>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Info Żużel u bukmacherów (zasady rozliczania, gdzie grać itd.)

J 3,9K

jacques

Forum VIP
Wątpię by ktoś potrafił ci odpowiedzieć na tak zadane pytanie. To nie jest standardowa sytuacja. Rok temu w derbach lubuskich też były jaja, ale goście przestali wyjeżdżać pod taśmę dopiero mniej więcej od połowy zawodów.
w/2 min jest traktowane tak jakby zawodnik odjechał bieg w większości buków, więc teoretycznie każdy zakład powinien zostać rozliczony normalnie, ale przecież każdy buk ma zapis że może w wyjątkowych sytuacjach rozliczyć &quot;po swojemu&quot;. Trzeba poczekać i zobaczyć co buki wymyślą.
 
P 276

pwlib

Użytkownik
no ciekawe, pewnie przekalkują sobie poszczególne buki jak im się bardziej opłaci i wtedy podejmą decyzję powołując się na (gdy mają) w regulaminie &quot; sytuacje wyjątkowe &quot;
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Liczy się oficjalny wynik zawodów, zgłoście sprawę do LGA.

Zakłady na zawodników też normalnie liczone bo każdy zawodnik ma co najmniej 3 starty a że jest to W to nie powinno nikogo interesować. Jak mam over 12,5 i zawodnik po 4 biegach ma 12 i w piątym starcie ma W to mam zwrot czy przegraną:?:
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Przeczytałem regulamin tobet i nie mają w żadnym punkcie jednoznacznego zdania, że w takim przepadku anulują zakład.
 
P 276

pwlib

Użytkownik
potwierdzam w b365 również zwrot za h2h z handicapem. gdzie składać reklamację w b365? muszą czymś to uargumentować bo mecz się odbył.
z czata b365: &quot;Drużyna gości poddała ten mecz walkoverem, dlatego jest on rozliczony jako zwrot.&quot;
to nieprawda, nie było żadnego walkoweru, pewnie zaraz coś innego wymyślą.
dalej piszą coś takiego: &quot;W przypadku tego meczu tak naprawde w ogóle nie miał on miejsca, ponieważ tylko jedna drużyna w nim uczestniczyła. W meczu musza być co najmkniej dwie drużyny żeby on miał miejsce.&quot;

przecież nadal nie mają racji, mecz się odbył. racja jest po mojej stronie, na co się dalej powoływać?
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Betsson rozliczył Leszno jako wygraną. Co jest oczywiści słuszne i zgodne z regulaminem.
W Tobecie za Pavlica z Okoniewskim mam zwrot no ale tu nie ma co się dziwić bo obaj po 0 punktów :grin:
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Tobet coś kombinuje ???? Najpierw anulowali mecz Leszna, a teraz wisi nierozstrzygnięte. może będzie plus
unibet hc na Byki ✅
E: Tobet i Leszno jednak ✅ brawo
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Sportingbet u mnie również normalnie rozliczył.
Ogólnie jestem pod wrażeniem ale właśnie teraz widać jaki buk szanuje graczy i gdzie warto grać. Naprawdę wielkie brawa!
 
P 19

pikobelo

Użytkownik
Brawa?
Brawa za co? Za to, że Rzeszów okazał się być nieprofesjonalnym klubem? Czy za to, że bukmacherzy okazali się być ekspertami od liczenia grosza? Jak dla mnie ten mecz nie powinien być w ogóle rozliczany. Nie było tu bowiem sportowej rywalizacji.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Orientujecie się może na jakich zasadach i ile przed meczem wprowadzają spotkania żużlowe na Bet365 ?
Oferta jak np na Anigielska lige jest ok.18 przeważnie czyli 2,5h przed meczem.
Na Polska ok 14 daja a mecze zaczynaja sie o 16.
Na jakich zasadach jak to rozumieć?
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 46

karny

Użytkownik
Oferta jak np na Anigielska lige jest ok.18 przeważnie czyli 2,5h przed meczem.
Na Polska ok 14 daja a mecze zaczynaja sie o 16.
Na jakich zasadach jak to rozumieć?
Miałem na myśli właśnie ile przed meczem i ew. jakiś klucz wyboru meczów na których można grać ? ;)
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
kpina ze strony bwin - ich tłumaczenie :
&quot;We wszystkich ligach, aby zakład był ważny, kierowca musi uczestniczyć przynajmniej w 3 biegach. Jeśli kierowca nie uczestniczył przynajmniej w 3 biegach, wszystkie zakłady zostają unieważnione.
Zakłady są wyceniane według oficjalnego wyniku.&quot;

1.Nie mam zakładu h2h pomiędzy zawodnikami to raz.
2.zawodnicy byli wykluczani za przekroczenie 2minut, a więc wg regulaminu brali udział w nich (to tak poza tym)
3.ten pkt nie dotyczy mnie i moich zakładów
4.skoro są wyceniane wg oficjalnego wyniku, to powinny być ✅, bo oficjalny wynik brzmi 75:0, bo wg 1.pktu ich regulaminu &quot;

1.) Wszystkie zakłady w danym meczu wnoszone są na określoną liczbę biegów, zazwyczaj 15. Jeśli mecz zostaje przerwany w momencie, kiedy odbyło się 12 lub więcej biegów, wszystkie zakłady zostają rozliczone zgodnie z oficjalnymi wynikami. Jeśli w momencie przerwania meczu odbyło się mniej niż 12 biegów, wszystkie zakłady zostają unieważnione. Dotyczy to także zakładów handicap.
Ale ktoś nieudolnie się tłumaczy i próbuje odrobić straty????????
odbyło się 15 biegów, więc 75:0 jest wiążące. Zwykłe oszustwo bwin !!
E;

Uprzejmie informujemy, że po skontaktowaniu się z odpowiedzialnym za powyższą sekcję bukmacherem chcemy Pana powiadomić, iż zakłady na &quot;FOGO Unia Leszno - PGE Marma Rzeszów&quot; z dnia 2.06.2013 zostały w międzyczasie skorygowane.
uff:grin:
 
kosa7 0

kosa7

Użytkownik
Witam, zagrałem dzisiaj w TOBET
Ales Dryml - Antonio Lindbäck H(0 - 1.5) - 2 @1,72
Po kilku godzinach zmienili linie na (1,5 - 0) , zrobią mi zwrot czy policzą tak jak zagrałem?
 
Do góry Bottom