>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

POKER STAR GAMES

B 0

bad_pixel

Użytkownik
witam
Dziwne rzeczy dzieja sie od wczoraj na Stargames. Gram w pokera ok 3 lat i takcih cudow jeszczce nie widzialem poprostu co bym nie zrobil jak bym nie zagral to i tak wtopa..to jest jakas pieprzona szopka na tym star games...
W streszczeniu na rece AK ide all in 140 zl po czym jakis fish robic mi CALL z AD POT 280 zl.. FLOP 2D8...jasna sprawa to jest poker zdarza sie...
Kolejne rozdanie na rece 1010 typek jakis robi REIS 8 zl kolejny CALL ja 1010 na ostatniej uderzam 40 zl..gosc robi ALL IN z K6 wino ok 60 zl a nastepny FOLD..wiec robie call w puli ok 130 zl wiec suma nie mala..FLOP: 6 TURN: 6...
Nastepne na rece mam JJ typ uderza 8 zl w stacku mial 70 zl wiec go przebijam na 40 zl...zagrywa CALL. FLOP: 28D..zostalo mu 30 zl wiec uderzam all in on dobija w puli ponad 140 zl wyciaga DJ...no K...A jak mozna miec takiego pecha !!! Jedna jedyna karta bijaca i akurat mu dochodzi
I kolejne: ja JJ typ przebija ok 20zl spokojnie robie call...FLOP: J52 krotko mowiac dalismy sobie po ALL IN on wyklada KK...TURN: 4 RIVER: K...pot ponad 220 zl..
AK na rece uderzam 8 zl..jakis gosc robi call ...FLOP: A26..uderzam 16 zl robic CALL... TURN: 9 uderzam 32 zl robi call... RIVER: D.. uderzam 40 zl robi robi CALl wyklada AD...
Rozdania w ktorych mieli po 2 lub 3 outy z calej tali
nie mowiac juz o innych rozdaniach bardziej skomplikowanych badz kiedy bije z DD na rece a dwoch fishow robi call z K7 i K9 a na flopie K...no K...A jaki to musi byc pech zeby miec tyle rozdan w ciagu kulku godzin gryy.
 
esiok5121 313

esiok5121

Użytkownik
gralem tam sporo i bardzo czesto takie sytuacje sie zdarzaly, jesli widzialem że goście łapią runner runner strity i kolory na 2high przerywalem tam grę. Tam grają w wiekszosci niemieccy hazardzisci (chociaz nie powiem jest kilku REGÓW - LuckyLuck np) i co takiego goscia obchodzi że zallinuje się za 40E z Q3o jak i tak za chwile pojdzie do kasyna przegrac wszystko.
 
B 0

bad_pixel

Użytkownik
zgadzam sie z Toba bo faktycznie tak jest tylko ze sytuacje ktore podalem to sa w wiekszosci zagrania ALL IN i procentowo spora przewaga a jednak takie cuda dochodza i to przez kikla godzin gry..ja nie mowie ze takie rozdania sie nie zdarzaja ale to jest kabaret w wykonaniu tego softa
 
B 0

bad_pixel

Użytkownik
i kolejne z wczoraj: gosc uderza 12 zl robie call z AD FLOP: 28D.. gosc uderza 14 zl po flopie robie CALL..TURN: 4 gosc robic CHECK ja uderzam 24 zl on bije ALL IN 50 zl typ na rece AA....

AK uderzam 12 zl dostaje 3 razy call...FLOP: J82...jestem na pozycji button a gosc na SB uderza 20 zl...kolejny FOLD nastepny FOLD...ja robie CALL. TURN: A..gosc idzie ALL IN 40 zl robie call...wyklada mi J8.. heh

Patrzac pojedynczo na te rozdania wydaje sie ze rozdania jak rozdania troche pechowe ale majac tyle TKICH rozdan jednego dnia to juz jest przesada..
Nie polecam tej platformy mimo ze gra wielu fishow i czasami oddaja pieniazki za darmo, i fakt sa dni ze mozna zarobic duze pieniazki a sa takie ze doslownie w takich rozdaniach sie je oddaje i tyle w tym temacie...pozdro
 
