>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Nasze rozdania

sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
???? Nie w tych rozdaniach nic ciekawego, pokazałeś rozdania w których szczęście przerasta umiejętności. Na dłuższą metę taka gra nie ma sensu bo i tak wszystko przegrasz. Powinieneś minimalizować udział szczęścia w grze a nie go powiększać. Ogólnie przeciętne rozdania, w ciągu jakiejkolwiek gry możesz mieć ich kilkadziesiąt ;)
 
twojprzyjaciel 70

twojprzyjaciel

Użytkownik
Tia... Z takim smieciem to jesli wg ciebie az tak bardzo Cie blindy cisna, choc wg mnie to masz duzo za duzo zeby wrzucac z tą ręką, to mozesz tylko probować wrzucać Allina first in z buttona gdy na blindach masz podobne stacki do Twojego. W innej sytuacji absolutnie wyrzucasz.
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Nie bardzo rozumiem niektórych rozdań tutaj...pokazywanie allina przed flopem z parą asów i w rezultacie wygrana.Jaki jest cel tego tematu bo nie będę ukrywał,że się trochę pogubiłem.Nie lepiej wrzucać jakieś interesujące rozdania,gdzie gracz wykazuje się jakimiś umiejętnościami?
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Moim zdaniem za niski 3bet z pozycji early z reka nie wystarczajaco silną. Fakt faktem udało ci się wyciągnąć all ina od niego ale to jakis frustrat z Rosji pewnie był, powinienes min. 2$ zrobic otwarcie.
 
hakan 256

hakan

Użytkownik
Moim zdaniem za niski 3bet z pozycji early z reka nie wystarczajaco silną. Fakt faktem udało ci się wyciągnąć all ina od niego ale to jakis frustrat z Rosji pewnie był, powinienes min. 2$ zrobic otwarcie.

podzielam opinię co do za niskiego podbicia pre flop. nie bardzo rozumiem zagrania na turn ze strony Twojego rywala, bo co on nim prezentuje? seta 3? nie bardzo, bo wątpię, by z sb tak agresywnie rozgrywał parę 33. ten jego check na flopie lekko mnie zdziwił, troszkę pachniało trapem. wracając do turn, pojawił mu się draw do koloru? z wczesnej pozycji rozgrywanie tak ostro drawu też moim zdaniem mija się z celem. i ten bet w wysokości Twojego all in pachnie zastraszeniem Cię i nietrafieniem przez niego.
 
lothar 251

lothar

Użytkownik
Kolejne ciekawe rozdanie z PokerStars o_O
pewnie kolejny fake, tak jak sławne rozdanie z pięcioma asami.
Nawiązując do rozdania które wrzucił Alkoterror, po 1 min rise JJ z utg+1 jest słabym zagraniem ( co innego jakbyś miał AA, wtedy można trapować), widziałbym tutaj otwarcie za 2$-2,5$. Re-rise przeciwnika ze SB daje do myślenia na range (AK,AQ,KK,QQ i może jakieś TT, na asy trochę za dużo zagrał moim zdaniem, tak jakby chciał Cie wyrzucić z rozdania. FLOP...check przeciwnika po re rise, hmmm... albo nie trafił albo trapuje z lepszym układem. Twój bet moim zdaniem znów trochę za mały, dałbym 3,5$-4$. Za 2,5 nawet z A high, dajesz mu oddsy do dobierania. TURN... kolejny check, Twój bet teraz prawidłowy według mnie, ciekawy re-rise przeciwnika, który chciał po prostu sprawdzić gdzie jest w rozdaniu, być może myślał, że sam nie trafiłeś flopa z jakimś AK. Na RIVER rozpaczliwa próba przejęcia puli przez przeciwnika z A high, bardzo słabe zagranie, bo jedyne drawy jakie grały na river to mało prawdopdobne QJ, lub set który dla mnie byłby najbardziej zastanawiający. tyle ode mnie. pozdrawiam Lothar
 
tomk 11

tomk

Użytkownik
Jeżeli fake, to świetnie spreparowany.. Specjalnie wzięłem pod lupę każdą karte, brzegi itp i osobiście nie uważam.
 
kowboj 143

kowboj

Użytkownik

To zwykły freeroll za punkty FPP, ale rozdanie tak mnie rozbawiło że postanowiłem trzasnąć screena i wrzucić ????
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Jeżeli fake, to świetnie spreparowany.. Specjalnie wzięłem pod lupę każdą karte, brzegi itp i osobiście nie uważam.
Wcale nie musi być fake, możliwe że to jakiś błąd w systemie który generuje poszczególne układy, ale na 10000% to nie jakiś przypadek. taki fake jak na zdjęciu można zrobić w 5 min w paincie ;)
 
alkoterror 1,4K

alkoterror

Użytkownik
http://www.boomplayer.com/pl/poker-hands/Boom/3615528_8C4F7BA2FD
powiedzcie mi jak oni to rozegrali ? próbowałem się dogadać to dowiedziałem się że jest to w opcjach lecz gdzie bezpośrednio w PS, opcjach stolika czy też może gdzieś od razu przed sprawdzeniem allina? nie rozumiem..
/ jest to ta opcja dodatkowego rozegrania ? jeśli tak to tak będą rozgrywane każde alliny ? przeciwnik też musi mieć ją włączoną ? czy przed sprawdzeniem będzie np. pytać czy skorzystać z tej opcji ?
 
kowboj 143

kowboj

Użytkownik
Tak jest to opcja rozegrania dwóch boardów / turnów / riverów. Przy allinach obaj gracze muszą mieć włączoną tą opcję. Jedynie na chacie można się wcześniej dogadać, że polecicie dwa razy choć raczej ciężko o to.
W Lobby &quot;Opcje -&gt; Dodatkowe rozegranie&quot;
Uważam, że najlepsze jest &quot;Wg stołu (domyślnie wyłączone)&quot;, ponieważ możesz w każdym momencie partii (oczywiście przed wejściem all in, bądź sprawdzeniem takiego zagrania) zaznaczyć tą opcję, która wówczas pojawia się nad standardowymi komendami w okienku gry.
Pozdro.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Do góry Bottom