w każdym elemencie, no może poza szybkością. Przy siatce także Ivan grać potrafi, pokazują to dość dobre wyniki jego meczów deblowych. Doświadczenie wg mnie weźmie górę i Dodig zamelduje się w 3 rundzie.

do tego uważam, że Chardy także powinien sobie poradzić z młodym szwabikiem Struffem.

do tego będą tie breaki w meczach: Seppi-Llodra @1.50 - zwrot, Raonic-Sijsling @1.44✅, Lopez-Mathieu @1.53 - zwrot - wszystko bet365.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
hayto 631

hayto

Użytkownik
Richard Gasquet - Go Soeda over 29,5 gema 1.72 Bet365 ✅ 37 gemów
Tak jak hugues napisał linia idealna. Richard męczył się z Granollersem, zaś Go bez problemów ograł Mauera. Wystarczy jeden set powyżej 10 gemów i over powinien być pokryty. Dla mnie bet dnia, nic dodać nic ująć do słów hugues’a .

Santiago Giraldo - Alexandr Dolgopolov 2 1.33 Bet365 ✅ 0-3
Gilardo wirtuozem na grassie nie jest. W pierwszej rundzie z ledwością po pięcio setówce ograł Zeballosa, który na trawie znaczy tyle, co San Marino w piłce nożnej. Przed Wimbledonem obaj tenisiści spotkali się na turnieju w Londynie tam górą był Olek teraz inaczej być nie powinno. Wszystkie atuty przemawiają za Ukraińcem od serwisu po skróty. Nic raczej nie trzeba dodawać murowanym faworytem jest Olek. Kursy spadają… ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 2,4K

promark

Użytkownik
???? Kudla D. - Dodig I. 2 @ 1.49 Pinnacle ✅✅✅ izii 0-3 (1/6)(6/7)(5/7)
Po ostatnich dwóch dniach Wimbledon żaden wynik już mnie nie zdziwi, jednak z całej oferty postanowiłem wybrać typ na doświadczonego Chorwata, z młodym Amerykaninem. Dodig ostatniej w dobrej formie, pokonał zawsze groźnych na trawie: Istomina i Kolbę, przegrał z Ciliciem (ale wiadomo jak to jest z dwoma kumplami), i z Lopezem który ostatnio odnalazł formę i niszczy na grassie. Kudla powoli przebija się ze świata Challengerów do poważniejszych turniejów. Męczył się w 1R z Duckworthem, i prawie przegrał wygrany mecz ze stanu 2-0. Wiadomo umiejętności, forma i doświadczenie są na pewno po stronie Chorwata, i z takim kursem na pewno go pobiorę.
Reszta typów na Wimbledon w moim temacie:
http://forum.bukmacherskie.com/f35/tenis-by-promark-92024-4.html#post3705357
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
berdshit 545

berdshit

Użytkownik
Kudla- Dodig 2 1,44 sportingbet✅

Dodig o klase lepszy- dobry serwis ustawiajacy pod niego wymiany, timeing i lepsza technika. Obaj panowie w formie. Kudla typowowy challengerowiec rzadko opuszczający swoj rodzimy kontynent w mojej opini bez wiekszych szans z chorwatem.

Giraldo- Dolgopolov 2 1,285 Sportingbet✅

Giraldo jako typowy zawodnik z Ameryki Poludniowej woli grac na mączce niz na grassie. Dolgopolov zawodnik wszechstronny potrafiący wygrac z kazdym i bardzo uniwersalny pod wzgledem nawierzchni. Obaj w dosc sredniej formie, ich ostatni pojedynek mial miejsce 2 tygodnie temu- na trawie( wygral Dolgopolov). Wątpie by dzisiejszy mecz wyłonil nam innego zwyciezce.


