>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Żużel u bukmacherów (zasady rozliczania, gdzie grać itd.)

levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Jak to jest w Sportingbet z zakładami Grand Prix na liczbę punktów danego zawodnika? Liczą 20 biegów jak BEt365 czy razem z 1/2 i finałem?
Nie znalazłem odpowiedzi ani w regulaminie SB ani na wcześniejszych stronach wątku:razz:
E: dzięki Radula;)
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
ak to jest w Sportingbet z zakładami Grand Prix na liczbę punktów danego zawodnika? Liczą 20 biegów jak Bet365 czy razem z 1/2 i finałem?
Nie znalazłem odpowiedzi ani w regulaminie SB ani na wcześniejszych stronach wątku
Jakiś czas temu pisałem że SB liczy wszystkie starty. Pytałem na czacie dlatego tego jestem pewien;)
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Ludzie kiedy w końcu się ogarniecie i po każdych zawodach nie będzie takich pytań :?:
Czytaj wcześniejsze posty było miliard razy pisane dlaczego.
 
M 32

molpl

Użytkownik
Dramat.... Postawiłem zakład na falubaz, przemyślałem i chciałem dołożyć. Niestety kliknąłem na Gorzów zamiast Falubaz. i poszło;/ .... Miał ktoś podobną sytuację, da się to jakoś odkręcić ?;/
W Tobecie
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Nie ma takiej możliwości Ted. Też się ostatnio pomyliłem przy stawianiu i Tobet mi odpisał że nie ma takiej możliwości by anulować zakład. Nie pozostaje Ci nic innego jak trzymać kciuki za swoich :razz:
 
M 32

molpl

Użytkownik
Mam postawione 500pln na falubaz i 30 w ako na Gorzów, więc nie ma mowy ;P
Ale dzieki za odpowiedź. Co do supportu to meila wysłałem godzine temu - 0 odzewu, a dziwnym zbiegiem okoliczności live chat nie działa ..
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Dziwne, mi kiedyś anulowali, betsafe też, moze kursy sie zmienily czy cos albo wiedza ze ci nie wejdize ????
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Sportingbet od pewnego czasu nie wystawia oferty na zawodników z angielskiego zuzla dobrze widze? i czy tak ma zostac?
 
emil1702 380

emil1702

Użytkownik
Gorzów vs Czewa.
kursy Tobet już wystawił. Uważam, ze kurs 2.5 na Gorzów jest zawyżony. Wystarczy słabszy występ któregoś z Rosjan i Gorzów moze powalczyć o bonus. Bardzo ciekawy mecz a kurs 2.5 na gospodarzy uważam, warty pobrania.
Po spojrzeniu na kursy pomyślałem tak samo, ale Gorzów pojedzie tylko dwoma zawodnikami - Iversenem i Kasprzakiem, Zmarzlik dużo straci startując na pozycji seniorskiej. O zwycięstwo gospodarzy będzie bardzo ciężko.
Cyfer i Cyran zrobią pewnie punkty tylko na sobie, Hlib koło 3, Gapiński z 5 i reszta leży na barkach Iversena, Kasprzaka i Zmarzlika.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Miał ktoś z was wczoraj jakąkolwiek parę z Jonssonem? Jak wam to rozliczono i jaki buk?
Wg mnie zawodnik nie był wykluczony, nie miał taśmy czy defektu tylko wycofał się z zawodów to powinny być zwroty. Oczywiście wspaniałomyślny dziadek z totomixu uważa, że zawodnik stanął pod taśmą i rozliczył mi kupon jako przegrany...
 
r_gonzo 7,3K

r_gonzo

Użytkownik
Miał ktoś z was wczoraj jakąkolwiek parę z Jonssonem? Jak wam to rozliczono i jaki buk?
Wg mnie zawodnik nie był wykluczony, nie miał taśmy czy defektu tylko wycofał się z zawodów to powinny być zwroty. Oczywiście wspaniało myślny dziadek z totomixu uważa, że zawodnik stanął pod taśmą i rozliczył mi kupon jako przegrany...
Tobet - Zwrot
W tym buku zawodnik musi odjechać minimum 3 biegi, żeby zakład był uznany za ważny.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
W totomixie po kilku telefonach unieważnili
Zdarzenie A.Jonsson - A.Lindbaeck KL zostało unieważnione. Zapraszamy do punktu przyjmowania zakładów w celu odbioru wygranej.
 
turlak 29

turlak

Użytkownik
Czy ktos moze mi powiedziec jak wyglada sytuacje z iloscia punktow danego zawodnika w bet365? Konkretnie chodzi o to czy liczy sie 5 pierwszych biegow czy wszystkie jakie zawodnik odjechal? Dzisiaj np dobre sa kursy na punktacje zawodnikow Wlokniarza i wole sie upewnic jak jest niz wtopic kase.
Z gory dzieki za odp.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Też nie możecie łączyć typów w bet365 np. h2h z 2 różnych meczy lub ilość punktów ? Jeszcze z 2-3 tygodnie temu spokojnie wszystko można było, teraz nie da rady.
 
Do góry Bottom