>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania i niezgodności

kartonik 132

kartonik

Użytkownik
Witam u mnie kasa też jest -dzięki ,ale w związku z tym mam pytanie jak wchodzę na moje konto bonusy to mam rozbite bonusy aktywne bonusy i jakaś tam kwota potem 0% odebrany i kod i datę zakończenia za rok , oraz w drugiej pozycji oczekujące/wstrzymane/ bonusy i też pewna kwota z kodem i data zakończenia za rok i link aktywuj ./na stronie głównej mam łączną kwotę tych bonusów dostępną do gry/
I pytanie ?czy coś trzeba z tym robić , czy jak będę obracał to ta druga część samoczynnie się aktywuje.
Pytam bo jeszcze w bwin nie korzystałem z bonusów.
 
S 1

stres

Użytkownik
troche to trwalo... ale wazne , ze kaska juz jest. zamiast 670 dostalem 650 ale niech juz strace ???? powodzenia w obracaniu bonusow!
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Otrzymałem listę z Bwin, którzy gracze nie spełniły warunków i nie grały za real money w ostatnich miesiącach:

acik**
hauz**
AlkazlelceR19**
zetw**
RafaelM**
kirb**
zed1**
MKAlvar**
ukasz19**
fnuc**
Powyższe osoby mają szansę otrzymać bonusy pod warunkiem, iż do końca lutego dokonają depozytu i zrobią min 2 lub 3x obrót.
Osoby, które wygrały 10PLN otrzymają do kilku dni bonus 5E (ok. 20pln), pod warunkiem, że w ostatnich miesiącach grali real money.
 
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
Ja odra wpłaciłem łacznie 140 zł, zrobiłem 132 obrót na zakładach i ok 1800 obrotu w kasynie. Zaliczą obrót w kasynie do tego promo ? Swoją droga mam tam 560 zł teraz do wypłaty i mam cyrki z tą firmą, ale to w odpowiednim forum na watku opisuje xP
 
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
Ja odra wpłaciłem łacznie 140 zł, zrobiłem 132 obrót na zakładach i ok 1800 obrotu w kasynie. Zaliczą obrót w kasynie do tego promo ? Swoją droga mam tam 560 zł teraz do wypłaty i mam cyrki z tą firmą, ale to w odpowiednim forum na watku opisuje xP
Co do mojego bonusu to już nie aktualne, za dużo spięć mam z tym bukiem, z racji ich braku odzewu na moje zapytania, zamknąłem tam konto.
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Do Moderatorów:
Z Marcinem Odrą kontaktowałem się w sprawie nie wypłacenia mi nagrody w konkursie. Poinformował mnie, że nagroda mi się istotnie należy i byłem na liście wysłanej do bWin. Regularnie wpłacam depozyty na ich portalu i obracam tam gotówką. Marcin zobowiązał się 7 lutego do skontaktowania się w mojej sprawie z bWin 11 lutego. Ponieważ nie otrzymałem żadnej informacji ani pieniędzy na koncie bukmachera, 15 a następnie 19 lutego pisałem w tej sprawie do Marcina, prosząc o informacje. Niestety choć PW oznaczone mam jako przeczytane nie odpisał mi. Rozumiem, że jako administrator dużego forum nie zawsze ma czas na tak błahe (?) sprawy. Dlatego właśnie zwracam się do moderatorów, jako osób, które mają ułatwiony kontakt z administratorem, z prośbą o dowiedzenie się co się stało z moją nagrodą?!
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Dziękuję za poświęcony mi czas!
Oczywiście, słuszna rada. Niestety, raczej odpuszczę - nie czuję się kompetentny, nie jestem organizatorem konkursu Liga Typerów; nie ja wysyłałem listę osób, którym nagrody się należą; nie ja negocjowałem warunki sponsorowania konkursu i przede wszystkim w rozmowach z bWin startuję z gorszej pozycji niż administrator dużego forum. Ale rada naprawdę słuszna - przecież to mój problem.
Dzięki i pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
B 0

belmondo

Użytkownik
Minęły kolejne 2 tyg a sprawa ucichła :-| Macie wogóle kontakt z tym całym Bwin ? Cięzki bukmacher... Napiszcie coś jak wygląda z tymi nagrodami dla drugiej grupy zwycięzców, pzdr
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Informacje są takie, że lista już 2-krotnie została wysłana do nich.
Możecie się dopytywać na support, może oni zajmą się też tą sprawą.
 
B 0

belmondo

Użytkownik
Napisałem do nich pare wiadomości i nie otrzymałem konkretnej odpowiedzi kiedy i czy wogóle bonus zostanie przyznany. Mineło sporo czasu a bonusów jak nie ma tak nie ma. Wałek !!!
 
arturro100 118

arturro100

Użytkownik
ja te wygrane 25 zl tez nie otrzymałem. Pierwszy raz mi się to zdarzyło na tym forum od 5 lat. ale to nie jakieś wielkie pieniądze to odpuszczam bwinowi, nie chcę sobie psuć reputacji u nich. Poza tym to konto mi u nich chodzi, ale jeśli powtórnie cos wygram i znów będą problemy, to w konkursach sponsorowanych prze bwin proponowałbym sobie i potencjalnym rywalom odpuszczenie ..........
 
Do góry Bottom