Do Ako warto dodac Anderson 1,111✅, Nishikori 1,1✅, Chardy 1,222✅, Lopez 1,166✅, a z pan Kerber 1,3, Zakopalova 1,7✅, Oraz Agnieszka Radwanska 1,083✅

Jesli chodzi o singla z gruba kase to:

Milos Raonic- Igor Sijsling 2 3,00 Sportingbet✅

Obaj panowie swietnie serwuja, Sijsling zdecydowanie w formie, w ostatnim czasie rowna walka z Tommy Robredo i Tsonga na mączce, oraz zwyciestwo z zawsze groznym Kohlschreiberem. Szanse oceniam 50/50.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Wszystkie piki na ugranie przynajmniej jednego seta przez danego zawodnika:

Anderson-Przysiężny kurs: 1,9 eFortuna⛔ było blisko 5:4 i własne podanie...
Myślę że Ołówek w niezłej formie,trzyma swoje podanie poza pierwszym meczem gdzie stracił seta,wydaje mi się że w tym spotkaniu będą tie breaki a tam wszystko się może zdarzyć i Michał jest w stanie w obecnej formie ugrać seta z Kevinem.
Dimitrov-Zemlja kurs 1,68 eFortuna✅

Zemlja aż takim ogórkiem na trawie nie jest aby nie wygrać minimum seta z nierówno grającym Bułgarem,przewiduje tu nawet 5 setów,Dimitrov ostatnio pod formą zobaczymy jak dzisiaj się zaprezentuje, szczęśliwa wygrana z Dudi Selą który tutaj nie przebrnął kwali i bezbarwna porażka Hewittem,w 1 rundzie miał typowego z ziemniaka Włoch,kurs zachęca aby spróbować bo grać 1,20 na Dimitrova w obecnej formie to śmiech na sali..
Raonic-Sijsling 1,36 eFortuna✅
Dwóch potężnych serwismenów ale Milos na trawie radzi sobie bardzo kiepsko,porażki z Dodigiem i Monfilsem chluby mu nie przynoszą,jeśli pierwszy serwis nie siedzi to jest kicha,Sijsling powinien lajtowo seta ugrać w obecnej formie w 1 rundzie wygrana z Kuznetsovem w 3 setach,porażka w Queens w 3 setach z Tsongą,myśle że nie powinien mieć większych problemów, upatruje tu nawet jego zwycięstwo bo 1,35 na Drewnianego Milosa to jakaś kpina ????
 
artorrotorro 1,1K

artorrotorro

Użytkownik
Daniel Brands - Tomas Berdych
Over 32.5 gemów @1.80 Bet365 ⛔

No to mamy chyba kolejny typ dnia. Popieram wszystko co zostało napisane o meczu Gasqueta z Soedą i wystawioną linią 29.5 na ten mecz. Tutaj sytuacja podobna. Wynik poprzednich meczy obydwu zawodników jest na pewno mylący. Warto zwrócić uwagę, że Brands mimo 5 setowego pojedynku nie dał się ani razu (!!!) przełamać a dając rywalowi tylko 4 takie szanse. Tomas bez problemu ograł Klizana również nie dając się przełamać ani razu i dając Klizanowi tylko 3 szanse na przełamanie. Obydwoje świetny, mocny serwis, którym w razie kłopotów przy gemie serwisowym mogą uratować sobie tyłek. Myślę, że za dużo przełamań w tym meczu nie będzie i Brands może pokusić się o wygranie seta. A że przełamać Berdycha na pewno będzie trudniej, więc ewentualnie po tie-breaku i dlatego taki typ również pobieram.
Tie-break w meczu? Tak @ 1.72 Bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
Ivan Dodig - Denis Kudla 2,37, STS

Z tego co widzę to nikt nie daje szans młodemu Amerykanowi. Oczywiście wiadomo, że Chorwat jest bardziej doświadczony, lepszy technicznie no ale to jest sport tu zdarzają się niespodzianki. Poza tym nie róbmy z Dodiga wielkiego tenisisty - na żadnym Wielkim Szlemie w grze pojedynczej niczego nie osiągnął. Denis coraz lepiej poczyna sobie na światowych kortach. Myślę, że może sprawdzić dzisiaj niespodziankę. Tyle ich już było na tym turnieju, że nie można już chyba powiedzieć, że ktoś jest &#39;faworytem&#39;
 