M 19

maras89

Użytkownik
Kolego dla nich 100 zł to nie tak jak dla nas dniówka tylko dwie godziny pracy i przy swoich zarobkach moga sobie pozwolic na granie a&#39;la donk. Tez mnie to irytuje bo ja gram z kolei na unibecie i myslalem ze nigdzie nie ma takich magic riverów jak na paradise i betssonie w microgaming ale to sie notorycznie zdarza ze przy dwoch kartach w talii czyli 5% szans na wygranie wtapiam spore pule majac monstera na flopie. Zasada jest jedna - chcesz wygrac nie graj cash bo to jest studnia bez dnia co robia wszystko bys zalapal bad beata a potem sie dziwisz jak z 95 % szans na zwyciestwo został Ci tylko tilt. Polecam Sit&amp;Go albo turniejez wpisowym za ok 1/100 posiadanego bankrolla.
 
B 0

bad_pixel

Użytkownik
Masz racje dla nich 100 zl to jest maly banknot i wchodza czasami z takimi wynalazkami ale sam fakt ze tak im dochodzi w takich rozdaniach AK vs AD, JJvsJD, JJvsKK FLOP: J RIVER: K... pieprzone BINGO
 
M 19

maras89

Użytkownik
Szkoda w to zachodu bo to jest pieprzone bingo jak wspomniales. Ja dzisiaj tez co coinflip to w dupe i troche kasy poplynalem i to bez roznicy czy mam nizsza pare czy dwie overcards. Na czyms musza zarabiac a jak mam sie bawic w pieprzona loterie to rownie dobrze moge przegrywac kase na ruletce. Taki sam skutek
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
i kolejne z wczoraj: gosc uderza 12 zl robie call z AD FLOP: 28D.. gosc uderza 14 zl po flopie robie CALL..TURN: 4 gosc robic CHECK ja uderzam 24 zl on bije ALL IN 50 zl typ na rece AA....
AK uderzam 12 zl dostaje 3 razy call...FLOP: J82...jestem na pozycji button a gosc na SB uderza 20 zl...kolejny FOLD nastepny FOLD...ja robie CALL. TURN: A..gosc idzie ALL IN 40 zl robie call...wyklada mi J8.. heh
Widać mało grasz. Pare tygodni temu mieliśmy turniej w realu i sprawdziłem koleżance (z którą mam na pieńku bo mi często robiła KO przez ostatni rok na PS) allina przed flopem mając AKs. Ona miała K9o ... a na flopie 993 :cool: i co? turn A, river A i asy na dziewiątki vs 9ki na asy :grin: I miałem potem zdarte gardło że ledwo mówiłem. I takie akcje zdarzają się reguralnie (choć może nie tak spektakularne jak w/w )
 
B 1

bon

Użytkownik
Szkoda w to zachodu bo to jest pieprzone bingo jak wspomniales. Ja dzisiaj tez co coinflip to w dupe i troche kasy poplynalem i to bez roznicy czy mam nizsza pare czy dwie overcards. Na czyms musza zarabiac a jak mam sie bawic w pieprzona loterie to rownie dobrze moge przegrywac kase na ruletce. Taki sam skutek
Oni zarabiają niezależnie czy Ty wygrasz czy Twój przeciwnik bo rake pobierają tak czy siak, więc dla softu to bez różnicy czy pula pójdzie do Ciebie czy do kogoś innego bo oni z tego mają rake w zależności od wielkości puli a nie od tego kto wygrał. I co się dziwisz że coinflipy wygrywasz przecież coinflip to jak rzut monetą więc masz 50% szans na wygraną lub porażkę, więc nic dziwnego że coinflipy się czasem wtapia.
 