midq 677

midq

Użytkownik
Niby nie powinienem popełniać kolejny raz błędu i będąc pod wrażeniem jednego meczu stawiać na tego zawodnika w następnym ale.. pal licho. Serhij zrobił na mnie tak ogromne wrażenie podczas meczu z Rogerem, że bardzo chętnie na niego zagram w następnej rundzie. Melzer niczym nie zachwyca, stracił seta z Reisterem, wygrał z Fogninim. Stachu w tym roku na trawie gra bardzo dobrze i powinien pokonać Jurgena, spodziewałem się kursów koło 1.6. Jeżeli zagra tak jak z Rogerem to nie powinien mieć większych problemów. S&amp;V still alive
Stakhovsky @ 1,92 pinnacle
 
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
#3#
Michael Llodra - Andreas Seppi
Kurs: 2.25​

Francuza taktykę zna każdy, serve&amp;volley. Nie wiem czy w meczu z dobrze wyszkolonym technicznie Włochem to się sprawdzi. Seppi potrafi minąć rywala pod siatką, więc taki styl może okazać się bardzo nieskuteczny. W ostatnich tygodniach Llodra nie grał rewelacyjnie. Na trawie przegrywał z przeciętniakami (Henrych i oddanie meczu z Matosevicem). Na Wimbledonie swoje pierwsze spotkanie spokojnie wygrał w 3 setach z Nieminenem.
Andreas natomiast w Eastbourne dotarł do półfinału, gdzie uległ Simonowi. Po drodze nie pokonał wielkich rywali, lecz pokazał się z lepszej strony od Francuza. Wielkiego Szlema rozpoczął od długiej batalii z Istominem. Aż 5 setów, w tym dwa tie - breaki. Włoch jest spokojnym graczem, który przebija i czeka na błąd rywala. Potrafi również zaatakować do siatki kiedy widzi, że jest ku temu okazja.
W H2H jest 3-1 dla Llodry, jednak nie można się tym do końca sugerować, ponieważ ani razu nie zagrali na tej nawierzchni. Ostatnie spotkanie wygrał Seppi (2:0 na mączce). Wcześniejsze rywalizacje miały miejsce bardzo dawno (2003-2008), więc tym bardziej nie ma co się nimi sugerować. Przewagę psychiczną moim zdaniem osiągnie Włoch. Jeżeli nie da się zaskoczyć i będzie pewnie mijał rywala pod siatką wygra w 4 setach.
#4#
James Blake - Bernard Tomic
Kurs: 1.53​

Spotkanie dwóch pokoleń, weteran Blake vs. Tomic, który dopiero kilka lat temu rozpoczął profesjonalną karierę. Style gry mają bardzo podobne, lecz technicznie lepiej wyszkolony wydaje mi się Tomic. Również to on preferuje bardziej trawę i ma tam bardzo dobry bilans meczowy. Amerykanin nie radzi sobie tam tak dobrze co wskazują ostatnie wyniki z Wimbledonu (od 2009 roku nie przeszedł I rundy). U Australijczyka wygląda to o wiele lepiej (2011 ćwierćfinał, jednak również zdarzają mu się wpadki jak ta sprzed roku).
Będzie to ich pierwsza potyczka na korcie i kto wie może już ostatnia. W próbach przed Wielkim Szlemem lepiej zaprezentował się Bernard. Pokonanie Benneteau może zrobić wrażenie, odpadł z Simonem, który był finalistą turnieju. James przeszedł kwalifikacje w Eastbourne i tylko na to było go stać. W pierwszej rundzie turnieju przegrał łatwo z Ramosem.
Na Wimbledonie mają już za sobą pierwsze mecze. Amerykanin przerwał czarną serię i zdołało mu się udać awansować dalej. Ekspresowa wygrana z de Bakkerem nie przynosi mu, jednak wielkiej chwały. Był to dla niego wręcz obowiązek. Mimo to statystyki wskazują na o wiele lepszą formę niż przed turniejem. Tomic po 5 setach wyeliminował Querrey&#39;a, który na trawie gra fenomenalnie. Można to było uznać za mała niespodziankę, jednak nikt o tym spotkaniu nie pamiętał (dzień wcześniej odpadł Nadal). Co prawda dał dużo szans na przełamanie rodakowi Jamesa, lecz zdołał wybronić ponad połowę z nich.
Liczę na piękne widowisko ze strony obu graczy, zacięty mecz i mam nadzieję, że młodzian nie zawiedzie. Moim zdaniem spotkanie będzie trwało 4 sety i zwycięsko wyjdzie z niego Austra lijczyk.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
malin157 72,3K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Milos Raonic - Igor Sijsling 2 3.00 Bet365
Wimbledon, druga runda turnieju męskiego. 23-letni Kanadyjczyk Milos Raonic rozstawiony z numerem 17 zagra z 3 lata od siebie starszym Holendrem Igorem Sijslingiem. Faworytem tego spotkania jest piętnasty zawodnik światowego rankingu Raonic, ale według mnie może dojść dziś do małej niespodzianki. Wiadomo jakie atuty ma Kanadyjczyk. będzie sporo punktów wygrywał dzięki świetnemu pierwszemu podaniu jak i dalszemu wykańczaniu akcji po nim, ale ogólnie jego gra na trawie, a zwłaszcza tej Wimbledońskiej nie wygląda dobrze, ma problemy z koordynacją, mało gra przy siatce. Wyniki osiągał bardzo przeciętne, lepiej mu szło w Halle, ale na Wimbledonie jeszcze nie był w trzeciej rundzie. Jeśli chodzi o bieżącą formę też wygląda bardzo przeciętnie, na ziemi niby trzecia runda przyzwoita ale rywali miał słabych i porażka z Andersonem w trzech setach to nie jest dobry wynik, potem w dwóch turniejach na trawie poprzedzających Wimbledon odpadał w pierwszej rundzie, w Halle z Monfilsem i w Eastbourne z Dodigiem, oba mecze przegrał w dwóch setach. Sijsling w rankingu jest dużo niżej, w Wimbledonie grał tylko raz po przejściu kwalifikacji odpadł w pierwszej rundzie. Jednak ten sezon ma zdecydowanie najlepszy, przełomowy. Świetnie pokazał się na ziemi, półfinał w Dusseldorfie potem podjął walkę z Robredo na Roland Garros. Na trawie zagrał jeden turniej przed Wimbledonem i pokazał się z bardzo dobrej strony, pokonał Ito i Istomina w dwóch setach a przegrał po wyrównanym boju z Tsongą. W pierwszej rundzie tegorocznego Wimbledonu obaj wygrali łatwo w trzech setach, Raonic z Berlocqiem mającym z trawą niewiele wspólnego a Sijsling z obiecującym Alexem Kuznetsovem. W jedynym bezpośrednim pojedynku na twardej nawierzchni w 2009 roku łatwo wygrał Sijsling ale było to dawno i nie ma co się akurat tym sugerować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Dimitrov, G - Zemlja (1.15)
Kudla, D - Dodig, I (1.40)
Na dziś z panów widzę dwóch panów, którzy spokojnie sobie powinni przejść do kolejnej rundy. Dimitri, na trawie, może nie miał jakichś specjalnie obiecujących wyników, ale to jest drugi &#39;Roger&#39; nie oszczędza tu nikogo, pamiętając, bój na mączce, w Paryżu, a to w Monte Carlo.. Choć inna nawierzchnia, zawodnik jest ten sam. Drugi mecz, Chorwat, z meczu na mecz mnie zaskakuje, potrafi przegrać wysoko, i być odłamany, ale nie traci przy tym głowy i ducha walki, bo walczy do końca. Dzisiaj Kudle, powinien, mimo wszystko odprawić w 4 setach.. a w najlepszym wypadku już w trzech.
/ Unibet !
 