B 1

bon

Użytkownik
i kolejne z wczoraj: gosc uderza 12 zl robie call z AD FLOP: 28D.. gosc uderza 14 zl po flopie robie CALL..TURN: 4 gosc robic CHECK ja uderzam 24 zl on bije ALL IN 50 zl typ na rece AA....
AK uderzam 12 zl dostaje 3 razy call...FLOP: J82...jestem na pozycji button a gosc na SB uderza 20 zl...kolejny FOLD nastepny FOLD...ja robie CALL. TURN: A..gosc idzie ALL IN 40 zl robie call...wyklada mi J8.. heh
Patrzac pojedynczo na te rozdania wydaje sie ze rozdania jak rozdania troche pechowe ale majac tyle TKICH rozdan jednego dnia to juz jest przesada..
Nie polecam tej platformy mimo ze gra wielu fishow i czasami oddaja pieniazki za darmo, i fakt sa dni ze mozna zarobic duze pieniazki a sa takie ze doslownie w takich rozdaniach sie je oddaje i tyle w tym temacie...pozdro
W 1 rozdaniu jesteś mocno z tyłu za swoim przeciwnikiem, zastawił na Ciebie pułapkę dałeś się złapać więc on zagrał bardzo dobrze, a Ty dałeś się wciągnąć.
W 2 rozdaniu AK vs J8 jesteś z przodu 60-40 % po flopie nie mając nic, robisz call za 20 złotych mając pot oddsy 2.5/1, gdzie Twoje oddsy wynoszą w najlepszym wypadku 3/1 obstawiając że rywal ma coś w stylu jq, jt, w przypadku gdy obstawiasz rywala na AJ, KJ oddsy masz dużo mniejsze, nie wspomne o możliwych 2 parach bądź secie po flopie więc ten call jest złym zagraniem, bo sprawdzasz jedynie z A high ze złymi odsami.
Zagrywając EQ - w dłuższym okresie czasu musisz być na - więc lepiej staraj się poprawnie zagrywać bo porażki to nie wina softa tylko Twoich złych decyzji. Oczywiście raz na jakiś czas zdarzy się potężny bad beat ale to jest nieunikniony &quot;urok&quot; tej pięknej gry. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
esiok5121 313

esiok5121

Użytkownik
no wlasnie w AK to dobra reka preflop po flopie jak nic nie trafisz jeszcze w multiway pocie lepiej sobie odpuscic jak nic nie trafisz. nie mowcie ze tam sie nie da zarabiac bo sie da i to bardzo dobrze ????
Znacie jeszcze jakieś kasyna z własnym softem pokerowym ?
Futuritti, Giocoreale,Mira , o jeszcze americascardroom (z amerykanami ???? ), winamax
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
9 0

905

Użytkownik
bo poker to nie sport jak niektórzy hazardziści twierdzą, tylko po prostu hazard, gdzie wszystko może się stać, a gra ma mało wspólnego ze strategią, raczej więcej ze szczęściem - no bo ile % Twoich wygranych (o ile w ogóle jest masz) jest wygranych za pomoca umiejętności? 10% z 30% wygranych ?
 
S 6

serenowy

Użytkownik
bo poker to nie sport jak niektórzy hazardziści twierdzą, tylko po prostu hazard, gdzie wszystko może się stać, a gra ma mało wspólnego ze strategią, raczej więcej ze szczęściem - no bo ile % Twoich wygranych (o ile w ogóle jest masz) jest wygranych za pomoca umiejętności? 10% z 30% wygranych ?
Nie wiem jaki masz staż w Pokerze, ale sądzę że mizerny.Ja interesuje się pokerem dobre 2 lata i uważam się za początkującego (amatora) Ale od samego początku zdałem sobie sprawę że Poker to nie jest tylko szczęście i nic więcej. Nie masz racji, liczą się umiejętności, i to bardziej ważne przy stole są niż szczęście.Poczytaj trochę a nie piszesz takie coś grając pewno 1-2 turnieje freerollowe darmowe.
A i jeszcze jedno, jeśli liczysz przy stole jedynie na szczęście, będziesz miał co 2 rozdanie dobrą rękę to daj sobie spokój, bo nic z tego nie będzie.
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
bo poker to nie sport jak niektórzy hazardziści twierdzą, tylko po prostu hazard, gdzie wszystko może się stać, a gra ma mało wspólnego ze strategią, raczej więcej ze szczęściem - no bo ile % Twoich wygranych (o ile w ogóle jest masz) jest wygranych za pomoca umiejętności? 10% z 30% wygranych ?
Kolejny Macierewicz,tym razem jako specjalista od gier HAZARDOWYCH????
 
Do góry Bottom