B 1

bon

Użytkownik
Michael Llodra/Nicolas Mahut - Jan Hajek/Jaroslav Levinsky 2 6.20 bah
Llodra przed chwilą po 1 secie poddał mecz singlowy. Nie wiadomo czy wogóle wyjdą na kort ze swoim kolegą, czy poddają mecz bez wychodzenia na kort, zależy jak poważny jest uraz, ale uważam że warto pograć coś w stronę ich przeciwników. Bah rozlicza zakład już po rozegraniu 1 punktu więc za drobne po takim kursie warto spróbować.
Skoro bah zmienił regulamin można próbować w expekt, unibet po nieco niższym kursie.
 
bartezz 33

bartezz

Użytkownik
Michael Llodra/Nicolas Mahut - Jan Hajek/Jaroslav Levinsky 2 6.20 bah
Llodra przed chwilą po 1 secie poddał mecz singlowy. Nie wiadomo czy wogóle wyjdą na kort ze swoim kolegą, czy poddają mecz bez wychodzenia na kort, zależy jak poważny jest uraz, ale uważam że warto pograć coś w stronę ich przeciwników. Bah rozlicza zakład już po rozegraniu 1 punktu więc za drobne po takim kursie warto spróbować.
Bah ostatnio zmienił regulamin i krecz = zwrot
W tenisie za ważne uznaje się zakłady, jeżeli mecz został rozegrany w trakcie turnieju. W przypadku tenisa, jeśli zawodnik podczas meczu zrezygnuje z gry lub zostanie zdyskwalifikowany, wszystkie otwarte zakłady zostaną rozliczone po kursie 1,00.
 
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Bracciali/Erlich-Stepanek/[email protected]⛔ b365
Myślę,że warto pograć dziś w stronę pary włosko-izraelskiej.Jak wszyscy wiedzą Stepanek wczoraj skreczował z JJ.Powód kreczu to problem z udem.

B/E
razem zaczęli grać od całkiem niedawna,bo od turnieju w Halle.Osiągnęli tam jednak dobry wynik dochodząc do finału.Po drodze wygrali z faworytami Kohli/Youzhny oraz Huey/Inglot.W Hertogenbosch odpadli w 2 rundzie.
S/P przed Wimbledonem na trawie zagrali tylko w Eastbourne odpadając w 2 rundzie.Ogólnie od stycznia zagrali zaledwie 4 mecze.
Kurs mocno zleciał w dół,ale 2.25 jak najbardziej warte pobrania.
 
seboes 507

seboes

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis- Wimbledon
Spotkanie: Ferrer D. - Bautista R.
Typ- Bautista +2.5 set ✅
kurs: 2.38
Bukmacher: unibet
Godz.: 16:55
Analiza:
Na dzisiaj zaatakuję po raz kolejny Wimbledon w wykonaniu panów. W spotkaniu drugiej rundy David Ferrer spotka się ze swoim rodakiem Roberto Bautista-Agutem. 31 letni faworyt po udanych, może z wyjątkiem Barcelony turniejach na cegle przenosi się na niezbyt lubianą przez siebie nawierzchnię trawiastą. Tydzień temu zaliczył już wpadkę w pierwszej rundzie turnieju w Holenderskim S-Hertogenbosch. W dwóch setach musiał uznać wyższość w pojedynku z Xavierem Malisse. Tutaj już na londyńskiej trawie pokonał Alunda, który wyróżnia się tylko na cegle, nie bez problemów w 4 setach. Hiszpan bardzo często biegał do siatki w tym pojedynku i na takie ataki Bautista będzie musiał uważać. Ferrer to właśnie tutaj ma najgorszy bilans ze wszystkich Wielkich Szlemów. Bautista to 25 latek, zdecydowanie mocniej zbudowany od Ferrera. Plasuje się już od jakiegoś czasu w pierwszej setce, ale wyżej jak 70 miejsce nie może się przebić. Po tym turnieju powinien jednak odnotować spory skok w rankingu. Wydaje się, że forma u Hiszpana rośnie. Grał na trawie w tym samym turnieju co Ferrer i odpadł również z Malissem 6-4 6-4, lecz to było spotkanie już ćwierćfinałowe. W pierwszej rundzie pokonał nieobliczalnego Gabashvillego w 3 setach. Warto odnotować, że badzo dobrze trafiał pierwszym serwisem- 72%. To powodowało, że ciężko było przełamać jego serwis. Myślę, że w tym meczu Bautista nie jest bez szans. Powinien wygrać conajmniej jednego seta a może dojdzie do kolejnej sensacji?? Zobaczymy.
 
acetate 474

acetate

Użytkownik
S. Giraldo/A. Dolgopolov - over 38.5 @ 1.855 (Pinnacle) ⛔ 4:6, 5:7, 3:6
Nie mialem dostepu do neta przez dwa dni i widze, ze ciekawe mecze sie rozegraly w tym czasie. No nic, jeszcze bedzie bardzo duzo do grania.
Na dzisiaj wybralem mecz miedzy Giraldo a Ukraincem Dolgopolovem. Jaka psychike ma Dolgo mysle ze wiekszosc osob interesujacych sie tenisem wie, ja absolutnie bym mu nie ufal po takich kursach. Nigdy nie wiadomo co odpali. Mozliwe, ze wygra seta 6:0 a potem przegra caly mecz. Giraldo mimo iz najbardziej lubi clay cos tam pogral z Zeballos&#39;em, a Dolgo mimo iz niby sie &quot;obudzil&quot; to wcale nie jest pewne, ze wygra 3:0, ba, ze w ogole wygra ten mecz.
Ciekawe jest H2H, mecz na clay&#39;u dla Giraldo, i ostatni ich mecz na trawie, ktory byl niedawno, mial 3 sety. Dolgo wcale nie sprawil mocnego lania Giraldo, i uwazam, ze bedzie tak rowniez dzis.
---PODSUMOWANIE DOTYCHCZASOWE WIMBLEDON 2013---
Player To Win - Novak Djokovic @ 2.17 ???
B. Reynolds/S. Johnson - over 41 @ 2.00 ✅
I. Dodig/P. Kohlschreiber - over 39.5 @ 1.935 ZWROT
R. Nadal vs S. Darcis - 2 (+2.5 Sets) @ 3,85 ✅
R. Nadal vs S. Darcis - 2 @ 34.00 ✅
B. Tomic/S. Querrey - over 42.5 @ 1.971 ✅
M. Klizan vs T. Berdych - 1 (+ 2.5 Sets) @ 2.88 ⛔
S. Giraldo/A. Dolgopolov - over 38.5 @ 1.855 ⛔
 
acetate 474

acetate

Użytkownik
V. Troicki vs M. Youzhny - 1 @ 2.37 (Pinnacle) ⛔ 3:6, 4:6, 5:7
Tak przegladam jutrzejsze mecze i to spotkanie rzucilo mi sie w oczy. Czuc tutaj over na kilometr, ale ja zagram jednak na Troickiego. Bardzo ladny kurs, a mecz raczej 50/50. Panowie grali ze soba wielokrotnie, spotkania byly zaciete, a ostatnie ich mecze wygrywal wlasnie Troicki.
Na trawie nie grali jeszcze ze soba, jutro nastapi to pierwszy raz. Troicki pokazal sie z bardzo dobrej strony poki co, ogral Kuznetsov&#39;a i Tispara bez straty seta, wczesniej ogral Haase rowniez bez straty seta, wtopil tylko z Klizanem. Forma jest bardzo dobra, dobrze mu sie tutaj gra i jest groznym przeciwnikiem.
Youzhny rowniez jest w bardzo dobrej formie, ale zaskoczyl sporo osob meczac sie strasznie s Pospisil&#39;em. Wygral to spotkanie w 5-iu setach, troszke moglo go to zmeczyc i zachwiac jego pewnosc siebie na korcie. Ogral tez Haase bez straty seta, na uwage zasluguje jednak to co gral przed Wimbledonem: urwal seta Federerowi, ogral Gasquet&#39;a i Kohliego. Forma jak widac rowniez jest bardzo dobra.
Tak jak juz napisalem, ich H2H jest zazwyczaj overowe i tak pewnie bedzie jutro, ale ja stawiam tutaj na Troickiego, kurs jest ladny na jego wygrana.
---PODSUMOWANIE DOTYCHCZASOWE WIMBLEDON 2013---
Player To Win - Novak Djokovic @ 2.17 ???
B. Reynolds/S. Johnson - over 41 @ 2.00 ✅
I. Dodig/P. Kohlschreiber - over 39.5 @ 1.935 ZWROT
R. Nadal vs S. Darcis - 2 (+2.5 Sets) @ 3,85 ✅
R. Nadal vs S. Darcis - 2 @ 34.00 ✅
B. Tomic/S. Querrey - over 42.5 @ 1.971 ✅
M. Klizan vs T. Berdych - 1 (+ 2.5 Sets) @ 2.88 ⛔
S. Giraldo/A. Dolgopolov - over 38.5 @ 1.855 ???
V. Troicki vs M. Youzhny - 1 @ 2.37 ???
 
dx2 210,4K

dx2

Użytkownik
Troicki-Youzhny 2 @1.6
Youznhy na Wimbledonie z reguly prezentuje sie wiecej niz bardzo dobrze. Spojrzalem w ostatnie 6 lat i Youzhny nigdy nie przegral ze slabym zawodnikiem, a najczesciej przygode Rosjanina na Wimbledonie w tym okresie czasu, konczyli ci najwieksi (dwukrotnie Nadal i dwukrotnie Federer).
4 runda to dla Rosjanina jest najczesciej osiaganym wynikiem, chociaz byl tez i cwiercfinal. Youzhny swietnie rusza sie po trawie na tle swoich rywali, a technika od zawsze jest mocna strona Rosjanina. I w ogole nie przekonuja mnie tlumaczenia jak to Youzhny niemrawo gral z Vaskiem Pospisilem, a ja sie zaloze ze wiekszosc Kandyjczyka zna tylko z nazwiska, a nie z tego co prezentuje na korcie, a Pospisil ze swoim mocnym serwisem i ciagiem do przodu nadaje sie idelanie do gry na trawie. Troicki dobre sie spisuje, forma niezla, ale jezeli Youznhy osiagnie poziom na jaki z reguly wchodzi na Wimbledonie to wroze mu zwyciestwo, a ogladajac turniej w Halle , gdzie Rosjanin sprawil sporo problemow Federerowi w finalowej rozgrywce, to wroze mu awans do kolejnej rundy.
Mannarino-D.Brown 2 @1.5
Nie da sie grac w tenisa z Brownem, to fakt. Generalnie wszystko opiera sie o serwis i pilke konczaca pod siatka. Jedno-dwa uderzenia jesli pilka wroci po returnie i zazwyczaj koniec wymiany. Z pewnoscia piekny mecz to nie bedzie. Mannarino wrecz przeciwnie. Francuz gra czysto i jego zaleta jest dobra gra, regularna gra. Brown jest w rytmie. Niemiec przebrnal kwalifikacje i ogral niezlego Garcie Lopeza oraz Hewitta. Jezeli na takich rywali wystarczylo to prawdopodobnie wystarczy i na Mannarino. Francuz generalnie opuscil loty przez ostatnie 2 sezony. Moze sie starac, ale ciezko bedzie zagrac o wygrana z rozpedzonym kwalifikantem, a Mannarino tych kortow na Wimbledonie w tym roku jeszcze chyba dobrze nie poczul, bo ogral szybko Andujara, a mecz z Isnerem zakonczyl sie po dwoch gemach i tu obycie zdecydowanie lezy tez po stronie Browna.
 
kasztanowy 1,2K

kasztanowy

Użytkownik
Mannarino A. - Brown D. @1.63 Pinnacle ⛔
W tym meczu kieruję się w stronę Jamajczyka. Zrobił na mnie duże wrażenie w meczu z Hewittem, który przecież na trawie wciąż jest liczącym się graczem, jednak w starciu z Dustinem poruszał się jak dziecko we mgle. Naprawdę dobre spotkanie rozegrał Brown, dobrze grał przy siatce, świetne krycie, nie dał się mijać, a z głębi kortu wcale nie ustępował australijskiemu mistrzowi. Mannarino zaś wygrał z Isnerem, lecz jak wiadomo Amerykanin nabawił się kontuzji zaraz na początku meczu, a w 1 R trafił na Andujara, który nie ma pojęcia o grze na trawie. Brown jeśli zagra na tym poziomie, co zagrał z Lleytonem to odprawi Adriana bez problemu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom